Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2007., 10:43   #1001
znao sam da postoji caka
jajoglavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 10:49   #1002
kakva caka?
Zego is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 10:50   #1003
Quote:
MadVlad kaže: Pogledaj post
Ajd da mi neko objasni nešto što bi trebalo biti banalno.
Kad mi je instalater pokrenuo receiver, poštelao programe i sve to, programi su se imenovali automatski. Jučer ja došao doma i sav nestrpljiv zbog SportKluba okrenuo SV12, preimenovao ručno i prebacio na poziciju koju želim. Nakon toga, nisu mi se sviđala sva velika slova na SPORTKLUB (samo tako se mogu unijeti imena programa, zar ne?) i reko idem ja na Automatsko traženje pa će mi pronaći SK i preimenovati u SportKlub ili SportKlub Croatia, štaveć.
Vraga, nakon traženja SPORTKLUB ostao i dalje sav u velikim slovima kako sam ga ja imenovao. Isto i NAT GEO WILD kojeg sam ručno unio prije par tjedana kad se pojavio u paketu.
Sad će neko reći da sam picajzla, al baš me zanima.
Možeš i sam pisati mala slova, tamo kada mjenjaš ime imaš opcije PRETHODNO i DALJE, stisni na jedno od to dvoje i pojavit če ti se mala slova, kada želiš velika onda ponoviš postupak!
slavonac1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 11:01   #1004
Quote:
zegolub kaže: Pogledaj post
kakva caka?
malo su pustili da se ''nabrijemo'' ,pa će naplaćivat'
jajoglavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 11:04   #1005
Ma mislim da neće posebno naplaćivati, samo nešto uštimavaju..(nadam se)
slavonac1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 11:21   #1006
i ja se nadam,ali pomalo sam skeptičan
jajoglavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 12:16   #1007
neće ništa naplaćivati,sigurno,ma 100%,a jutros ne radi iz razloga što testiraju jer mislim da im je malo zvuk u qrcu pa na tom rade...
Freska is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 13:21   #1008
baš prije ančića
jajoglavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 13:24   #1009
Quote:
slavonac1984 kaže: Pogledaj post
Možeš i sam pisati mala slova, tamo kada mjenjaš ime imaš opcije PRETHODNO i DALJE, stisni na jedno od to dvoje i pojavit če ti se mala slova, kada želiš velika onda ponoviš postupak!
Vidiš, vidiš, znači IMAJU neku funkciju
Tnx!
__________________
...
Što sam stariji to sve više znam, a sve manje mogu.
MadVlad is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 15:23   #1010
gdje li je soundvision nestao da nam pojasni plaća li se onda SportKlub ili ne Ja mislim da ne,ali možda netko zna više.Međutim zašt ga još nema
?
Freska is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 15:50   #1011
Ja sam zvao tam i žena je rekla da rade još neka testiranja te da bi tokom dana trebalo krenut!!!
btw. nebi se trebalo naplačivat!!!!
maleni_xxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 17:20   #1012
Unhappy

Quote:
jajoglavac kaže: Pogledaj post
baš prije ančića
I bolje da nisi gledao, gledao sam ja, prvi set ok, a onda ga je drugi razbio , ali dobro je vrača se mario poslje svih tih ozljeda!!
slavonac1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 17:46   #1013
Quote:
slavonac1984 kaže: Pogledaj post
I bolje da nisi gledao, gledao sam ja, prvi set ok, a onda ga je drugi razbio , ali dobro je vrača se mario poslje svih tih ozljeda!!
znam,čuo sam
ali dobro se vraća i biti će sve bolji i bolji
jajoglavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 17:48   #1014
Quote:
maleni_xxx kaže: Pogledaj post
Ja sam zvao tam i žena je rekla da rade još neka testiranja te da bi tokom dana trebalo krenut!!!
btw. nebi se trebalo naplačivat!!!!
sada mi je puno lakše,još samo eurosport2 i gdje bi bio sreći kraj
jajoglavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 18:41   #1015
Quote:
Freska kaže: Pogledaj post
gdje li je soundvision nestao da nam pojasni plaća li se onda SportKlub ili ne Ja mislim da ne,ali možda netko zna više.Međutim zašt ga još nema
?
Ne, SportKlub se ne plaća dodatno, on je na svim tržištima gdje posluje DIGI TV u osnovnom paketu, pa će tako biti i u Hrvatskoj. To što ga trenutačno nema na original karticama znači da nešto testiraju. Vjerojatno imaju problem sa kodiranjem u srpskom paketu jer je jučer SportKlub cijeli dan radio i preko srpskih kartica što naravno ne smije jer oni imaju svoj SportKlub za koji ekskluzivu drži TTV. Tako da malo strpljenja i sve će doći na svoje mjesto ...
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 18:48   #1016
to se tražilo majstore poplašio sam se da ću već morati svaki mjesec davati 20-30 kn više
Freska is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2007., 11:12   #1017
još ništa
jajoglavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2007., 12:21   #1018
Quote:
jajoglavac kaže: Pogledaj post
još ništa
jajoglavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2007., 15:28   #1019
SPORT

Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Ne, SportKlub se ne plaća dodatno, on je na svim tržištima gdje posluje DIGI TV u osnovnom paketu, pa će tako biti i u Hrvatskoj. To što ga trenutačno nema na original karticama znači da nešto testiraju. Vjerojatno imaju problem sa kodiranjem u srpskom paketu jer je jučer SportKlub cijeli dan radio i preko srpskih kartica što naravno ne smije jer oni imaju svoj SportKlub za koji ekskluzivu drži TTV. Tako da malo strpljenja i sve će doći na svoje mjesto ...
ZNA LI TKO ŠTO ĆE NA KRAJU BIIT S ATIM SPORTKLUBOM. I HOĆE LI ŠTO BITI.HVALA
__________________
DA[FONT="Tahoma"][/FON
DAKIS is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2007., 16:24   #1020
Stvarno ne razumijem više ovo histeriziranje u vezi SportKluba - doći će ljudi, doći će .. u čemu je fora svakih 10 minuta pisati "još uvijek ga nema" ... do 1.11 će 100% krenuti, a najvjerojatnije već idući tjedan.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:48.