Natrag   Forum.hr > Društvo > Dijaspora

Dijaspora Za sve iseljenike.
Podforum: Emigracija

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2013., 23:18   #7961
Quote:
kanta kaže: Pogledaj post
izgleda da će to i bit najpametnije, idem pregledat i na web stranici koje sve opcije viza postoje, možda mi koja pokriva to
iii naravno postoji pa ako je još netko u takvoj situaciji ovo je viza koja vam treba

http://www.immi.gov.au/students/sponsored/otv/

ili još bolje ova

http://www.immi.gov.au/visas/temporary-visa/402/

Zadnje uređivanje kanta : 06.01.2013. at 23:28.
kanta is offline  
Old 08.01.2013., 09:14   #7962
Quote:
ajadrijevic kaže: Pogledaj post
Posao i život ---> PERTH ili CANBERRA?

Za i protiv? / Pros and cons?
State sposorship nam diktira ili WA ili ACT i mogu reći da je teško na osnovu informacija sa interneta odlučiti gdje živjeti minimalno 2 godine. Više preferiramo istočnu obalu (Melbourne, Sydney) pa bi prema toj logici odabir bio CANBERRA (3 sata autom do Sydneya, 7 sati do Melbournea). Ali ako bi gledali grad kao grad više bi voljeli živjeti u PERTH-u...

Pls help!

P.S. Što se događa kad preseliš u drugu AU državu od one koja ti je dala State Sponsorship prije isteka 2 godine ?
ajadrijevic is offline  
Old 11.01.2013., 12:31   #7963
Thumbs up

Pa ljudi sta je ovo!!!

Svaka ti cast Skate ili ko vec, svojim moderiranjem uspjeli ste sterati ovaj podforum u k...., nije vam bilo dosta brisanja postova, bananja starih i novih forumasa,pa sad ste i naslov teme promjenili, nije vise Australia-posao i zivot nego Australia zivot i zaposlenje. Od najaktivnije teme napravili ste sprdnju, ocito vam je destrukcija na nivou jos kad bi samo imali i nesto auto-destrukcije...

Srdacan pozdrav iz Fremantla

Zadnje uređivanje fremantle.wa : 11.01.2013. at 12:42.
fremantle.wa is offline  
Received Infraction
Old 11.01.2013., 16:15   #7964
Quote:
fremantle.wa kaže: Pogledaj post
Pa ljudi sta je ovo!!!

Svaka ti cast Skate ili ko vec, svojim moderiranjem uspjeli ste sterati ovaj podforum u k...., nije vam bilo dosta brisanja postova, bananja starih i novih forumasa,pa sad ste i naslov teme promjenili, nije vise Australia-posao i zivot nego Australia zivot i zaposlenje. Od najaktivnije teme napravili ste sprdnju, ocito vam je destrukcija na nivou jos kad bi samo imali i nesto auto-destrukcije...

Srdacan pozdrav iz Fremantla

Na pdfu Njemacka-Munchen bio bi veoma zahvalan ako mozete iznad U staviti one dvije male točkice... Ovako bodu u oči puno vise nego posao-zaposlenje...

Hvala Skate..
VideoZid is offline  
Received Warning
Old 11.01.2013., 17:58   #7965
dali netko zna koliko zaradjuje vodoinstalater u australiji otprilike? hvala
goran79 is offline  
Old 11.01.2013., 18:25   #7966
Posto su sad veliki pozari u AU,dali netko zna dal se moze ici volontirati tamo a da zauzvrat dobijes vizu,mislim da bi to bila izvrsna prilika za emigraciju.Bas me zanima kako bi oni reagirali kad bi im poslao upit ??
trbuhomzakruhom is offline  
Old 11.01.2013., 22:37   #7967
Quote:
fremantle.wa kaže: Pogledaj post
Pa ljudi sta je ovo!!!

Svaka ti cast Skate ili ko vec, svojim moderiranjem uspjeli ste sterati ovaj podforum u k...., nije vam bilo dosta brisanja postova, bananja starih i novih forumasa,pa sad ste i naslov teme promjenili, nije vise Australia-posao i zivot nego Australia zivot i zaposlenje....
Slažem se

Kad ste već mjenjali mogli se ostaviti samo Australija - život
Tako bi imalo nekog smisla naspram teme Emigracija u Australiju
Ovako sad će opet biti konfuzije oko ove dvije teme
__________________
Penis bonus, pax in domus
Frrrantic is offline  
Received Warning
Old 12.01.2013., 12:09   #7968
Quote:
goran79 kaže: Pogledaj post
dali netko zna koliko zaradjuje vodoinstalater u australiji otprilike? hvala
Od $30/sat pa na vise ovdje u WA, dosta profitabilno zanimanje


Mozemo li imati Australsku chat temu gdje ce forumasi Australci biti moderatori i brisati sve sto makar mirisi na pitanje o vizama ili kako zajebati sistem?
Wogy is offline  
Old 12.01.2013., 17:43   #7969
Quote:
Wog Boy kaže: Pogledaj post

Mozemo li imati Australsku chat temu gdje ce forumasi Australci biti moderatori i brisati sve sto makar mirisi na pitanje o vizama ili kako zajebati sistem?
pa tko zeli zajebat sistem? mi smo fina djeca
trbuhomzakruhom is offline  
Old 12.01.2013., 20:44   #7970
Ovo NIJE tema u kojoj se raspravlja moderiranje. Ukoliko zelite temu za chat, nema problema - nekoliko puta smo apelirale na pomoc oko skupljanja relevantnih linkova u top temu kao i Kanada i nakon toga ja sam i vise nego ZA da se otvori AU chat tema.

Na zalost, kada se ne brisu postovi koji se non stop ponavljaju o vizama, onda se zalite, kada se brisu, opet se zalite...a ja ne znam citati misli.

Za sve ostale upite na temu AU chat, moderiranje i slicno, moj PM inbox je otvoren za sve vas. Svi postovi vezani uz tu temu na ovoj temi ce biti kartonirani i brisani.

Hvala.
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Old 13.01.2013., 19:08   #7971
upit

Zanima me da li netko zna da li se lakše dobije viza za australiju ako je par oženjen ili ne....jer s dečkom želim tamo otići raditi i živjeti......a budući smo odlučili otići još ove godine ako će bit moguće, a htjeli bi se i oženiti ne znamo da li bi to utjecalo na dobivanje vize
eni lena is offline  
Old 14.01.2013., 03:17   #7972
Ne dobije se lakse viza ako ste ozenjeni...
trbuhomzakruhom is offline  
Old 14.01.2013., 20:10   #7973
znači bolje je otić neoženjen pa onda to tamo obavit ili......mislim kako je to onda izvedivo....
eni lena is offline  
Old 22.01.2013., 07:04   #7974
WTF?! Port Hedland trenutno


31°C
Light Showers Snow
Wind: E at 37 km/h
Humidity: 60%
Wogy is offline  
Old 22.01.2013., 08:42   #7975
Quote:
Wog Boy kaže: Pogledaj post
WTF?! Port Hedland trenutno


31°C
Light Showers Snow
Wind: E at 37 km/h
Humidity: 60%
još guliš terensku?
__________________
kamen, bush i maslina...
Igor1711 is offline  
Old 22.01.2013., 09:26   #7976
ma jok, kuci sam na odmoru dva mjeseca, idem nazad gore u ozujku kad prodje ljeto i vrucine
Wogy is offline  
Old 22.01.2013., 12:13   #7977
Ariston,najbojle da pitas rodbinu(koja je u Australiji)da odu u ured Imigration Department-a i da tamo traze potrebne savjete,koji su bezplatni,i da se po istim uputama i vladas,a ne da vjerujes u :cula,rekla.kazalaada sam bio mladji tako sam doveo dvije osobe k sebi,ali sada su uslovi drugaciji i ja ti nebi htio soliti pamet jer bi sigurno bio pogresan.Sretno ti bilo.Ja sam vec 55 godina ovdje u Sydneyu i sve se je promjenilo.
bedem1 is offline  
Old 30.01.2013., 10:21   #7978
Tema za sve koji zive u AU ili se planiraju preseliti - https://www.forum.hr/showthread.php?t=762982
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:22.