Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.08.2009., 14:03   #141
Kratka bol kraj srca

Da li ste vi mladi doživjeli koji put da vas zapoli na tren kod srca i ostanete bez daha o se više odnosi na one koji nepiju i ne puše ali možete i vi.
jack_sparrow is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 19:48   #142
Quote:
jack_sparrow kaže: Pogledaj post
Da li ste vi mladi doživjeli koji put da vas zapoli na tren kod srca i ostanete bez daha o se više odnosi na one koji nepiju i ne puše ali možete i vi.
da.redovito svakih mjesec-dva bila na pregledu. ne sjecam se tocne dijagnoze ali nesto sa zaliskom mi ne stima skroz. ali navodno nista strasno.
odi na pregled. meni je dr.rekao da to nije rijetkost u mladih ali nikad ne skodi provjeriti o cemu je zapravo rijec. sretno
__________________
gdje je nestao covjek?? gdje se skriva on???
mejan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 20:07   #143
Je li te boli ili ziga? Je li bol podnosljiv ili je bas jak?
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 21:09   #144
pa onako valjda dosta kad jedva udišem zrak idem udisati zrak i onda me boli a negdje srednje
jack_sparrow is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 21:12   #145
da. redovito. bila na uzv, ekg. srce zdravo ko..dren
__________________
Athletes Row, Everyone Else Just Plays Games
Balkanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 21:17   #146
Quote:
jack_sparrow kaže: Pogledaj post
pa onako valjda dosta kad jedva udišem zrak idem udisati zrak i onda me boli a negdje srednje
Izvini, ali ovako bez zareza i tocki, ne razumijem bas sto zelis ovim reci? Mozes li formulirati recenicu ponovo ili mi objasniti sto zelis ovim gore reci?
Boli te kad udises zrak?
Bol je osrednja?
Valjda (te) dosta boli?
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 21:26   #147
mene nekad zaboli isto, al' samo kratko, na sekund i ne baš jako

nisam jos ni punoljetan, a na EKG-u je sve u redu
Krusty is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 22:47   #148
oprosti cinnamon grl, da zaboli me na par sekundi kad udišem i bol je takva da jedva uzmem nešto zraka, sad jel jaka ili srednja, neznam, ali mogao bih navratiti do doktorice ovaj tjedan.
jack_sparrow is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 22:51   #149
A je li te boli pri fizičkom naporu?
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 23:56   #150
ma to se neki mišić uklješti mislim da to nema veze s srcem.
CosmaShiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 11:06   #151
a nije pri fizičkom naporu ali može biti i zbog stresa
jack_sparrow is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 12:14   #152
Ako nije pri fizickom naporu, onda je vjerojatno psihosomatska bol (uslijed stresa i napetosti, npr).
Pretpostavljam da ne spadas u grupu rizicnih: visok tlak, visok kolesterol, dijabetes, nezdrava ishrana, debljina, familijarna sklonost ka kardiovaskularnim bolestima, preko 50 godina, te urodjena srcana mana.

Ako ne spadas u gore navedeno, najvjerojatnije je stres ili misic ili psihosomatska bol uslijed stresnog perioda. Don't worry
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 12:59   #153
Quote:
jack_sparrow kaže: Pogledaj post
pa onako valjda dosta kad jedva udišem zrak idem udisati zrak i onda me boli a negdje srednje
tako i meni. traje 2-3 sekunde i moram mirovat. ne mogu udahnuti. onda se opusti i sve ok. kazem ti, meni je dr.rekao da nije nista strasno, ali bolje da odes na pregled
__________________
gdje je nestao covjek?? gdje se skriva on???
mejan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 14:03   #154
stres sigurno je o tome riječ jer sam cijeli život pod nekim stresom
jack_sparrow is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 17:55   #155
meni se događalo slično, onak sam na par sekundi osjetim ko pritisak na srcu al onda prestane, niš strašno
__________________
Question Everything
Blackey is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 23:13   #156
I meni je to bilo, i uspostavilo se da je bila upala nekog mišića i onda sam išla malo na fizikalnu i prošlo je ....
__________________
..Kad bi ljudi govorili samo ono sto znaju,nastala bi tisina
despina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2009., 07:13   #157
to je najvjerovatnije prolapsus m.
__________________
bože, meni tako malo treba,
ispod ovog svetog neba,
topla postelja i....(T.P.)
mppet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2009., 16:49   #158
to sam i ja osjecao s tim da me nekad znalo bas bolit... i otisao sam na pregled, kaze da su mi zalisci na jednom dijelu preslabi pa mi kao krv malo izlazi iz tog dijela... nis opasno, al mi je rekla da dodjem svako malo na pregled (svakih 6 mjeseci ), ja nisam bio vec 3 godine, bas sam debil...
Reoless is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2009., 15:39   #159
Bol oko srca

Pozdrav....

Evo imam jedno pitanje..... Imam 18 godina....pušio sam 4 godine, otprilike kutiju dnevno u prosjeku. Nedavno sam odlucio da vise nema smisla s tim....sve sam teze disao i bas sam imao problema sa tim.... Evo vec je 6-ti dan kako ne pusim.
Sad mi se dogadja cudna stvar, boli me u predjelu srca i to samo kad se nezgodno pomjerim ili slicno.... znaci ako sam u stanju mirovanja ne boli me. Bol je "tupa" al dosta zaboli kad se nezgodno namjestim.

Ima li razloga za brigu ?
__________________
Ideš 200 po autoputu, netko ti bilica, u M3 sam iza tebe, prestižem te ko' iz vica!
FAKregistration is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2009., 17:37   #160
Quote:
FAKregistration kaže: Pogledaj post
Pozdrav....

Evo imam jedno pitanje..... Imam 18 godina....pušio sam 4 godine, otprilike kutiju dnevno u prosjeku. Nedavno sam odlucio da vise nema smisla s tim....sve sam teze disao i bas sam imao problema sa tim.... Evo vec je 6-ti dan kako ne pusim.
Sad mi se dogadja cudna stvar, boli me u predjelu srca i to samo kad se nezgodno pomjerim ili slicno.... znaci ako sam u stanju mirovanja ne boli me. Bol je "tupa" al dosta zaboli kad se nezgodno namjestim.

Ima li razloga za brigu ?
Sve si teže disao? Imaš li sad problema s disanjem? Boli li te pri dubokom udisanju? Kakve još probleme imaš? U kojem te položaju konkretno zaboli? Jesi li se fizički naprezao kad se pojavila bol?
Termination is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:41.