Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2003., 04:52   #1
Tln

top lista nadrealista, svaki komentar je suvišan...

...zanima me kolko vas je to gledalo, kolko vas se još sjeća Neleta i ekipe, koje su vam se fore najjače urezale u sjećanje...
meni su nezaboravne: kaubojski filmovi, brojke i slova, znanje nemanje, nacional detektor, kućne čaroije da i ne spominjem...bosanci su ipak bosanci, TLN mi je za sva vremena...

...ono što me najviše uvijek ljutilo je kad mi netko kaže da je audicija bila jača od TLN-a - nemoguće
deyooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2003., 05:03   #2
Tu u Pragu di studiram, na filmskoj akademiji predaj prof. Miroslav Mandić scenarista prvadva serijala..zakon tip
__________________
Be brave warriors of light, the kingdom of doom will fall and light will be all over us..
Pegaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2003., 23:51   #3
TLN?
Bosanska verzija Monty Pythona.
A kad se nešto uspoređuje sa Pythonima, onda je to stvarno nešto.
Laganini is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2003., 23:58   #4
Re: Tln

Quote:
Originally posted by deyooo
...ono što me najviše uvijek ljutilo je kad mi netko kaže da je audicija bila jača od TLN-a - nemoguće
ma ljutilo me sto se stavlja u isti kos uopste

ma ko bi se svih fora sjetio
ja imam par avi snimaka, za upisat se
"u svedskoj problemi. zdraaaaaaa-vo"

a koji su oni vizionari bili. joj kad se sjetim kako smo se smijali kad su tamo krajem osamdesetih pravili skeceve o jugoslovenskom zidu, s jedne strane ujedinjenja europa a s druge 6 razjednjenih jugoslavija
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2003., 01:30   #5
Re: Re: Tln

Quote:
Originally posted by Septembar
a koji su oni vizionari bili. joj kad se sjetim kako smo se smijali kad su tamo krajem osamdesetih pravili skeceve o jugoslovenskom zidu, s jedne strane ujedinjenja europa a s druge 6 razjednjenih jugoslavija
frka na sarajveskom zidu kad smetlari voze smeće svaki sa svoje strane..."a vid zida...ajmo u drinu...ma jok ajmo bolan u triglav....ma jebo triglav ajmo u drinu..." - baš to, vizionari i proroci, a sve su to tako dobro "zapakirali" da nitko ne bi ni pomislio što nas čeka.

sjeti se samo fore s nacional detektorom (ona legendarna 'ferceraaaa, ferceraaaaa') - pronađu uređaj koji otkriva partijske knjižice pa ga testiraju na svih sedam nacionalnosti...
deyooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2003., 17:26   #6
ne mogu se sjetiti točnih citata -
pogotovo je žalosno što se najviše sjećam detalja iz TLN3, mada su prve sezone bile the best ever...
Treća je bila odraz pred-ratne atmosfere --
"nećemo popustit dok ne deblokirate wc"
"mama, nema više metaka." - "uzmi tanjire"
"referendum je.... referendum je kad se glasa za da ili za ne"

onda onaj skeč kad frajer u glavnoj pošti diže penziju koja još nije "legla", pa teta na šalteru kaže da jel on čita Oslobođenje, nema para, a on će: "Kako se vi zovete?" ona: "?? Mirsada". On: Muslimanka, znao sam" ona: "A šta si ti?" on: "Srbin, normalno" ona: "**ebo te Slobo" on: "Meni majku?? Meni majku??"

pa glasanje za himnu BiH? Nezaboravno, definitvno
NikaZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2003., 17:32   #7
teći serijal mi nije baš dobar, prva dva su zakon
__________________
Be brave warriors of light, the kingdom of doom will fall and light will be all over us..
Pegaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2003., 17:42   #8
...tu je stoku trebalo po'apsit jos u-po prvog serijala... kakve je to ideje dalo nasim onovremenim politicarima - znamo i sami
sta budale naprav'se - znamo i sami
kako smo svi mi prosli u svemu tome - e i to znamo
__________________
kako TANJUG javlja - volim te
cabon is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2003., 19:07   #9
cabon

Ja se nekako najbolje sjećam fora iz Đurinih kućnih čarolija, iako mi nisu bile uvijek i najbolje (valjda su se najviše prepričavale )
A jel se sjećate te glupave emisije koju su ĐKČ isparodirale? To je išlo nedjeljom popodne, neka 10-minutna bedastoća koju je vodio neki Amer u crvenoj pregači i davao raznorazne "savjete" tipa... ne bacajte zatvarače od boca, od njih možete napraviti savršeno koristan podmetač za posuđe... A Đuro: Kad vam počnu ispadati zubi, ne bacajte ih, od njih možete napraviti savršeno korisnu igračku za vaše dijete. Potrebna vam je - jedna prazna limenka, i - nekoliko vaših ispalih zubi. Vrlo jednostavno, samo stavite zube u limenku i evo igračke (zvecka). Što vama više zubi ispadne, to sretnije vaše dijete.
kamala is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2003., 19:46   #10
Evo jedna pjesma iz "ratnih nadrealista"

IMAGINE
(na melodiju Johna Lennona)

Zamisli da se papci batale politike,
Da se chete prihvate motike,
Da opet Milutin ide na kafu Seji,
Da izrastu nova drva u aleji,
Zamisli da proradi trajvan,
Da sa Pala ode onaj hajvan
Zamisli u kuhinji opet veselje,
Sarajevo opet zijanjuje od Zelje,
Zamisli - na carsiji mirise pita,
A rudari nose sliku druga Tita,
Zamisli da proradi trola,
Da iz Beograda smaknu onog vola.

Mozes reci da sam pomahnit'o,
Pa da te spucam stosom - jesam li te ista pit'o.
Ako nemamo struje, panje, love,
Ne mozes mi oduzeti snove!
Jeremijajooj is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2003., 21:53   #11
Ma super su sve sam ih gledao masu puta. imam ih na cdima pa se mogu svako tolko podsjetit
Namche is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2003., 23:34   #12
Quote:
Originally posted by Jeremijajooj

Mozes reci da sam pomahnit'o,
Pa da te spucam stosom - jesam li te ista pit'o.
Ako nemamo struje, panje, love,
Ne mozes mi oduzeti snove!
_s
haha
svaka cast jere, di ovo nadje
nikad cula
ima li negdje tonski zapis?
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2003., 00:41   #13
Quote:
Originally posted by Jeremijajooj
Evo jedna pjesma iz "ratnih nadrealista"

IMAGINE
(na melodiju Johna Lennona)



a jel se sjećaš one na ''Let it be'' ...kad moraju ić po vodu a snajperi pucaju..."aj leti po vodu...neću, aj leti ti po vodu...neću, leti ti...ma leti ti..." uzima gitaru i počne na let it be: "leti tiii, letiiii tiiiiiii"...
to su već one ratne, prva dva serijala su ipak najjači...

Quote:
Kad vam počnu ispadati zubi, ne bacajte ih, od njih možete napraviti savršeno korisnu igračku za vaše dijete. Potrebna vam je - jedna prazna limenka, i - nekoliko vaših ispalih zubi. Vrlo jednostavno, samo stavite zube u limenku i evo igračke (zvecka). Što vama više zubi ispadne, to sretnije vaše dijete.
a tek kad uvlači konac u iglu pomoću limenke: malo udubite limenku, pa glavom lezite na stol i smjestite je udobno na limenku, tako ćete puno lakše provući konac kroz iglu...
...da ne spominjem pituljice i dostojevskog i tolstoja - jedeš pituljicu i čitaš rat i mir...
...onda kišobrančić za tortu ako vam curi plafon iznad mjesta na stolu gdje ste postavili rođendansku tortu...
...pečeno pile - kad želite da vam meso bude mekše i malo rastresitije pa kad ide plašti onu jadnu kokoš sa onim maskama...
...onda smuđ, šaran a bogami i kečiga....
...ma bilo ih je, ko bi se svega sjetio...al nezaboravno mi je kako mu svaka čarolija počinje sa "Sigurno vam se desilo..."
deyooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2003., 00:49   #14
nuklearna elektrana krhko
ramona is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2003., 14:55   #15
Quote:
Originally posted by ramona
nuklearna elektrana krhko
Mujo, gasi to, nemoj da te ja ugasim
bjezi ba, hosh mi ti ove atome iscjepat ))

Pa onda tvornica u Niodaklevcima za proizvodnju nicega )) ono kad zdondluju materijal dze ba zapelo ))

Mogao bih sad do sutra o njima, al par meni omiljenih scena... recimo legendarni Fu-do i cvijece zla Fu-do, jesil za jedan pelinkovac... samo nam ovaj covjek moze pomoci a Fu-do je borac za pravdu u mjesnoj zajednici Kovacici heheh...

ili ne znam sjecate li se onog skeca Biser Jadrana u onom kaficu na moru pa kad Nele igra onog konobara sto padne u nesvjest kad mu gost kaze u redu je, ne treba kusur ono kad Djuri u njegov rejon sjednu dvije zenske a jedna je engleskinja i naruce caj a on njima eki caj, nije vam ovo hospitalizacija ))

pa onda Sejo i Seada kofol Romeo i Julija sa Vratnika, pa im roditelji zabrane da se vidjaju jer Sejin otac navija za Sarajevo a Seadin za Zelju... Seada bona, udaces se za Ferida jes cula... jesi vidila kakav je go dao Velezu u nedelju... necu necu i necu, jebo te Ferid, dabogda nogu slomio, dabogda ti Zeljo ispo iz kupa UEFA, ja volim Seju

al najbolji fol mi je ono kad strajkuje vlada pa odu rudarima pred okno, a Nele glumi onog Cengica iz predratne BiH vlade ))
idemo sad mirno i dostojanstveno da im razvalimo oknooo... izlazite napolje, izlazite napolje
A rudari njima nije ovo mjesto za razgovor, najbolje je da odemo u zgradu vlade pa cemo tamo vidjet... vi se vratite taxijima a mi cemo vozom
imaju i voz, ej ba imaju i voz svoj... eto gdje su nase plate... ja ne mogu djetetu platit skolovanje u Svajcarskoj a oni imaju svoj voz, sramota... ajmo sad po trojica u taxi, da se ne guzvamo po cetvorica
pa kad dodju u zgradu vlade onda Nele cita zahtjeve vlade malo su tri smjene, morate radit sest smjena... i ukida vam se 15 minuta pauze
zao nam je, ali ne mozemo udovoljit vasim zahtjevima... za tih 15 minuta upumpavamo zrak u okna
u tom slucaju, predlazem vladi da pojedemo po jedan sendvic i da onda idemo u strajk gladju
I onda voditelj u studiju cita blic vijesti sa deska udruzenje penzionera porucuje vladi da istraje u svom strajku gladju... ako im taj strajk ne upije, predlazemo strajk zedju ili strajk nedisanja pa nek im je sa srecom legendarno
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2003., 00:27   #16
haha bravo vanja
ti to imas tejpove
ajde pricaj jos provala, ismijala sam se ko ludjakinja

jel se sjecate onih kad je brega ministar a kusta predsjednik, kao bosni krenulo
pa su kod azizija u burkecinici dva radnika ilegalca svedjanina (al a bjorn borg)
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2003., 00:36   #17
evo sad mi palo na pamet: jel se sjeća netko Nedjeljka Etiopića i onog kviza što ga vodi đuro: 'pravi Jugosloven - nema stan, nema auto, nema love, nema odjeće'...onda ona scena kad Nedjeljka zgazi tramvaj pa đuro veli: 'pa to je sjajno, sad nema ni život - to je pravi jugosloven'

...i nikako da se sjetim kako im se zvao onaj sport koji se igra u Čereglavićima, Minkino rodno selo, kad gledaju na telki prijenos. znam da nešto ide s nekom loptom koju dodaju pa kad im ispadne se lupaju šakom po glavi i nešto galame, al nikako da se sjetim kako se to zvalo, znam da je nešto legendarno...
deyooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2003., 01:05   #18
Quote:
Originally posted by deyooo
...i nikako da se sjetim kako im se zvao onaj sport koji se igra u Čereglavićima, Minkino rodno selo, kad gledaju na telki prijenos. znam da nešto ide s nekom loptom koju dodaju pa kad im ispadne se lupaju šakom po glavi i nešto galame, al nikako da se sjetim kako se to zvalo, znam da je nešto legendarno...

HRKLJUŠ
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2003., 01:07   #19
Quote:
Originally posted by deyooo
evo sad mi palo na pamet: jel se sjeća netko Nedjeljka Etiopića i onog kviza što ga vodi đuro: 'pravi Jugosloven - nema stan, nema auto, nema love, nema odjeće'...onda ona scena kad Nedjeljka zgazi tramvaj pa đuro veli: 'pa to je sjajno, sad nema ni život - to je pravi jugosloven'

...i nikako da se sjetim kako im se zvao onaj sport koji se igra u Čereglavićima, Minkino rodno selo, kad gledaju na telki prijenos. znam da nešto ide s nekom loptom koju dodaju pa kad im ispadne se lupaju šakom po glavi i nešto galame, al nikako da se sjetim kako se to zvalo, znam da je nešto legendarno...
Sport se zove Hrkljuž " Ajme Minka vide sela " a Minka " a vid babe što viri "

A kviz o najsiromašnijem čovjeku se zvao Nagradno neimovanje i malo ti citat kiksa
__________________
Be brave warriors of light, the kingdom of doom will fall and light will be all over us..
Pegaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2003., 01:26   #20
Quote:
Originally posted by Septembar

HRKLJUŠ



Quote:
A kviz o najsiromašnijem čovjeku se zvao Nagradno neimovanje i malo ti citat kiksa
ma kiksa mi svaki citat, ko bi to znao zapamtit i ponovit, bitno da imaš tu scenu u glavi...
deyooo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:22.