Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2014., 13:03   #61
Quote:
scarfs kaže: Pogledaj post
Anna xD i monama odlične stvarčice
Hvala
I monama sretan rođendan, Balm stvarčice su predivne, pogotovo Cindy-lou

ljubii ti si mi predobra sa svojim tuširalicama ja imam samo jednu trenutačno

Zadnje uređivanje Anna xD : 20.04.2014. at 13:09.
Anna xD is offline  
Old 20.04.2014., 14:02   #62
Quote:
Anna xD kaže: Pogledaj post
Hvala
I monama sretan rođendan, Balm stvarčice su predivne, pogotovo Cindy-lou

ljubii ti si mi predobra sa svojim tuširalicama ja imam samo jednu trenutačno
Ajme! Proslijedim ti ja koju ako treba
ljubii is offline  
Old 20.04.2014., 14:49   #63
hvala svima na cestitkama!

poklon(e) sam vec isprobala i sa svime sam odusevljena, a posebno sa stila tusem koji je hands down najbolji tus kojeg sam ikad probala. u flomasteru je (pa je samim time aplikacija ultrajednostavna), ali nema klasicnu boljku flomaster tuseva - nije suh i sjenilo se ne lijepi za njega. minutu po nanosenju je 100% suh i ne mice se nigdje. ovo je prvi tus koji mi se ne preslikava cak ni na uvijac za trepavice. i crn je kao ugljen.

ma savrsen je.
monama is offline  
Old 20.04.2014., 17:25   #64
Quote:
ljubii kaže: Pogledaj post
Ajme! Proslijedim ti ja koju ako treba
Bez brige, krećem raditi zalihe sad, krajnje mi je vrijeme
Anna xD is offline  
Old 20.04.2014., 19:39   #65
neke od stvarčica kupljene u zadnje vrijeme...





__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Old 20.04.2014., 19:43   #66
Miss jesu to moji kistovi?
phazing is offline  
Old 20.04.2014., 20:31   #67
miss odlične stvarčice
scarfs is offline  
Old 20.04.2014., 20:44   #68
Quote:
monama kaže: Pogledaj post
kupila:


kakav ti je ovaj loreal sprej? citala sam da je super za volumen.. i kolko dodje? i sretan rodjendaaaan
Little Sophia is offline  
Old 20.04.2014., 20:47   #69
Miss, odlične stvari sve redom! Jel se P2 može naći i u Austriji ili samo u Njemačkoj?
deich is offline  
Old 20.04.2014., 20:49   #70
Miss, jesu li balea stvarčice odavde, ja cijelu zimu čekam ovaj gel s pistačijem, al ga nikako nema bar ne u mom selu.?
Nera Kokorera is offline  
Old 20.04.2014., 21:21   #71
Miss, zanima me ovaj Balein piling, to je kupljeno vani ili je došao već kod nas?
I zanimaju me dojmovi, čim ga isprobaš
anđeo tame is offline  
Old 20.04.2014., 21:48   #72
Quote:
phazing kaže: Pogledaj post
Miss jesu to moji kistovi?
nisu, to su moji od Doreen i Viki sam pak 'prepisala' proizvode za nokte od kojih neki nisu na slici, a i neki su za poklon. još su mi neke stvari po vrećicama. ništa ne stignem zadnjih dana.
Quote:
Nera Kokorera kaže: Pogledaj post
Miss, jesu li balea stvarčice odavde, ja cijelu zimu čekam ovaj gel s pistačijem, al ga nikako nema bar ne u mom selu.?
pistacija je kupljena vani al kako sam uzela tri komada u stanju pomahnitalosti, ako želiš pošaljem ti jedan valjda starci nisu sve načeli. btw sramotno je što kod nas ovaj gel dođe 9,90 kuna, a ja sam ga platila nekih 79 centi deru nas ko majmune po pitanju cijena gotovo svih proizvoda u dm-u.
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
Miss, zanima me ovaj Balein piling, to je kupljeno vani ili je došao već kod nas?
I zanimaju me dojmovi, čim ga isprobaš
piling je kupljen u njemačkoj i već ispoban. ima blag herbalno citrusni miris te neka srednje krupna zrnca. dobro riba i ostavlja uljni film na koži. iako se ne prvu čini da ga ima malo jer sadrži sol samo do pola teglice, a do vrha uljnu komponentu, zapravo ga ne treba puno za pilingiranje.
Quote:
deich kaže: Pogledaj post
Miss, odlične stvari sve redom! Jel se P2 može naći i u Austriji ili samo u Njemačkoj?
čini mi se da je netko davno napisao kako se p2 može naći i u austriji al nemoj me uzeti za riječ.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Old 20.04.2014., 21:53   #73
dobila na poklon

Nr. 36 kiss kiss



Look by Bipa Sensation Lipstick 7 Hot love

__________________
-What you think you become, what you feel you attract, what you imagine you create.-
ninich is offline  
Old 20.04.2014., 22:16   #74
imam još jedan pikčer. znam da nije kozmetika ko ni ulošci i paste za zube pa su opet na ovoj temi, al eto jako me se dojmila kuća na tri kata mog omiljenog čoko brenda

__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Old 20.04.2014., 22:19   #75
miss ovo nisam trebala vidjeti sad pred spavanje
scarfs is offline  
Old 20.04.2014., 22:27   #76
Divote na zadnjim str.,
ninich- baš krasna se čini ova nijansa ruža, idem odmah u utorak provjeriti uživo,
miss- lijepo sve,
ljubii- ljubomorna na tebe i na sve ostale koji uživaju u marseljezićima, ja ne mogu, jako loše sam reagirala na to. Iako nikad, ali nikad nemam apsolutno nikakvih negativnih reakcija ni problema sa kožom što god isprobala i koristila. Triput sam samo koristila gel za tuširanje i onaj balzam za tijelo žuti...i sva sam se oljuštila, nešto strašno, već nakon prvog puta sam sva bila perutava i ljuskasta ko zmija. Kao da mi je stvorilo to neki sloj na koži koji mi se onda gulio ili ne znam. I naravno, piling radim redovno..koža mi je normalna i nezahtijevna stvarno, mislila sam da mogu koristit baš sve, ali ovo je bilo strašno. Imala sam jedan dan majicu sa prozirnim rukavima, to perutavo mi je probijalo kroz nju... užas. A po prsima i nadlakticama sva sam se osula. I čim sam se otuširala u nečem drugom i namazala sa nečim drugim sve se povuklo i nestalo preko noći, evo sad je sve normalno, fino i glatko.
Neopisivo mi je žao zbog marseljezića jer mi tako divno mirišu i imaju finu teksturu i ugodni su mi skroz kad nanosim to, ali....posljedice su mi užas.


Nego... ja ovih dana kupila

Hellcat is offline  
Old 20.04.2014., 22:31   #77
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
imam još jedan pikčer. znam da nije kozmetika ko ni ulošci i paste za zube pa su opet na ovoj temi, al eto jako me se dojmila kuća na tri kata mog omiljenog čoko brenda

Svaka čast .
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Old 20.04.2014., 23:24   #78
Ajme Ritterica
Zašto nema kod nas ove s mentom?!
phazing is offline  
Old 20.04.2014., 23:29   #79
phazing ja sam tu od mente znala u Lidlu kupit. Fina je
Smopi is offline  
Old 20.04.2014., 23:31   #80
Quote:
Smopi kaže: Pogledaj post
phazing ja sam tu od mente znala u Lidlu kupit. Fina je
Ma da? Hvala ti, pogledat ću!
phazing is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:20.