Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Trčanje

Trčanje Još samo 500 m...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2010., 15:04   #81
Da malo osvježimo temu...gdje ima kupiti povoljno električnu traku za trčanje?

BlekiOS is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 11:37   #82
nema nitko komentara?
posast is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 16:27   #83
Evo ja prodajem ENERGETICS traku za trčanje PR 7.0 HRC,staru godinu i pol,sve info na PM!
__________________
*Gazing through the window at the world outside.
Wondering will Mother Earth survive.
Hoping that mankind will stop abusing her, sometime.*
ChienSaintHuber is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 18:24   #84
al niste zadovoljni sa trakom?
posast is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 10:44   #85
Quote:
posast kaže: Pogledaj post
al niste zadovoljni sa trakom?
Ne, nego kupujem novu.... i sve info na PM ovo se smatra chatanjem..
__________________
*Gazing through the window at the world outside.
Wondering will Mother Earth survive.
Hoping that mankind will stop abusing her, sometime.*
ChienSaintHuber is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 22:29   #86
Vec 2 godine nisam podmazivao traku, a izgubio sam onaj sprej sto sam dobio kada sam je kupio pa me zanima da li ce mi ovo posluziti http://www.takolako.rs/user/tehnicki...1_0_0/item.jsp ?
Haze123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 21:13   #87
Quote:
Haze123 kaže: Pogledaj post
Vec 2 godine nisam podmazivao traku, a izgubio sam onaj sprej sto sam dobio kada sam je kupio pa me zanima da li ce mi ovo posluziti http://www.takolako.rs/user/tehnicki...1_0_0/item.jsp ?
Da taj je ok ali 2godine ne podmazivati traku koju koristis je ravno katastrofi traka se prosjecno svakih 30radnih sati podmazuje...
__________________
*Gazing through the window at the world outside.
Wondering will Mother Earth survive.
Hoping that mankind will stop abusing her, sometime.*
ChienSaintHuber is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 23:06   #88
Pozdrav. Danas sam u Turbo sportu gledao neke trake za trčanje po 3499 kn.Dali netko zna nešto o toj konkretnoj ponudi(navodno neka njem. firma počinje sa H.nisam zapisao naziv) a s obzirom da sam trenutno u ozbiljnoj potrazi za trakom otvoren sam za sve sugestije pa onda nemojte se sramit pomozite (i rabljene dolaze u obzir).Nisam iz zagreba(VT)pa mi je potraga otežana ,kod nas toga nema.THNX !!
boom-bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 20:31   #89
Pozdrav svim elektroničarima!
Imam traku za trčanje Energetics Power run 790 koja ima DC motor.
Motor je ispitan direktno preko greca i radi. Osigurač je ispravan. Displej radi, programi na displeju također.
Podizanje i spuštanje trake radi. Na izlazu prema motoru nema napona. Provjerio sam VMetrom.
Molim Vas pomozite!
milant is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2011., 16:06   #90
Exclamation pomoč

Sutra idem u obilazak nekoliko traka iz oglasnika pa sad tražim savjet "iskusnih" na šta da obratim pozornost ,postoji li generalno neke slabe točke koje su im najugroženije.Jer te stvari i kao rabljene nisu baš jeftine pa se zbilja ne bih htio grdno za.ebat.Od jučer je u intersportu počela akcija onih Energetics PR 5.0 staza (sa 4450 na 3150kn) pa sam još najbliže da ubodem to ali volio bih da mi se javi netko ko ima tu traku da čujem iskustva.PLEASE,PLEASE DO SUTRA MORAM DONJET ODLUKU!!!!!
boom-bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 10:13   #91
X-PLORER URANOS

X-PLORER URANOS

Pozdrav svim ljubiteljima ovih sprava, i odmah da kazem da sam kupio novu trakua prije nekih 20 dana i izgleda savrsena i dobra naprava, ali me zanima vase misljenje i ako neko vec ima ovu traku kakva su iskustva , na sta moram paziti i kakve probleme mogu ocekivati.
MIROLIC is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 17:40   #92
Ja sam kupio explorer apolon prije 2 tj. i evo ovako na prvu čini mi se solidna izvedba (s obzirom da ju proizvode "rižoklopi" kao i sve drugo danas) pogotovo u usporedbi sa energeticsovima u intersportu ,jer sam ostao užasno razočaran kad sam ih vidio u živo(na slici OK).Dali i u tvojim uputstvima stoji da prvu godinu nije potrebno podmazivanje?Ja evo svoju ganjam nekih 10-ak dana i čini mi se da bi mogla potrajat jedno vrijeme,s obzirom da je tvoja jači model mislim da nebi trebo imat problema jer mojih 120 kg. i ova slabija ganja.Jedino pripazi malo da ne kreneš prenaglo ko ja jer su me malo počela koljena zezat.
boom-bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 14:15   #93
Dižem temu jer sam trenutno u potrazi za trakom za trčanje.
Zivkam okolo po oglasima pa bi me zanimalo na što sve trebam paziti?

Pitam uvijek koliko je korištena, kada je kupljena te koja je nosivost.
Što je još bitno? Nekakvi tipovi možda?

Puno hvala!
__________________
Vrijeme promjena je počelo...
Ivana__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2011., 17:09   #94
TRAKA ZA TRČANJE LIFEGEAR WALKEASE (4 mj original garancija)

pozdrav, prodajem profesionalnu stazu za trčanje LIFEGEAR WALKEASE stara 8 mj (još 4 mj original garancije).
Staza je u odličnom stanju kao nova, malo korištena, kupljena u ROG JOMA.
Uz spravu dolaze upute i originalno garantno pismo od Rog Jome. Posjeduje sigurnosni ključ (ukoliko dodje do nezgode prilikom trčanja staza prestaje s radom) i ima 2 nivoa manualnog nagiba.

http://www.njuskalo.hr/fitness-oprem...-oglas-3079568

092 250 3650
šemso is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2011., 15:44   #95
PRODANO
šemso is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 20:41   #96
Pozdrav.Dali mi netko zmože pomoći u rješavanju jednog problema:u teretani koju pohađam imaju jednu trkaću traku koju često koristim,zove se Life fitness 9100hr.uvijek je dobro radila,međutim u zadnje vrijeme kad je upalim,podesim vrijeme i brzinu na 9km/sat,nakon minute trčanja brzina sama padne na 5km/h i ne mogu je više povisiti jer traka neda.Dali tko zna kako to riješiti,jeli možda potrebno očistiti traku,podmazati je ili promjetiti gumeni tepih?
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2011., 10:05   #97
Molim pomoć. Prije par godina kupili smo traku za trčanje energetic power run 7.0 hrc. neki dan smo ju selili i prije toga rastavili napajanje na motoru. ponovo smo ju sastavili, traka radi, sve funkcije rade osim funkcije nagiba. molim da mi netko napiše ako možda zna gdje je moglo doći do greške prilikom pomicanja ili krivog spajanja plave i bijele žice između dvije pločice kod motora jer ju drugačije nismo znali rastaviti.
puno bi mi pomoglo i ako netko ima upute za istu.
hvala
Picek1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 20:36   #98
Nedavno sam kupila polovnu traku za trčanje (Energetics 5.0), pa sad imam "mali" problem s njom.. Čuje se neko lupanje za koje ne mogu uopće definirati od kud dolazi, a s povećanjem brzine je češće.. Jel imao netko problema s tim???

Ne bih baš rekla da su ljudi od kojih smo traku uzeli brinuli o njoj, pa me zanima jel moguće da je to zato što ju nisu podmazivali? I stvarno bi bila zahvalna ako netko zna gdje kupiti taj sprej ili što već i kako se podmazuje traka...

Help, baš sam se veselila traci, a sad stoji doma već tjedan dana..

EDIT: Ako netko ima broj pouzdanog servisera, koji je spreman izaći na teren bila bih mu i više nego zahvalna... S obzirom da nemam nikakav prijevoz za nju, a još manje blage veze kako to srediti, čini mi se da bi to bilo najbolje riješenje...

Zadnje uređivanje dibidus! : 12.09.2011. at 21:13.
dibidus! is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2011., 17:04   #99
Dali netko ima hamer traku? power sprint xr1?
la primavera is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 16:48   #100
bok!

kupujem traku za trčanje. iskusni trkači, na što trebam obratiti pažnju?
ima netko da prodaje, može i rabljenu?

hvala
vita-vita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:42.