Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2006., 21:33   #81
ja imam dugu jako jako ravnu kosu i patim za povremenim blagim uvojcima. vikleri ne pomazu, te papilone ili kak se vec zovu ne znam staviti , a figaro ne dolazi u obzir. ipak, po ljeti, kad znam da ako frizura ne uspije mogu izaci i sa mokrom kosom, uzmem puno pjene i jos vise gela u spreju i to spricam na suhu kosu i istovremeno kosu guzvam prstima, doslovnu ju guzvam kao da imam spuzvu u ruci. drzi i super je, ali nadaj se da ti neki dragi dečko nece htjeti proci prstim kroz kosu jer je sve zamrseno. ipak, izgleda sexy i super je za vruce ljetne noci.

eh, da ujuto obavezno oprati kosu sa puno, puno dobrog regeneratora. ono, dvije pune sake u taman.
zlatokosa.princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2006., 12:56   #82
Quote:
Martinka kaže:
Kod takve kose obično ni minival ne hvata, znači privikni se na život bez loknica....
meni je isto kosa ravnaaa ravna prirodno,nit jedan valich a kamoli kovrcica.nit figaro nije pomagao,nit vikleri nit pjene z akosu da drze kovrce.10-15 minuta drzalo i ko da nisam ni radila nis.minival sam radila,primio je al ne onako kako bi trebao i jako je kratko trajao a poslije je bio grozan.
tako da...da navikni se i zavoli ravnu kosu.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2006., 16:00   #83
Moja kosa je super kul i "has a mind of its own".
Nekad je ravna, nekad se frcka. Ako ju osušim fenom ravna je. Ako se sama osuši- frckava je.
Samo kaj glupaca ispada.

Aha.
A da probate kad ju sušite nagnut glavu naprijed, stavit neku pjenu za frckanje i onda ju "gužvat" prstima dok je sušite. Onak ju baš gnjecit.
aktovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2006., 16:41   #84
Quote:
aktovka kaže:
A da probate kad ju sušite nagnut glavu naprijed, stavit neku pjenu za frckanje i onda ju "gužvat" prstima dok je sušite. Onak ju baš gnjecit.
ne pomaze nit to...bar meni nije.koristila sam i onaj keuneov curl activator i nista.jednostavno se zravnala u roku 10-15 minuta.
inace obozavam kovrcavu kosu al eto....njije mi sudjena
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2006., 16:56   #85
Quote:
aktovka kaže:
Moja kosa je super kul i "has a mind of its own".
Nekad je ravna, nekad se frcka. Ako ju osušim fenom ravna je. Ako se sama osuši- frckava je.
Samo kaj glupaca ispada.
Aha.
A da probate kad ju sušite nagnut glavu naprijed, stavit neku pjenu za frckanje i onda ju "gužvat" prstima dok je sušite. Onak ju baš gnjecit.
Aha, ovo je opis i moje kose...
Ima još, obično ako se mučim naravnati ju, ona se najljepše nafrčka, i obrnuto - nemreš nikad znati kaj bude ispalo...

A eto, neki ljudi imaju takav tip kose da se jednostavno ne da nafrčkati, čak ni s figarom (ajde vidim da su svi ionak protiv toga)... nažalost... Tak da ako bi primjenile gorenavedeni savjet, samo bi dobile slamu na glavi...
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2006., 15:53   #86
ja mrzim svoju ravnu kosu..........
ja bi kovrče, one su sad in
sp@mmerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2006., 22:54   #87
ja sam probala s tim pjenastim uvijacima -> isuse boze -> -> nikad vise, rekoh. obicne viklere bas i ne volim.

sad sam dobila rowentin multistyler pa se sad s tim frckam kad mi se frcka.
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2006., 23:01   #88
Quote:
Crimson Petal kaže:
ja sam probala s tim pjenastim uvijacima -> isuse boze -> -> nikad vise, rekoh. obicne viklere bas i ne volim.

sad sam dobila rowentin multistyler pa se sad s tim frckam kad mi se frcka.
Pjenasti uvijači su super, samo treba paziti kaoko ih stavljaš i koliko dugo držiš. Meni je dovoljno oko pola sata na suhu kosu.
Martinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2006., 23:08   #89
pa... vidis... moze biti da su malo predugo ostali... a moju kosu inace nije tesko natjerati da se nafrcka...

no, poanta je u tome da sam si nasla nesto s cime mi je lakse baratati. ovo mi je previse posla. :lazy:
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2006., 23:28   #90
Quote:
Crimson Petal kaže:
pa... vidis... moze biti da su malo predugo ostali... a moju kosu inace nije tesko natjerati da se nafrcka...

no, poanta je u tome da sam si nasla nesto s cime mi je lakse baratati. ovo mi je previse posla. :lazy:
koliko si platila taj multistyler i di
sp@mmerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2006., 23:52   #91
dobila sam pa ne znam koliko dodje [rowenta imagin8 ~ imas 4 nastavka za frckanje, 1 za ravnanje, 1 za cik-cak i cetku].
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2006., 15:56   #92
Šampon za kovrčavu kosu

Za pocetak, ispricavam se ako je ova tema vec bila, ali search mi ne radi.

Pa, cure, trebam savjet!

Imala sam krasne prirodne lokne, ali sam sve to zeznula s minivalom. Duga prica, uglavnom pogrijseila sam, ali sada se mucim da povratim one lokne. (trenutno je kosa vise valovita nego kovrcava, i pomalo ispucana).

Primjetila sam da je kosa od nekih sampona manje, a od nekih vise kovrcava. Recimo, dosta mi je dobar Avonov šampon za isticanje kovrča.

Imate li kakvu drugu preporuku?
Belle is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2006., 23:03   #93
ja imam kovrcavu kosu ali se opce ne pali na sampone... regeneratori i ampule da, ali samponi... ima samo losi (oriflame) i normalni, bar kod mene.
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 09:01   #94
nivea za kovrcavu kosu
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 13:15   #95
Tesko da ce ti sam sampon napraviti cudo.Ja bi ti preporucila sprej za kovrdje.Ja imam Redkenov i odlican je,ozivi i definira kovrdje.Naspricas ga na mokru kosu.Jako dobar ucinak.Boca od 300ml kosta oko 20 eura,ali imas te sprejeve raznih marki i cijena.Ta redkenova linija za kovrcavu kosu se zove"Fresh Curls".Imaju sampon i regenerator pa pogledaj ako te zanima
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 13:20   #96
ja koristim tigijeve proizvode za kovrcavu kosu i prezadovoljna sam...a ipak citala sam da vecini cura nisu bili bas nesto
htjela bi probat te redkenove proizvode
Anson is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 13:23   #97
i meni je tigi za takvi kosu;
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 16:24   #98
bas sam imala namjeru probati nesto tigijevo, no puno cura ih je popljuvalo tak da sad vise ni sama ne znam...
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 16:25   #99
pa onako generalno si ispod kerastasea, revlona, redkena.
ali ovo što imam njihovo je jako dobro.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 17:30   #100
jesu im bolji samponi/regeneratori ili proizvodi za stiliziranje/njegu nakon pranja?
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:36.