Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2018., 22:24   #1501
Čudo da Lyon ne može utrpati Rennesu taj gol, već 60 min se motaju oko njihovog 16-erca, čist penal im nije sviran. Istina je za ovog Ndomblea, lik je zvijer, taj će otići u neki od top klubova.
Miss Mid is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 21:51   #1502
Zasto igraci OM imaju imena na kineskom? Pare?
__________________
This time next year we'll be millionaires!

MLB 2016: 219/338; 64,79%
zoom-zoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 21:57   #1503
kineska nova godina

ne znam jel se to samo meni čini ili Marseille igra valjda 80% ovih večernjih utakmica nedjeljom?
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 22:05   #1504
To s kineskim imenima je samo za večeras, to prvi put vidim ove sezone i nema mi pretjeranog smisla.

Istina je, OM je ugl. u večernjem terminu, mislim da je to povezano s brojem gledatelja koji prate preko ekrana, ne sjecam se kad su zadnji put igrali subotom uopce, mislim samo jednom ove sezone.
Miss Mid is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 20:18   #1505
PSG-Marseille veceras

PSG veza veceras Lo Celso - Lass - Rabiot

Jebate stukli toliko para a ova trojica im u vezi
balkanunited is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 21:10   #1506


Tri utakmice, ne stigne se pratiti sve
__________________
“Bird box, a movie where they survive by acting like they don’t see a thing.. a bit like working for Harvey Weinstein”
SergioRamos is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 21:38   #1507
PSG riješio prvog pratitelja za manje od pola sata.

Doma uništavaju.
lik_vž is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 22:44   #1508
Neymar, ode gležanj...

Iznešen na nosilima van terena.
Uptown is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 23:03   #1509
Quote:
Uptown kaže: Pogledaj post
Neymar, ode gležanj...

Iznešen na nosilima van terena.
Kako već godinama sreća sere tog Zidanea
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 23:07   #1510
neymar je imbecil, jerbo da je normalan već u prvoj utakmici su mogli rišit sve, ono sve naopačke. i sad se još i ozlijedi
Yurinov is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 23:15   #1511
Quote:
Sudden Sid kaže: Pogledaj post
Kako već godinama sreća sere tog Zidanea
Nebi ja reka da je to Zidaneu neka velika prednost. Nije ga ima PSG ni prošle godine ka ni Mbapeea, pa vam je isto utrpa 4 komada. Može ih to samo galvanizirat kako kaže najveći trener u Hrvata, Draxler i Di Maria izgledaju jako gladno, a bome se i TMotta vratia koliko vidin.
Cavani trpa, Mbapee trpa, čeka nas pakao na Parku Prinčeva

Vratimo se još i na Madrid i njegovu privatnu utakmicu, jebaji ga ako ovo PSG-u nije pozitivna stvar koja im se desila.
Cinque is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 01:31   #1512
Opet prosipanje bodova , ovaj put u zadnjim sekundama , prošlo kolko nakon 2:0 vodstva u Lilleu.
__________________
Fédération Française de Football
Johnny Doe is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 12:16   #1513
Quote:
Cinque kaže: Pogledaj post
Nebi ja reka da je to Zidaneu neka velika prednost. Nije ga ima PSG ni prošle godine ka ni Mbapeea, pa vam je isto utrpa 4 komada. Može ih to samo galvanizirat kako kaže najveći trener u Hrvata, Draxler i Di Maria izgledaju jako gladno, a bome se i TMotta vratia koliko vidin.
Cavani trpa, Mbapee trpa, čeka nas pakao na Parku Prinčeva

Vratimo se još i na Madrid i njegovu privatnu utakmicu, jebaji ga ako ovo PSG-u nije pozitivna stvar koja im se desila.
Kako je igrao prvu utakmicu, i bolje da ga nema u uzvratu. Bit će to tzv. pozitivni šok.
Grupa Queen is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 19:43   #1514
Prejak je Pariz kući ove sezone, 14-0-0, sve sami hendikepi, nitko nije bio ni blizu boda, uključujući i ove iz Lige prvaka. U gostima se još može s njima, par puta su i nadigrani, ali na Parku je to druga priča. Neymara se ponovno nalupalo, na Velodromu je popizdio i dobio crveni, ovdje ozljeda. Zanima me je li ovo znaći da Draxler uskače ili će igrati Mbappe-Cavani-Di Marija, što je po meni vjerovatnije.
Miss Mid is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 20:08   #1515
neymar je glava. al koliko god ta glava bila luda u stanju je ako se pojavi na utakmici i poludi malo rišit bilo koji klub i bilo koju utakmicu. što je uradija upravo parizu na camp nou prošle godine. takve stvari na svitu može jedino još messi.
u madridu je ima par puta dodati čiste balune cavaniju i mbapeu da zakopaju ove, al od preseravanja nije to napravija i na kraju ih je diga iz mrtvih. ima rezona i ovo šta priča cinqe, al volija bi ja njega radije imati u ekipi.
Yurinov is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 21:03   #1516
Nije ozbiljnija ozljeda, piše da je upitan za Real, ali ne sumnjam da budu ga skrpali do onda.
lik_vž is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 23:38   #1517
Quote:
Yurinov kaže: Pogledaj post
neymar je glava. al koliko god ta glava bila luda u stanju je ako se pojavi na utakmici i poludi malo rišit bilo koji klub i bilo koju utakmicu. što je uradija upravo parizu na camp nou prošle godine. takve stvari na svitu može jedino još messi.
u madridu je ima par puta dodati čiste balune cavaniju i mbapeu da zakopaju ove, al od preseravanja nije to napravija i na kraju ih je diga iz mrtvih. ima rezona i ovo šta priča cinqe, al volija bi ja njega radije imati u ekipi.
Neymar nema taj kapacitet da bude igrač s karakterom, znači čovjek kojeg poštuju suigrači i protivnici i publika. Rivaldo je bio takav, kada se išlo na stadion znalo se da igra genijalac i da se nije odvratna njuška. Za Ronaldinha je suvišno pričati. Ovaj bahati plaćenik je simpatičan malo kome, pogotovo ako se pokaže da ove priče o novom transferu imaju istine u sebi. Taj igra samo za novac. Messi i Cristiano igraju za pobjede, za naslove, za slavu, za rekorde. Ucjenjuju klubove za veću plaću jer mogu i varaju na porezu, to je istina, ali ipak su svjesni toga da predstavljaju simbole Barcelone i Madrida.
Grupa Queen is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 23:39   #1518
Quote:
Yurinov kaže: Pogledaj post
neymar je imbecil, jerbo da je normalan već u prvoj utakmici su mogli rišit sve, ono sve naopačke. i sad se još i ozlijedi

Ali lipi mu se za nogu
ZinedineZidane is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 23:41   #1519
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Neymar nema taj kapacitet da bude igrač s karakterom, znači čovjek kojeg poštuju suigrači i protivnici i publika. Rivaldo je bio takav, kada se išlo na stadion znalo se da igra genijalac i da se nije odvratna njuška. Za Ronaldinha je suvišno pričati.
Pretjeruješ, jedina bitna razlika između Dinha i Neymara jest što Dinho nije igrao za vrijeme prime Messija (a kamoli još pritom i s njim u momčadi). S loptom u nogama su obojica čisti genijalci.

Neymar će ukupno imati bolju karijeru od Dinha, gotovo da već i sad ima.
ZinedineZidane is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 23:50   #1520
Neće imati, ne može imati. Neymar je sada na svom vrhuncu karijere, teško može bolje od ovoga jer jednostavno nije igrač koji može poput Messija, Cristiana ili Suareza zabiti 50 golova u sezoni. On na tom vrhuncu karijere nije najbolji igrač svijeta. Nije čak ni drugi najbolji igrač svijeta. U Barceloni je bio treća violina, ako ćemo gledati statistike i to da ekipa gura bez njega rezultatski fanstastično. Neke izjave Jordia Albe govore da i nije baš bio omiljen kod svih u svlačionici. Ronaldinho je pak na svom vrhuncu bio bez konkurencije najbolji igrač svijeta i to u doba kada La Liga nije bila najjača liga Europe. On nije morao osvojiti Ligu prvaka da bi dobio Balon od Zlata jer za to nije bilo potrebe. Bio je najbolji igrač i u to nije bilo nimalo sumnje.

E sad, možemo hipotetski pričati što bi bilo da u ovom trenutku ne postoji Messi, ali bit ćemo zlobni prema Neymaru pa nećemo. On je vrhunski nogometaš, ali uvijek mu je falio taj još jedan korak da zaista bude top top igrač. U Brazilu njega stvaraju kao proizvod već 7-8 godina, zato jer nakon odlaska Ronaldinha s velike pozornosti i prerano preminulog Kake nemaju prave zvijezde baluna. Poanta je da nitko ne može biti najbolji igrač svijeta ako u svojoj momčadi nije najbolji. Nije ni Figo mogao biti najbolji igrač svijeta iako je dobio tu nagradu jednom. U Barceloni je bio vodonoša Rivaldu, u Madridu je bio vodonoša Zidaneu.
Grupa Queen is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:39.