Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2015., 23:35   #1581
Bok, zanima me da li netko ima iskustva s operacijom brade? Naime, moja je recesivna pa bi je malo povećala. Da li je itko to radio kod nas i kod kojeg doktora?
Milka888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 00:57   #1582
Ima li itko iskustva s operacijom čeljusti?
Windisch is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 22:49   #1583
Zanima me je li netko išao u Polikliniku Ribnjak u Kranjčevićevoj kod doktora Miloševića na povećanje usnice?
NinaLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 16:43   #1584
Gdje je najoptimalnije (cijena+stručnost) otići na Juverderm ultra tretman kod nas? Vidim da su cijene vani (Češka npr.) dosta jeftinije pa možda je netko već bio negdje s pozitivnim iskustvom?
Hvala
oprah is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2015., 18:57   #1585
Ima li itko iskustava sa korekcijom nosa filerima kod dr. Milojevića?
Hvala
LeRimes is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 12:03   #1586
Bačena je kocka. Nakon dugo premišljenja odlučila sam se na operaciju kljuna, ali kako stvarno ne bi htjela da me "mesar" očerupa kao gusku dugo sam i pomno razmišljala. Rijeka ili Zagreb , odnosno Zambelli ili Aleksandar Milenović. Smještaj mi nije problem ni postoperativna komodacija, u Rijeku sam udata, a u Zagrebu su moji. U dilemi sam između ta 2 kirurga i jedini razlog zašto još uvijek nisam otišla što su mi na vagi obojica 50:50

Zašto bi Zambellia? Jednostavno na razgovoru s njim imala sam profesionalnu kemiju, povjerenje, iskustvo, činjenica da je nebrojenima ispravljao upropaštene noseve, jer čovjek ima ruku, zna, hoće, može.

Zašto možda ne bi? Jer je plastični kirrug, a ne kirurg za nos. Zambelli zna baš sve, a ja se pitam kada zna baš sve, dal zna sve finese s nosem tako dobro. Makar iz slika što sam vidjela da je radio, oduševljena sam.

A zašto Aleksandar Milenović? Najveći zato jer je maksilofacijalac, jer bi mu nos trebao po defaultu biti u malom prstu, jer je specijalac za glavu.
Ulijeva stav da je pedantan, klinika mi djeluje na svjetskom nivou, on radi i kompleksne slučajeve i ozbiljno liječi kako kaže u redovnoj bolnici. Za njega su estetske operacije piece of cake. Da da da, ali i malo zrno za možda je njegov ležero pristup i ako je vjerovati formu, iskustva nekih članica koje kažu da zna biti ofrlje s njim i da ga to ne dira naročito.

Ukratko, za nijansu sam sklonija Zambelliju, ali veoma tanku nijansu i to tumačim svojim subjektivnim dojmom na temelju objektivnih stavki, ali i dalje sam otvorena za Milenovića i sama ne znam, vjerujte.

Pa molim svaka iskustva i usmene predaje i stavove, da vi morate, kome biste išli?
Epikleros is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 09:53   #1587
Quote:
ivanjan76 kaže: Pogledaj post
pozdrav... planiram uskoro ici na korekciju nosa i devijacije kod dr. Šoš u Osijeku pa me zanimaju iskustva kod njega ako tko ima...( nasao sam samo na jedan pozitivan post na forumu)... brine me disanje dok se ne izvade tamponi, posebno spavanje.. kako se to sve "prezivi "?
Vjerovatno si vec obavio zahvat i zaboravio na disanje kroz usta
Tampon mi je izvadio drugi dan i isla sam kuci...jednu noc pregrmis s tim poslije je sve ok. Javi dojmove ..inace za doktora sve pohvale imam a cujem od drugih da i ostale estetske zahv.odlicno radi.
marrai is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 10:16   #1588
Quote:
Zleep kaže: Pogledaj post
Ima li tko više iskustva s filerima za podočnjake? Tj. onu usjeklinu kad dođe do pomanjkanja volumena u podočnjacima? Kod mene još nije ništa strašno, ali budući da sam zašla u 30-e moglo bi uskoro postati strašno. Pročitala sam jedno 20 posljednjih stranica ovdje i nisam još čula ništa pozitivno o tom dijelu lica. Svi hvale svoje usnice i nazolabijalne bore, to me ne zanima toliko. Dvije su korisnice jedine direktno pisale o podočnjacima, jedna da izgleda kao da ju je Kličko pretukao, a druga je dobila duple podočnjake. Pa eto, ako itko ima svoje ili tuđe iskustvo, cijenila bih neku preporuku. Koliko traje tretman, koliko boli, koliko dugo efekt traje kasnije? Kod koga ići? MM ima sad neki popust na filere do kraja siječnja, ali nisam ziher koliko su oni stručni u tome. I Bagatin navodno ima i neku anestetsku kremu koju nanosi prije uboda, ima li to i MM? Za početak bi bilo kakva informacija o tom predjelu lica i filerima bila super.
Mogu reci iz iskustva drugih i price sa doktorima da je to osjetljivo
podrucje za tretiranjem ali radi se i moze se ublaziti tj.popuniti zona udubljenja...samo treba naci vrlo strucnog i iskusnog esteticara. U vecini slucajave hijaluron ode prema gore i to je zeznuto jer se onda dobije dojam duplog podocnjaka to se dogadja i zbog mimike lice nije uvijek doktor ni kriv...ne moze se predvidjeti to je problem...nekome se desi podljev zbog puknute kapilare nekome se oci vizualno smanje...treba sve uzeti u obzir i dobro razmisliti. Mala vrlo mala doza je dovoljna lagano masirati ako se pojavi otecenost i pricekati tjedan da se vidi prvi pravi rezulat.. bolje dodati jos malo ako treba nego pretjerati. Savjestan doktor ce sam upozoriti na event.nuspojave i tocno objasniti detalje oko postupka . Lidokain anestetik uvijek ide prije svakog bockanja plus Juvederm ga ima i u fileru
Bol 0 bodova
marrai is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 10:25   #1589
Quote:
starke1 kaže: Pogledaj post
Molila bih vas za pomoć.. imam male i tanke usne i htjela bih juvederm stavljati, može li mi netko reći da li neki doktor u Osijeku dobro radi i koja je cijena? Samo bih ih malo više istaknula, posebno gornju, ali ne baš previše..Hvala puno
Radi dr.Lizatovic vrhunski! Uglavnom sa Juvedermom koji je nesto skuplji ali ima na trzistu dosta i novih filera koji su cijenom pristupacniji tako da je najbolje dogovoriti pregled i vidjeti sve opcije. Mozes mi se u inbox javiti za detalje ako si jos zainetresirana.
marrai is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2015., 10:13   #1590
Upozorenje da ne nasjednete na prijevaru. Ovih dana se raširilo poput prehlade po društvenim mrežama, žene masovno naručuju, a mafija trlja ruke:

Rhino Correct

http://www.rhinocorrect.com/hr-rhinocorrect-8t/m/

Na stranici je sve fejk. Osobe koje su navedene ne postoje, ne postoje niti oni doktori (platični kirurzi), telefon tajan, nigdje adrese, naziva firme, ničega...
Henry Miller is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2015., 11:20   #1591
http://www.ebay.com/itm/TOP-3PCS-Mag...item1c57e7e627

Jeftina stvarčica s ebay-a, kao i one prevare za hallux valgus:
http://www.ebay.com/itm/New-Hot-Sili...item1e921cac0d
__________________
Ginger Rogers did everything Fred Astaire did, but she did it backwards and in high heels.
sugababe156 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 12:23   #1592
Fileri na nosu

Quote:
LeRimes kaže: Pogledaj post
Ima li itko iskustava sa korekcijom nosa filerima kod dr. Milojevića?
Hvala
ja sam prije godinu dana bila kod dr. Milojevića na korekciji nosa filerima. Iako za doktora imam samo riječi pohvale; ljubazan, profesionalan pristup.... s nosom sam puno više očekivala. Nos mi ide malo na stranu, kroz jedno nosnicu ne mogu disati i imam malu kvržicu na sredini, nakon filera i botoxa koje mi je aplicirao u nos..uhhh nos je bio znatno veći i širi- nimalo lijepši,rekla bi čak ružniji. Jedva sam čekala da fileri nestanu... Sad je sve kao prije. ...
Ribica1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2015., 23:04   #1593
Jel netko operirao usi u KB Dubrava? Imam par pitanja...
female trouble is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 20:02   #1594
Quote:
Ribica1234 kaže: Pogledaj post
ja sam prije godinu dana bila kod dr. Milojevića na korekciji nosa filerima. Iako za doktora imam samo riječi pohvale; ljubazan, profesionalan pristup.... s nosom sam puno više očekivala. Nos mi ide malo na stranu, kroz jedno nosnicu ne mogu disati i imam malu kvržicu na sredini, nakon filera i botoxa koje mi je aplicirao u nos..uhhh nos je bio znatno veći i širi- nimalo lijepši,rekla bi čak ružniji. Jedva sam čekala da fileri nestanu... Sad je sve kao prije. ...
Može malo više o tim filerima,ja imam identične probleme,nos mi ide u stranu i kroz nosnicu ne dišem.Da li je sa tim filerima nos naizgled centriraniji?
Zanimaju me iskustva za dr. Kujundžića u riječkoj bolnici,naime trebala bi ići da popravi štetu plastičara za noseve koji obećaju brda i doline dok ne legneš na stol
danchi ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 20:10   #1595
Quote:
Mateićka1988 kaže: Pogledaj post
J a sam stavila 1 ml Aquamida u usne....nakon godina stavljanja Restylana i Juvederma i bacanja novaca u vjetar na te filere za koje vjerujem su izmišljeni čisto radi profita estetskih kirurga i kompanija koji proizvode te filere. Kao nemoguće je staviti trajni filer ili bilo što u usnu jer ce doci do komplikacija?!?!Ma daj?!? Kako ne dođe do komplikacija kad treba staviti implantate u grudi, u stražnjicu i ne znam vise gdje ne i sto nisu sve izmislili....Imam Aquamid vec god i pol i zadovoljna sam, mislim da cu ga staviti barem jos pola ml, jer on ima manjiučinak nakon apliciranja nego li 1ml Juvedrma ili Restylana...Samo sto boli puno vise nego li kad se apliciraju ovi privremeni fileri
Da li je Aquamid trajan tipa silikon ili i on sa vremenom ode
danchi ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2015., 14:48   #1596
Quote:
Henry Miller kaže: Pogledaj post
Upozorenje da ne nasjednete na prijevaru. Ovih dana se raširilo poput prehlade po društvenim mrežama, žene masovno naručuju, a mafija trlja ruke:

Rhino Correct

http://www.rhinocorrect.com/hr-rhinocorrect-8t/m/

Na stranici je sve fejk. Osobe koje su navedene ne postoje, ne postoje niti oni doktori (platični kirurzi), telefon tajan, nigdje adrese, naziva firme, ničega...
Baš sam gledala tu stranicu i toliko sve fejk djeluje i neprofesionalno Tu kvačicu sam vidjela na ebayu,sad jel to zbilja djeluje pitaj Boga
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 17:33   #1597
baby botox

Evo da podjelim s vama moje prvo iskustvo sa botoxom.
Odlučila sam se na ovaj tretman jer su mi počele smetati vodoravne bore na čelu i jedna jače izražena bora od mrštenja na korjenu nosa.
Dok sam se informirala o botoxu shvatila sam da ga je najbolje početi koristiti već kod prve pojave bora kao preventivu ( imam 32 god.).
Bila sam na tretmanu prije 4 dana kod dr. Veir-a, radio mi je baby botox i tretman je trajao oko 10 min. bio je skoro pa bezbolan jer ubod kratko traje.
Nakon tretmana nisam bila ni crvena, niti otečena a nisu mi se pojavile ni modrice tako da nitko nije ništa ni primjetio. Taj dan sam osjećala lagano zatezanje koje je sutradan već nestalo.
Doktor mi je rekao da ću prve rezultate vidjeti nakon 2 dana, u što nisam baš povjerovala, no zaista je bilo tako, budući da nisam imala jako duboke bore nakon 2 dana bile su već 50% slabije, nisam mogla vjerovati kojom brzinom djeluje.
Danas nakon 4 dana skoro su pa neprimjetne, moram se dobro zagledati u ogledalo da bi ih vidjela.
Jako sam zadovoljna i time što nemam " zamrznuto " lice jer se moje oči i dalje smiju ( iako se ne formiraju bore kao prije), obrve su mi ful mobilne, "zamrznuta" su samo strateška mjesta gdje su se formirale bore tako da nitko nije primjetio da sam nešto radila na licu.
Doktor je rekao da bi efekt trebao trajati 6 mjeseci, vidjet ćemo, no svakako ću ga ponoviti jer sam oduševljena rezultatom i brzinom djelovanja.
BeQueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 17:17   #1598
Quote:
BeQueen kaže: Pogledaj post
Evo da podjelim s vama moje prvo iskustvo sa botoxom.
Odlučila sam se na ovaj tretman jer su mi počele smetati vodoravne bore na čelu i jedna jače izražena bora od mrštenja na korjenu nosa.
Dok sam se informirala o botoxu shvatila sam da ga je najbolje početi koristiti već kod prve pojave bora kao preventivu ( imam 32 god.).
Bila sam na tretmanu prije 4 dana kod dr. Veir-a, radio mi je baby botox i tretman je trajao oko 10 min. bio je skoro pa bezbolan jer ubod kratko traje.
Nakon tretmana nisam bila ni crvena, niti otečena a nisu mi se pojavile ni modrice tako da nitko nije ništa ni primjetio. Taj dan sam osjećala lagano zatezanje koje je sutradan već nestalo.
Doktor mi je rekao da ću prve rezultate vidjeti nakon 2 dana, u što nisam baš povjerovala, no zaista je bilo tako, budući da nisam imala jako duboke bore nakon 2 dana bile su već 50% slabije, nisam mogla vjerovati kojom brzinom djeluje.
Danas nakon 4 dana skoro su pa neprimjetne, moram se dobro zagledati u ogledalo da bi ih vidjela.
Jako sam zadovoljna i time što nemam " zamrznuto " lice jer se moje oči i dalje smiju ( iako se ne formiraju bore kao prije), obrve su mi ful mobilne, "zamrznuta" su samo strateška mjesta gdje su se formirale bore tako da nitko nije primjetio da sam nešto radila na licu.
Doktor je rekao da bi efekt trebao trajati 6 mjeseci, vidjet ćemo, no svakako ću ga ponoviti jer sam oduševljena rezultatom i brzinom djelovanja.
Meni je botox isto ok i kad se umjereno stavlja lice zaista nije zamrznuto i izgleda ful prirodno... jedino nemoj očekivati da će držati 6 mjeseci, barem ne kod prvih nekoliko puta stavljanja. Već nakon 2 i pol, 3 mjeseca botox popušta, a za 4,5 mjeseci ga neće uopće biti. Rekla bi da ipak nešto dulje drži nakon dužeg perioda stavljanja, barem je kod mene tako...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 17:51   #1599
Onda cu ga prije ponoviti jer sam odusevljena. Nakon koliko ponavljanja mogu ocekivati da ce duze trajati?
I buduci da ga duze koristis jesi li morala raditi pauze ili ga kontinuirano koristis?
BeQueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2015., 00:03   #1600
LIP LIFT

Ima li možda tko iskustva s podizanjem gornje usne?

Ne mislim na izvrtanje usne (o kojem se pisalo kao jednoj od gorih metoda), već doslovno o podizanju usne. Znači, riječ je o kirurškoj korekciji, koja se radi tako da se izreže tanka trakica kože ispod nosa, te se tako skraćena koža ponovno prišije na mjesto reza, i na taj se način podiže gornju usnu (čini mi se da se isti rez radi i kod operacije nosa). Operacija traje oko pola sata, a oporavak 7 dana. Ožiljak je nevidljiv jer je skriven ispod ruba nosa, a efekt je trajan. Znači, nema dodatnih troškova u budućnosti kao što je slučaj s filerima.

Meni osobno je ovo i puno prirodnije rješenje (što se tiče finalnog izgleda), budući da se ne mijenja volumen usana, već samo projekcija. Dakle, gornja usna dobiva na vidljivosti,a bez efekta napumpanosti. Jako mi se sviđa taj način korekcije usana, no primjećujem da estetski kirurzi u HR i nisu baš upoznati s tim. Naime, nisam pronašla ni jednog kiruga kod nas da radi tu vrstu korekcije.

Casual girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:48.