Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2011., 20:24   #61
Ja mislim da odgovor na ovo pitanje ne zna nitko...
Pošaljem prvi mail i taj prvi me uputi na drugi mail... evo sad ovaj drugi me uputio na
treći mail i sad čekam odgovor...
__________________
- Sasori of the red sand. -
GilZero is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 11:58   #62
izvanredni studij fizoterapije

Pozz svima,
planiram upisati studij fizioterapije u ZG izvanredno, međutim kažu mi da su pravila upisa drugačija za mlađe od 24 godine i za starije od 24 godine. Ja imam 21 i rekli su mi da ću morati ići na predavanja zajedno sa redovnima, ali onda ne znam čemu uopće upisivati izvanredno?????? zna li tko kakav je raspored predavanja, je li istina to da se predavanja slušaju zajedno sa redovnima ili je moguće u turnusima?? HELP PLIZZZ!!!!
__________________
...iskrenost je vrlina i mana...
_medena_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 18:00   #63
Jel zna neko odgovor na pitanje od GilZera ?
Mene isto zanima...
Blood($) is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 22:27   #64
Dali netko zna kad su ove godine upisi na studij fizioterapije za one iznad 24 godine.Lani su bili oko 15.5.,zasad još nema obavjesti,a to je tu blizu.Molim info.
mojca1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2011., 18:56   #65
Hej

Da li netko zna koja je cijena ovog liječničkog pregleda za studij fizioterapije i što se sve gleda ??? Tnq
Kata Rina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 14:39   #66
Pa to i mene zanima kak izgleda taj pregled ali izgleda da niko zivi ne zna...

I kakva je to potvrda za plivanje... gdje to nabavis....

A ljecnicki pregled jel to ides prije upisa na fax ili kad upadnes na fax....

ako neko ima neke info. nek se javi...
Blood($) is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 20:27   #67
ja sam shvatila da trebamo otići na sistematski kod doktora i donjet im potvrdu, a to za plivanje da samo potpišemo tamo xD jer nije mi jasno kak da ja sad njima donesem neku diplomu da znam plivat ili ne znam što kad sam sama naučila plivati s 5 godina lol
__________________
*You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.*
Ronjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 23:22   #68
Kod specijalista MEDICINE RADA dobije se potvrda da si zdravstveno i psihofizički sposoban za studij fizioterapije, plaća se oko 100kn, a izjavu o plivanju samo se isprinta i potpiše.
__________________
Život je poput Las Vegasa... čas si gore... čas si dolje... ali na kraju kockarnica uvijek pobjeđuje... no to ne znači da se nisi dobro proveo!
maleckaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2011., 21:55   #69
pa ali piše tamo da treba potreba od školskog dispanzera, šta nije to doktor školske medicine?
__________________
*You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.*
Ronjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2011., 23:26   #70
piše, da, ali nama su govorili da nevrijedi nijedna osim od medicine rada, ali to je i logično.
__________________
Život je poput Las Vegasa... čas si gore... čas si dolje... ali na kraju kockarnica uvijek pobjeđuje... no to ne znači da se nisi dobro proveo!
maleckaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 18:44   #71
I do kad se te potvrde trebaju dostavit ? ako znate...
Blood($) is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2011., 16:51   #72
Quote:
Blood($) kaže: Pogledaj post
I do kad se te potvrde trebaju dostavit ? ako znate...
Ovo piše na stranici od ZVU:

Dokumentaciju je potrebno dostaviti u razdoblju od 03. svibnja - 17. lipnja 2011. godine do 10 sati.
Kata Rina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2011., 23:26   #73
Quote:
maleckaa kaže: Pogledaj post
piše, da, ali nama su govorili da nevrijedi nijedna osim od medicine rada, ali to je i logično.
ali nema smisla jer su napisali da treba od školskog dispanzera
__________________
*You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.*
Ronjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 00:32   #74
...

Ja sam iz ZG, na pregled sam išla u zavod za javno zdravstvo "Dr. Andrija Štampar", došla sam tamo, rekla da mi treba za upis i oni su me naručili, morate samo napomenuti za koji smjer treba. Cijena pregleda je 145kn, gledaju vid, dlanove ( da nemate oštećenu kožu i sl. ), pitaju za alergije i to je to.
Kata Rina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 14:49   #75
Quote:
Kata Rina kaže: Pogledaj post
Ovo piše na stranici od ZVU:

Dokumentaciju je potrebno dostaviti u razdoblju od 03. svibnja - 17. lipnja 2011. godine do 10 sati.
traze uplatnicu od 100kn za troskove razredbenog postupka kojeg su ove godine ukinuli(dodatni test)??
__________________
"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today."-J.D.
Eoin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 19:24   #76
Quote:
Eoin kaže: Pogledaj post
traze uplatnicu od 100kn za troskove razredbenog postupka kojeg su ove godine ukinuli(dodatni test)??
To piše za one koji su kao iskazali interes putem pošte ili izravno u tajništvu. Iako mi nije jasno čemu tih 100kn, te novce ne traže od nas koji smo prijavili preko ovog sustava. I kakva je to meni poruka danas došla da ukidaju izvanredno na smjerovima, jesu se pozdravili s pameću?! -.-
Kata Rina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 19:47   #77
Quote:
Kata Rina kaže: Pogledaj post
To piše za one koji su kao iskazali interes putem pošte ili izravno u tajništvu. Iako mi nije jasno čemu tih 100kn, te novce ne traže od nas koji smo prijavili preko ovog sustava. I kakva je to meni poruka danas došla da ukidaju izvanredno na smjerovima, jesu se pozdravili s pameću?! -.-
ne, ne... svi to moramo platiti, to je za referadu, nešto kao upisnina... na prijavi piše da je obvezno ( papir koji se mora ispuniti), ti si krivo shvatila rečenicu, svi koji su iskazali interes ( za faks) moraju putem pošte ili izravno u tajništvo dostaviti potrebnu dokumentaciju koja je navedena.

Što se tiče pregleda moja cijela škola ga je obavila kod školskog liječnika ( dispanzera) koji nam je svima potpisao potvrde.

Sve više me počinju živcirati te polu informacije različitih fakulteta, pola ljudi ne shvati što oni zapravo žele. Neka postanu jasni.
__________________
Neprijateljima treba neprekidno opraštati, jer je upravo to ono što ih najviše ljuti.
lampy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 21:21   #78
Quote:
lampy kaže: Pogledaj post
ne, ne... svi to moramo platiti, to je za referadu, nešto kao upisnina... na prijavi piše da je obvezno ( papir koji se mora ispuniti), ti si krivo shvatila rečenicu, svi koji su iskazali interes ( za faks) moraju putem pošte ili izravno u tajništvo dostaviti potrebnu dokumentaciju koja je navedena.

Što se tiče pregleda moja cijela škola ga je obavila kod školskog liječnika ( dispanzera) koji nam je svima potpisao potvrde.

Sve više me počinju živcirati te polu informacije različitih fakulteta, pola ljudi ne shvati što oni zapravo žele. Neka postanu jasni.
Ups, malo sam si plava

Ma, mene najviše živcira to što svako malo nešto mijenjaju pa nastane cijela zbrka. -.-
Kata Rina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 23:19   #79
Quote:
Kata Rina kaže: Pogledaj post
Ups, malo sam si plava

Ma, mene najviše živcira to što svako malo nešto mijenjaju pa nastane cijela zbrka. -.-
Ma nema veze, vjeruj mi i ja sam čitala po par puta jer su to sve tak nezgrapno napisali da ne možeš iz prve skužit. Svuda se sve mijenja iz dana i dan, a sad počinju te prijave. Katastrofa :/
__________________
Neprijateljima treba neprekidno opraštati, jer je upravo to ono što ih najviše ljuti.
lampy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 08:37   #80
Bio kod lječnika,rješio...

Hvala svima na informacijama.
Sretno na upisima.
Blood($) is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:34.