Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2012., 21:31   #1
Horoskopsko kamenje

prvo da se ispricam ako ovo ne spada tu (prebacite tam di treba ak je krivo )

znaci.. vec jako dugo pokusavam naci kamen svog horoskopa, gledala sam po netu, ali skoro svugdje ih ima 200 i jedan...

ono sto znam je da se taj kamen puni na mjesecini i na zemlji...

e da zanima me dali neko nesto zna o tome i koji je to kamen blizanaca?

i ako mi zna reci jos nesto o tome ja bi mu bila jako zahvalna ...
aky-mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2012., 18:38   #2
Mislim da ti ova tema pripada astrologiji. A tamo stvarno ljudi znaju puno o horoskopima i natalnim kartama.
Kiflon is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2012., 22:06   #3
ma ne bi ti ja savjetovala da si biraš kamen po horoskopskom znaku. Savjetujem ti da odeš u neki shop ili na sajam minerala i da si tamo odaberem kamen koji te privuče. Ovaj šta se puni na mjesečini bi mogao biti mjesečev kamen (sigurno nisi ovo očekivala, lol), to je super izbor za ženu, pogotovo za prvi kamen, naravno uz gorski kristal kojega je uvijek dobro imati uza sebe. Svakako imaj na umu da se o kristalima treba brinuti.
Aiko22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 13:40   #4
Quote:
Aiko22 kaže: Pogledaj post
ma ne bi ti ja savjetovala da si biraš kamen po horoskopskom znaku. Savjetujem ti da odeš u neki shop ili na sajam minerala i da si tamo odaberem kamen koji te privuče. Ovaj šta se puni na mjesečini bi mogao biti mjesečev kamen (sigurno nisi ovo očekivala, lol), to je super izbor za ženu, pogotovo za prvi kamen, naravno uz gorski kristal kojega je uvijek dobro imati uza sebe. Svakako imaj na umu da se o kristalima treba brinuti.
taman sam ovo isla napisat kao da si me citirala
Preshes:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 23:07   #5
Najbolje bi ti bilo (tako ćeš najlakše pronaći svoj kamen tj. on će pronaći tebe) da odeš u neku trgovinu kristalima tj. poludragim kamenjem i da kada dođeš ondje tj. u trgovinu potpuno se opustiš i pustiš svojoj intuiciji (duši,višem ja) (nazovi to kako god želiš) da te ovdi do tvoga kamena baš onoga koji će biti samo tvoj. Samo se opusti i prepusti intuiciji i kamen će pronaći tebe,a ne ti njega.
lutkica24 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:17.