Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2014., 14:54   #701
Da, bas smo u groznoj situaciji. Ispada da smo kaznjeni jer smo se dalje skolovali. I kolko sam uspjela saznat, dosta nas ima u ovakvoj situaciji. Nadam da ce nas se netko sjetit i omogucit nam da rijesimo taj problem. I naravno, ako saznam kaj, javim...
woodis is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2014., 12:49   #702
Quote:
Dawne kaže: Pogledaj post
U istoj sam situaciji kao i ti.
Nazalost, u ovoj nasoj drzavi se ne
zna tko pije, a tko placa... Ako
saznam nesto konkretno javim ti
I ja sam u identičnoj situaciji! Završila sam srednju školu za medicinske sestre i umjesto na staž, otišla sam na humanistički prediplomski i sad radim nešto sasvim treće. Željela bi odraditi staž kako bi mogla lakše naći posao u inozemstvu i emigrirati. Zvala sam Udrugu medicinskih sestara i Komoru medicinskih sestara, te ministarstvo. Nitko ne zna ništa o ničemu! Gdje i kome se prijaviti za stažiranje, da li i koliko se plaća su neka od pitanja na koja mi oni ne mogu/ne znaju odgovoriti. Mislim da nam je najbolje da sa životopisom i kopijama svjedodžbi počnemo obilaziti glavne sestre po odjelima jer nemam bolju ideju, a skoro 6 mjeseci pokušavam doći do konkretnih informacija i rješenja. Molim vas, ako netko ima bilo kakvu informaciju neka pomogne!
joocyloocy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2015., 15:13   #703
???

Pozdrav svima,

imam jedno pitanje pa ako netko još čita i prati ovu temu možda zna i odg.

za koliko vremena, dana, mjeseci se počinje raditi nakon što objavljeni rezultati natječaja za stažiranje doktora medicine??

Hvala i lp,
HipoXy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:57.