Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2004., 11:23   #21
Toplinska stanica je vaša kotlovnica , u njoj se reguliraju temp.vode i svi ostali parametri grijanja za vašu zgradu .Ne vjeruj svemu što čuješ u dućanu , mnogi su do jućer prodavali voće .
__________________
bez potpisa.
zh1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2004., 16:34   #22
Preporučite radijatore

Gradimo kuću, moj muž i ja. Došlo je vrijeme da odlučimo koje ćemo radijatore stavljati. Svi nam preporučuju Lipovicu, međutim njihovi radijatori su visoki 50 ili 60 cm, što nam odgovara za prostorije u prizemlju, ali u potkrovlju ćemo trebati radijatore 80 ili 90 cm jer su nam prozori postavljeni više za jednu opeku.
Molim vas koji ste možda nabavljali radijatore u zadnje vrijeme da mi predložite koje radijatore uzeti i gdje ih se može pogledati - ZG i okolica. I, molim, predložite nam radijatore za kupaonicu. Puno hvala! :-)

P.S. Što mislite, je li bolje ručno ili strojno žbukanje?
Miss charming is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2004., 09:00   #23
imaš u Petrokovu veliki izbor radijatora pa i onih za kupaonicu, a cijene se slične manje-više svugdje. Meni je majstor preporučio one kaj su od naprijed skroz zatvoreni, lijepo izgledaju i loki ih je za čistit, a za kupaonicu si najpraktičnije one "lojtrice" koja tam isto imaju u različitim dimenzijama
beorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2004., 15:28   #24
Radijatori

Jesi li bila na www.lipovica.....
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2004., 01:44   #25
A koliko ste platili ruke po radijatoru?
Meni traze 300 kn.
Flo_Master is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2004., 11:25   #26
Ja sam uzeo alu-kal nekako su mi ljepši od lipovice i imaju bolju toplinsku vrijednost. Imam ih 2 godine i nikakvih problema, griju ko ludi. Imaš dimenzija po izboru pa čak i da ti naprave kako hoćeš.
www.alukal.hr
ZDpower is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2004., 13:11   #27
Za ruke je 300kn po radijatoru neka standardna cijena koliko sam skuzio.
LeoNT is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2004., 11:10   #28
hvala vam na sugestijama. odlučili smo se za alu-kalove. ljepši su mi od lipovice, a majstor je rekao da su jednako kvalitetni, ali lakši. nažalost, limenih radijatora ima jako puno i ljepši su od ovih, ali majstor kaže da se moraju mijenjati nakon 10 godina....
koliko će nam on naplatiti postavljanje to ne znam, to muž dogovara jer mu je majstor frend.
Miss charming is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 21:26   #29
Radijatori ili ...?

Dragi Forume :)

posto su mi majstori nervozni, moraju jadnici postaviti sve cijevi koje ce ici u glazuru, a imam diskretno pravo birati grijanje, moram se prilicno brzo odluciti sto zelim.
Ono sto dobijam po standardu je Vaillant bojler i lipovica radijatori.
S druge strane, cura i ja bismo htjeli ugraditi nesto sto ima visoku estetiku a opet dobru funkcionalnost - radijatori nam se bas i ne svidjaju previse. Razmisljamo i o nekim alternativnijim grijanjima, culi smo da postoji nesto sto se ugradjuje u zbuku i skoro se uopce i ne vidi. Na Ambienti sam vidio i nesto sto se ugradjuje u glazuru pa se gore stave resetke koje mogu biti od razlicitih materijala, ali nam se to bas i ne svidja.

Ima netko iskustava s ovakvim 'alternativnim' grijanjima (btw., podno ne razmatramo), odnosno da li je netko vidio i neke ljepse radijatore od Lipovicinih i sl.

Puno hvala!

Ivan
ibelic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 22:38   #30
starine dolaze u modu, imaš povoljno gusnatih radijatora u plavom oglasniku.
__________________
no comment
fakin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2004., 10:09   #31
podno...kombinacija...radijatore možete samo malo stilizirati
__________________
We are the Moderator! Lower your shields and surrender your ships.
We will add your biological and technological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to service us. Resistance is futile!
Fear factor natjecatelj
Pollux is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2004., 11:49   #32
Quote:
Pollux kaže:
podno...kombinacija...radijatore možete samo malo stilizirati
Meni su lipovica "solar" (bijeli) OK
Ruda is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2005., 19:44   #33
Radson radijatori ...

... kakvi su Radson radijatori? Jel ima ko kakvih iskustva s njima, trebaju
mi radijatori za jednu obiteljsku kucu. Zastupa ih Fero-term.

hvala
dondo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2005., 09:12   #34
Ja ih imam i zadovoljan sam s njima. Malo su skuplji od sličnih na tržištu ali su i kvalitetniji. Vidjet ćeš to ukoliko im usporediš karakteristike.
Arion is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2005., 11:01   #35
također moje preporuke za radson
__________________
Where do they teach you to talk like this? In some Panama City "Sailor wanna hump-hump" bar, or is it getaway day and your last shot at his whiskey? Sell crazy someplace else, we're all stocked up here.
beorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2005., 18:11   #36
dobri su, samo su meni malo previse zuckasti. nisu onako cisto bijeli, nego su onako bež boje. meni se vise svidjaju viessmann a mislim da nisu nista skuplji. ne vjerujem da ima neke razlike u kvaliteti ali cisto mi bolje izgledaju jer su cistije bijele boje. a i viessmann je jaka marka.
Vranjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2005., 21:45   #37
a mi imamo radson radijatore i skroz smo zadovoljni. Vranjes, pa moji su skroz bijeli, nisu krem
Kikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2005., 22:24   #38
mozda je on kupio one s akcije ;-)))
chani is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2005., 22:31   #39
ma nisu oni krem boje, nego su nekako prljavo bijeli. pogledajte u ferotermu. to definitvno nije cista bijela boja.
Vranjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2005., 10:19   #40
ja imam radson radijatore
potpuno su bijeli, nemogu biti bieliji
odlicni su puno bolje grijaju od ostalih
a najbolje kod njih je sto nemaju ostre rubove kao ostali pa su super sigurni ako imate malu djecu koja stalno trckaraju okolo
i jos jedna stvar: najlakse se ciste od prasine od svih ostalih radijatora jer nemaju one bocne utore kao ostali radijatori iz kojih je nemoguce ocistit prasinu
undercover is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:04.