Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2010., 00:52   #4401
Quote:
Inna03 kaže: Pogledaj post
cipike su preslatke!! moj stil... ne slušaj kojekakve komentare jer ti si ta koja bude ih nosila i najvažnije je da se tebi sviđaju i da su ti udobne!
hvala draga, pre udobne su
maja1205 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 10:14   #4402
Gdje u zg naći ljubičaste cipelice , a da nije Roberto, Zara itd već neki bolji dućan, njihove su mi pretvrde i uvijek dobijem žuljeve..
__________________
Život je putovanje, a ne odredište.
Coco Vanilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 11:16   #4403
Quote:
Coco Vanilla kaže: Pogledaj post
Gdje u zg naći ljubičaste cipelice , a da nije Roberto, Zara itd već neki bolji dućan, njihove su mi pretvrde i uvijek dobijem žuljeve..
karla, reartu?
maja1205 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 11:33   #4404
ja sam si nasla predobre pradine šuze na netu i psmtr nema dostave u Hrvatsku...a bome mi je predaleko ici u Milano po njih....bas sam bijesna...
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 13:52   #4405
Bok curke,

ja bi trebala ravne bijele cipelice za vjencanje jer ne zelim bit visa od dragog.. Jel imate kakvu ideju gdje nabaviti? Neznam otkuda bi krenula.. Trudna sam i muka mi je i hodanje i trazenje mi tesko sjedaju .
Bamby is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 23:30   #4406
Zna li netko gdje bih mogla naći svijetlo zelene cipele s petom, po mogućnosti u Zagrebu? Vjenčanje će biti sa zelenim detaljima i baš sam se zapikirala na zelene cipele!
Nešto kao ove:



woodlands is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 00:54   #4407
Quote:
libetoži kaže: Pogledaj post
Pozdrav

Dal netko zna gdje se u Zg-u mogu nać ovakvi modeli cipela, sandala

[IMG][/IMG]

Ja bi nešto u tom stilu, srebrnkaste sandale sa kristalčićima

Jel ko zna kad dolaze proljetni, ljetni modeli?
imas takve identicne u rijeci u Perli.
little_dress is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 12:35   #4408
Ashoo

Da li je netko izrađivao cipele kod Ashoo, Anite Zanotti, čini mi se...

Zanima me kvaliteta, je li to vrijedno te cijene (oko 2000 u prosjeku čini mi se)?

Pozdrav
sense is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 13:30   #4409
Quote:
croatiansen22 kaže: Pogledaj post
Da li je netko izrađivao cipele kod Ashoo, Anite Zanotti, čini mi se...

Zanima me kvaliteta, je li to vrijedno te cijene (oko 2000 u prosjeku čini mi se)?

Pozdrav
Moja frendica je nosila Ashoo cipele na svadbi i bila je oduševljena. Mislim da su bile cca 1800 kn.
E sad... ja sam na sajam vjenčanja išla samo zbog njih i dovukla sam i dragog sa sobom. Ukratko gledam cipele koje su mi bile ok s obzirom na visinu pete, ali su imale oštre rubove na kojima su bili kamenčići i kaže meni dragi da ću biti sva u žuljevima pa da si još malo pogledam. Veli gospođa nama da te nisu toliko kvalitetne jer su jeftine. Samo da napomenem, cijena je bila 1200 kn. A da ne velim da se baš nije ni potrudila oko mene (imala sam trenirku na sebi pa me možda nije doživjela ozbiljno ). Ne znam. Meni je to sve malo diglo živac. Iako ne isključujem mogućnost da tamo radim cipele ako ne nađem nešto bolje, ali sam sve bliže tome da se zaletim do Italije ili naručim preko kume iz Londona...
__________________
Štucko 4.8.2011.
prasence82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 19:02   #4410
moja vjenčanica ima ušivene svarovski kristaliće i jasno mi je da moram naći neke jednostavnije cipelice. al kakve? skroz obične? pa te mi se baš i ne sviđaju hm... gdje bi opće tražila. jel mogu barem mašnu imati il nešto?
Mladenka-smb is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 19:42   #4411
Cure, trebam pomoć, frendica mi se udaje i u potrazi je za cipelama...ja sam svoje kupila lani u Robertu pa me zanima da li ste vidjele da su dobili štogod imalo slično ovome:
__________________
~naše vjenčanje~
seni001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 07:55   #4412
trebam pomoc...

ovako nekako izgleda moja haljinica, i ja nemam pojma kakve cipelice na to da obucem???

haljina

svi prijedlozi dobrodosli... help, help
annnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 10:33   #4413
obzirom da ti je haljina full jednostavna možeš cipele i malo ukrašene, a možeš i jednostavne pa onda nakit malo izraženiji
mislim da koje god staviš da će pasati
jedino me malo muči boja? koju si boju cipela naumila staviti?
boja haljine je neka ljubičasta ili mi se još spava pa ne vidim dobro?
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 14:53   #4414
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
obzirom da ti je haljina full jednostavna možeš cipele i malo ukrašene, a možeš i jednostavne pa onda nakit malo izraženiji
mislim da koje god staviš da će pasati
jedino me malo muči boja? koju si boju cipela naumila staviti?
boja haljine je neka ljubičasta ili mi se još spava pa ne vidim dobro?
iskreno, ne znam ni ja koja je boja... ovo mi je buduci slikao i poslao mms-om jer ja trenutno nisam doma...
znam samo da cu takav identicni kroj imat (zena sto drzi taj salon sama siva haljine), a tocno boju cu vidit kad se vratim doma (vjerojatno ce biti neka svjetlo bez), tako da su mi bitniji prijedlozi o vrsti cipela - sandalice, zatvorene, otvorene, poluotvorene, i kakvih sve vec ima, jer ja stvarno ne znam odredit sta pase na sta...

tako da molim vas pomagajte, i to po mogucnosti sa slikicama...
annnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 16:02   #4415
ahaaaaaaa kužim

po meni ti pašu ama baš sve vrste cipela pa odaberi one u kojim se najbolje osjećaš (znam puno cura koje ne vole sandale jer misle da imaju ružne prste )
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 10:19   #4416
Quote:
seni001 kaže: Pogledaj post
Cure, trebam pomoć, frendica mi se udaje i u potrazi je za cipelama...ja sam svoje kupila lani u Robertu pa me zanima da li ste vidjele da su dobili štogod imalo slično ovome:
Bok,vidjela sam sliku cipela koju si postavila pa mislim da su moje slične tome,evo sličice,pa ako frendici odgovaraju možemo se čuti preko pm,imam još par slikica koje mogu poslati e-mailom
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Bijele cipele 3.jpg‎
Views:	112
Size:	9.7 KB
ID:	10314  
m.s is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 14:10   #4417
Quote:
seni001 kaže: Pogledaj post
Cure, trebam pomoć, frendica mi se udaje i u potrazi je za cipelama...ja sam svoje kupila lani u Robertu pa me zanima da li ste vidjele da su dobili štogod imalo slično ovome:
pogledaj u njihovom outletu blizu kvatrića, mislim da je to već početak heinzelove tamo gdje su busevi. možda imaju tih baš, znaju ostat brojevi.
imenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 17:56   #4418
Quote:
croatiansen22 kaže: Pogledaj post
Da li je netko izrađivao cipele kod Ashoo, Anite Zanotti, čini mi se...

Zanima me kvaliteta, je li to vrijedno te cijene (oko 2000 u prosjeku čini mi se)?

Pozdrav
ja i prijateljica smo kpd nje radile cipele za maturalnu večeru(nosimo br 42)
njene su bile jako lijepe, a moje nisu imale veze s onim što sam ja htjela i bile su na kraju prevelike, iako udobne. Ali i meni i njoj je pukla peta...
to je bilo doduše prije par god. Bile su oko 1000 kn.
turquise1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 20:27   #4419
ajme grozno, da peta pukne na šuzama koje koštaju toliko. mislim, to je puno, a da se takvo što desi!!
meni ni jedne robertove nisu pukle. znale su se japanke raspast ili neke sandalice, ali nakon GODINA nošenja.

tako da evo, cijena nije očito nikakav pokazatelj kvalitete!!!
imenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 23:58   #4420
[QUOTE=woodlands;25758598]Zna li netko gdje bih mogla naći svijetlo zelene cipele s petom, po mogućnosti u Zagrebu? Vjenčanje će biti sa zelenim detaljima i baš sam se zapikirala na zelene cipele!
Nešto kao ove:

ja sam ti danas vidjela u city centru u sho be do zelene sandalice satenske 599kn su ,meni preslatke takve jake zelene boje, nije re visoka peta i imaju otvorene prste i iza samo remeničić
maja1205 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:00.