Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2004., 17:22   #61
Unhappy muce me podocnjaci

u zadnje vrijeme se cesto nađem u situaciji da se prije odlaska ne stignem kompletno nasminkati, ono, korektor, puder, rumenilo, bla bla...a inace mi je ta procedura bila najvaznija zbog prekrivanja podocnjaka.

pa sad, zanima me da li postiji 'nesto' sto se moze natrackati samostalno, da izgleda pristojno?
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2004., 08:00   #62
i po miljonti puta ovde jedan i jedini YSL iluminator ....cijena mu je nekih 210-220 kn u parfumerijama....i nije korektor već osvjetljivač što mu i samo ime kaže....i dobro izgleda i bez puder rumenila i sl. potrepština....
belive me i know.....
__________________
živim....živim...i uopće mi nije loše..... :durica
rachelst is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2004., 09:27   #63
baš sam htjela pitati koliko košta taj vražji iluminator...a dajte mi recite jel to bude masno na licu kad se stavi? ja ne podnosim ikakvu masnoću odnosno kreme, odnosno tekuće pudere na licu, koristim isključivo puder u kamenu, kak se to s tim kosi?
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2004., 09:40   #64
Ja imam trenutno od Clinique i nisam uopce zadovoljna. Ima neke mrvice u sebi i ne razmazuje se lijepo. Moj savjet: zaobidji.

Quote:
kak se to s tim kosi?
Kao tekuci puder, samo svijetliji i malo, malo rjedji. Morash probati. I koristiti u minimalnim kolicinama.
iggix is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2004., 09:45   #65
baš mi se i ne "probava" za 200 ćuna ak mi neće valjati...
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2004., 10:32   #66
Quote:
chiquita kaže:
baš mi se i ne "probava" za 200 ćuna ak mi neće valjati...
ni meni...ali, opet, ak ide u tak malim kolicinama i sljaka bez cijelog rituala sminkanja...deff cu isprobati
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2004., 11:01   #67
ne nije masan ostavi se par sekundi da se upije i onda ga se malo utapka i to je to
__________________
živim....živim...i uopće mi nije loše..... :durica
rachelst is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2004., 15:07   #68
Varijanta je Art Decoo iluminator za 100 kn (ima i veci izbor nijansi, al OBAVEZNO svjetliju), i Bourjouis za 70 kn (mislim), ak samo zelite vidit kak to sljaka.

Bilo je milijun topika o podocnjacima i korektorima za iste... malo nize pogledat.
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2004., 15:08   #69
Quote:
Zmijica kaže:
Varijanta je Art Decoo iluminator za 100 kn (ima i veci izbor nijansi, al OBAVEZNO svjetliju), i Bourjouis za 70 kn (mislim), ak samo zelite vidit kak to sljaka.

Bilo je milijun topika o podocnjacima i korektorima za iste... malo nize pogledat.
znam i sama al sam lijena za popizdit!

thx za info.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2004., 15:10   #70
iako kupujem sve najjeftinije shto mogu proci, skrusheno priznajem da illuminator YSL NEMA adekvatne zamjene medju jeftinijim proizvodima.

I prije bih se odrekla zadnjeg ruzha i sjenila shto imam nego njega

Stavish ga na golo lice, oko ochiju, nosa, na rub usana - naprosto sinesh.


ovisna sam....priznajem.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2004., 15:17   #71
a jebemu miša da mu jebem u vrj gujice, kupit ću ga makar crkla.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2004., 15:18   #72
Quote:
magic kaže:
iako kupujem sve najjeftinije shto mogu proci, skrusheno priznajem da illuminator YSL NEMA adekvatne zamjene medju jeftinijim proizvodima.

I prije bih se odrekla zadnjeg ruzha i sjenila shto imam nego njega

Stavish ga na golo lice, oko ochiju, nosa, na rub usana - naprosto sinesh.


ovisna sam....priznajem.
Khm... a nijesi li bas ti na proslom topiku o iluminatorima (cca pred ljeto) tvrdila da je Art Deco isti kao YSL, samo malo gusci? Te da kod YSL platis samo ime?

(ak treba, naci cu ja taj post )
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2004., 16:36   #73
jesam.


zato sam sad i napisala da skrusheno priznajem poraz.

nije isti.


mozhe proci, ali nije isto kvalitetan.

Nije stabilan, mijenja mu se struktura i efekt varira zavisno od topline, od suhoce podloge, od vlage u zraku, od toga da li preko stavljash puder ili ne...eto.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2004., 17:21   #74
hm, da art deco nije identican, ali je meni jako dobar. medutim, sada i njega proizvode u nekoj minijaturnoj olovcici, tako da mu kolicina vise nije 8 ml, nego valjda 3. ne mogu rec precizno, jer na kutiji nigdje ne pise kolicina. meni jos traje jedan stari imam ga barem 6 mjeseci. a svi ovi ostali od ysl, kaneba, sad ima i dior i clinique su pakirani po 1,5 ml ili mozda mrvu vise sto je totalno uvredljivo malo. pa to imas dva mjeseca mozda i aj bok. a najgore je sto nikad ne znas kad ce se potrosit. ja popizdim s tim.
morat cu uskoro kupiti novi i to ce vjerojatno opet biti ysl.
a podocnjake naravno imam i ja
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2004., 17:54   #75
pricate o YSL Touche Eclat Illuminator?

ja ovo Touche Eclat ne znam tocno izgovoriti

gdje to ima u zagrebu?

znam da ste vec pricale o tome, ali prosle godine. jel bed ako ponovite osnovne informacije, pliz
violent_femmes9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2004., 18:04   #76
Vjerovatno u svakoj bolje opskrbljenoj parfumeriji
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2004., 18:10   #77
da, ali ne da mi se traziti. tj. niti ne mogu jer nikad ne prolazim kroz grad kad idem na posao.

kako se izgovara Touche Eclat?
violent_femmes9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2004., 18:13   #78
tuš ekla (ali na a je kratkosilazni, a ne ko da kazhesh da ti mama 'ekla stolnjak )
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2004., 18:15   #79
Quote:
violent_femmes9 kaže:
kako se izgovara Touche Eclat?
Ja znam ko zna!
__________________
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
T@nja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2004., 20:13   #80
a je li probao tko collistar?
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:12.