Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2009., 23:27   #41
ma ok
__________________
Old enough to know better, young enough to do it anyway.
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 19:44   #42
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
Ocekivala sam da ce mi bar prividno rijesiti dehidriranost koze jer mi se na nekim mjestima dosta ljusti. Ocekivala sam da ce mi koza biti bar malo mekanija, gladja, da ce dobiti zdravi sjaj. Nesto, bilo sto.. Nisam ocekivala cuda preko noci i znam da mi ne moze jedno ulje rijesiti sve moje probleme. Ali nazalost, ama bas nikakvu promjenu nisam primjetila. Naravno da cu ga nastaviti koristiti, ali da sam bas odusevljena - nisam.
Koliko ja znam nikel su uglavnom rafinirana ulja a da bi djelovala moraju biti hladnoprešana i nerafinirana .I najčešče nije dovoljno samo jedno biljno ulje nego kombinacija više ulja i sa eteričnim uljima prema tipu kože .Imate cijeli podforum prirodna kozmetika sa savjetima što i kako kombinirati i koja ulja su kvalitetna .Teško da će ulje loše kvalitete pokazati bilo kakve rezultate
spidergirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 21:37   #43
Quote:
spidergirl kaže: Pogledaj post
Koliko ja znam nikel su uglavnom rafinirana ulja a da bi djelovala moraju biti hladnoprešana i nerafinirana .I najčešče nije dovoljno samo jedno biljno ulje nego kombinacija više ulja i sa eteričnim uljima prema tipu kože .Imate cijeli podforum prirodna kozmetika sa savjetima što i kako kombinirati i koja ulja su kvalitetna .Teško da će ulje loše kvalitete pokazati bilo kakve rezultate
Pa dobro, ja ne bi rekla da je ovo ulje lose kvalitete, nego sam jednostavno skuzila da na mojoj kozi ne djeluje onako kako sam ocekivala. Nije mi bila namjera baciti se u kombiniranje i muckanje ulja, ni rafiniranih ni hladnopresanih.. Htjela sam na svojoj dehidriranoj kozi isprobati ulje za dehidriranu kozu. Ne kuzim cemu ? Da sam htjela eksperimentirati s uljima, postavila bih pitanje na prirodnoj kozmetici.
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 22:26   #44
Baš mi je žao da ti ne paše!
kikibela is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2009., 21:35   #45
Jel netko probao njihovu kremu protiv akni?
Navodno ima 2 vrste, hidratantna, koja se može koristiti preko dana, kao podloga za šminku (ili još bolje bez šminke) i druga, koja je agresivija i ostavlja bijeli trag pa nije pogodna za dnevnu furku
rinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2009., 17:55   #46
Quote:
rinica kaže: Pogledaj post
Jel netko probao njihovu kremu protiv akni?
Navodno ima 2 vrste, hidratantna, koja se može koristiti preko dana, kao podloga za šminku (ili još bolje bez šminke) i druga, koja je agresivija i ostavlja bijeli trag pa nije pogodna za dnevnu furku
Ajde ako netko još gleda ovo a da je probao gore spomenute kreme neka kaže, i pošto kod nas u dm-u nema ulja noćurka a zanima me cijena, pa ako netko zna.....
Anrob is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2009., 22:10   #47
Ulje nocurka kosta mislim 89 kn. Za kremu protiv akni znam da imaju onu s cajevcem koja se isto moze kupiti u dm-u i cini mi se onu neku acidosalus, ali nje nema u dm-u. Ne bih znala koja je dnevna a koja nocna jer nisam koristila nijednu.
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2009., 23:25   #48
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
Ulje nocurka kosta mislim 89 kn. Za kremu protiv akni znam da imaju onu s cajevcem koja se isto moze kupiti u dm-u i cini mi se onu neku acidosalus, ali nje nema u dm-u. Ne bih znala koja je dnevna a koja nocna jer nisam koristila nijednu.
A gdje da jos trazim to ulje osim u dm-u? Kod nas ga nema, a htjela bi ga nac. Cula sam da neke cure istiscu ulje iz onih tableta od Natural Wealtha pa me zanima ima li to ikakvog smisla/ucinka?
Anrob is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2009., 23:45   #49
Quote:
Anrob kaže: Pogledaj post
A gdje da jos trazim to ulje osim u dm-u? Kod nas ga nema, a htjela bi ga nac. Cula sam da neke cure istiscu ulje iz onih tableta od Natural Wealtha pa me zanima ima li to ikakvog smisla/ucinka?
Mozda u nekoj biljnoj ljekarni ili cak u obicnoj apoteci..? Ne znam odakle si.. Ja sam pila taj nocurak u kapsulama od NW, nije bilo spektakularnih rezultata, ali jednim dijelom me ipak rijesio mojih koznih problema. Ne znam ti za to istiskivanje iz kapsule..
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 00:38   #50
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
Mozda u nekoj biljnoj ljekarni ili cak u obicnoj apoteci..? Ne znam odakle si.. Ja sam pila taj nocurak u kapsulama od NW, nije bilo spektakularnih rezultata, ali jednim dijelom me ipak rijesio mojih koznih problema. Ne znam ti za to istiskivanje iz kapsule..
Ovaj moj krasan grad nema niti jednu biljnu ljekarnu ni trgovinu zdrave hrane ni ništa! Pitat ću tetu u ljekarni, hvala!
Anrob is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2009., 21:03   #51
Iako sam vec napisala da mi ulje nocurka nije pomoglo za ne znam kakvo hidriranje lica, moram ga pohvaliti da mi je nakon samo jednog mazanja jaaako pomogao kod neurodermitisa na prsima.
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2009., 01:17   #52
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
Ulje nocurka kosta mislim 89 kn.
A ljudi moji, ne bacajte svoje novce u vjetar...
Za 120kn možete dobiti pola kila (cca 550ml) hladno prešanog noćurka.
phyto is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2009., 01:41   #53
Quote:
phyto kaže: Pogledaj post
A ljudi moji, ne bacajte svoje novce u vjetar...
Za 120kn možete dobiti pola kila (cca 550ml) hladno prešanog noćurka.
nemoj me zezat! Gdje to?
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 13:03   #54
evo ja danas kupila ulje divlje ruže za suhu kožu , baš je ugodno na koži..odma mi lice ljepše izgleda , planiram kupit i njihov tonik za suhu kožu al to ima u vlaškoj u ljekarni nekoj.. stalno mijenjam te preparate... sa schellera na nikel ...
anika5555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2009., 13:05   #55
Quote:
phyto kaže: Pogledaj post
A ljudi moji, ne bacajte svoje novce u vjetar...
Za 120kn možete dobiti pola kila (cca 550ml) hladno prešanog noćurka.
I mene zanima di je nocurak tako jeftin.

Guglala po netu...
Herbarom - 30 ml - 54 kn.
Oshadhi - 30 ml 80 kn.
Pranarom - 50 ml 96kn.
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2009., 23:07   #56
Nova web stranica

http://www.nikel.com.hr/
Ibiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 10:49   #57
jel ima neko iskustva sa nikel hidris lux kremom za oči za podočnjake?
pinkday is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 18:37   #58
moram pohvaliti njihovo anticelulitno ulje (100 kn u DM-u)-još je prerano da podijelim s vama rezultate,ali koža je prekrasna i elastična poslije njega,stvarno sam ugodno iznenađena...
KIKA5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 14:40   #59
ne kuzim sta im je s onim kokosovim maslacem. 100% sam uvjerena da je prije sadrzavao ekstrakt mrkve, odnosno betakaroten. pise i na sajtu u opisu proizvoda. a jucer sam kupila na festivalu zdravlja taj maslac, i bio je otvoren i narancast, i rek'o, to je to, to je taj kokosov s mrkvom, drugog nema. i kupim. i poslije procitam sastav, a ono: helianthus annuus seed oil (ulje sjemenki suncokreta), cera alba (bijeli vosak), cocos nucifera oil (treba li uopce napominjati sto je to), theobroma cacao butter (kakao maslac), sesamum indicum oil (sezamovo ulje), olea europaea oil (maslinovo ulje), tocopherol (vitamin e). mislim, kol'ko ja znam, nijedna od ovih komponenti ne bi trebala davati narancastu boju. kaj imaju, seriju sjebanih etiketa, ili...?
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2009., 14:16   #60
Je li netko probao njihov balzam od ruže (to je više za suhu kožu)?


Imam Nikel kremu za ruke i jako je dobra (a meni je rijetko koja dobra)... inače, što god sam njihovo probala dobro je.

Koristim ono ulje za oko očiju (može i za oko usana), stavim ispod kreme, i evo - prva zima da mi koža oko očiju nije bila dehidrirana.
__________________
"When the solution is simple, God is answering." (Albert Einstein)
Zlatna cura is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:22.