Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak > Pivnica

Pivnica Čisti hedonizam: O hrani, piću, duhanu, sportu, alatu, oružju i ostalim muškim užicima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2009., 08:57   #41
Quote:
pjegava i prgava kaže: Pogledaj post
sevrud chico, sevrud...

..primamo samo cvrste momke
Je je..šervud je od robina d huuda, a darkvud je ipak od čike i zagorca...

Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
cekaj malo stati os sotin rec dasan ja radijo ono za ono nate a curo
a, ne b'znala..ne bi se tako baš moglo reći jer jer to nisi znao, a ne znam ni ja o kojoj se epizodi radi...ma svejedno, ja volem vilija gervina mnogo...

I tako opet po ljubićima, nastade krkljanac..u neka doba započe revolucija u pisanju romana i tako nastade novi ljubavni roman, a kako se samo ideja skupljala za rođenje istog , samo zna par masona u loži hnk, nego tamo im sedlar , Jakov Sedlar daje naputke kako se voli kroejša ...i eto ti ljubavnog romana , jer ljubav prema domovini je najjača ljubav i prema drugu _____________(slobodno ubacite po želji ime koje vam pobuđuje osjećajne emocije)..Tako se rodio mali Tomcon, rekla Pjegava koja je počela rađati, može bit snijela kakvo malo jaje ili sjela na kakvo jaje...
Glazba je treštala, svi su bili na nogama.. a dvoje mladih se ljuljalo u ritmu glasbe s gramofona, suvenir iz jedne mjesne zajednice s ruba grada...(MIslim, ovako je počelo, danas više nije dvoje mladih nego jedno mlado nejako nježno stvorenje od dvajs godina i matori Dikan, kerum, ili tako nešto)Ona ga je gledila nako nježno drito u oči , ne bi li mu svojim pogledom bez riječi izjavila koliko ga voli i kako joj je žao što će sutra urat, a ona ostade bez društva u dugim noćnim satima..Ah, da htjela mu je rći i to da se on ne mora brinuti za nju, jaka je ona, naće ona nekog geliptera ( Na papanluku jednoć ja naučih da to znači ljubavnik , ha) ali je znala da će to pore,metiti ritam njihovih pokreta , anešto joj se pripišalo pa je htjela što prije završiti ovaj ples...
itako, u zamračenju, pod opštom, rodi se još jedna ljubavna priča..
Sve je stalo, sve ..oko njih se vrtilo samo miris ljubavi i zbrka u glavi kako će doma kad nema svitla a bateriju nije uzela, i misli ona misli, lako ću, jebe mise
Nije znala da je izrekla to naglas, on ju uze u naručje i odvede do hrpe kaputa u kutu podrumske sobe , zvane diskko MZ Smerdell donji...Sve se dogodilo u trenutku, ona ne znajući da on ima erektivnu disfunkciju, zamišljaše to kao raketa lansirana u svemir u hipu, a on znajući da pati od prerane, toga, znateveć, nije erocki roman jebiga, i tako se zače osim ljubavi i plod ljubavi , mala Alkočika i njen bliznac Čikoholik...

Oprostete na pravopisnim griješkaam, nego mi je editor na bolovanju...
__________________
sponza u penziji
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 10:41   #42
Ispricacu vam jedan ljubavni roman da shvatite kako neke osobe duboko mogu voljeti na ustrb svoju… ona zaljubljena u njega samo tako… on to ne primjecuje al se fino ponasa prema njoj… i onda se njegova cura udala za nekog drugog… pa se ona nada…al on frigidan… a ona iako je pjegava opet se nada da ce mu cili jednog dana zapapriti u lanecem jelu… i krenu oni al ko fol.. jer on jos uvijek voli onu udatu… i udata se sad razvede.. I on posalje pismo ovoj svojoj kako to ne stima… I onda se nisu javljali jedno vrijeme… I onda je on skuzio kako ne voli udato-razvedenu vec da voli ovu drugu koja mu je sad prva…
Zestoko zar ne?... kad sam se najmanje nadao onda je doslo do zapleta i preokreta… mada iskreno govoreci kad su bile jos tri stranice do kraja romana to se nije moglo skuziti pa sam ja pogledao kraj i vidio hepiend pa sam se onda vratio i procitao te tri stranice pri tom uzivajuci sto ce se to tako zavrsiti i sto ce ona udata popusiti… mislim u stvarni ne mislim na pusenje u seksualnom smislu…to ce sad raditi ova druga koja nije vise druga jer je sad prva… mislio sam ono sigurno je ona udata bila feministica …jer razvela se…mislim ko ce akrapa drzati kraj sebe..
Jel vidite vi kolika se mudrost moze izvuci iz jednog jedinog ljubavnog romana?
Nije sala
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 11:06   #43
Maričko?
Pa ti pišeš Život , ljubavne romane, edicija Moja sudbina...
e, nećemo tako
Život nije šala, nije lepo da se šalimo na račun života i to bez računa i bez Krčmara...pardon krčmara...

Ima ti jedna dobra i poučna priča koju rado pričam već generacijama mladih ...

Bila jednom jedna djevojka a imade i lude roditelje samo tako
po vazda su je tjerali da pere, čisti, redi ne bi li se tako bolje udala. A imađahu oni i jedan maleni dućančić u kojem su prodavali i ribu, u glavnoj trgovačkoj ulici. preko puta mirno življaše jedan svećenik...
Posao je cvjetao, sve je bilo bajno osim što se nesretno djevojče zaljubljaše u jedno zgodnog fićfirića i on zavede ju. Ni pet , ni šest, nego pravo na nju...njojzi su se oči orosile kristalnim sjajem kad bi ugledala njegov..korak u modroj odori časnika neke paravojske. Noći su joj bile kratke jer je djevojče provodilo u zagrljaju naočitog mladića. Jednog dana, mladić nestade , ode na bojni zadatak sa svojom desetinom. Djevojče proplakalo more suza, na tom mjestu danas stoji izvor-voda topla i slana ljekovita voda , ali nije sad to bitno..reću ću vam posli di je to, ako vas zanima...
U djevojci zaživi plod ljubavi... raslo, bujalo i u neka doba zaplakalo u naručju mater nenadano. Roditelji ka i svaki mate ićaća, u čudu gledali. Reka ćaća: krvi ti isssove, štos' uradlia crna ćeri, jesi pomanitala, saću te natamburat, ovco..A mate ko mate reče:kurbetino ,što s'mi to uradla, kruv ti jebem, jesamlite takojaodgajala..
Djevojče plakalo i dozivalo milost svoga ljubljenog , ali ništa..
E, sad , triba dite upisat u matičara, a ko to bi nego mladi svečenik prikoputa...rekla sam vam već, onaj prikoputa ribarnice...


Ne mogu više ni dalje, suze mi curkom cure kad se sjetim da vi nemate pojam o čemu ja vama pričam..a samo sam vam tila reći da kupite na vrime lajfstajl prezervative..
__________________
sponza u penziji
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 11:39   #44
pih cm... jucer sam bio u jednoj romanskoj crkvi danas idem drugu razgledati.. i ti pricas takve bljuvotine...
ja sam pricao o pravoj ljubavi... ono kad joj ja stavim ruku u zadnji desni dzep od hlaca... pa je stavim u krilo i poljubim u oko i nos... pa joj kupim cvijet kad najmanje ocekuje... pa je iznenadim dan prije dana zena...dan zena je stereotipan a ona i ja nismo...pa joj ispricam pricu o pitici sa slomljenim krilom koja je pokusavala doci do gnijezda gdje su bili njeni mladi... pa je nekad samo pogledam i nista ne kazem a sve se razumijemo...
ovo sto si ti pricala to se zove jebacine i ne spada ovdje... razocarala si me ...duboko si me razocarala..
kako postaje bolestan ovaj topic
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 14:34   #45
eh, kad sam ja čitala ljubavne romane... negdje u 7. razredu osnovne škole, znači sa osam godina...e onda se u jednom romanu radilo o nekoj prgavoj kraljici koju je jedan muškarac (eh, takvih više nema) dobro ukrotio, prije toga Zagorka je redovito pisala o markatnim vitezima na crnim konjima, eh to su bila vremena, tada je svaka majka imala dojilju za djecu, a danas nema ni sise za djecu... šmrc,...

nego, uglavnom, netko je u tim romanima izmislio mit da postoje pravi muškarci, oni koji znaju sve, savršeni su,jašu crne konje, vole žene i poštuju ih, a one su njima pokorne, vjerne i lijepe...

kad sam sa punih deset godina odrasla, bacila sam sve to smeće i pogledala svjetlu stranu života monty pythona, i alan forda, e šteta tog momka u crnoj dolčeviti, on je baš bio fin i pristojan, nikako da si nađe pravu,... nego dojadilo i to s vremenom, prošla i filozofe, pa stručnu literaturu i slične gluposti, ma rekoh ja sebi... glora, život piše najlijepše romane, pogledaj samo sebe i svoj život, tko to može izmisliti... i tako sam došla na forum.hr spoznati istinu....
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 14:36   #46
glora, odličan post


edit: ima jedan ljubavni, a ne mogu se sjetiti koji i čiji pa ako znate...ona je siroče, engleskinja, umrli joj roditelji pa dolazi u australiju kod neke tetke, na njeno imanje koje leži na jednoj rijeci. e u tu rijeku sam se zaljubila odmah. i sad, ona...ne sjećam se točno...u gradu vidi njega a on ima svoj mali parobrod. ona uči čitati i pisati, sjećam se i nekih bombona..ne, to je iz drugog romana, uglavnom da skratim - ona odlazi k njemu na parobrod pa oni plove svim plovinim australskim rijekama. međutim, parobrodi zastarijevaše, izgradiše se ceste duž kontinenta i oni su imali sve manje i manje posla a i kiša je sve manje bilo, rijeke presušivaše (?) i plovni se putevi suziše , i tu sad on počne piti i svašta se izdogađalo čega se baš ne sjećam ali se sjećam da je u jednom trenutku ona na studiju i hoda ulicama pokrivenim snijegom i sad se sve mislim da je to iz nekog drugog romana koji nije u australiji, uglavnom ona se vrati njemu bla bla, čiča miča....a trebalo bi biti tako da ona završi studij, kupi svoj mali parobrod i vrati se životu na rijekama. to bi onda bila ljubav između žene i rijeke ali pisac to izgleda nije tako shvatio...

Zadnje uređivanje Nikolajevna : 23.10.2009. at 14:49.
Nikolajevna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 14:41   #47
Quote:
Nikolajevna kaže: Pogledaj post
glora, odličan post
hvala, to zato što je iz srdca


edit- jel' bolje?

Zadnje uređivanje glora's bastard : 23.10.2009. at 14:57.
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 14:51   #48
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
kad vidim ovog dobijem poriv da uzmem pips i našpricam ga
Nikolajevna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 15:16   #49
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
pih cm... jucer sam bio u jednoj romanskoj crkvi danas idem drugu razgledati.. i ti pricas takve bljuvotine...
ovo sto si ti pricala to se zove jebacine i ne spada ovdje... razocarala si me ...duboko si me razocarala..
kako postaje bolestan ovaj topic

Stid ima da te bude i sramota, otkud crne bljuvotine, maričko crni...
Ovo je bila priča o čistoj i nepatrvorenoj ljubavi jedne djeve prema napirlitanom muškardinu koji ju je ne samo iskoristio i uzeo cvjetić, nego ju i ostavi na milost i nemilost puka koji ju je napao i nasrtao na nju zbog izgubljene čednosti..
fuj.
sad je ovo previše, dosta sam trpila nerazumijevanje okoline prema ljubavnoj poeziji, sad još i ovo..
JOoj, kuku meni..lele, majkomila što me rodi, što ja ovo doživi

ma šta se čudim od jednog brke bre, nogopera...pih
a da si samo malo razmislio, prepoznao bi toplinu oko srca koja grije , a svećenik je ne samo susjed, matičar i svećenik, on je cijela ova priča...On je taj koji je otvorio srca i roditeljima i onom blesanu od vojnika...pih
pogrdo jedna neotesana..
a dobro je pjegava rekal. ko kopa kanale, ne budi mu drug..ja posrnula zbog ljubavi prema ljudima...
joj, menene , crna ja, što me ovo snađe...meni da tako nešto kažeš
sad ti neću reći kraj priče, a mladima opet ponavljam neka se drže naputka...

Oo, JAno, oo JAnice, ne na kišu, ne na kišu bez kabanice

I tako, dok su se redale kiše, iza kiša snijegovi, pa blijedo zelena polja pretvarajući se u zlatno nepregledno polje žita, pa u suton dana u zalasku ispunjeno mirisom otpalog lišća , pa zameteni putevi snježni...dotle je raslo maleno biće misleći da je svećenikova greška. Ne rekoh vam, djevojka je optužila svećenika da je on dite napravijo.. E, raste dijete , a raste i tuga majke...No, neću više , srce mi se cepa, uglavnom, onaj bleso se vratio i pokajao se , djevojka je priznala da je pogriješila a svećenko je pokazao svojim strpljenjem kako se sve odvija onako kako i treba da se odvija. sve što raste i treba da raste, sve što leti i treba da leti, sve što peva i treba da peva....
idem da se sredim, možda i u pušnici
ma mrš
__________________
sponza u penziji
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 15:16   #50
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
eh, kad sam ja čitala ljubavne romane... negdje u 7. razredu osnovne škole, znači sa osam godina...

...
Bila si mi puno napredna, ja sam upisa prvi sa 9 god. i onda san ga pa , jerbo san na vratima wc-ja pisa ljubavni roman Marici iz trećeg cee razreda , da bi je je i bilo je puno gramatičkijeh griješaka i onda sam pa iz hrvatskog, a posli sam proša , jer je osta didov pršut , kojeg je triba opdnit doturu , pa je ćaća odnija za hrvatski
alkoholik is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 15:21   #51
Quote:
chilimama kaže: Pogledaj post
M
..
Quote:
chilimama kaže: Pogledaj post


...
Kako ti se samo dade pisat tako duge postove i još tako lipo , dođe mi kadikad da ih počnem čitati , a jope mi se uvik neda
alkoholik is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 15:40   #52
uh...kako nisko zenske igraju ... samo na seks misle...mwm hoces li molim te ovim zenskima objasniti razliku izmedju ljubavi i seksovanja...ja ne mogu ...najbolje godine svog zivota sam vam dao da dokazem istinu a vi mi tako odgovarate...nezahvalnice... ne preostaje mi nista drugo nego da se ubijem... el_m odlazi do ladice gdje stoji kubura...i puca u sebe... uh promasio sam ... el_m ponovo puni kuburu ... nisani ponovo u sebe...bang..tup...oh ah...tup...vidim svjetlo na kraju tunela..
http://img12.imageshack.us/img12/8149/macka.png
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 15:42   #53
ubi se čoek....a mlad bio jebote
Nikolajevna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 15:57   #54
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
uh...kako nisko zenske igraju ... samo na seks misle...mwm hoces li molim te ovim zenskima objasniti razliku izmedju ljubavi i seksovanja...ja ne mogu ...najbolje godine svog zivota sam vam dao da dokazem istinu a vi mi tako odgovarate...nezahvalnice... ne preostaje mi nista drugo nego da se ubijem... el_m odlazi do ladice gdje stoji kubura...i puca u sebe... uh promasio sam ... el_m ponovo puni kuburu ... nisani ponovo u sebe...bang..tup...oh ah...tup...vidim svjetlo na kraju tunela..
http://img12.imageshack.us/img12/8149/macka.png
Ljubav je legalan seks.
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 16:12   #55
Quote:
Nikolajevna kaže: Pogledaj post
ubi se čoek....a mlad bio jebote
Jeb, mi se , jedan konkurent manje , više pi ... zame
alkoholik is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 16:48   #56
Sranje, moram i ja sada nešto ljubavno napisat...

Bili tako jednom ona i on...i volili se oni, šta ti ja znam, po nekoliko dana..Zapravo on je volio nju u početku više. Međutim jednog dana zaljubi se i ona u njega, jer je on obećao da će mu ćaća iz njemačke u idućih nekoliko mjeseci doćerati novog bemveja.
LJubovali oni ljubovali, i njoj dosadilo živiti u prašini i magli i ostavi ona njega. On se naljutio, uzeo je za vrat i dušio,dušio po nekoliko puta, a onda je uzeo svoj lovački nož i prerezao joj grkljan....Krv je prštala svukuda i njihov trag ljubavi zauvijek je ostao na zidovima studentske sobe...čiča miča...
Djuromladji is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 18:11   #57
Quote:
Djuromladji kaže: Pogledaj post
i njihov trag ljubavi zauvijek je ostao na zidovima studentske sobe..
danas ne možeš naći ni poštenu čistačicu i onda se još žale kako nema posla i primaju naknadu sa zavoda za zapošljavanje
Nikolajevna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 18:57   #58
Quote:
Nikolajevna kaže: Pogledaj post
danas ne možeš naći ni poštenu čistačicu i onda se još žale kako nema posla i primaju naknadu sa zavoda za zapošljavanje


A koliko je tek napadalo gore......kaže ona jedna baba da odavno nije toliko, ne može se proći...
Djuromladji is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 20:08   #59
Briga me za marička. Volela sam ga, pisala mu privatne postove, mejlove, i za njega sam bombonjeru pojela sama, oprala prozore pre kiše, pustala golubove (ajebga) hranila ptice beskućnice i leptirima njegovala krila..On meni tako da sam ja njega razočarala, da samo mislim na seks, da on ne može više, da se on ne zna s tim nositi..a što ću mi ja...

Moja je ljubav nedodirljiva...ee, ne može mene to sam tako dirnut i opla, ne volim više..a ne bi mu reklaaaa


Bolje mi je ići gledat seriju...
__________________
sponza u penziji
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2009., 01:50   #60
otisao marijaci bog da mu dusu prosti.. a ionak je bio star i bolestan..ne stigoh mu reci da je i ova druga iz romana koja je postala prva bila udana... ne za nekog akademskog proljeva slikara, pisca, plesaca, glumca.. recitatora ..nego za pravog krkana koji bi ih sve razvalio kao beba zvecku.. onda kad je akademski proljev ostavio zenu zbog ove druge ona se zacudila sa izrazom na licu kao kad vidi malu rozapisu.. a ti ostavio zenu..? pa nisi morao radi mene... onda je on zvao a ona bas imala nekog posla.. ne mogu moram guliti krompire... nemam vremane bas sad moram kopati nos.. joj znas bas nesto ne stignem moram opeglati carape..onda je naisla visestruka rodilja gloria pa mu izrodila pe'sest djece koja su mu trckarala po glavi izmedju nogu po ledjima i tako mu je prisjela pita od krumpira i mesa.. gloria je svaki tjedan donosila kuci po par djece na kraju ih nisu imali di stavljati pa su neke drzali na dasci za peglanje onda je marijaci proplakao kad se sjetio da je ova druga koja je postala prva rekla da mora peglati carape to mu je probudilo uspomene pa je umro od tuge.. onda se tu htjela ubaciti marijacijeva kopija jebe se not koji je mislio da je hot ali ga je chico rastopila u dvadeca tekile ostala je od njega samo mala rozapisa vise kao neki crvic
__________________
mali pamrav, mali pamrav, u nedrima nesto, moram da ga nadjem da menamo mesto.
pjegava i prgava is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:25.