Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.05.2015., 22:03   #3121
Quote:
tallly kaže: Pogledaj post
Postoji li neki puder u prahu (ili još bolje i meni osobno praktičnije u kamenu) koji bi bio namijenjen suhoj koži?
Trebala bi neki takav tek toliko da stavim preko tekučeg pudera da ga malo fiksiram. Inače imam (dosta) suhu kožu (trudim se oko preparative) i obično mi svi ti puderi još više naglasuju tu suhoču i baš nekako mat i starikavo izgledam.
Inače sam dosta svijetla, trenutno od pudera koristim Bourjois HM 51 ili Catrice Nude Illusion 010.
Bourjois Healthy Balance, Manhattan Soft Compact... Nisu izričito namijenjeni suhoj koži (zapravo ni ne znam za takve ), ali su dosta lagani.
tehom is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 10:25   #3122
Hvala, cure .

Bourjois HM u kamenu imam, ali nekako se zasad baš ne slaže s mojom kožom. Probat ču još malo s njim (sad mi je koža još u malo 'čudnom' stanju, imala neku alergiju na licu prije 14 dana, dosta mi se isušila zbog toga), a možda nabavim i taj Heck of a block. Sjetila sam se da se taj več negdje na forumu, ali nisam zapamtila u kojoj temi a nisam ni zapisala ime.
__________________
... while we're talking about all of the things that I long to believe about love and the truth and what you mean to me and the truth is baby you're all that I need ...
tallly is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2015., 11:23   #3123
Deborah u kamenu, u onoj zlatnoj kutijici je po meni najbolji puder u kamenu od svih drogerijskih. Jedini je problem što u HR ne prodaju nijanse 0 i 00 što su najsvjetlije, pa ono što se prodaje kao prva nijansa je pretamno za osobe sa svijetlim tenom. Ali što se tiče strukture i postojanosti, iznenadila sam se koliko je dobar. Isto tako i što se tiče aplikatora i same amabalaže, definitivno odskače.

Preko neta ima za kuptii i svijetlijih nijansi, ali obično ne isporučuju u RH.
etnologinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 12:13   #3124
Quote:
tallly kaže: Pogledaj post
Postoji li neki puder u prahu (ili još bolje i meni osobno praktičnije u kamenu) koji bi bio namijenjen suhoj koži?
Trebala bi neki takav tek toliko da stavim preko tekučeg pudera da ga malo fiksiram. Inače imam (dosta) suhu kožu (trudim se oko preparative) i obično mi svi ti puderi još više naglasuju tu suhoču i baš nekako mat i starikavo izgledam.
Inače sam dosta svijetla, trenutno od pudera koristim Bourjois HM 51 ili Catrice Nude Illusion 010.
Ako ti nije problem naručivanje s neta, baci pogled na Skinfood buckwheat loose powder, dosta ga hvale cure sa suhom kožom...
bubley is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2015., 12:21   #3125
Pozdrav, odnedavno koristim Max Factor Creme Puff translucent boju i kao da mi je mrvu prenarančasta, neznam možda me vara jer u konačnici izgleda sve ok,
ugl, htjela bi probat nijansu svjetliju jer obično stavim samo malo pudera nakon garnierove bb kreme (light), a da opet nije za one presvijetle, porculanske
Znat li koje nijanse bi upadale u tu kategoriju
__________________
You should be careful what you wish for.
axal is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2015., 22:29   #3126
Cure ako vam puder u kamenu/prahu koristi samo i iskljucivo za matiranje, probajte s baby puderom. Ja sam probala prije nekih 2 god kad mi je ponestalo translucent matirajuceg u kamenu a bilo mi je hitno i nije radila ni jedna trgovina gdje bih mogla kupiti. Tad sam probala i od tad se nisam vratila nikad na prave pudere. Odlicno matira, nije brasnasto, ne posvijetli facu vec bude skroz prozirno na faci. A bocica za 20ak kn traje jako jako dugo.
Mara03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2015., 20:30   #3127
Moram probati
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 13:46   #3128
Quote:
Rhaenyss kaže: Pogledaj post
Ja koristim Soap & Glory "One Heck of a Blot", on je odlican za suhu kozu i ima odlicnu spuzvicu koja dolazi s puderom. Uzela sam ga na ebayu.
Vidim da taj puder ima samo jednu nijansu. Je li potpuno transparentan?

Imam vrlo svijetlu put (ono, Nicole Kidman svijetlu ) i ne šminkam se, treba mi nešto da po potrebi malo umanjim sjaj kreme na koži (imam suhu kožu pa se zna dogoditi da malo pretjeram s količinom kreme ).
__________________
“Just because you’re offended, doesn’t mean you’re right.” – Ricky Gervais
IG: *livin' la vida low carb*
jjinxie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 14:10   #3129
Quote:
jjinxie kaže: Pogledaj post
Vidim da taj puder ima samo jednu nijansu. Je li potpuno transparentan?

Imam vrlo svijetlu put (ono, Nicole Kidman svijetlu ) i ne šminkam se, treba mi nešto da po potrebi malo umanjim sjaj kreme na koži (imam suhu kožu pa se zna dogoditi da malo pretjeram s količinom kreme ).
Je, skroz ti je transparentan, ja sam isto Casper svijetla. Meni je on odlican jer ga uzimam svuda sa sobom, pa kad imam sjaja, samo sa onom njegovom spuzvicom lagano utapkam i sjaj nestaje, a i pore malo zagladi.
Rhaenyss is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 15:50   #3130
Super, thanks.
__________________
“Just because you’re offended, doesn’t mean you’re right.” – Ricky Gervais
IG: *livin' la vida low carb*
jjinxie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2015., 20:20   #3131


Ako je netko koristio the Balm Sexy Mamu i Catrice Prime and Fine Mattifying Powder Waterproof, srdačno molim za usporedbu.
__________________
Progress over perfection.
Ye Yo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 07:34   #3132
To je i mene zanimalo pa dok sam razmišljala što ću kupila sam Catrice

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 08:27   #3133
i mene to zanima, koji je finiji i lakši?

xena kakav ti je? jel se uvlači u pore/bore nakon nekog vremena (meni je to najbitnije) ?
moćna carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 08:31   #3134
forumašica phazing mi je baš jučer rekla da je sexy mama bolje matira, ali da joj catrice ima ljepši finiš na licu.

jel imate preporuku za neki puder u kamenu koji dobro matira, ali da nije transparentan već da ima neko prekrivanje?
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 08:42   #3135
onda ću si uzeti catrice, jer ja se užasavam jakomatmat lica
moćna carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 12:45   #3136
Catrice se definitivno ne uvlači u pore niti bore, bar ne na mojoj masnoj koži. Jako mi se sviđa finiš - zblura pore i ne izgleda brašnasto čak ni ako se zaletim i pretjeram s nanošenjem. Također je super za popravke tijekom dana. Ono po čemu se posebno izdvaja od ostalih pudera jest to što nema šanse da s njim izgledam mrtvački mat, čak ni u trenutku kad ga nanosim. U nedostatku boljeg izraza, daje iluminirajući mat efekt.

Voljela bih naći sličan proizvod koji duže matira, stoga polažem velike nade u Sexy Mamu.
__________________
Progress over perfection.
Ye Yo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 14:37   #3137
Nemam taj catrice,ali sexy mama moju masnu kozu ne matira ni sat vremena. Healthy mix u kamenu mi je bolji od nje.
Ben nye takodjer los,blot mi je veliko razocaranje,sisley takodjer.
Mogla bih probati taj catrice..

Poslano sa mog C6603 koristeći Tapatalk
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 15:00   #3138
Quote:
Aeon+ kaže: Pogledaj post
Nemam taj catrice,ali sexy mama moju masnu kozu ne matira ni sat vremena. Healthy mix u kamenu mi je bolji od nje.
Ben nye takodjer los,blot mi je veliko razocaranje,sisley takodjer.
Mogla bih probati taj catrice..

Poslano sa mog C6603 koristeći Tapatalk
Ozbiljno?? a ja se oko sexy mame vrtim već neko vrijeme kako bi kupila
bubley is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 15:56   #3139
Jbga,zbilja me razocarao.davala sam mu sansu,al ne radi nista
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 19:35   #3140
Quote:
moćna carica kaže: Pogledaj post
i mene to zanima, koji je finiji i lakši?

xena kakav ti je? jel se uvlači u pore/bore nakon nekog vremena (meni je to najbitnije) ?
Meni se isto ne uvlači ali ja ga stavljam samo na nos i eventualno malo prijeđem po čelu i bradi.
Što se tiče matiranja voljela bih da traje duže. Popusti mi prilično brzo

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:35.