Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2016., 17:50   #1001
Quote:
trolaslavonska kaže: Pogledaj post
Ja sam nesto gletao, pa trebam prekrecit, koju bi onda bijelu trebao uzet?
Ove sto si naveo?
kaze kamgradovac da su koristili samoborku sprint
trolaslavonska is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2016., 20:16   #1002
Old 28.09.2016., 17:48   #1003
Ako treba netko letak od peveca 10% popusta imam ih par komada nek se javi. Vrijedi do 30.9.
rakija25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 20:30   #1004
fyi klima je
Daikin FTXB35C/RXB35C
http://ferlez.hr/daikin-klima-uredja...ftxb35c-rxb35c
ferari među autima, no kako to biva, donja klasa ferarija, a za samo 200 kn razlike bi bio gornja klasa.
ova nema wi fi, no preživjet ćemo.
zgrada je tsko dobro klimsatski izbalansirana da sam do sada upalio klimu valjda pola puta.
valjda zbog toga treba dodati klimi još jedan +
njek is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 20:31   #1005
Quote:
rakija25 kaže: Pogledaj post
Ako treba netko letak od peveca 10% popusta imam ih par komada nek se javi. Vrijedi do 30.9.
a gdje si bio kad sam društvo moljakao isti na forumu?
njek is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 23:04   #1006
Quote:
njek kaže: Pogledaj post
a gdje si bio kad sam društvo moljakao isti na forumu?
tu je bio, cak ti je i odgovorio http://www.forum.hr/showpost.php?p=6...&postcount=941
Odgovori s citatom
Old 02.10.2016., 00:23   #1007
Quote:
trolaslavonska kaže: Pogledaj post
ja sam se prije par dana cuo sa terrakomom i rekli su mi da ako postoji slobodan buzir, onda nece dirati zas.

tako da sam potpisao ugovor s njima, i to bez ugovorne obveze. sad imaju neku akciju, da se ne mora platiti oprema i instalacija i to sve ukoliko ne zelis ugovornu obvezu.

realizacija usluge ide elektronicki, uploadate osobnu i to je to, dobijete login i password za pregled racuna, imaju nekakvo rudimentarne korisnicke stranice, nesto na tragu mojiskon ali jos osnovnije.

za razliku od bneta, nemaju fair use klauzulu, znaci ako skidas beskonacno puno, nece ti smanjiti brzinu do kraja obracunskog razdoblja. a i bnet se bahati vezano za zas i to. moze im bit.
Postoji ...

Quote:
bl4st3r kaže: Pogledaj post
Sretno s tim, ja se borim s njima da mi presele priključak sa zasebnim kablom od početka devetog mjeseca. 2.9. poslan prigovor mailom sa zahtjevom, nakon tjedan dana vraćaju mail da im treba moj potpis. Ja šaljem potpisani prigovor nazad i zovem ih neki dan da ih pitam u kojoj je fazi moj prigovor. Kaže žena, mi nismo još zaprimili vaš potpisani prigovor. Šaljem opet, ovaj put su zaprimili, tako da mi je prigovor/zahtjev službeno prihvaćen tek 13.9.

Kod Bneta je isključivo stvar principa, oni mogu provući novi kabel, ali ne žele. Ja sam ih u prigovoru tražio da me ili spoje novim kablom (jer sam postojeći korisnik koji seli priključak) ili da sporazumno raskinemo ugovor.

Uglavnom, javljat ću ovdje progres, ako meni popuste, vjerojatno će morati svima kojima sele priključak ovdje. Ako uspijem raskinuti ugovor, gotovo sigurno ćemo probati BTnet pa isto javim dojmove kad propušem malo liniju.
Meni su provukli zaseban kabel bez diranja zasa. Ali sam ih ja malo nadmudrio. Htjeli su me potkupit ali se nisam dao
Darcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2016., 09:06   #1008
Quote:
Darcher kaže: Pogledaj post
Meni su provukli zaseban kabel bez diranja zasa. Ali sam ih ja malo nadmudrio. Htjeli su me potkupit ali se nisam dao
Da li to pricas za zgrade na zaprudju? Koliko dugo si cekao da ti provuku kabel?
Odgovori s citatom
Old 02.10.2016., 16:16   #1009
Da. Ja sam imao bnet u bivšem stanu pa sam samo tražio preseljenje priključka. Za nekih 10 tak dana od potpisivanja zahtjeva za preseljenje.
Darcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2016., 11:12   #1010
Posto nam tcom uvodi optiku a ja imam bnet, dal je neko zainteresiran za preuzimanje pretplate. Osnovni, prosireni i sportski hd paket sa 120mb internetom. Mjesecna pretplata 298kn.

Hvala
kajima is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2016., 16:38   #1011
Jel netko ugradjivao kuhinju u dvosoban stan? Zid u kuhinji preko puta instalacija i dimnjaka jel od siporeksa ili knaufa? Jel se na njega mogu objesit kuhinjski elementi?
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 09:51   #1012
Čini mi se da u dokumentaciji koju smo dobili za stan piše da su svi unutarnji zidovi knauf (Zapruđe jel).
Old 05.10.2016., 14:12   #1013
super, onda ću kuhinjske elemente objesit na strop
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 14:15   #1014
Quote:
Intel_85 kaže: Pogledaj post
super, onda ću kuhinjske elemente objesit na strop
Mogu elementi ići i na knauf samo treba ispravne tiple uzet
zezo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 15:40   #1015
Da al bojim se da bu to slabo.
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 17:28   #1016
Quote:
Intel_85 kaže: Pogledaj post
Da al bojim se da bu to slabo.
Jedna kišobran tipla nosi 40kg ako se ne varam, tak da sumnjam da bu slabo. Ima na forumu i tema o postavljanju na knauf zidove pa provjeri kaj ljudi savjetuju.
zezo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 13:08   #1017
Pitanje vezano za stan u Klari.
Kako ste naštimali grijanje/hlađenje u stanu?
Zanima me što predstavlja željena temperatura na display-u unutranje jedinice? U uputama bez obzira na koji je režim piše 12°C pa me to buni?
bapa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2016., 10:14   #1018
Quote:
Ange ou Demon kaže: Pogledaj post
Čini mi se da u dokumentaciji koju smo dobili za stan piše da su svi unutarnji zidovi knauf (Zapruđe jel).
Ja to nemam a ovi iz APN-a mi ne odgovaraju. Jel mi možeš samo reći ako imaš nacrt da li je taj zid koji dijeli kuhinju i hodnik u dvosobnom stanu dupli knauf ili samo jedan 12.5? Hvala.
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2016., 21:57   #1019
Nemamo dvosobni, ali na svim zidovima gdje smo do sad radili su bile duple ploče
Old 09.10.2016., 23:32   #1020
Da li ste u zaprudu primjetili fleke na plocicama na balkonu? Ne kuzim od cega bi to moglo biti, mozda od ljepila?
samjednopitanje is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:32.