Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2010., 18:26   #541
Quote:
Uzvišeni kaže: Pogledaj post
Koliko vidim strankinja i neodraslih? A uostalom, ne može se procjenit nečija visina bez mjerenja. Objašnjenje... Ljudsko oko radi na istom principu kao fotoaparat ili kamera. A npr., banalan primjer, Vori (5 cm viši od Duvnjaka) je bio u prvom planu u toj usporenoj snimci na HRT, a Duvnjak je i za njega izgledao više od 20 cm viši od njega. Visina se ne može procjenit.
visina se može jako lako procijeniti ako stojiš pokraj nekoga. okani se uzimanja za primjer nečega što si vidio na televiziji jer u takvoj situaciji nemaš na temelju čega procijeniti. gledaš iz kuta kamermana a ne znaš na koju je visinu postavljena kamera.

ako stojim tik pored neke žene, jako dobro mogu proicijeniti je li viša ili niža od mene. a ne nailazim tako često na žene koje su više od mene. najčešće su niže ili približno iste visine. a ne krećem se među tinejdžerima nego među ljudima čiji je rast odavno završio.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2010., 18:31   #542
Quote:
Frea kaže: Pogledaj post
Ma tajna je u skladu.
Moš ti bit 180, pa da ti dvije trećine odu na trup, pa opet imaš kratke noge, a moš bit i 160 i zgledat ko mala žaba, tak da... sklad, sklad je bitan.
Nije bez vraga Kylie M. džepna venera

Inače me općenito ne bediraju visine/nizine. Takvim trivijalnostima se zamaraju kompleksaši, a takvi me ne interesiraju.

upravo tako
tu se takve bedastoće pišu da je to milina.
ko da neko raspravlja jel su ljepše plavke il crnke.
a biće da ovisi o samoj plavki i crnki, a ne o boji kose.
moš bit gabor i sa 150 i sa 180, a moš bit ljepotica.
potaknuta ovim topikom promatrala sam curke oko sebe ( nije mi palo na pamet do sada) i odokativno ih je sigurno nekih 70% nižih od mene, a ja sam 167, dakle nikakva visina.
tu na kvarneru naravno.
u crnoj gori bi vjerojatno bila patuljčica.
a čim se ljudi opterećuju
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2010., 18:42   #543
ovako ti mozes biti gadan i ako vi visok ili nizak
tako da ono al slazem se sa vrazicom ? kako vise ,,,
visoke preko 1.80 trebaju imat 70 kila da bi imale prave al prave obline
nzn neka cura je stavila slike modela victorie secreta ,,, kao ˝obline˝ ...
razvijena je ko albanski turizam ja sam oko 1,63 al iskreno pase mi sta sam takva jel kad si mala smatraju te slatkom i vise sexy i bolja tijela imamo ,,, nekako je sve to rasporedeno ,,, nzn ,,, da neuvijerdim visoke cure ,, nisam rekla da su ruzne samo kazem da su niske predobre ,,, to mi kaze i frendica koja je 1,78 tako da ,,,
plavusa99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2010., 19:07   #544
Kako se ovdje lijepo vide kompleksi, i kad niže od 165 krenu kako su visoke nezgrapne krakate žgabe, a male su sve do jedne sisate guzate božice plodnosti, i kad visoke krenu kako žena mora biti visoka da bi bila atraktivna.


Zgodna žena je zgodna žena, jebo vas metar da vas jebo.
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2010., 19:10   #545
Quote:
plavusa99 kaže: Pogledaj post
ovako ti mozes biti gadan i ako vi visok ili nizak
tako da ono al slazem se sa vrazicom ? kako vise ,,,
visoke preko 1.80 trebaju imat 70 kila da bi imale prave al prave obline
nzn neka cura je stavila slike modela victorie secreta ,,, kao ˝obline˝ ...
razvijena je ko albanski turizam ja sam oko 1,63 al iskreno pase mi sta sam takva jel kad si mala smatraju te slatkom i vise sexy i bolja tijela imamo ,,, nekako je sve to rasporedeno ,,, nzn ,,, da neuvijerdim visoke cure ,, nisam rekla da su ruzne samo kazem da su niske predobre ,,, to mi kaze i frendica koja je 1,78 tako da ,,,
a to je kao neki problem imat 70 kg
ili 80 kg
neš ti problema

možda tebi neka bedevija od 183 sa svim pripadajućim oblinama izgleda ogromno, no ista ne izgleda ogromno višim ljudima.
tebi su zgodnije niže cure, nekom drugom su zgodnije više cure i što sad.
izgled tijela ne ovisi o visini već o omjeru, građi, dakle ako si mala i imaš kratke noge i velku gujicu nemaš dobro tijelo kao ni ako si visoka i imaš kratke noge i veliku gujicu

ja uopće ne vjerujem o čemu raspravljam
idem se u kut sramit
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2010., 19:26   #546
Quote:
miss blondie kaže: Pogledaj post
onak, oduvijek

155-165 = super nisko
165-170 = nisko
170-175 = prosjecno
175 - 182 = visoko
183+ = jako visoko

simple as that
Ak je tak, onda sam ja super niska Sa mojih 160 cm, cm više-manje (nikad nisam apsolutno sigurna). U školi sam bila užasno iskompleksirana zbog toga, jer su sve cure bile više od mene, al sad mi je savršeno svejedno...

Glavno da je čovjek zadovoljan sam sa sobom
zlatna ribica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2010., 19:50   #547
Najvažnija je faca, visina nije bitna.
teranova is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2010., 20:01   #548
Imam 190 cm i nikakve sise.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2010., 21:03   #549
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Imam 190 cm i nikakve sise.
bar za to danas postoji rješenje!
__________________
I´m disturbed, I´m depressed, I´m inadequate, I´ve got it all!
You'd be surprised what people will say to an interested stranger.
djevojka69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2010., 21:34   #550
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Kako se ovdje lijepo vide kompleksi, i kad niže od 165 krenu kako su visoke nezgrapne krakate žgabe, a male su sve do jedne sisate guzate božice plodnosti, i kad visoke krenu kako žena mora biti visoka da bi bila atraktivna.


Zgodna žena je zgodna žena, jebo vas metar da vas jebo.
I mene to nervira, mislim ako si 150 (ja sam 154 da ne ispadne sad da ja nekog podcjenjujem ) ne moras dokazivat kako je to super time sto podcjenjujes one koji su 180 Vazi i za obrnuto.. ja sam prije imala bas komplekse, sad sam navikla da su svi ljudi oko mene visi i to je to. Uzdam se u to da cu jos rasti (imam 15 g.), ali i ako ne budem ne smeta. Kao sto je rekla chocolatecookie u quotanom postu, zgodna zena je zgodna zena, moze bit predobra i sa 160 i sa 180
Hello is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2010., 21:43   #551
I sa 154.
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2010., 22:57   #552
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Kako se ovdje lijepo vide kompleksi, i kad niže od 165 krenu kako su visoke nezgrapne krakate žgabe, a male su sve do jedne sisate guzate božice plodnosti, i kad visoke krenu kako žena mora biti visoka da bi bila atraktivna.


Zgodna žena je zgodna žena, jebo vas metar da vas jebo.


ja imam 163 i uvijek su se svi zezali na racun moje visine, kao: ej, di si mala!! djepna venera, ne vidim te, nemoj da se izgubis negdje u guzvi i slicno! meni to nikad nije smetalo, cak se i sama sprdam na racun toga, ok ne bih imala nista protiv jos, recimo, 5cm, al nista od toga! ako nista, onda mogu mijenjat onog kineza kad budu snimali oceanovih 14!
__________________
Mislim da je red da izadjes sebi u susret.
mosquito is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 03:22   #553
ma uzas..:S
ja sam visoka 157 idem 7 razred..i odma se osijecam manje vrijednom i cujem sprdnje na racun toga..ma :S
anamalchi*xD*<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 03:46   #554
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Kako se ovdje lijepo vide kompleksi, i kad niže od 165 krenu kako su visoke nezgrapne krakate žgabe, a male su sve do jedne sisate guzate božice plodnosti, i kad visoke krenu kako žena mora biti visoka da bi bila atraktivna.


Zgodna žena je zgodna žena, jebo vas metar da vas jebo.
Tako je!
__________________

Ona je drukčija, s njom nema šmekanja i mnogo bolje nosi moj stil...
DreamStickle is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 10:53   #555
Nekima je bitno koliko je netko visok nekima ne....
Meni je bitno koliko sam ja visoka, a ne netko drugi
Svi moji prijatelji i prijateljice su uglavnom niski..A mozete vjerovat ili ne, svi su STARIJI od mene..
Imam frendicu koja ide 8. r. i visoka je mozda 157/160..
Iskreno, meni su nize cure nekako zenstvenije, al ko je reko da i visoke nemogu bit zenstvene?
Ja sam 168, znam da mislite da sam luda, al da znate koliko godina imam, ne biste mislili da sam luda









Imam 12 god. Brzo, jako brzo 13
__________________
The only way to discover the limits of the possible is to go beyond them into the impossible.
Rotkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 11:13   #556
Quote:
Frea kaže: Pogledaj post
Ma tajna je u skladu.
Moš ti bit 180, pa da ti dvije trećine odu na trup, pa opet imaš kratke noge, ...
Jaooooo, ovo mi je tako gadno za vidjet.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 12:05   #557
Quote:
Rotkva kaže: Pogledaj post
Nekima je bitno koliko je netko visok nekima ne....
Meni je bitno koliko sam ja visoka, a ne netko drugi
Svi moji prijatelji i prijateljice su uglavnom niski..A mozete vjerovat ili ne, svi su STARIJI od mene..
Imam frendicu koja ide 8. r. i visoka je mozda 157/160..
Iskreno, meni su nize cure nekako zenstvenije, al ko je reko da i visoke nemogu bit zenstvene?
Ja sam 168, znam da mislite da sam luda, al da znate koliko godina imam, ne biste mislili da sam luda









Imam 12 god. Brzo, jako brzo 13
Nije to nista strasno, jednostavno si se prije njih razvila, ista stvar je i kod mene bila, imas negdje iza moj prosli komentar. U trecem razredu znaci sa 8-9 godina sam bila 1.50 u tvojim godinama sam bila oko 1.70 ako ne i visa za par cm. ali sam negdje sa 16-17 god. prestala rasti i ostala na 1.80. Netko prije izraste netko poslje, ne raste svako istom brzinom, kod nekoga se to dogodi ranije i poslje prestane dok kod nekoga nikada ni ne dodje do tog naglog izrastanja. Dakle nemoj se plasiti, naprotiv budi sretna zbog toga
__________________
“You never know what worse luck your bad luck has saved you from.” Cormac McCarthy, No Country for Old Men
mary89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 12:29   #558
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Jaooooo, ovo mi je tako gadno za vidjet.
primjer u slikovnom obliku molim
miss blondie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 12:48   #559
Quote:
mary89 kaže: Pogledaj post
Nije to nista strasno, jednostavno si se prije njih razvila, ista stvar je i kod mene bila, imas negdje iza moj prosli komentar. U trecem razredu znaci sa 8-9 godina sam bila 1.50 u tvojim godinama sam bila oko 1.70 ako ne i visa za par cm. ali sam negdje sa 16-17 god. prestala rasti i ostala na 1.80. Netko prije izraste netko poslje, ne raste svako istom brzinom, kod nekoga se to dogodi ranije i poslje prestane dok kod nekoga nikada ni ne dodje do tog naglog izrastanja. Dakle nemoj se plasiti, naprotiv budi sretna zbog toga
Ma jedan dan sam sretna sa svojom visinom, drugi dan nisam..
Ja sam uvijek bila otprilike iste visine kao i svoji vrsnjaci..Bila sam veca od svih deckiju ali od vecina cura manja..Ugl. sve do 5. r. sam bila otprilike prosjecne visine (ako je 159 prosjecna za 5. r.) i eto ove godine sam tako jako izrasla..Ima dana kad sam uvjerena da vise necu rasti, a ponekad cak i placem (sto je bolesno ) jer imam osjecaj da sam narasla..Ali meni sretna vijest je da sam vec 6 mj. na istoj visini!!
__________________
The only way to discover the limits of the possible is to go beyond them into the impossible.
Rotkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 13:18   #560
Quote:
miss blondie kaže: Pogledaj post
primjer u slikovnom obliku molim
Ma daj, to ni fotić neće fotkat. Onak, trupčina (copyright Legion) od metar dvadeset i onda 60 centimetara nogu.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:36.