Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2012., 15:43   #2301
Quote:
nicko kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Nisam jako dugo bio aktivan na forumu, ali ovo je podforum koji me jednostavno pridobio nazad.
Anyway, good to be back
.
.
.
Htio sam pitat ostale kolege djevice šta oni misle o toj vezi djevica-blizanci? Kako se slažemo s njima? Koliku ulogu tu ima sam podznak? Može li naša racionalna narav biti kompatibilna sa njihovom zaigranošću?
Barba Gugle
__________________
Carbonmade
elf_dalmatae is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 20:02   #2302
djevice,niste bas aktivni

ima li jos duplih djevica
Preshes:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 20:57   #2303
Quote:
Preshes:) kaže: Pogledaj post
djevice,niste bas aktivni

ima li jos duplih djevica
Ja sam dupla po Suncu i Mjesecu.


Skoro sam ispala čistokrvna , da barba dr. nije bio na pauzi kad mi je staroj trebalo puknuti vodenjak, i podznak bi bio u Djevici.
__________________
Moja natalna karta. ... “There's so many different worlds. So many different suns. And we have just one world. But we live in different ones."
Raven 99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 01:23   #2304
Quote:
Raven93 kaže: Pogledaj post
Ja sam dupla po Suncu i Mjesecu.


Skoro sam ispala čistokrvna , da barba dr. nije bio na pauzi kad mi je staroj trebalo puknuti vodenjak, i podznak bi bio u Djevici.

kako mislis po Suncu i Mjesecu?

Preshes:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 12:10   #2305
Mislim da sam ja baš ona totalna djevica, apsolutna krajnost i mrzim to. Sve ono... Perfekcionizam, skrivanje osjećaja, uvrnuti humor koji se spominjao par stranica prije... Sve to je kod mene jako jako izraženo; uopće nije lako bit djevica, nikako na zelenu granu sam sa sobom
sedativka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 13:54   #2306
Quote:
Preshes:) kaže: Pogledaj post
kako mislis po Suncu i Mjesecu?

Ne znam što ne kužiš, Sunce i Mjesec su mi u Djevici, u natalnoj.
__________________
Moja natalna karta. ... “There's so many different worlds. So many different suns. And we have just one world. But we live in different ones."
Raven 99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 16:10   #2307
Quote:
sedativka kaže: Pogledaj post
Mislim da sam ja baš ona totalna djevica, apsolutna krajnost i mrzim to. Sve ono... Perfekcionizam, skrivanje osjećaja, uvrnuti humor koji se spominjao par stranica prije... Sve to je kod mene jako jako izraženo; uopće nije lako bit djevica, nikako na zelenu granu sam sa sobom
takoder,nije nama lako i previse analiziram sve oko sebe,ali stvarno previse i onda na kraju sama sebe izludim detaljima..
Quote:
Raven93 kaže: Pogledaj post
Ne znam što ne kužiš, Sunce i Mjesec su mi u Djevici, u natalnoj.
ahaaaa,ma sorry nesto sam si krivo prevela
Preshes:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 16:38   #2308
Djevice, jel se i vi lako naljutite/uvrijedite? Stvarno mi to ide na zivce, dovoljno je da mi se netko obrati krivim tonom i u stanju sam durit se danima. Potrebna mi je ogromna snaga volje da to ignoriram, prebacim na salu ili nesto trece da predjem preko toga, al onda sam si sva ponosna kak sam “rijesila situaciju“.

Ne dogadja mi se to s frendicama nikad, al s kolegicama na poslu relativno cesto.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
cjepidlaka is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 16:41   #2309
Quote:
cjepidlaka kaže: Pogledaj post
Djevice, jel se i vi lako naljutite/uvrijedite? Stvarno mi to ide na zivce, dovoljno je da mi se netko obrati krivim tonom i u stanju sam durit se danima. Potrebna mi je ogromna snaga volje da to ignoriram, prebacim na salu ili nesto trece da predjem preko toga, al onda sam si sva ponosna kak sam “rijesila situaciju“.

Ne dogadja mi se to s frendicama nikad, al s kolegicama na poslu relativno cesto.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
ja osobno ne.. ono ovisi mi o raspolozenju,ali u principu ne..
sta si u podznaku?
Preshes:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 17:01   #2310
a shit onda imam samo sje. karakter ili neke komplekse

podznak lav

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
cjepidlaka is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 17:14   #2311
Quote:
cjepidlaka kaže: Pogledaj post
podznak lav
To puno toga objašnjava. Lavovi ne prihvaćaju šale na svoj račun i znaju se jako uvrijediti na neke "gluposti".

Djevice nisu uvredljive, one se samo ponekad znaju namrgodit' kad im nije po volji, ali u principu sve koje ja znam (uključujući i sebe samu) vole se šaliti i prihvaćaju šalu na svoj račun.
__________________
Moja natalna karta. ... “There's so many different worlds. So many different suns. And we have just one world. But we live in different ones."
Raven 99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 17:15   #2312
Quote:
cjepidlaka kaže: Pogledaj post
a shit onda imam samo sje. karakter ili neke komplekse

podznak lav

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
nije ti sje.karatker za podznak lava je karakteristicno da je osjetljiv na ono sta drugi misle o njemu,jer kao djevica vjerovatno dosta analiziras,a kao lav u podznaku reagiras na takav nacin da se uvrijedis
Preshes:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 18:55   #2313
a ne, nemam nista protiv sale na svoj racun, naprotiv
mislila sam na neko otresanje na mene, umjesto da to protumacim kao da netko ima los dan, ja to shvatim osobno i nadurim se...

ovo za lavove nisam znala, zanimljivo Mislila sam da su malo “cvrsci“. Kolko su djevice i lavovi kompatibilni? Jer ako nisu kao dvije osobe, kako je tek onda kad su u jednoj?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
cjepidlaka is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 18:56   #2314
Quote:
Preshes:) kaže: Pogledaj post
takoder,nije nama lako i previse analiziram sve oko sebe,ali stvarno previse i onda na kraju sama sebe izludim detaljima..
tako i ja, ovan sam u podznaku ne znam jel to znači išta, možda pogoršava situaciju
ali upravo tim analizama uvijek zeznem samu sebe, što ako ovo što ako ono na kraju sve prođe pokraj mene dok ja razmišljam i analiziram umjesto da živim i pustim neka ide svojim tokom
sedativka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 23:17   #2315
Quote:
cjepidlaka kaže: Pogledaj post
a ne, nemam nista protiv sale na svoj racun, naprotiv
mislila sam na neko otresanje na mene, umjesto da to protumacim kao da netko ima los dan, ja to shvatim osobno i nadurim se...

ovo za lavove nisam znala, zanimljivo Mislila sam da su malo “cvrsci“. Kolko su djevice i lavovi kompatibilni? Jer ako nisu kao dvije osobe, kako je tek onda kad su u jednoj?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
nimalo nisu kompatibilni e ako su u jednoj onda je sigurno zanimljivo

Quote:
sedativka kaže: Pogledaj post
tako i ja, ovan sam u podznaku ne znam jel to znači išta, možda pogoršava situaciju
ali upravo tim analizama uvijek zeznem samu sebe, što ako ovo što ako ono na kraju sve prođe pokraj mene dok ja razmišljam i analiziram umjesto da živim i pustim neka ide svojim tokom

upravo tako,ali ne mogu si pomoci
Preshes:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 23:32   #2316
Quote:
cjepidlaka kaže: Pogledaj post
a ne, nemam nista protiv sale na svoj racun, naprotiv
mislila sam na neko otresanje na mene, umjesto da to protumacim kao da netko ima los dan, ja to shvatim osobno i nadurim se...

ovo za lavove nisam znala, zanimljivo Mislila sam da su malo “cvrsci“. Kolko su djevice i lavovi kompatibilni? Jer ako nisu kao dvije osobe, kako je tek onda kad su u jednoj?
To je već druga stvar. Ja isto poludim kad se netko otresa na mene ili dere, onako ovnovski, "stavlja stvari na svoje mjesto".
Općenito ne podnosim kad mi netko ide nešto naređivati. Makar mi to išlo u korist, napravit ću suprotno .


Ne mora značiti da je to loša kombinacija znaka i podznaka, tj. ne postoji loša... Djevica je sama po sebi vrlo težak znak (najviše za sebe samu) i možda je u jednoj mjeri Lav dobar da dopusti Djevičici da koji put "dođe u centar", a ne drži se po strani, daje joj malo snage i ega, to nije loše...
__________________
Moja natalna karta. ... “There's so many different worlds. So many different suns. And we have just one world. But we live in different ones."
Raven 99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2012., 01:11   #2317
Quote:
elf_dalmatae kaže: Pogledaj post
Jako dobar opis.
Puno zavisi od toga kakvi su podznaci.
Ja sam devica-rak, a moja bivsa je blizanac-skorpija.
U nasem slucaju, skorpija je dala svoj krajnji pecat nasoj vezi.
Dragan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2012., 17:07   #2318
Quote:
Raven93 kaže: Pogledaj post
To je već druga stvar. Ja isto poludim kad se netko otresa na mene ili dere, onako ovnovski, "stavlja stvari na svoje mjesto".
Općenito ne podnosim kad mi netko ide nešto naređivati. Makar mi to išlo u korist, napravit ću suprotno .
djevicanski inat, toliko stetan za nas same


Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
cjepidlaka is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 09:10   #2319
Ja sam dupla djevica(podznak),sa Mjesecom u ribama,sve prvo izanaliziram i posložim kako bi bilo nabolje ,onda se tu utrpaju sentimentalne ribice i sve poremete,ta krajnost me ubija u pojam i ponekad bi se zbog toga najradije posvađala sama sa sobom
panadol is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 12:49   #2320
Quote:
cjepidlaka kaže: Pogledaj post
mislila sam na neko otresanje na mene, umjesto da to protumacim kao da netko ima los dan, ja to shvatim osobno i nadurim se...
Ista stvar kod mene

Quote:
Kolko su djevice i lavovi kompatibilni?
Quote:
nimalo nisu kompatibilni
Ja Djevica/Vaga, on Lav/Lav .... slažemo se i volimo samo tako


Quote:
Raven93 kaže: Pogledaj post
To je već druga stvar. Ja isto poludim kad se netko otresa na mene ili dere, onako ovnovski, "stavlja stvari na svoje mjesto".
Općenito ne podnosim kad mi netko ide nešto naređivati. Makar mi to išlo u korist, napravit ću suprotno .


Same here

Ubit će me taj inat, ubit
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:29.