Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Ex-YU

Ex-YU Teme o bivšoj nam državi

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2008., 16:48   #21
Quote:
FIDEKTER kaže: Pogledaj post
Pizdek se predstavlja kao hrvat iz žepča....
Lokacija:Turska Hrvatska

?? I meni si nasao nesto pricati Srpski muslimanu
__________________
Oj hrvatska mati nemoj tugovati...
Zepce Jugend is offline  
Old 05.12.2008., 16:49   #22
Quote:
aleksije radicevic kaže: Pogledaj post
E pa gospodo, reći da je 1995. Srebrenica oslobođena ne znači istovremeno negirati genocid. Vojna akcija zaposedanja neke teritorije može da se zove okupacijom, osvajanjem ili oslobođenjem, zavisi od uverenja onog ko izriče svoj sud o tome. Na taj sud imaju pravo svi, pa i gospodin Žepče Jugend.

Stradanje civila u toj akciji je nešto sasvim drugo i svako normalan će osuditi i žaliti zbog toga.

Primera radi, u akciji oslobađanja Evrope od nacizma, bombardovani su nemački gradovi. U tim bombardirovkama stradalo je mnogo civila. Danas nikom ne pada na pamet da negira oslobodilački karakter tih akcija, uprkos strašnim civilnim žrtvama. Pa čak i kad je reč atomskim bombama bačenim na japanske gradove, uprkos stradanjima ogromnog broja civila kod velikog broja ljudi postoji uverenje da je cela akcija protiv Japana bila oslobodilačka.

Tako je i sa Srebrenicom, njeno zaposedanje od strane VRS za nekog je akt agresije, a za nekog oslobađanje teritorije od pripadnika neprijateljske vojske. A i za jedne i za druge, genocid je nešto neprihvatljivo.
vladika , ti želiš ispasti politički korektan , a prava svrha ovog lika nije da se informiše o onome što ga zanima već da podjebava , inače govno na kvadrat!
snowball is offline  
Old 05.12.2008., 16:50   #23
I hvala Bogu sto ovdje ima pametnih ljudi,kao aleksije radicevic...ipak se vidi da je orginal (Srbin) pametniji od Srpskih muslimana...NHF Srbi...znam da niste vi mogli puno utjecati na stanje njihove svjesti i pameti
__________________
Oj hrvatska mati nemoj tugovati...
Zepce Jugend is offline  
Old 05.12.2008., 16:52   #24
Quote:
Zepce Jugend kaže: Pogledaj post
Hvala na lijepim rijecima...isti slucaj kao i sa Fidektorom. Neuk muslimanski puk

Pa pokusali ste vi da Zepce PADNE,ali vjera u dragoga Boga nije dopustila da Zepce padne u ruka dusmana
nikad ne reci nikad , repriza je vazda moguća , istina u svemu ovome mi ideš lično na penis ti , a može i tvoja ženska familija ,..ne petljaj sad hrvate kao narod u sve to ,.zato što si ti drek ,..naravno da imam želje da ti i slični tebi doživite na svojoj koži slast takvog oslobađanja
snowball is offline  
Old 05.12.2008., 16:52   #25
Srebrenica je oslobodjena koliko i Vares, Bugojno, Kakanj, Travnik ili Konjic.

Tek toliko o licemjerstvu.
Vanjushka is offline  
Old 05.12.2008., 16:56   #26
nakon sto su srbi pobili 8000 ljudi ,ja to ne mogu nazvati oslobodenjem nego genocid ,sto i je .
trolerska tema se zatvara,autor kaznjen isto kao i ovi sto vrijedaju .
frane2110 is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:29.