Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2015., 11:29   #101
Hej Ljudi

Ima li dosta ljudi u zg za Hardwella ak bi dosao blizu?!

Ajmo cagat na kinga
NPD is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2015., 15:28   #102
Quote:
NPD kaže: Pogledaj post
Hej Ljudi

Ima li dosta ljudi u zg za Hardwella ak bi dosao blizu?!

Ajmo cagat na kinga

Izgleda da nema . Dodji ti da ides s'menom u januaru na ovoga velikana .

https://www.youtube.com/watch?v=p450mjB3mxc

On mi je u kozi
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 18:39   #103
ペンパイナッポーアッポーペンのリミックス/ピコ太郎with古坂大魔王(PPAP KOSAKA DAIMAOU REMIX)

brutalika
gareton is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 21:00   #104
Ashley Wallbridge feat. KARRA - Melody (Club Mix)
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 00:52   #105
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 01:22   #106
Jebiga nema topic za Hardstyle pa ovo ide onda u EDM

PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 19:19   #107
NoMosk & Lucid Blue - Inside The Fire (Original Mix)
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2016., 21:58   #108
Jedina hrvatska pjesma u tim stilovima za koju znam

Kameny feat Nikola Marjanovic - Oprosti Mi

Zadnje uređivanje gareton : 11.12.2016. at 21:59. Reason: promjena slova
gareton is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 17:12   #109
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 21:33   #110
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2019., 00:41   #111
DJ Mag - najbolji DJ prema izboru publike

Pozdrav svima, nedavno je u Amsterdamu bio izbor za najboljeg dj svijeta prema DJ Mag TOP100 glasovima fanova.Nakon sto je Martin Garrix osvajo tri godine zaredom njegovo mjesto po DJ Mag ljestvici zasjeli su Dimitri Vegas & Like Mike.

Ovaki izbori nisu bas mjerilo tko je najbolji , puno puta ne samo u ovoj vrsti glazbe presudan je PR osobe, marketing, popularnost , i ostalo sto ide.Cinjenica kad je rijec o ovoj dvojici Belgijanaca koji i nisu imali toliko nastupa tijekom godine za razliku od ostalih koji su skupa s njima u vrhu se postavlja vrijednost te nagrade. Ovaj izbor se odrzava jos od 1997g.

Najvise pobjeda imaju Nizozemci Armin van Buuren(5x), Tiesto(3x) ,Martin Garrix(3x) sto ipak govori da ima neke kvalitete. Sta vi mislite o ovoj nagradi prije svega ljubitelji EDM glazbe?

S obzirom da mogu glasovati svi fanovi na svijetu moj izbor je bio.Martin Garrix, Alesso, Armin van Buuren ,Swedish house Mafia i Nicky Romero. Garrix ,Alesso i Armin su tri umjetnika stvaranje elektronicke glazbe, Garrix je sa 20g vec bio na tronu, Armin cini to vec 15 godina, a Alesso je odma iza njih iako po meni dosta podcjenjen dj u svijetu.

Swedish house mafia je imala neki svoj vrhunac tamo 2010-2013g dok nije doslo do raspada grupe ponajvise zbog Steve Angela.Kasnije su Axwell i Ingrosso bili u duetu i opet su nastavili dominirati elektronickom glazbom ,dok se nisu evo ponovo okupili. Gledajuci ih ponovo na ovogodisnjem Ultra Europe u Splitu i s kojim nestrpljenjem sam ocekivo taj njihov nastup mjesecima ne daj im ponovo mogucnosti da ce nesto dominirati , stovise nebi se iznenadio da se opet raspadnu za koji mjesec ,plus jos nisu napravili nikakvu stvar odkad su imali reunion u Miamu.

Nicky Romero peti na toj listi slicno kao i Alesso dosta podjecenjen iako dosta iza njih po kvaliteti.U ovu grupu bi uvrstio sigurno i velikog Aviciia koji je bio veliki potencijal i kvalitet dosta mlad nesto kao i Garrix sada cak i bolji iako nije znao mjeru i granicu sta nudi svijet jednog dja sto ga je kostalo zivota.

Kad sam vec spomeno te podcjenjene da nabrojam i precijenjene.Precijenjeni bi odma u prvi red isao David Guetta na tom Dj magu je oduvijek sigurno u top 5, sto meni iskreno i ne zasluzuje ,njegov peak je imao u proslom desetljecu kad je bio pojam svima i nedodirljiv.Tiesto je bio strasan pocetkom proslog vijeka , sad kao da se prodao i uvijek je tu i nesto ima na nastupima sto nije pusto na pocetku svoje karijere .Njih dvojica su i dalje top 10 i dalje idu po najvecim festivalima, ali izgleda samo radi zarade i nista vise. Hardwella nebi komentiro jer jedino njega nisam imao prilike gledat uzivo, ali slusajuci ne moze mi uz red Garrixa ,Armina ili Alessa, sad znam da cu na ovu recenicu dobit i kritike

Malo sam otiso se teme ,ali evo nek ovo bude neki nastavak na temu EDM koja vidim da je dosta zamrla na ovom pdfu
Mitroglou is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2021., 09:51   #112
Martin Garrix - Pressure (ft. Tove Lo)

Fora stvar!
gareton is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:24.