Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2017., 17:14   #41
Quote:
brainiac96 kaže: Pogledaj post
Vozija sam 1 dan od st do dub i nazad, pa od st do makarske i nazad i prosla su 3 dana od kako ne radim radi boli u srednjem dijelu leda i jos nije prestalo.Osjecaj mi je ukocenost u ledima u kojem god polozaju odlezim leda mi se priviknu ma taj polozaj i bilo kakva promjena izaziva bol.Isti onaj osjecaj kad peres kosu nad kadom pod 45 stupnjeva par minuta pa se naglo dignes i leda ti budu ukocena.Samo mi je sad ovakav osjecaj stalno.Ne znam kako rjesit ovo istezem se po kuci,masiram sa aparatom al ne prolazi
Upala misica navjerojatnije.
Ako te ne boli kad mirujes, nego samo dok se pomices to su misici.
Bilo bi dobro da ti to netko taj zgrceni dio razvuce dobrom masazom.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 08:56   #42
Supruga je bol u donjem dijelu leđa mučila pune 3 godine bez ikakve pauze od boli, s obzirom da je bivši sportaš i prije su ga znala s vremena na vrijeme zaboljet leđa. Pa čak i mene povremeno uhvati pa traje par dana. Inače sam odgojiteljica u vrtiću tako da mi leđa dosta pate. Pili smo raznorazne tablete za bolove koje pomognu samo trenutno. Kolegica s posla mi je dala Acuraflex kapsule jer je njoj ostala cijela kutija s obzirom da je naručila duple. Nisam joj vjerovala dok nisam počela piti. Unutar mjesec dana bolovi su se zaista smanjili te mi napokon nije muka saginjati se i raditi s zadovoljstvom. Upravo sam naručila dupli Acuraflex komplet za sebe i supruga.
Zeljka19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 09:06   #43
Imao sam bolove u donjem dijelu ledja nekih 18 mjeseci neprekidno... na poslu sam vukao svoju stolicu u salu za sastanke jer sam nekako prezivljavao dan u istoj...
Radio x-ray i MRI, nakon kojega su rekli "nije za operacije"...
Krenuo kiroprakticaru, i nakon 3 tretmana skontao sta to on radi, i "naucio ispravan potez" na samom sebi, bez icije pomoci...
Od tad (ima vise od 2 godine) nemam nikakvih problema s ledjima... svaki dan uradim tu "vjezbu", koja traje bukvalno 20 sekundi...

Poslije toga sam nasao i na youtube, ljudi postavili...

Googlajte "how to crack your back"...
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2018., 21:01   #44
Molim ako netko ima kontakt od žene iz Samobora koja se bavi masažom leđa, mislim da se preziva Tandarić.
Hvala
Ne treba mi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2018., 13:27   #45
Bol u leđima

Za sve koji su iz Zagreba i okolice toplo bih preporučio dr. Vjekoslava Grgića fizijatra, koji ima ambulantu u Bosanskoj 10 iznad Britanskog trga koji je radio 25 godina kao manualni fizijatar u Krapinskim toplicama a unazad 15 godina privatno znači 40godina iskustva sa što kakvim teškim bolesnicima koji neće bez CT ili MRsnimaka da radi znači jedino ispravno da nenapravi koji pogrešan potez i još veće zlo i bolove a što kakve masaže, zahvati napamet su jako opasni pa bili oni i zadžabe.
Znam iz vlastitog iskustva . Bio sam na zahvatu kod školovanog diplomiranog fizioterapetu i to još višeg 100 kilometara od kuće koji me nije tražio nikakve snimke niti med. dokumentaciju i koji mije izvodio bolne zahvate po kralježnici da ni automobil nisam kući mogao dovesti nego sam morao zvati dva frenda da sa svojim automobilom da dođu po mene i moj auto.
Da bude stvar gora dotična fizioterapeutica mi je uklještila živac u desnoj nogi da ni hodati nisam mogao a kamoli sam gaće obući ili patike zavezati. Išao sam na CT gdje je to viđeno i dijagnosticirano. Operaciju nisam mogao hitno organizirati pa mije preporučen dr. Grgić akobude onmogao bar privremeno ublažiti deficit.Naručio sam se kod njega, pogledao je snimak i pristupio zahvatu na stolu. bez bola mije napravio par pokreta i naručio za idući tjedan, bol se smanjila ali nisam smio taj dan ništa raditi. Bolilo je i dalje ali upola manje. Da skratim priču nako drugog zahvata sam prvi puta nakon mjesec dana i više SAM zavezao patike nikakvog bola više nisam imao to je bilo 1998 godine da bi nakon pet godina počela opet boljeti sa sličnim simptomima. Napravio sam MR i javio se prvom drGrgiću za pomoć, pogledao je CDi odmah je rekao ja vam nemogu pomoći u ovom slučaju vama je pod hitno potrebna operacija L5 S1 Ljevostrano koju sam napravio u KBC Dubrava kod neuro kirurga dr. Marinovića
Eto toliko iz mog iskustva oko bola u leđima i igranja oko kralježnice iako je kvalificiran fizioterapeut a nije tražio snimak na kojem će izvesi zahvat Džabe mu i njegove škole i fakulteta kad me napravio još većim invalidom nego što sam bio
__________________
čovik i magarac znaju više nego sam čovik.
Ne radi nikad ono što ne želiš da tebi rade.
jenki zj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:44.