Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2007., 19:54   #61
Perilica posuđa?

Molim ljude sa dobrim i lošim iskustvima oko perilica posuđa 45 cm.Koju kupiti i zašto,koje izbjegavati?
Unaprijed hvala.
kawa is offline  
Old 18.02.2007., 22:29   #62
Whirpool 45cm ugradbena, sa pokrivenim komandama. Imam je 6mj. i za sada je ok. Cifra preko 4000kn
__________________
p-u-t-o-p-i-s-i
aaston is offline  
Old 18.02.2007., 23:28   #63
Moja je Zanussi ZDS 200, samostojeća, koštala oko 2500 kn (prije 6 mj.). Kategorija AAB, sušenje joj ide lošije. Da sad kupujem kupila bih onu AAA kategorije koja je i skuplja. Inače dobro pere, ima program za brzo pranje (oko 30 min). Sušenje joj je jedina mana jer uvijek ostane kapljica i uvijek nešto curka. Za mašinu ti je važno da je dobar energetski razred (da ne troši više od 15 l vode, da ima par raznih programa pranja ( pazi da imaš barem jedan od min. 60 stupnjeva celzijeva).
winnie is offline  
Old 18.02.2007., 23:46   #64
Zanussi DWS 4704, samostojeća 45 cm, evo je već veselo pere devetu godinu
Dvoje odraslih i jedan klinac u kućanstvu, vrti se svakodnevno. Pere na 65 stupnjeva, ima 4 programa. Do sad nikad niti jedan kvar, isplatila se davno.
__________________
Camping for Dummies
strma is offline  
Old 31.03.2007., 02:44   #65
Jel ima netko iskustava sa ugradbenim perilicama od 45 cm?
bozur is offline  
Old 01.04.2007., 00:37   #66
Mi imamo Gorenje (ugradbenu). Prije osam godina koštala je 4100 kn. Energetski razred B. Prije smo prali suđe svaki drugi dan, a zadnju godinu svaki dan. Ne pere loše, al tu i tamo suđe bude neoprano (to je problem mislim svih perilica). I sada se u zadnje vrijeme "čudno glasa". Kao da nešto zapinje (nije kuhača u posudici za pribor, provjereno). Nismo zvali servis jer bez obzira na to i dalje pere. 4 programa pranja. Zadovoljni smo. Jedino mislim da je bila preskupa, ali tada još nije bilo ovih velikih trgovačkih centara. Ne znam koliko sada koštaju. Sve u svemu, ima moje preporuke (iako bih sada tražila energetski razred A, a zbog povećane obitelji 60 cm).
dubac is offline  
Old 02.04.2007., 15:03   #67
Indesit, samostojeća, 45 cm, 8 g. stara, koštala cca 4200 kn (jedva je otplatih) ali je sve pet, odlična, to mi je najdraži uređaj u kući
winnerica is offline  
Old 09.04.2007., 19:16   #68
perilica posuđa

Imam Bosh perilicu 45 cm ali nisam baš oduševljena jer jako dugo pere oko 150 min na nekom eko programu. Ima ona i kraći od 30 min. ali nakon toga uvjek u mašini ostane pjene pa ne znam razlog jer koristim samo ibične tablete jer one 5 u 1 na tom programu ne otapa dobro. Ne znam da li neko ima možda sličnu perilicu sa tako dugim tijekom pranja.
Morčić is offline  
Old 09.04.2007., 19:34   #69
Quote:
Morčić kaže: Pogledaj post
Imam Bosh perilicu 45 cm ali nisam baš oduševljena jer jako dugo pere oko 150 min na nekom eko programu. Ima ona i kraći od 30 min. ali nakon toga uvjek u mašini ostane pjene pa ne znam razlog jer koristim samo ibične tablete jer one 5 u 1 na tom programu ne otapa dobro. Ne znam da li neko ima možda sličnu perilicu sa tako dugim tijekom pranja.

ako koristis kratki program(30min.) onda obavezno prepolovi tabletu- tako pise i uputstvu za moju perilicu.
__________________
Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi!
GRUNF
andy_0702 is offline  
Old 09.04.2007., 22:31   #70
pitanje?

ako stavite tabletu 3 u 1 jel potrebna sol i deterdent?
supher mali is offline  
Old 09.04.2007., 22:38   #71
je, sol mora biti
a deterdžent ti je već u toj tableti
Hrvach is offline  
Old 09.04.2007., 23:02   #72
Quote:
Hrvach kaže: Pogledaj post
je, sol mora biti
a deterdžent ti je već u toj tableti
znaci da se drzim tog: sol i tablete.

TNX, kupio sam nedavno dvije perilice... nisam ih jos isprobao... ionako ih ja necu koristiti...vec samo odrzavat.
supher mali is offline  
Old 09.04.2007., 23:03   #73
Hrvac, jos jedno tehnicko pitanje:

po tvom, da li da izgasim u tom slucaju trimer na nulu za doziranje deterdenta???
supher mali is offline  
Old 11.04.2007., 19:06   #74
Quote:
andy_0702 kaže: Pogledaj post
ako koristis kratki program(30min.) onda obavezno prepolovi tabletu- tako pise i uputstvu za moju perilicu.
Andy koje tablete onda koristiš jer calgonit se baš ne mogu prepoloviti zbog one loptice u sredini. Da li tvoja perilica pere tako dugo na normalnom programu?
Morčić is offline  
Old 11.04.2007., 20:08   #75
Quote:
supher mali kaže: Pogledaj post
Hrvac, jos jedno tehnicko pitanje:

po tvom, da li da izgasim u tom slucaju trimer na nulu za doziranje deterdenta???
to ti je za sjajilo a ne za deterdžent
to moraš naštimati nekak po iskustvu
meni je skala od 0-6 i stavila sam na 4
Hrvach is offline  
Old 12.04.2007., 09:52   #76
Quote:
supher mali kaže: Pogledaj post
ako stavite tabletu 3 u 1 jel potrebna sol i deterdent?
Sol je obavezna, a ona tekucina ti je za sjaj. Pokaze ti se na dispklayu crveno kad jednog od toga nema, pa moras opet staviti.
__________________
I'm just a prisoner of your love
Blowne is offline  
Old 12.04.2007., 10:33   #77
Quote:
Morčić kaže: Pogledaj post
Andy koje tablete onda koristiš jer calgonit se baš ne mogu prepoloviti zbog one loptice u sredini. Da li tvoja perilica pere tako dugo na normalnom programu?
koristim somat "5 in 1" isto imaju lopticu u sredini ali se da prepoloviti- koristim onaj noz sto ima zupce za kruh rezati: samo pritisnem i tabletica pukne- to napravim dok je jos u celofanu onom

na normalnom programu pere oko 90 min. ali te druge programe rijetko koristim jer mi je taj kratki i za manje posudja puno zgodniji. opere super.
__________________
Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi!
GRUNF
andy_0702 is offline  
Old 12.04.2007., 21:42   #78
Da li netko ima iskustva sa korištenjem gela umjesto tableta i koliko ga treba dozirati.
Morčić is offline  
Old 22.04.2007., 10:22   #79
nismo se razumjeli. ako ne stavljam sjalilo, onda mogu staviti trimer na nulu?
supher mali is offline  
Old 22.04.2007., 11:45   #80
Quote:
Morčić kaže: Pogledaj post
Da li netko ima iskustva sa korištenjem gela umjesto tableta i koliko ga treba dozirati.
supruga veli da je calgonit gel najbolje sto je do sada probala od svih deterdjenata, tableta...
na perilicu od 45cm stavi jednu veliku zlicu gela
homosapiens is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:01.