Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2007., 21:00   #41
Diorshow maskaru prije dva, tri dana ... i jučer si kupila novu
Avene gel s dodatkom cold kreme ... danas si kupila novi

__________________
♥ See The Beauty In Everything ♥
-anna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 21:19   #42
Dokrajcila sam Avon Bronze djecji losion sa SPF 50 (ali je samo 100 ml), a frendici sam dala Avon Solutions Leg Perfector koji mi je bio dosta dobar, ali smetalo mi je sto sadrzi sastojak za samotamnjenje, pa ga nisam koristila.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2007., 02:46   #43
Balea Sport narancasti gel za tusiranje (50 ml, jednom cu mozda kupiti veliki) i sinoc Betadine za ispiranje usta i grla.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2007., 09:06   #44
Sinoć sam potrošila Balea šampon za masno vlasište i suhe vrhove, s grejpom i hibiskusom. To je jedan od onih od kojih kosa škripi.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2007., 12:11   #45
hm...eto, nisam potrošila, ali sam se riješila green line pudera- sitekao mu rok trajanja... i poklonila sam frendici maybelline pure.makeup puder, meni ne paše. i bacila sam neki avon noćni serum il tak nesh jer mi je trebala bočica sa pumpicom za puder koji sad koristim... sad će svi mislit da sam prištava ko noć
hrčkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2007., 12:20   #46
Ja sam potrosila Avon Senses get ready gel za tusiranje...predobro je mirisao..imala sam tih pol litre od 10 mjeseca..
ZeOtRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2007., 14:40   #47
Sviđa mi se ova tema.
Uglavnom samo lurkam, ali došao je red da konačno i napišem nešto.

Daklem, ontopic, u zadnjih tjedan dana potrošila:
- Baleine kokos-maramice za skidanje šminke. Kupila odmah 2 nova paketa, nek se nađe.

- Dr Hauschka krema za čišćenje, neznamvećkojaporedu.

- L'Occitane tester Cherry Blossom mlijeka za tijelo. Sad ciljam veliku flašicu.

- Body Shop Satsuma body butter. Krasan bio.
Lady Grey is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2007., 14:24   #48
Avon Planet Spa Arizona Hot Sands parafinski tretman za ruke i stopala - koristila sam ga kao kremu za ruke, dobar je, ali ima i jeftinijih krema za ruke koje su dobre.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2007., 19:05   #49
Alverde tonik s divljom ruzom.

Balea balzam za ispucala stopala s 25% uree, to nemam u zalihi, ali morat cu kupiti jer mi je najbolja nocna mazalica za stopala.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2007., 19:24   #50
Alverde losion s divljom ružom za tijelo. Baš se brzo potroši
__________________
Svijet gladnih vukova Geiger Nuclear waste Glavu gore, osmijeh na lice, sjaj u očima Sisli smo s uma u sjajan dan
*Crvenkapica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2007., 21:07   #51
Avonovu kremu za stopala-hidratantnu i heel foot cream-skoro svaku večer si debelo natrackam stopala i obučem pamučne čarape i za sat vremena stopala su mekana,hidratizirana. Iako mi se koža na stopalima jako brzo suši pa sam sad počela kombinirati kreme sa uljima. Vidjela sam da je netko pitao za Schollovu kremu za stopala-baš sam ju jučer kupila u DM-u i javim se kad isprobam. Odlična mi je i mast od nevena-Biofarm,s njom mi se baš obnovi koža.
laura227 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 22:41   #52
Neki dan Nivea sprej za zastitu kose od UV zracenja, nije ju bas stitio, ni od ostecenja ni od gubitka boje. Nadam se da ce Balea bolje raditi svoj posao.

Danas Dontodent Intensive Clean mouthwash, super je
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2007., 17:30   #53
Advanced Night Repair Concentrate - i preporucam svima, rezultati su zaista vidljivi. Koristi se 3-4 puta godisnje po 21 dan.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2007., 17:31   #54
i Olay serum svakodnevno za odrzavanje stanja
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2007., 07:52   #55
Testere za L'Occitane kremu za lice od jabuke i badema.
Mislim da ću se iskeširati na veliko pakiranje.
Lady Grey is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2007., 11:08   #56
Konacno Avon Active Pure Roll-on. Ne mogu reci da je bas smrdio (makar se osjetio mentol), ali mi je grebao nos. Sad imam Pur Blanca za oporavak osjetila.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2007., 11:36   #57
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Neki dan Nivea sprej za zastitu kose od UV zracenja, nije ju bas stitio, ni od ostecenja ni od gubitka boje.
Pat, a koji je to sprej? Ne mogu se sjetiti. Lak za kosu? Misliš na to?
__________________
Svijet gladnih vukova Geiger Nuclear waste Glavu gore, osmijeh na lice, sjaj u očima Sisli smo s uma u sjajan dan
*Crvenkapica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2007., 17:30   #58
Nivea je neki kojeg nisam ove godine vidjala u ducanima, a Balea je bas za zastitu kose od Sunca, ne ucvrscuje kosu i nije ljepljiv:

patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2007., 18:09   #59
Je, mislim da znam na koji si mislila - na onaj u plavoj maloj bočici sa žutim ispisanim, znam.

Baš čitam da curke hvale taj Balea sprej.
Moram ga potražit u DM-u
__________________
Svijet gladnih vukova Geiger Nuclear waste Glavu gore, osmijeh na lice, sjaj u očima Sisli smo s uma u sjajan dan
*Crvenkapica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2007., 18:55   #60
Nivea je u plavoj bocici s narancastim cepom, ne sjecam se kakva su slova...
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:02.