Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2008., 15:01   #121
Quote:
Silvercat kaže: Pogledaj post
...podsjeti me...
Nisi bila tu kad je bila tema "kompenzirali ste?"

Sorry, stari !
Glupa krava is offline  
Old 20.02.2008., 15:08   #122
Quote:
Glupa krava kaže: Pogledaj post
Nisi bila tu kad je bila tema "kompenzirali ste?"

Sorry, stara !
Još uvijek ne znam na što misliš......što znači da vjerojatno nisam bio......možda netko drugi...
__________________
La mano de Dios... Truly, madly, deeply...
Ti si i inače jedan od boljih poznavalaca igre ovdje na forumu, ni ne čudi me što možeš vidjeti ono što drugima očito i nije tako očito! - by roby
Silvercat is offline  
Old 20.02.2008., 15:09   #123
Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
Ja isto virujem da je ljubav bol.
Mislim da nem aljubavi u kojoj je sve savršeno. To je utopija proizašla iz američkih filmova di scena završi sa 'i živjeli su sretno do kraja života'.
Zašto onda nikad ne snime nastavak?
Uvik su svi ljubavni filmovi samo o početku veze, nigdje nema '10 godina kasnije'

Ljubav je bol, i nije bajna, i oko ljubavi se kao i svega ostalog treba trudit. I kad ti se da i kad ti se ne da, nekad malim stvarima, nekad velikim žrtvama, ali je tu da se gradi i da prevldava svakakve gluposti. To je valjda i mjerilo ljubavi - što više sranja preživi, veća je.

Zamisli da imaš super auto koje vozi samo po ravnome, i na prvom ležećem policajcu zakaže... Međutim, koliko god bilo auto dobro i izdržljivo, i koliko god ležečih preživi, i njega treba tu i tamo oprat i ulit gorivo, i registrirat ga, i odvest mehaničaru... Tako bi ja ljubav objasnila onima koji žive u utopiji.
dobro, vidi se da si razočarana, istina da se ljubav triba dikod odvest na remont, istina da se u nekim slučajevima ispostavi da je sav trud uzalud, možda sam ja samo rijedak primjerak da se u ljubav isplati ulagat, možda se i zavaravam, uvik je to "možda" prisutno u životu,ima još puno godina isprid nas, al evo ja mogu reć da moja ljubav (život s mojon ljubavi) iz godine u godinu samo jača i općenito nam zajednički život ide naprijed, i samo naprijed
__________________
....ča je život vengo fantažija........
happy me is offline  
Old 20.02.2008., 15:13   #124
Quote:
Silvercat kaže: Pogledaj post
Još uvijek ne znam na što misliš......što znači da vjerojatno nisam bio......možda netko drugi...
Pa nisam te zamijenila s nikim...to samo onako opcenito govorim..
Glupa krava is offline  
Old 20.02.2008., 15:15   #125
Quote:
Glupa krava kaže: Pogledaj post
Pa nisam te zamijenila s nikim...to samo onako opcenito govorim..
Oke...malo sam spor danas...

Onda smo valjda kompenzirali...

:ruke gore:
:mobitel:

Eh da i...
__________________
La mano de Dios... Truly, madly, deeply...
Ti si i inače jedan od boljih poznavalaca igre ovdje na forumu, ni ne čudi me što možeš vidjeti ono što drugima očito i nije tako očito! - by roby
Silvercat is offline  
Old 20.02.2008., 15:25   #126
Quote:
Silvercat kaže: Pogledaj post
Oke...malo sam spor danas...

Onda smo valjda kompenzirali...

:ruke gore:
:mobitel:

Eh da i...
Jesmo, jesmo..makar ja nisam nis' dobila..
ali uvijek imam ""

Glupa krava is offline  
Old 22.02.2008., 13:21   #127
bio sam s obje strane barikade.i kupovao i prodavao. zašto sam imao potrebu
da kupujem ne znam. ali znam da sam iz svake veze nešto novo naučio jer ono što te ne ubije može te samo ojačati. problem je ako nakon neugodnog iskustva ponavljaš isti obrazac ponašanja.
naći osobu koju nećeš morati kupovati (ili joj se prodavati) i koja će te prihvatiti onakvog kakav jesi u potpunosti, to je prilično teško. ali se na kraju itekako isplati...
__________________
"Tko trazi cilj, ostat ce prazan kad ga dosegne. Tko pak nadje put, cilj ce uvijek nositi u sebi." Nejc Zaplotnik (1952 – 1983)
Marsay is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger