Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2015., 15:31   #7841
Stiglo za 9 dana

Čak i poklon ovaj put, tehnička olovka

Everyday Coconut, Coconut Water Face Toner

Woodstock Farms, All Natural Wasabi Peas

Out of Africa, Pure Shea Butter Soap, Green Clay

Superior Source, Melatonin, 1 mg


Kod za popust pri prvoj kupnji: WDW228 ili klik na http://www.iherb.com?rcode=WDW228
Graceless is offline  
Old 23.05.2015., 23:02   #7842
Quote:
may@ kaže: Pogledaj post
ovaj forum je zlo nisam ni znala bez koliko stvari ne mogu živjeti dok mi ovdje nije bilo objašnjeno


Potpisujem. Ovaj me topik polako baca u dužničko ropstvo.
Ali barem ću u zatvoru biti tako lijepa i njegovane kože da se već vidim u 4. sezoni "Orange Is The New Black".

Usput, moram pohvaliti ove dvije Andalou kremice za ruke koje su u super specialsima, obje su mi izvrsne: Clementine i Lime Blossom (ta mi je na prvo mazanje imala malo neobičan miris, ali za par minuta miris se promijeni i postane tako ugodan da si stalno šnjofam ruke. Jako se brzo upiju, a dugo traju i stvarno su povoljne sad kad su na akciji.


____________________
Kod za popust: LZP296
__________________
“Just because you’re offended, doesn’t mean you’re right.” – Ricky Gervais
IG: *livin' la vida low carb*
jjinxie is offline  
Old 24.05.2015., 15:07   #7843
kod za popust - http://iherb.com/?rcode=TZK280
Didi555 is offline  
Old 24.05.2015., 15:51   #7844
stiglo jucer

Surya Henna, Color Fixation, Leave-In Cream Conditioner
napokon stiglo i savrseno je. u rangu moje najdraze moroccanoil hydrating-styling-cream, a bolje od svih kerastase slicnih proizvoda koji su 4x skuplji

blender koji je duplo veci nego sto sam ocekivala

c vitamin u obliku gumenih bombona. ne znam jos jel djeluje, ali je jako stosno.
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Old 24.05.2015., 16:17   #7845
Dobih tehničku konačno, fora je
__________________
Ne možeš više ni potpis imati, a da ti ga netko ne ukrade.
mali buco is offline  
Old 24.05.2015., 22:31   #7846
poštarina

Jesu li to onoi opet mijenjali uvjete poštarine? Sad je je najmanje 6,12 i pada tek nakon potrošenih 40 dolara i to na 4 dolara očito više nema po dva dolara za najnižu težinu iznad 20 dolara .
micika941 is offline  
Old 24.05.2015., 22:38   #7847
Quote:
micika941 kaže: Pogledaj post
Jesu li to onoi opet mijenjali uvjete poštarine? Sad je je najmanje 6,12 i pada tek nakon potrošenih 40 dolara i to na 4 dolara očito više nema po dva dolara za najnižu težinu iznad 20 dolara .
izgleda da se nešto mijenjalo! ja već danima petljam s narudžbom da mi prijeđe 20$ zbog shippinga, a u tom slučaju shipping ispada preko 7 $ (ako je ispod 20$ ispadalo mi je 17 $ shippinga), i to za lakše stvari (plastika)
ako je stvarno tako, ovo mi je zadnja narudžba
__________________
Leave the gun. Take the cannoli.
essence is offline  
Old 24.05.2015., 22:48   #7848
Quote:
essence kaže: Pogledaj post
izgleda da se nešto mijenjalo! ja već danima petljam s narudžbom da mi prijeđe 20$ zbog shippinga, a u tom slučaju shipping ispada preko 7 $ (ako je ispod 20$ ispadalo mi je 17 $ shippinga), i to za lakše stvari (plastika)
ako je stvarno tako, ovo mi je zadnja narudžba
ništ mi nije jasno kad idem prek chroma poštarina počne sa 4,45 a preko firefoxa počne sa 6,12 i prepoznaje moj račun ko da sam u Rusiji već sam masu puta naručivala putem chroma a sad sam prvi put probala preko firefoxa i ne mogu vjerovati da poštarina ima veze se preglednikom,
micika941 is offline  
Old 24.05.2015., 22:54   #7849
svašta. probat ću i ja preko chroma, baš me zanima.
__________________
Leave the gun. Take the cannoli.
essence is offline  
Old 24.05.2015., 23:58   #7850
dobio preporuku za tera neem pastu za zube i mouthwash. moram rec da ih koristim i uvidjam da su za nista. mislim, prednost je sta ne pjeni pasta i mozda nema neke klasicne dodatke. al za gingivitis i crvenilo na desnima NULA BODOVA.
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Old 25.05.2015., 00:14   #7851
Quote:
essence kaže: Pogledaj post
svašta. probat ću i ja preko chroma, baš me zanima.
ovo fakat nema veze s mozgom, otvorila svoj account na mobu napunila košaricu sa 22,14 dolara shipping 3,56 istovremeno otvorila i na compu isti account ista narudžba shipping 12,12 dolara ovo stvarno ne kužim, u čemu je stvar? Naravno na brzinu naručila prek moba da se i tu nešt ne promijeni.
micika941 is offline  
Old 25.05.2015., 00:16   #7852
Quote:
mentalny kaže: Pogledaj post
dobio preporuku za tera neem pastu za zube i mouthwash. moram rec da ih koristim i uvidjam da su za nista. mislim, prednost je sta ne pjeni pasta i mozda nema neke klasicne dodatke. al za gingivitis i crvenilo na desnima NULA BODOVA.
Malo je off ali za probleme s desnima i usnom šupljinom skuhaj si čaj od kadulje bez dodatka šećera pa to grgljaj i ispiri usnu šupljinu, također probaj nabaviti domaći propolis pa time maži, čuda radi. Da napomenem da od kad to koristim dvije godine nisam bila bolesna ni prehlađena
sobarica is offline  
Old 25.05.2015., 00:21   #7853
Imam dvije složene košarice već neko vrijeme i najniži šiping je sad $3,56 (iznos narudžbi je preko $20 ($21.38 i $24.07)), a bio je dosad $2. Očito su podigli cijenu šipinga. Isprobala sam i u Firefoxu i u Chromu, isti mi je iznos.
pikey is offline  
Old 25.05.2015., 00:28   #7854
Quote:
sobarica kaže: Pogledaj post
Malo je off ali za probleme s desnima i usnom šupljinom skuhaj si čaj od kadulje bez dodatka šećera pa to grgljaj i ispiri usnu šupljinu, također probaj nabaviti domaći propolis pa time maži, čuda radi. Da napomenem da od kad to koristim dvije godine nisam bila bolesna ni prehlađena
Oprosti ali koristio sam tu prirodnu shemu i problem je sta je neefikasno.isto lavanda ruzmarin metvica miks.lipo je koristit prirodno al nekad je stvarno efekt tanak.propolis nisam proba to bi mozds mogao dat sansu posto se prije pokaza ok.

Ja vjerojatno necu vise narucivat preko iherb.smatran da su revieowi irelevantni a proizvodi prerazglaseni i neefikasni. Ima raznih bio bio ducana u nas di se moze bolja roba nabavit sigurno.
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Old 25.05.2015., 00:54   #7855
Nisam dugo naručivala, al malo sam se poigrala s košaricom da vidim o kakvim promjenama pričate.
Sve i dalje funkcionira isto sa shippingom, dakle vodite se po ovoj tablici:
Rosie-Posie is offline  
Old 25.05.2015., 05:58   #7856
Quote:
pikey kaže: Pogledaj post
Imam dvije složene košarice već neko vrijeme i najniži šiping je sad $3,56 (iznos narudžbi je preko $20 ($21.38 i $24.07)), a bio je dosad $2. Očito su podigli cijenu šipinga. Isprobala sam i u Firefoxu i u Chromu, isti mi je iznos.
nisam sigurna bas, meni je i dalje $2 za ova 2 itema
http://www.iherb.com/tr/cb?pcodes=ADN-00244_DME-00780
chiasm is offline  
Old 25.05.2015., 09:20   #7857
Istina, ja sam pogriješila u težini proizvoda, žao mi je
pikey is offline  
Old 25.05.2015., 12:27   #7858
22.5. napravila sam narudžbu i sve je isto kao što je i bilo sa šipingom.
happines is offline  
Old 25.05.2015., 12:51   #7859
Nisam dugo dolazila na forum je ne smijem padati u iskušenje, tako da prvo pozdrav svima!
Drugo, trebam nešto što stvarno radi za ožiljke, koristila sam Contratubex skoro godinu dana ali to meni ništa nije napravilo, a sad imam novi ožiljak od operacije pa želim probati s nečim to mazati. Hvala!
Nikolina_84 is offline  
Old 25.05.2015., 13:56   #7860
ja čekam od 08.05. Još netko čeka tako dugo??
Strah me da nije se vratilo, na posti nema nista
bucek is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:16.