Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2004., 20:04   #41
Quote:
LadyInRed kaže:

ja koristim Rosal kolekciju za masnu kožu godinama, ali uvijek pazim da imam dobru hidr. kremu koju stavljam 1-2 dnevno. Vichy termal S1 mi recimo jako odgovara.
pa koliko to ti kremica staviš na sebe

ja isto koristim Avene .
Probala sam i novi Vichy, ali mi nije bila tako dobra

za dehidraciju kože, termalna voda
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 22:42   #42
Quote:
To mi je spasilo put, a mislim i život (nemreš živit bez kože, jel tako). I meni su noge najstrašnije suhe (ne znam jel to neka cura napisala na ovom topicu, il onom starijem o Eucerinu). Mislim da je to od brijanja.
ja imam jedino suhu kozu na nogama nigdje drugdje. I ne brijem se. Tak da nije od toga. Barem ne kod mene. Meni pomaze onaj losion od Vichy-ja.

Nemaju mi Eucerin proizvodi ruzan miris, barem ne oni koje sam ja koristila. dapace nemaju mi gotovo nikakav miris sto i jest karakteristika "medicinske" kozmetike

Dodatak parfema moze samo dosatno iritirati kozu.

I ja sam stari eucerin pristasa ( to i vichy su mi veteranske firme na mojim policama) i razveseli me vidjeti nove poklonike

Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2004., 09:44   #43
Quote:
Clea kaže:
ako imas suhu kozu po tijelu, dobro ti je ponkead i ulje...ja sam kupila neko jadransko ulje u onom dućanu u staroj vlaskoj, preko puta badrova...

s tim se par puta dobro izmasiras, i nakon toga ti se stanje znatno popravi...

znam da mi je neposredno prije toga koza bila ko flis papir od johnsonovog bejbi ulja i raznih krema...

dobra je i od l'oreala nutrilift ona bijela...

ne znam, ja mislim da imam ekstremno suhu kozu tak da mislim da bi ti to pomoglo...

sad se vise ne masiram redovito, nego koristim neku kremu protiv celuluta koje nema kod nas, ali mi je sasvim dovoljna nakon sto sam se dobro izmasirala uljem...
Zapravo, i ja koristim ulje, i to jojobino s par kapi bergamota. Time se namažem prije mazanja kremom, ne redovito, ali opet dosta često. Al volim to finiširat s kremom jer se bolje upije i koža je zaštićenija.

BTW od čega je to jadransko ulje?
lucija is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2004., 10:49   #44
Quote:
hana kaže:
ja sam bas komentirala eucerin isto na nekom topicu, jedno vrijeme sam koristila vichy ali sam se vratila na eucerin
eldorado kako kazes (da ne ureknem)
a sta se trackas s njim i po ledima/dekolteu ili samo lice?
posvuda

sva se iskrivim i isteglim, ali natrackam
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2004., 11:01   #45
Quote:
lucija kaže:

BTW od čega je to jadransko ulje?
ruzmarin, kadulja , bor i anis...ima jak miris od svega toga...
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2004., 11:15   #46
Hm, a kak se zove to ulje i gdje da ga kupim. E, i koliko košta
lucija is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2004., 11:50   #47
Quote:
sunčica kaže:
pa koliko to ti kremica staviš na sebe

ja isto koristim Avene .
Probala sam i novi Vichy, ali mi nije bila tako dobra

za dehidraciju kože, termalna voda
kolekcija Rosal podrazumijeva mlijeko, tonic i kremu. koja nije krema- podloga, nego noćna krema. dnevna krema je obavezno hidratantna

za dehidraciju kože je sve što je na bazi termalnih voda savršeno. ili samo termalna voda. Vichy Termal S1 je ista stvar samo krema, ali znam da Vichy ne odgovara svima. obično onima kojima ne odgovara, odlična im je Avene kod mene je obrnuto.
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2004., 12:30   #48
Quote:
lucija kaže:
Hm, a kak se zove to ulje i gdje da ga kupim. E, i koliko košta
jadransko

'aromatica' ducan, stara vlaska, preko puta badrova otprilike...

mislim da je oko 50 kunica...
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2004., 16:46   #49
Quote:
shree_kali kaže:
posvuda

sva se iskrivim i isteglim, ali natrackam
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2006., 14:54   #50
Eucerin

kakva su vam iskustva s njim?

evo ja koristim kremu za tijelo sa 10% uree i odlicna je, toliko da i stopala mazem s njom i super su mekana, bolje od ijedne kreme za stopala.
vidim da imaju i velik raspon krema za lice, mene zainteresirale one hydro balance kreme za lice. evo stranice http://www.eucerin.de/empfindliche_g...eitspflege.asp
marija82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2006., 16:57   #51
ja sam koristila kolekciju za problematičnu kožu lica, apsolutno nikakav efekt nisam vidjela.
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2006., 17:51   #52
ja kupila njihovu hydro balance i kremu za sunčanje za klince.Zadovoljna sam i namjeravam još isprobati njihovih proizvoda.
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2006., 17:53   #53
Quote:
Andjelcic kaže:
ja sam koristila kolekciju za problematičnu kožu lica, apsolutno nikakav efekt nisam vidjela.
Ja isto...Nikakvu razliku nisam primjetila,a to mi je dermatologica preporučila...A bezveze...
plavooka_zver is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2006., 19:58   #54
Loš omjer kvalitete i cijene. Skupo za ono kaj nude.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2006., 23:56   #55
Totalno sranje! Žali Bože love koju sam bacila na šampon i kremu, samo mi je stvorilo još više problema...
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2006., 07:27   #56
ja sam jako zadovoljna s losionom za nečistu kožu. jaaaako! nakon dugo vremena problema s prištićima jedino mi je to pomoglo! i krema za nečistu kozu mi je ok bila, al malo mi previse isuši kožu pa ju nisam često koristila.
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2006., 12:58   #57
Quote:
molly* kaže:
ja sam jako zadovoljna s losionom za nečistu kožu. jaaaako! nakon dugo vremena problema s prištićima jedino mi je to pomoglo! i krema za nečistu kozu mi je ok bila, al malo mi previse isuši kožu pa ju nisam često koristila.
takodjer!! probala sam kompletnu liniju za masnu i problematićnu kožu i jedino mi taj losion super pomaže koristim ga sigurno već više od 4 god bez prestanka, ostalo nikakav efekt. dok mom bratu kad ima prištiće krema iz te linije je bila spas.

ja bi sad probala onu hidro balance, imam masnu kožu, jel ju probao netko?
naomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2006., 13:35   #58
evo ja iz kade - kupila ulje za tuširanje pH5 i odma ga isla isprobat i jedino sta mogu reci - I like it!
amber is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2006., 20:25   #59
probala sam nekoliko testera, nisam baš impresionirala. prijateljica se kune da joj je hidro balance spasio kožu.
živcira me šta ni na jednom proizvodu ni testeru nemaju upute na engleskom, sve je na njemačkom, pa pola toga ne kužim i ne znam za šta je koja krema
lorelai6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2006., 21:49   #60
obozavam eucerin kao i ostalu kozmetiku iz apoteke

moji favoriti su krema Q10 za podrucje oko ociju i peeling za necistu kozu
croft is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:27.