Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2011., 14:27   #381
Quote:
Fantasma kaže: Pogledaj post
Hm...Malo mi je teško povjerovatu tvoje riječi...Ali opet,sve je moguće.
pa nemoj vjerovati. dobro je da si pronašla doktoricu za sebe.
ja sam nakon iskustva s njom pronašla nekog stručnog i sve super.
ttea1975 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 14:35   #382
Quote:
Fantasma kaže: Pogledaj post
Ja sam kod dr.Gjirlić i nikada nisam doživila niti promjene raspoloženja,niti komentare o izgledu. Dapače,doktorica je ugodna i nježna. Pratila sam obe trudnoće kod nje,nikakvih problema nije bilo.

Meni je ona njena sestra odvratna,ta se drži ka da je božanstveno stvorenje
potpisujem sve.doktorica je odlična,ugodna,fina,baš draga.za razliku od nje,sestra je antikrist osobno.ne mogu je vidit ni čut bez da mi cin skoči automstski za 1 stupanj.
__________________
ja ne svijetlim.ja sijevam.
Giulia Farnese is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 16:32   #383
Giulia F.,opet nas dvi o sestri (ja i ne znam kako se zove)

Nego ,treba bi otić na pregled,da li im je sada gužva i koliko se čeka ?
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 16:46   #384
Quote:
Fantasma kaže: Pogledaj post
Giulia F.,opet nas dvi o sestri (ja i ne znam kako se zove)

Nego ,treba bi otić na pregled,da li im je sada gužva i koliko se čeka ?
ja stvarno ne znam kako se zove.ja je zovem frau helga

mislim da ti nije gužva,ja sam se naručila za papu za 7 dana.nikad do sada nisam čekala duže od pola sata.vidit ću kako će bit sad
__________________
ja ne svijetlim.ja sijevam.
Giulia Farnese is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 16:49   #385
E,morala bi i ja taj pregled obavti... Ajd,kad obaviš pregled,javi mi...

POzdravi Helgu.
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 14:00   #386
Quote:
Fantasma kaže: Pogledaj post
E,morala bi i ja taj pregled obavti... Ajd,kad obaviš pregled,javi mi...

POzdravi Helgu.
obavila.čekala 15 minuta.platila 100 kn,ka brza varijanta da doznam rezultate za 7 dana.doktorica ok,standardno ok.helga nije bila strašna,čak se i nasmješila.bit će se poseksala taj dan
__________________
ja ne svijetlim.ja sijevam.
Giulia Farnese is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 14:50   #387
Fala!

Sada je taj brzi papa 100kn...Čini mi se da je bilo najprije 50kn,pa 80kn i evo ti ga 100...

Btw,vidila sam sestru jučer u jednom šoping centru...Uh...Ta žena isijava umišljenost na milje
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 19:19   #388
Quote:
Tajda kaže: Pogledaj post
@Mare, kod nje si jer ne znaš di bi? Meni se čini bolje bilo di drugo (prema tvom opisu). Ja sam čula za dr. Djirlić pozitivna iskustva, mislim da su istom D.zdravlja, a i dr. Vulić nije loš,posebno za vođenje trudnoće. On je na Sućidru.

Mene zanima da li netko zna kako se kreću cijene ultrazvučnog pregleda u Cito? Ja sam zaboravila..
Ajme nisan dugo citala. Da, jos uvik sa kod nje jer ne znam di bi. Ako ikad buden ponovo trudna radije cu davat privatno po ne znam koliko kuna nego ic u nje.

I ja sam cula za Vulica da je dobar i mislim se prebacit kod njega jer mi je i tako blizu. Samo ja imam dosta ozbiljnih ginek. problema pa ne znam koga bi to od ovih preko hzzo zanimalo. Ovu ocito ne

Quote:
Fantasma kaže: Pogledaj post
Fala!

Sada je taj brzi papa 100kn...Čini mi se da je bilo najprije 50kn,pa 80kn i evo ti ga 100...

Btw,vidila sam sestru jučer u jednom šoping centru...Uh...Ta žena isijava umišljenost na milje
Pa ja vec 3-4 go placam 100 kuna, i to sam bila kod 2-3 razlicita ginekologa tako da to nije nista novo
__________________
moje najvece blago je stiglo 13.12. ♥

Zadnje uređivanje El Gato Félix : 11.12.2011. at 11:54. Reason: spajanje postova
Mare1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 17:20   #389
A ne znam,samo znam da me živcira plaćanje tog ubrzanog papa testa,jer se sada čeka i do tri mjeseca ako ne platiš
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2011., 16:16   #390
Quote:
Fantasma kaže: Pogledaj post
A ne znam,samo znam da me živcira plaćanje tog ubrzanog papa testa,jer se sada čeka i do tri mjeseca ako ne platiš
Ja sam cekala 3,5 mjeseca (prvi put ga nisam platila jer je bila neka cura na praksi pa nije ni znala sta triba) i prvi put dođe nalaz sa svim i svacim i meni dr daje lijekove i terapije na osnovi 3,5mj starog nalaza.... Svaki daljnji komentar je suvisan
__________________
moje najvece blago je stiglo 13.12. ♥
Mare1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2011., 00:07   #391
dr. baldo obad?? misljenja, iskustva??
__________________
justterrored Slike
justterrored is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 10:50   #392
evo samo da dam doprinos temi, moja iskustva sa ginekolozima u splitu:

dugo godina sam isla kod dr. Juric Vitanovic na Mejama. ispocetka mi se cinila ok, ali kad me uhvatilo malo ozbiljnije niti sam dobila suosjecanje niti me je onako prestrasenu pokusala umiriti. navodno je strucna i sve, ali nemam povjerenja u nju. po meni, ne spada u kategoriju ugodne doktorice niti je neko kome bi povjerila trudnocu jer mi treba doktor koji ce samnom sjesti i objasniti mi ko da sam covjek, a ne automat. za razliku od mene, mojoj priji ne smeta njen otresit karakter i njoj je super. tako da imam dva podijeljena misljenja

otkrice mi je dr. Sparac iz CITO! toliko da ne znam sta sam uopce gubila toliko vremena kod ove! vrlo srdacan, posveti puno vremena, objasni sve kako treba i sta te zanima. cini mi se i dosta strucan. najtoplije preporuke
gariful is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2011., 19:50   #393
Quote:
gariful kaže: Pogledaj post
evo samo da dam doprinos temi, moja iskustva sa ginekolozima u splitu:

dugo godina sam isla kod dr. Juric Vitanovic na Mejama. ispocetka mi se cinila ok, ali kad me uhvatilo malo ozbiljnije niti sam dobila suosjecanje niti me je onako prestrasenu pokusala umiriti. navodno je strucna i sve, ali nemam povjerenja u nju. po meni, ne spada u kategoriju ugodne doktorice niti je neko kome bi povjerila trudnocu jer mi treba doktor koji ce samnom sjesti i objasniti mi ko da sam covjek, a ne automat. za razliku od mene, mojoj priji ne smeta njen otresit karakter i njoj je super. tako da imam dva podijeljena misljenja

otkrice mi je dr. Sparac iz CITO! toliko da ne znam sta sam uopce gubila toliko vremena kod ove! vrlo srdacan, posveti puno vremena, objasni sve kako treba i sta te zanima. cini mi se i dosta strucan. najtoplije preporuke
ja imam suprotno iskustvo, desetak godina sam kod Jurićke i Bogu fala nisam imala problema a kad mi je jednom vidjela neku cistu naručila me za 2 tjedna, nije mi naplatila ultrazvuk, i ponovo pogledala, nije na sreću bila cista. Dvije trudnoće vodila kod nje i baš sam je tlačila i zvala na telefon, a samo o amniocentezi sam je gnjavila više od po ure. Kad sam je nazvala posli carskog odmah me uzela i sve mi objasnila, sve u svemu meni je skroz u redu. Sestra super
poma is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 20:33   #394
UPIS U GINEKOLOGA

Pozdrav, meni ce sutra biti prvi put da idem u ginekologa,i narucila sam se u dr. Karmen Čerškov. Zanima me koliko se plaća upis? (Plaća li se uopće?)
Hvala
tammi385 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2012., 18:02   #395
pomagajte! tria mi neki sexoloski strucnjak koji ce mi pomoc u vezi jednog spceificnog problema kod sexa....ne ginekolog jer mislin da on nebi zna odgovor na moje prohtijeve.... ljudi mlada san a vec iman problema s tin i dosta vrimena san frustrirana zato HEEEEEELP....na porucju splita ofc
kokolo7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2012., 18:09   #396
Quote:
tammi385 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, meni ce sutra biti prvi put da idem u ginekologa,i narucila sam se u dr. Karmen Čerškov. Zanima me koliko se plaća upis? (Plaća li se uopće?)
Hvala
ne plaća se.
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..

Zadnje uređivanje miseducata : 09.01.2012. at 18:24.
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2012., 11:15   #397
ima li tko iskustva s dr. Bušićem????
venena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2012., 00:53   #398
Zna li netko naplaćuje li dr. Vulić ultrazvuk?
mimi5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 21:04   #399
Quote:
venena kaže: Pogledaj post
ima li tko iskustva s dr. Bušićem????
Ja sam bila par puta kod njega i nisam bas odusevljena....

Quote:
mimi5 kaže: Pogledaj post
Zna li netko naplaćuje li dr. Vulić ultrazvuk?
Ako mislis na Roberta, da. Ja bila prosli tjedan, platila briseve 30, papu 100 i jos nesto 50kn,i nema bit sta osim uzv
__________________
moje najvece blago je stiglo 13.12. ♥
Mare1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 23:19   #400
studiran u splitu i tribala bi ode nać nekoga ginekologa, pa ako mi možete preporučit kojega na PM, po mogućnosti da se ne plaća uzv i ostalo (osin papa testa i tih nekih pretraga), jbg studentski život hvala puno
elektrodalmacij is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:18.