Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2014., 10:42   #21
Quote:
Little Sophia kaže: Pogledaj post
sorry na off-u ali je li itko probao ovu cetku? danima citam odlicne recenzije za njega i u mulleru dodje oko 220kn a za miu sigurno ne mislim/mogu dati tolike pare

Ja ti ima ovaj uređaj i zadovoljna sam. Ne koristim ga svaki dan, jer ili zaboravim ili ne stignem, ali odličan je. Čisti dovoljno nježno, a opet osjećaš tu čistoću lica i vidiš da je čisto. Ono što mi se baš sviđa je što tako fino izmasira lice, zato ga volim ujutro koristiti. Radi u dve brzine, imam istu četkicu već 3 mjeseca i izgleda kao nova. A imaš kupiti i rezervne četke, dvije su oko 70etak kuna u Mulleru. Ja ću svoj sada prodavati, jer uzimam Clarisonic na plaći.

eyedetox: dali ga je ok koristiti svaki dan? Ja sam i planirala uzeti tu za osjetljivu kožu.
__________________
"Nekima se čini da su moje pesme sve iste...Shvatam ih potpuno... Meni su, na primer, one Einsteinove formule sve iste..Nismo svi svemu dorasli."
MUAddict is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 13:54   #22
Ja ga imam (Clarisonic Mia 2 roza )kupila sam ga preko feelunique tako da mi je sa popustima 1000kn bio
odlican je,koliko razlike izmedju njega i ostalih njemu slicnih uredjaja...imala sam Rio sonicleance i neki koreanski proizvod za dubinsko ciscenje pora,ali nije to to...ovo je stvarno nesto puno bolje jako sam sretna sto ga imam <3
Mariela834 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 14:41   #23
Imam Olayevu i zadovoljna sam s njom. Koristim je za skidanje pudera s lica. Na licu imam nekoliko malih rupica od ožiljaka od akni i ako ne koristim četku pri čišćenju puder ostane u tim rupicama unatoč tome što sam dvostruko očistila lice (s micelarnom i gelom za umivanje).

Bilo bi super ako netko ima i Clarisonic i Olay pa da napravi usporedbu. Na makeupalley i jedna i druga imaju dobre ocjene.
http://www.makeupalley.com/product/s...?ItemID=138969
http://www.makeupalley.com/product/s...?ItemID=122813
Prednost Olaya je definitivno cijena, ja sam svoju nabavila u Kanadi za oko 120 kn. I zamjenske četke su dosta jeftinije za Olay nego Clarisonic.
Naišla sam na mišljenje da je prednost Clarisonica u tome što njegove četke ne rotiraju kao Olayeve nego vibriraju pa se tako manje nateže koža.
Elsinore is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 14:56   #24
mene samo zanima ima li ga već sada u ZG u Mulleru?
jer mi je momak u ZG pa bih mu rekla da mi kupi
@mid@l@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 15:17   #25
najbolju informaciju ćeš dobiti ako nazoveš poslovnicu koja te zanima i na licu mjesta se raspitaš.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 15:26   #26
Quote:
Elsinore kaže: Pogledaj post
Imam Olayevu i zadovoljna sam s njom. Koristim je za skidanje pudera s lica. Na licu imam nekoliko malih rupica od ožiljaka od akni i ako ne koristim četku pri čišćenju puder ostane u tim rupicama unatoč tome što sam dvostruko očistila lice (s micelarnom i gelom za umivanje).

Bilo bi super ako netko ima i Clarisonic i Olay pa da napravi usporedbu. Na makeupalley i jedna i druga imaju dobre ocjene.
http://www.makeupalley.com/product/s...?ItemID=138969
http://www.makeupalley.com/product/s...?ItemID=122813
Prednost Olaya je definitivno cijena, ja sam svoju nabavila u Kanadi za oko 120 kn. I zamjenske četke su dosta jeftinije za Olay nego Clarisonic.
Naišla sam na mišljenje da je prednost Clarisonica u tome što njegove četke ne rotiraju kao Olayeve nego vibriraju pa se tako manje nateže koža.
slazem se, bas sam htjela to predloziti to isto sam citala i ja. gledala sam i njemacke videe zena koja je kozmeticarka kaze da ga je koristila na klijentima i da jako dobro pripremi kozu za serum ili sta se vec zeli poslije staviti i da se vidio napredak kod klijenata s aknama i oziljcima..
Little Sophia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 00:20   #27
Quote:
@mid@l@ kaže: Pogledaj post
mene samo zanima ima li ga već sada u ZG u Mulleru?
jer mi je momak u ZG pa bih mu rekla da mi kupi
clarisonic bi trebao biti dostupan od 10.2. u mulleru na trgu i city centar west.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 10:44   #28
Hvala, kupio mi ga je dragi
javim dojmove
@mid@l@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 14:24   #29
šta mislite, jel to meni treba?
moćna carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 20:08   #30
sigurno treba Ja sam mislila da meni ne treba i da mi mogu pomoci drugi sl uredjaji,ali stvarno sam se iznenadila koliko je Clarisonic drugaciji bolji...
Mariela834 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2014., 18:36   #31
Dakle, stigla mi je nova ljubav direkt iz San Francisca
Pinky Mia 2 ! Za sad sam ju probala samo jednom i mogu vam reć da sam prije toga namjerno išla čistit lice kao i inaće od šminke, a kad sam završila jednominutni tretman sa svojom Miom, četkica je bila smeđa od pudera kao da si lice nisam uopće čistila -.- Reason zašto pišem ovaj post je jer me zanima ako ima neko iskustva sa Clarisonicom, koji preparat za čišćenje lica vam je najdraži i što koristite i preporučujete drugima ? Ja ima mješovitu kožu, T-zona mi je dosta masna, a koža na obrazima mi u ovo doba godine zna biti dosta isušena.Molim preporuke!
Isto tako, imam još dva komada Clarisonic MIA 2 zapakirana, skroz nova, kod sebe koje bi željela prodati i također imam set od 4 kom DEEP PORE CLEANSING četkica koje isto tako ako je neko zainteresiran mogu prodati po komadu.. nadala sam se da ću proći jeftinije i da neću trebati platiti carinu ,ali evo nije mi to pošlo za rukom. UGLavnom ako ima neko zainteresirani, slobodno mi se javi u PM.
zara2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2014., 21:15   #32
I ja imam isti odlican je <3

A sto se tice gela za umivanje skuzila sam da mi dosta njih isusuje kozu osim NUXE Reve de Miel Gel Nettoyant et Demaquillant Visage Face Cleansing and Make-Up Removing Gel odlican je svakako mozes to probati,jer ja sam ih stvarno probala dosta ali on mi je no1
Mariela834 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2014., 11:13   #33
evo ja svog koristim već par dana
nisam koristila nikoje druge električne čistače lica pa ga nemam s čime usporediti, tako da mogu jedino reći da nije grub prema koži, jednostavan je za uporabu, lice je glatko nakon korištenja
ja sam zadovoljna!
@mid@l@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2014., 22:19   #34
Ja obozavam one koji se jave sa prvim postom da pohvale nesto a onda slucajno to isto imaju jos i viska za prodati... I jos uzasnije zvuci sam nacin na koji se zeli podic cijena sa glupostima tipa da se platila carina hahahaha, jok na par tisuca kuna ni rodeni brat ti nebi oprostio carinu a kamoli drzava a sve sumljam u tu placenu carinu
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2014., 20:09   #35
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Ja obozavam one koji se jave sa prvim postom da pohvale nesto a onda slucajno to isto imaju jos i viska za prodati... I jos uzasnije zvuci sam nacin na koji se zeli podic cijena sa glupostima tipa da se platila carina hahahaha, jok na par tisuca kuna ni rodeni brat ti nebi oprostio carinu a kamoli drzava a sve sumljam u tu placenu carinu
A ja obozavam one koji se javljaju bez ikakvog razloga. Ja sam sa razlogom isla pisat post upravo u ovu rubriku, prvo i osnovno jer se clarisonic ne spominije baš često u Hrvatskoj, a pogotovo ne na forumu te na stranicama sa recenzijama, pa vjerujem da se onda barem ovdje nađe neko isti ko i ja koji bi volio podjelit svoja iskustva sa nečim manje-više poznatim kod nas, jer će se sigurno nač neko da će voljet pročitat mišljenja i iskustva od drugih cura. I naravno da ću napisat da ih imam za prodat kad sam ih već uzela više komada samo u tu svrhu.
zara2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 11:58   #36
Cure, da li zna netko link ili stranicu s koje je najpovoljnije i najsigurnije naručiti miu2 ili ariu.. kako znamo koji je fejk? Hvala
Skvrlana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 19:43   #37
a možeš li zamoliti nekoga da ti kupi u ZG?
@mid@l@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2014., 19:05   #38
Ma sigurna sam da će doći i u Osijek uskoro, ali me zanima da li je moguće proći jeftinije i riskirati da me carina zaobiđe
Skvrlana is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2014., 22:21   #39
Pisala sam im mail, za sada ce ga biti samo u ZG
Ja ne bih rikirala sa carinom, svu tehnicku robu carine
@mid@l@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2014., 16:55   #40
Ja sam narucila iz UK sa feelunique.com stranice i nisu mi carinili
Mariela834 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:59.