Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2015., 18:18   #761
9 eura, uzela sam dva apivita seruma
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Old 17.05.2015., 21:51   #762
da, oni izračunaju poštarinu po vrijednosti/težini pošiljke, par puta sam naručivala od njih i stvarno brzo dođe
supergirl1 is offline  
Old 17.05.2015., 22:25   #763
Quote:
maine coon kaže: Pogledaj post
bestpharmacy.gr

naručeno 9.5
shippano 12.05.
stiglo 16.5.
sviđa mi se što se dobije i tracking number.
je poštarina skupa, ali opet i sa njom proizvodi koštaju dosta manje nego kod nas.
Maco,
lijepo uživaj svojim mazalicama sretna sam i istovremeno ti zavidna kako je tvoje jednostavno i brzo došlo. Da li su ti stavili račun u paket? Pitam jer ja nisam dobila nikakav papir u pošiljci.
Imam samo njihove e-mailove ...

Sutra im upućujem novi e-mail: reklamacija + proslijeđujem račun + fotografiju stvarne pošiljke.
Neću im oprostiti protuvrijednost 10 € ...
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Old 18.05.2015., 09:56   #764
Exclamation PharmacyKos

Kod mene PharmacyKos - ovako za sada stoji - (zajednička narudžba):
23.04. - naručeno, naplaćeno PP i narudžba potvrđena
29.04. - ispričavaju se što mi je narudžba završila kao njihov spam u smeću
02.05. - na moj upit, potvrđuju da su narudžbu poslali odmah nakon naše nedavne komunikacije
09.05. - i danas - ništa još nema, a počeo je 3. tjedan od prvog klika ...

nastavak:
15.05. - stigla roba - umjesto naručenih 2 seta Korres - isporučen je 1 Apivita set - zakinuta sam za 10 € po cijenama s web stranice
18.05. - upućen im je prigovor dokumentiran s računom (vidi se naručeno i naplaćeno) - i fotografijom stvarno isporučene robe

edit:
upravo primila e-mail, ispričavaju se jer imaju gužvu, rade nove stranicu web shopa, poslat će mi ...
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.


Zadnje uređivanje wendy01 : 18.05.2015. at 10:26. Reason: edit
wendy01 is offline  
Old 18.05.2015., 11:16   #765
Quote:
maine coon kaže: Pogledaj post
9 eura, uzela sam dva apivita seruma
Hvala
__________________
x
Elektra is offline  
Old 18.05.2015., 13:58   #766
Quote:
wendy01 kaže: Pogledaj post
Maco,

lijepo uživaj svojim mazalicama sretna sam i istovremeno ti zavidna kako je tvoje jednostavno i brzo došlo. Da li su ti stavili račun u paket? Pitam jer ja nisam dobila nikakav...

ne, nije bio racun, ali je bilo testera
nuxe parfem, nuxe ulje, nuxe merveilance krema, nuxe creme fraiche
ren dnevna krema, bioderma hydrabio serum

stvarno jos nisam kod nas, u niti jednoj ljekarni ili ducanu dobila ovoliko testera, pa i kad bi bile velike cifre
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Old 18.05.2015., 14:17   #767
Neznam di bi to stavila pa ću staviti tu ali meni je muka došla kad sam ovo pročitala
sobarica is offline  
Old 18.05.2015., 15:38   #768
Quote:
sobarica kaže: Pogledaj post
Neznam di bi to stavila pa ću staviti tu ali meni je muka došla kad sam ovo pročitala
Odvratno!
__________________
x
Elektra is offline  
Old 18.05.2015., 16:01   #769
Smile

Quote:
maine coon kaže: Pogledaj post
ne, nije bio racun, ali je bilo testera
nuxe parfem, nuxe ulje, nuxe merveilance krema, nuxe creme fraiche
ren dnevna krema, bioderma hydrabio serum

stvarno jos nisam kod nas, u niti jednoj ljekarni ili ducanu dobila ovoliko testera, pa i kad bi bile velike cifre
svaka čast
i kod mene ima nekoliko testera, vidi se na slici u maloj vrećici - ništa onako paf - simpatičnih par komada u posebnoj vrećici, doslovce ih nisam ni pogledala - osim Apivita maske s matičnom mliječi koju su mi obećali poslati kao tester jer je prvotno bilo raspordano ...

No - sad ću ih ipak pohvaliti, ispričavaju se i nude mi da zadržim pogrešno isporučeni Apivita set a poslat će mi još 2 Korres seta.
Javila sam da mi je drago što smo se dogovorili ... bla, bla ... i da ne moraju, dovoljno je samo jedan Korres set - zato jer dijelim s prijateljicom ...
Ne, ne - moraju mi se ušminkati (doslovce prevedeno) za neugodnosti, puna je turistička sezona, imaju jako puno posla a rade i novoj ljetnoj web stranici ... vesele se mojoj jesenskoj narudžbi itd (no, obećala sam da ću ponovo naručiti jer su ) ...

:klap: dobro - i dalje čekam bit će sve OK

Quote:
sobarica kaže: Pogledaj post
Neznam di bi to stavila pa ću staviti tu ali meni je muka došla kad sam ovo pročitala
ovo je stvarno bljak, mislim da je lolly pisala o fake nakedici s nekog našeg eshopa
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Old 19.05.2015., 10:16   #770
probala sam nesto ubaciti u košaricu na cocoon pa mi pise da mi toliko i toliko eura treba do besplatne dostave.. jel ima netko saznanja jesu li opet uveli bespla postarinu iznad 150?
__________________
..cause darling I'm a nightmare dressed like a daydream..
dragonladyx is offline  
Old 19.05.2015., 11:09   #771
Da li sa Fragrance directa racunaju postarinu po vrijednosti/tezini posiljke?Nisam nista sa njihovog sajta narucivala pa me zanima kako funkcionise
Pinkstripes is offline  
Old 19.05.2015., 15:07   #772
Quote:
Pinkstripes kaže: Pogledaj post
Da li sa Fragrance directa racunaju postarinu po vrijednosti/tezini posiljke?Nisam nista sa njihovog sajta narucivala pa me zanima kako funkcionise
Nope
automatski ti zaračunaju 4,99 Ł - meni su sami obračunali diskont nakon veće narudžbe, ( mislim nakon 40 Ł) ti sami smanje, u košarici ti se pojavi discount 1,99 Ł
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Old 19.05.2015., 15:29   #773
Quote:
dragonladyx kaže: Pogledaj post
probala sam nesto ubaciti u košaricu na cocoon pa mi pise da mi toliko i toliko eura treba do besplatne dostave.. jel ima netko saznanja jesu li opet uveli bespla postarinu iznad 150?
meni piše samo dok ne promijenim zemlju iz UK u HR kod Calculate delivery charges. bojim se da bi to moglo biti samo za Britaniju, ali javi ako ipak shvatiš da su vratili i za nas
malimi is offline  
Old 19.05.2015., 17:02   #774
Quote:
wendy01 kaže: Pogledaj post
Nope
automatski ti zaračunaju 4,99 Ł - meni su sami obračunali diskont nakon veće narudžbe, ( mislim nakon 40 Ł) ti sami smanje, u košarici ti se pojavi discount 1,99 Ł
Odlicno :klap:
Hvala ti
Pinkstripes is offline  
Old 20.05.2015., 11:17   #775
Ljekarna Coner - 18.5. naručeno, 20.5. stiglo.
dobila sam i testere (vichy, novexpert).
Nuvola is offline  
Old 21.05.2015., 12:24   #776
Krema s pužem iz Koreje:
13.05. naručena
14.05. poslana
21.05. isporučena

Slika je na temi Azijska kozmetika. Što da još napišem? Šaljem mu / im 5 maksimalnih zvjezdica.
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Old 21.05.2015., 12:32   #777
Quote:
maine coon kaže: Pogledaj post
ne, nije bio racun, ali je bilo testera
nuxe parfem, nuxe ulje, nuxe merveilance krema, nuxe creme fraiche
ren dnevna krema, bioderma hydrabio serum

stvarno jos nisam kod nas, u niti jednoj ljekarni ili ducanu dobila ovoliko testera, pa i kad bi bile velike cifre

PharmacyKos - ja sam ravnodušna po pitanju količine, ne znam, evo 4 kom:
Apivita maska - Express Beauty with pink clay
Korres - Magnolia antiwrinkle & moisturising serum
Pharmasept - tol velvet hygienic shower
Pharmasept - intensive antioxidant & hydrating cream

Ništa posebno, moram priznati da mi se učinilo da ih ima više
+ Apivita Propoline mazalica za usne s orahovim uljem, nešto slično kao sad u Sensi.

Kad sam Yves Rocheru pretprošle zime reklamirala isporuku šampona polupanog u transportu - eh, onda su bili darežljivi: sigurno 15 testerića ...
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Old 23.05.2015., 17:32   #778
nije bas iskustvo s kupovinom, vise iskustvo u komunikaciji
pitam ove iz lookfantastic na zidu na FB zasto ne mogu kupiti nesto za sto pise da salju u UK&EU i u roku minute samo obrisu taj upit i nista ne odgovore

i tako dvaput
ajd dobro, bar cu ustediti
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Old 23.05.2015., 21:49   #779
Quote:
ellaria kaže: Pogledaj post
nije bas iskustvo s kupovinom, vise iskustvo u komunikaciji
pitam ove iz lookfantastic na zidu na FB zasto ne mogu kupiti nesto za sto pise da salju u UK&EU i u roku minute samo obrisu taj upit i nista ne odgovore

i tako dvaput
ajd dobro, bar cu ustediti
Probaj im pitanje postaviti u inbox - meni je Jordan redovno odgovarao, obično oko ponoći po našem vremenu. Iako, priznajem, nije mi ništa pomogao, ali bio je ljubazan.
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Old 25.05.2015., 18:30   #780
Thumbs up PharmacyKos - reklamacija brzo stigla

Quote:
wendy01 kaže: Pogledaj post
Kod mene PharmacyKos - ovako za sada stoji - (zajednička narudžba):
23.04. - naručeno, naplaćeno PP i narudžba potvrđena
29.04. - ispričavaju se što mi je narudžba završila kao njihov spam u smeću
02.05. - na moj upit, potvrđuju da su narudžbu poslali odmah nakon naše nedavne komunikacije
09.05. - i danas - ništa još nema, a počeo je 3. tjedan od prvog klika ...

nastavak:
15.05. - stigla roba - umjesto naručenih 2 seta Korres - isporučen je 1 Apivita set - zakinuta sam za 10 € po cijenama s web stranice
18.05. - upućen im je prigovor dokumentiran s računom (vidi se naručeno i naplaćeno) - i fotografijom stvarno isporučene robe

edit:
upravo primila e-mail, ispričavaju se jer imaju gužvu, rade nove stranicu web shopa, poslat će mi ...
Nastavak:
Danas je stigla ružna kutija s puuno lijepih poštanskih markica i super sadržajem:



Što da sad kažem - svaka im čast
Uzoraka ovaj put ništa, no dobro je napomenuti da nas časte Apivita setom - odnosno, dozvolili su mi da zadržimo pogrešno isporučeni set, a još poslali su stvarno naručene setove.

Poštarina iz Grčke je vrlo visoka - izbrojala sam 11,20 € vrijednosti u poštanskim markama, neke su nalijepljene sa strane.
Off:
Skužila sam da je netko prošli put odlijepio sve poštanske markice - na staroj kutiji se vide tragovi ... Danas sam poštaru potpisala primitak.
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:36.