Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2013., 17:37   #81
Quote:
ex.Animo kaže: Pogledaj post
Ne znam za ostale knjige,ali kupio sam Noćni cirkus za 110 kn (inače je 170 ili 179 tako da je to bilo ok) i vidio sam OGROMAN popust (tipa 60%) na Larssonovu Millenium triologiju. To sto ona inace kosta 700+ kn je druga stvar. Al 300 kn je savrsena cijena za taj boxset od 3 knjige u TVRDOM uvezu. Pogotovo ako uzmemo u obzir da je drugim danima izdanje u mekom uvezu 179 kn po knjizi.
ma meni je to i dalje preskupo sa beletristiku, max dam 50 kn jer to jednom pročitam i ćao, zato te skuplje posuđujem u knjižnici
pročitala sam Milienium i iskreno ne znam di bi s time da ga imam, zato i preferiram ova mini- izadnja...tj. imam Kule u Zraku, al ono mini izdanje
čak sam razmišljala Keplera kupit, al opet si gledam radije ću ga posudit, ne moram sad baš svaku knjigu imat u kući
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
Koliko se sjećam, Američki bogovi su u Algoritmu i to u onom dijelu gdje je 40 ili 60%.

ASOIAF je na više mjesta na 20% na engleskom. Na hrvatskom je u Algoritmu na 20%.
ne znam koji si dan bio, ali ja sam taj dio prešla po nekoliko puta, pogledala svaki naslov i nije bilo ...i one na hrvatskom 60% 0 bod

na ASOIAF-u nije bio istaknut nikakav popust ni na paketu, (290 kn nemre bit na popustu ak su ga neki uspjeli nabavit za 150 kn ) a ni tamo di su pojedinačne, cijele policije strane fikcije, fantasya, ništa nije bilo sniženo
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2013., 18:33   #82
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
ma meni je to i dalje preskupo sa beletristiku, max dam 50 kn jer to jednom pročitam i ćao, zato te skuplje posuđujem u knjižnici
pročitala sam Milienium i iskreno ne znam di bi s time da ga imam, zato i preferiram ova mini- izadnja...tj. imam Kule u Zraku, al ono mini izdanje
čak sam razmišljala Keplera kupit, al opet si gledam radije ću ga posudit, ne moram sad baš svaku knjigu imat u kući
:
Ti si još i široke ruke što se tiče beletristike. Ja ne dam više od 40 kuna. OT, na BD imaš od Keplera Nightmare za 4.62 eura.
__________________
život je paradižot
zamantana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2013., 18:47   #83
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
i stvarno ne kužim Frakturu i njihove iz godine u godinu astronomske cijene i nikakvi popusti
Nadala sam se da će oni imati poštene popuste jer zbilja imaju dobrih naslova, kad ono šipak.

Pisali su po portalima da će biti ne znam ni ja koliki popusti, ali malo toga je tako izgledalo na licu mjesta. Samo navuku ljude bezveze.
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2013., 19:09   #84
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Vidim na Algoritmovom web-shopu neke strane knjiga po cijenama od 8-9 kuna, jel to ima kakve veze s interliberom? Ili je neka greška.
Algoritam ti u redovnoj ponudi ima strane knjige po 9 kn, najčešće neke nepoznate. Tako sam ja prije par mjeseci kupila "Compass" za 9 kn, da bi par mjeseci kasnije naišla na hrvatski prijevod za 99 kn
__________________
Adorkable.
pčelica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2013., 19:25   #85
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
...i ubila sam se tražeći American Gods, što u orginalu, što prevedeno i nema, pa nema ...
Ne znam gdje si ti gledala, ja sam ga našla, zajedno sa ostalim Gaiman-ovim opusom, još je velikim slovima pisalo: AMERICAN GODS, jedino ne znam na čijem štandu Sumnjam da su baš sve primjerke već prodali...
__________________
Adorkable.
pčelica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2013., 20:27   #86
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
ne znam koji si dan bio, ali ja sam taj dio prešla po nekoliko puta, pogledala svaki naslov i nije bilo ...i one na hrvatskom 60% 0 bod

na ASOIAF-u nije bio istaknut nikakav popust ni na paketu, (290 kn nemre bit na popustu ak su ga neki uspjeli nabavit za 150 kn ) a ni tamo di su pojedinačne, cijele policije strane fikcije, fantasya, ništa nije bilo sniženo
Bila sam svaki dan jer mi je to posao zahtijevao.
Na Algoritmovom štandu ga je bilo svaki dan, odmah do Anansijevih dečkiju. Danas sam provjerila, bio je na popustu od 40%.

Što se tiče ASOIAF, u Algoritmu je sve bilo na 20% popusta (uključivši i knjige na engleskom), osim onoga gdje je pisalo drugačije. I ASOIAF je bio na 20% popusta. Kolekcije na engleskom je bilo i na još par štandova (ne sjećam se kojima), i svugdje je bilo 20% popusta. Ako ništa ne piše, onda pitaš prodavača da ti kaže cijenu.

Na Interliber idem već godinama i nikad nisam doživjela da neka knjiga nije ama baš ništa snižena. Eventualno je malo snižena ako je trenutni hit. To malo je najmanje 10%. Najčešće i dosta više.

Inače, meni osobno je Algoritam ove godine imao najlošiju ponudu na popustim do sad : prisjeća se akcije svih fantasy knjiga za 25 ili 50kn s uzdahom :

Gotovo za ovu godinu.
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2013., 21:38   #87
koja prevara je ovaj linterliber ...kao popusti a sve lazni popusti

na standu znanje mislio super popust za neku knjigu i uzmem je za 25kn i kasnije vidim ta knjiga inace u znanju 19,90 ... znaci jos je skuplja bila na interliberu.. pa jbt ... al ko mi kriv kad neznam kak se krecu cijene i nisam prije provjeravao.

kasnije vidim knjigu od mog rodjaka za koju znam da kosta 120 kn svugdje...vidim je na nekom standu i kao prekrizeno 189 a sad je 129 ... pa bas ono supcinski za popi.. i neko nezna i misli si fino cu ustedit a zapravo kur.. cak malo skuplje neg inace
fillip is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2013., 22:06   #88
Quote:
fillip kaže: Pogledaj post
koja prevara je ovaj linterliber ...kao popusti a sve lazni popusti

na standu znanje mislio super popust za neku knjigu i uzmem je za 25kn i kasnije vidim ta knjiga inace u znanju 19,90 ... znaci jos je skuplja bila na interliberu..
Nije tako već postoji više izdanja istog naslova
Postoji HC, SC, kiosk izdanje, ...

One knjige koje su bile po kioscima za 19,90, sad su se mogle kupiti za 10kn. Samo je trebalo paziti da se kupi pravo izdanje.
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2013., 22:10   #89
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
Nije tako već postoji više izdanja istog naslova
Postoji HC, SC, kiosk izdanje, ...

One knjige koje su bile po kioscima za 19,90, sad su se mogle kupiti za 10kn. Samo je trebalo paziti da se kupi pravo izdanje.
lee child- 61 sat (sc) sam kupio za 25kn ... dakle najlosiju verziju a na stranici od znanja pise 19.90

ali nebitno to..ovo sta sam reko da knjigu od 120 kn oni stave da je bila 189 je stvarno bezobrazno
fillip is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2013., 22:17   #90
Quote:
fillip kaže: Pogledaj post
lee child- 61 sat (sc) sam kupio za 25kn ... dakle najlosiju verziju a na stranici od znanja pise 19.90

ali nebitno to..ovo sta sam reko da knjigu od 120 kn oni stave da je bila 189 je stvarno bezobrazno
61 sat je bio SC malo većeg formata (ne znam cijenu, pretpostavljam da je to ovo što si ti kupio). I bio je SC malog formata (s kioska) za 15kn

Ovu drugu ne znam koja je ni kojeg izdanja/izdavača, ali stvarno nikad nisam doživjela da lažu. A pratim cijene knjiga, to mi je poluprofesija
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 01:06   #91
Bili jučer, prevelika gužva, hrpa ljudi koju uopće ne zanimjau knjige već zuje bezveze jer je besplatan upad.
Ponuda tehničkih znanosti dosta oskudna, ništa što me interesira nisam naletio.
Hrpa beletristike i ovih čudotvornih dijeta i samopomoći, sve već viđeno po internetu u 1000 verzija.
Primjetno manji broj izlagača i literature, a cijene ne baš povoljne. Uglavnom, ništa nisam kupio.
neuspješan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 01:49   #92
Meni je super bilo ove godine. Kupila sam više, potrošila manje nego inače.
Našla sam i stručne knjige, i knjige za poklon, i knjige po 5-10kn za pročitat i proslijedit i knjige za pročitat i stavit na policu i smješkat se svaki put kad ih vidim.
Algoritam me jedini razočarao, ne samo popustima, već općenito ponudom. Valjda prvi put ikad da kod njih baš ništa nisam našla.
__________________
Sluts just heal quicker.
Grubi ti trolovi bili.
Tejsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 08:11   #93
Quote:
fillip kaže: Pogledaj post
lee child- 61 sat (sc) sam kupio za 25kn ... dakle najlosiju verziju a na stranici od znanja pise 19.90

ali nebitno to..ovo sta sam reko da knjigu od 120 kn oni stave da je bila 189 je stvarno bezobrazno
Ja sam kupila istiu knjigu kao i ti. Knjiga je iz KDS+ izdanja i u redovnoj ponudi joj je je cijena 40 kuna.
__________________
život je paradižot
zamantana is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 08:16   #94
Jučer je bila velika gužva i šesticu sam uglavnom samo prošla, no zato sam u sedmici iskopala krasnih knjiga po cijeni od 10-35 kn
__________________
H
hsfi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 10:15   #95
Lud li je ovaj, u pičku materinu. Ovo je kolumnist, Tomiću.
__________________
Ja ne moren više tako, ja ne moren Brežnjev.
late bloomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 10:30   #96
Quote:
late bloomer kaže: Pogledaj post
Lud li je ovaj, u pičku materinu. Ovo je kolumnist, Tomiću.
a znaš šta je najbolje od svega? ja sam gledala taj prilog na tv, i stvarno je izgledao točno tako kako ga je opisao.
__________________
zlo goveđe dovijeka june
mimma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 11:07   #97
jesenti, a još sam mjerkao tog Hemona , bi - ne bi, na kraju odustao e sad mi krivo
__________________
Zbogom žohari
netsky prospekt is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 11:55   #98
Quote:
mimma7 kaže: Pogledaj post
a znaš šta je najbolje od svega? ja sam gledala taj prilog na tv, i stvarno je izgledao točno tako kako ga je opisao.
Budala, počinjem ga redovno pratiti.
__________________
Ja ne moren više tako, ja ne moren Brežnjev.
late bloomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 17:12   #99
Quote:
late bloomer kaže: Pogledaj post
Lud li je ovaj, u pičku materinu. Ovo je kolumnist, Tomiću.
Što je pisac htio reći? Nije baš puno rekao o Interliberu. Stvarno svakome daju kolumnu
__________________
Adorkable.
pčelica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 19:41   #100
Quote:
pčelica88 kaže: Pogledaj post
Što je pisac htio reći? Nije baš puno rekao o Interliberu. Stvarno svakome daju kolumnu
evo, ja sam tamo bila, i iz prve ruke mogu reći da je baš sve rekao.
__________________
zlo goveđe dovijeka june

Zadnje uređivanje mimma7 : 18.11.2013. at 19:52.
mimma7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:18.