Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2012., 11:32   #21
35 tt, +10 kg
start 168/68

mayo u vezi stare robe, rekla mi jedna cura da su njima rekli na nekom predavanju ako se u trudnoći dobije do 12 kg da se nakon cca 2 mjeseca stane u svoju staru robu. ajme kako se ja nadam da je to istina.
__________________
mali ptič
*zlata* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 11:37   #22
Ja sam startala sa 59kg na 1,69 m visine. Sad u 39 tt sam na 76kg, znači + 17! Nadam se da bum bar pola ostavila u rodilištu!
Blakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 13:26   #23
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
A meni veli patronažna neki dan da se na porodu izgubi 10 kg..... Ako ja izgubim na porodu 4 kao ti, ja ću biti u plusu 16 kg.
ja sam na porodu izgubila 5 kg
dok sam lezala u bolnickom krevetu izgledala sam si mrsavo, tankih nogu, bez trbuha, mislila sam da je otislo bar 10, tako sam se osjecala...
e, al kad sam stala na vagu, imala sam sta vidjeti.... 13,5 kg u plusu
__________________
MY
i am me is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 14:20   #24
Hvala curama za utjehu u vezi veličine trbuha.. smirila sam se al jedva čekam pregled. dejt
ayae is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 14:40   #25
Quote:
marghe kaže: Pogledaj post
36tt +10
Izgubila kilu i pol u zadnjih tjedan dana - zgaravica, povracanje, apetit nikakav
A htjela sam da dobijem jos barem 3 kg da nesto i ostane kasnije. Startala sa 48/164

isto ko i ja! ja bi htjela bit na kraju u plusu minimum 15 kg, a ne bi se bunila ni vise, do +20, da mi ostane posli sta vise, al nekako mislim da nema shanse
__________________
I ll be your keeper for life baby

Zadnje uređivanje Sashica : 08.05.2012. at 16:46. Reason: uređivanje quota
Eliena is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 15:06   #26
Mi smo danas na 23+2 i samo +2kg. Start sa 78/175...

Jel to premalo? Na zadnjem pregledu prije 3 tjedna sam bila u +1, i baš me čudi da tak malo dobivam, a nije da pazim kaj jedem... Doktorica mi nije niš rekla po tom pitanju, i s bebom je sve ok bilo tad (čak je i malo teža bila), al svejedno me to malo brine...
__________________
... 17. 09. 2011. ...
evil_angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 15:09   #27
bože pa ova tema već ima vol 2

evil, vjeruj mi bolje da dobijaš manje

za te tjedne ti je to sasvim ok

ako imaš tr. knjižicu pročitaj na zadnjoj strani što piše - super bi bilo dobiti najmanje 9, a najviše 17 kg tokom cijele trudnoće.
Cigi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 16:24   #28
24 tt i u + 11 kg
( Start 60 kg/167 cm)
Kim01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 16:42   #29
Quote:
i am me kaže: Pogledaj post
ja sam na porodu izgubila 5 kg
dok sam lezala u bolnickom krevetu izgledala sam si mrsavo, tankih nogu, bez trbuha, mislila sam da je otislo bar 10, tako sam se osjecala...
e, al kad sam stala na vagu, imala sam sta vidjeti.... 13,5 kg u plusu
Ma to ćeš sad ispišat sve u mjesec dana.....Ostat će ti možda 5-6, za to ćeš morat malo gladovat. Kolika je tebi ono bila bebica?
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 17:04   #30
Pozdrav cure,

mene ubijaju ove kile nakon trudnoce
Za vrijeme trudnoce sam se udebljala 15 kg, a nakon poroda jos uvijek imam 10 kg viska i mislim da se nikad necu vratiti na staru kilazu .
*Butterfly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 17:08   #31
Quote:
*Butterfly* kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure,

mene ubijaju ove kile nakon trudnoce
Za vrijeme trudnoce sam se udebljala 15 kg, a nakon poroda jos uvijek imam 10 kg viska i mislim da se nikad necu vratiti na staru kilazu .
Ma hoćeš, ali ćeš se morat malo pomučit. Nekome ode samo od sebe, a netko se mora potrudit, ali sve se može. Koliko je prošlo od poroda? Sad će ti biti ljeto, jedi puno voća i povrća, izbaci slatko, guraj stalno kolica po vani, pij puno vode i otići će kile. Moraju!
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 17:54   #32
Quote:
Cigi kaže: Pogledaj post
bože pa ova tema već ima vol 2

evil, vjeruj mi bolje da dobijaš manje

za te tjedne ti je to sasvim ok

ako imaš tr. knjižicu pročitaj na zadnjoj strani što piše - super bi bilo dobiti najmanje 9, a najviše 17 kg tokom cijele trudnoće.
Pa i ja si nekak mislim da je bolje da dobijem manje, al me ipak brine malo... Pogotovo kaj čisto sumnjam da ću doći do termina sa više od 9 kila (osim ak ne krenem naoticati)... S jedne strane mi je to super jer se onaj tašti dio mene veseli da možda izađem iz bolnice s manje kila nego prije početka trudnoće, a s druge strane onaj majčinski brine da li beba dobiva sve kaj joj treba

Nemam trudničku knjižicu, al svejedno fala
__________________
... 17. 09. 2011. ...
evil_angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 16:44   #33
Quote:
*zlata* kaže: Pogledaj post
35 tt, +10 kg
start 168/68

mayo u vezi stare robe, rekla mi jedna cura da su njima rekli na nekom predavanju ako se u trudnoći dobije do 12 kg da se nakon cca 2 mjeseca stane u svoju staru robu. ajme kako se ja nadam da je to istina.
potpisujem

Quote:
i am me kaže: Pogledaj post
ja sam na porodu izgubila 5 kg
dok sam lezala u bolnickom krevetu izgledala sam si mrsavo, tankih nogu, bez trbuha, mislila sam da je otislo bar 10, tako sam se osjecala...
e, al kad sam stala na vagu, imala sam sta vidjeti.... 13,5 kg u plusu
ista stvar; kad mi je došla patronažna rekla mi je da uopće ne izgledam kao da sam rodila a vaga pokazuje 67 kg
Quote:
evil_angel kaže: Pogledaj post
Mi smo danas na 23+2 i samo +2kg. Start sa 78/175...

Jel to premalo? Na zadnjem pregledu prije 3 tjedna sam bila u +1, i baš me čudi da tak malo dobivam, a nije da pazim kaj jedem... Doktorica mi nije niš rekla po tom pitanju, i s bebom je sve ok bilo tad (čak je i malo teža bila), al svejedno me to malo brine...
nije to premalo. sve ovisi o organizmu. ja sam se tek počela debljati kad sam ušla u sedmi mjesec i svejedno sam nabila 10 kg
__________________
Stigla naša princeza...28.04.2012.
Maya_24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 18:19   #34
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Ma hoćeš, ali ćeš se morat malo pomučit. Nekome ode samo od sebe, a netko se mora potrudit, ali sve se može. Koliko je prošlo od poroda? Sad će ti biti ljeto, jedi puno voća i povrća, izbaci slatko, guraj stalno kolica po vani, pij puno vode i otići će kile. Moraju!

Prošlo je 3 mjeseca od poroda, nisam ni kilogram maknula. . . a očito će trebati više discipline u svemu tome . Čini mi se ko' Sizifov posao.
*Butterfly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 20:05   #35
Quote:
*Butterfly* kaže: Pogledaj post
Prošlo je 3 mjeseca od poroda, nisam ni kilogram maknula. . . a očito će trebati više discipline u svemu tome . Čini mi se ko' Sizifov posao.
Ne znam kakve su ti inače prehrambene navike i kako inače stojiš s kilogramima. Ja sam sklona debljanju i inače i već sam nekoliko puta u životu drastično mršavila (10-15 kg) pa već znam kakav režim moram na sebi primijeniti. Nije lako, ali nije ni da se ne može. Sretnice su one kojima kile odu same od sebe, mi ostali se moramo pomučiti. Za mene osobno to znači dosta gladovanja, puno kave i cigareta i svakodnevna tjelovježba bez iznimke. Nažalost. Nadam se da će tebi ipak trebat puno manje od toga.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 09:00   #36
Nakon 4 dana od poroda sam obukla svoje stare traperice. To je stvarno bilo super za psihu, sad sam u 33 tt, nadam se da će bar približno biti tako. A nakon poroda mi je otišlo 5 kg. U idućih 20 dana sam bila na staroj kilaži.
__________________
;)
adri is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 14:41   #37
i meni je na porodu otišlo samo 6 ( od dobivenih prekrasnih 17 ).
evo , mjesec i pol nakon - 13, još su 4 zaljepljene ostale. ja sam zadovoljna
ovaj ostatak čemo već nekako šetnjicama i fizikalijom sa kolicima.
ivasri is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 15:29   #38
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Ma to ćeš sad ispišat sve u mjesec dana.....Ostat će ti možda 5-6, za to ćeš morat malo gladovat. Kolika je tebi ono bila bebica?
iz tvojih usta......
mala bebica 2840, a isti dan na uzv mi je receno 3200..tako da se ti i ne brines puno, ne mora znaciti da ce ti beba biti preko 4...vidis koliko je meni fulano...
a kile ce valjda dolje nekako...ja se optimisticno vazem, ali nista jos ne pada...
__________________
MY
i am me is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 09:59   #39
apdejt 32tt +10,2 kg (start 56/167)
Dadolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 13:15   #40
meni sutra je 20 tjedana, još uvijek 57,6. a startala s 54.
sanjam srijedu
ayae is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:14.