Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2010., 11:11   #81
Quote:
Sigurna kaže: Pogledaj post
... Ali, ako je tebi preslatkast, meni će biti super, meni nema preslatkastog. A mrzim voćne i ne volim baš cvijetne. Vidjeti ćemo.
Mislim da će ti biti ok.
A da naručiš uzorak pa da probaš prije? Ne znam da li si AL, ili samo naručuješ Avonove proizvode...

Zna li netko kakva je ona crvena torba (Carmina), u kat.17 je na 90.str?
Je li djeluje jeftino?
sagena is offline  
Old 29.11.2010., 15:33   #82
E gdje bih mogla pogledat najnoviji avonov katalog,bliži se Božić,a ima super stvarčica za poklone ?
lady96 is offline  
Old 29.11.2010., 15:43   #83
Quote:
sagena kaže: Pogledaj post
Mislim da će ti biti ok.
A da naručiš uzorak pa da probaš prije? Ne znam da li si AL, ili samo naručuješ Avonove proizvode...

Zna li netko kakva je ona crvena torba (Carmina), u kat.17 je na 90.str?
Je li djeluje jeftino?
Ja sam samo dobila taj parfem na nagradnoj igri , ali ako mi koja forumašica želi poslati uzorak .
Sigurna is offline  
Old 29.11.2010., 20:05   #84
Quote:
lady96 kaže: Pogledaj post
E gdje bih mogla pogledat najnoviji avonov katalog,bliži se Božić,a ima super stvarčica za poklone ?
http://www.avon.hr/PRSuite/eBrochure...pgnYrNr=201016

evo ga
avonka is offline  
Old 29.11.2010., 22:18   #85
Cure, ima li netko Connie torbu? Gledam u ovom dodatnom katalogu od kampanje 17, ima u koraljnoj boji i bas mi se svida. Sad me zanima ako ju ima neka od vas da mi kaze dal se isplati uzet, da li je bas takva vesela boja i sl.
Kika3 is offline  
Old 29.11.2010., 23:14   #86
bilo bi lijepo da vrate passion dance za muškarce
taj mi je bio najprodavaniji
pun pogodak za povratak parfema rare pearls i rare gold
angie11 is offline  
Old 29.11.2010., 23:17   #87
Nek vrate Surrender!
patientia is offline  
Old 30.11.2010., 13:27   #88
ja sam jednom na nagradnoj igri dobila Rouge, nisu mi ga poslali nego sam morala vijat koordinatoricu. al ako dobiješ parfem a nisi AL onda moraš vijat kome su te dodijelili, tj. dodijele te najbližoj koordinatorici.
planiram naručit onu crnu darcy torbu,sad je 99 kn, baš mi treba takva a i vidjela sam je uživo predivna je
__________________
najružnija istina je bolja od najljepše laži,sve što želiš to i traži,sve što misliš to i kaži

Zadnje uređivanje MarY999 : 30.11.2010. at 13:34.
MarY999 is offline  
Old 30.11.2010., 13:40   #89
Quote:
Sigurna kaže: Pogledaj post
Ja sam samo dobila taj parfem na nagradnoj igri , ali ako mi koja forumašica želi poslati uzorak .
I ja sam ga dobila na nagradnoj, predivno miriši! Taman kako mi je ok, nije prejak da mi pozli
Good evil is offline  
Old 30.11.2010., 13:54   #90
stigo mi onaj novi plavi lak sa šljokicama,splendid blue.nije loš ali je dosta tamniji nego na slici
__________________
najružnija istina je bolja od najljepše laži,sve što želiš to i traži,sve što misliš to i kaži
MarY999 is offline  
Old 30.11.2010., 21:31   #91
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Nek vrate Surrender!
ja bi da vrate open road, to mi je najnaj muški parfem iz avona!

dobro, cure, di vi dobivate te parfeme, oćem i ja
kokoshka is offline  
Old 05.12.2010., 14:31   #92
Ako pošaljem narudžbu sutra popodne, dostava poštom, kad će stići na poštu? Hoće li u petak? Poslala bih danas, ali još mi jedna žena mora sutra dati narudžbu, nema je sad kod sebe, ostala joj na poslu, a meni je bitno da mogu narudžbu preuzeti u petak...
sagena is offline  
Old 05.12.2010., 15:39   #93
Doci ce ti sigurno u petak. Ja uvijek saljem u utorak i uvijek je na posti u petak
Kika3 is offline  
Old 05.12.2010., 16:10   #94
Quote:
Kika3 kaže: Pogledaj post
Doci ce ti sigurno u petak. Ja uvijek saljem u utorak i uvijek je na posti u petak
Hvala na inf.
Prošli put kad sam slala u srijedu popodne tek je na pošti bilo slijedeći utorak. Onda sam slala u nedjelju popodne i bilo je u petak. Tako da više ništa nisam bila sigurna...
sagena is offline  
Old 05.12.2010., 16:51   #95
Pa pise ti sve na stranici od avona, u pdf. Narucujes utorak- dode petak, cetvrtak-utorak, petak-srijeda. Ne kuzim kako to nisi vidjela
Kika3 is offline  
Old 05.12.2010., 17:16   #96
Avonke, jel koristi koja njihove tekuce pudere u nijansi Nude?
Zanima jel Nude nijansa svijetlija od nijanse Cream?

Isprobala sam tester onog tekuceg Calming effects skin revivial foundation (u tubici), i jako mi se svidja tekstura, volim takve lagane pudere ali Cream nijansa mi je ipak zericu previse žućkasta (iako za silu bi moglo proć, ok se stopi sa licem no vidi mi se razlika mala) a po slici u katalogu sve ostale mi se čini još tamnijima.
Pa ako mi slucajno netko može usporediti taj Nude sa Cream nijansom, za koji podton bi bila Nude nijansa?
Good evil is offline  
Old 05.12.2010., 17:45   #97
Quote:
Kika3 kaže: Pogledaj post
Pa pise ti sve na stranici od avona, u pdf. Narucujes utorak- dode petak, cetvrtak-utorak, petak-srijeda. Ne kuzim kako to nisi vidjela
Jest, tako piše.. ali paketi često znaju kasniti pa se to što Avon napiše nikad ne bi trebalo uzimati 100% sigurno.
mishevi is offline  
Old 05.12.2010., 17:48   #98
Ok, da pitam jos jel može neka avon lady nabaviti testere pudera koji me interesiraju?
S tim da bi to trebalo bit obavljeno dok traje trenutni katalog, jer bih naručila onda puder.

Preferiram ZG radi osobne primopredaje, anyone?
Good evil is offline  
Old 05.12.2010., 18:38   #99
Model na strani 32 izgleda kao da ima fetalni alkoholni sindrom. Mislim, jadna zena, ali malo je spooky to staviti u katalog.
patientia is offline  
Old 05.12.2010., 19:22   #100
Quote:
Good evil kaže: Pogledaj post
Avonke, jel koristi koja njihove tekuce pudere u nijansi Nude?
Zanima jel Nude nijansa svijetlija od nijanse Cream?

Isprobala sam tester onog tekuceg Calming effects skin revivial foundation (u tubici), i jako mi se svidja tekstura, volim takve lagane pudere ali Cream nijansa mi je ipak zericu previse žućkasta (iako za silu bi moglo proć, ok se stopi sa licem no vidi mi se razlika mala) a po slici u katalogu sve ostale mi se čini još tamnijima.
Pa ako mi slucajno netko može usporediti taj Nude sa Cream nijansom, za koji podton bi bila Nude nijansa?
sad sam pogledala karticu boja i nude je nijansu svjetlija od cream. jedino što ti je i nude za žuti podton.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:47.