Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2017., 07:41   #8201
Nije zato što mu se sviđa druga... već radili smo zajedno jedan projekt i zaista je super lik... I dopisivali smo se itd.. I onda se s jednom sprijateljio i prekinuli smo razgovor i sve
Ehh a bilo je i komplicirano zato sto je on bio jako dobar s mojom naj frendicom i njoj se svidio... I eto ja sam odabrala da budem na njezinoj strani... Aa jbt bit cu sama cijeli život
mona22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 01:12   #8202
Sta su ovdje svi zasutili,pa da dignemo malo temu,htio sam pitati nekoga za misljenje ili misljenje neke djevojke sta znaci ako neka djevojka bulji u tebe,al bas doslovno imam osjecaj da non stop gleda u mene,prije 3-4 mjeseca sam to ovdje negdje naveo na forumu,al ne sjecam se da je itko ista odgovorio.
Htio bih znati jeli imam ikakve sanse,pogotovo ako bi mi cure odgovorile sta to opce znaci,kad gledas u nekoga,svaki put kada se okrenem ili je sretnem oci su uprte u mene,setam se parkom neki dan sretnem je gleda u mene direkt,okrenem se gleda jos mislim...malo sam se cak i neprijatno osjecao,tako sam jedan put kada je buljila u mene digao se i otisao s kave.
Kad bi znao imam li sanse mozda bi i prisao ovako ako neznam na cemu sam ni sam neznam.
Officer123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 01:33   #8203
Quote:
Officer123 kaže: Pogledaj post
Kad bi znao imam li sanse mozda bi i prisao ovako ako neznam na cemu sam ni sam neznam.
Pridjes i vidjet ces jel imas sanse, a ako nemas boli te kurac i mozes ju odma pitat sta bulji onda stalno koji kurac. Di je zabava ako poentiras samo na dojavljene zicere
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 21:46   #8204
Quote:
Officer123 kaže: Pogledaj post
Sta su ovdje svi zasutili,pa da dignemo malo temu,htio sam pitati nekoga za misljenje ili misljenje neke djevojke sta znaci ako neka djevojka bulji u tebe,al bas doslovno imam osjecaj da non stop gleda u mene,prije 3-4 mjeseca sam to ovdje negdje naveo na forumu,al ne sjecam se da je itko ista odgovorio.
Htio bih znati jeli imam ikakve sanse,pogotovo ako bi mi cure odgovorile sta to opce znaci,kad gledas u nekoga,svaki put kada se okrenem ili je sretnem oci su uprte u mene,setam se parkom neki dan sretnem je gleda u mene direkt,okrenem se gleda jos mislim...malo sam se cak i neprijatno osjecao,tako sam jedan put kada je buljila u mene digao se i otisao s kave.
Kad bi znao imam li sanse mozda bi i prisao ovako ako neznam na cemu sam ni sam neznam.
Pa ili je neka frikuša koja bulji u tebe, ili joj se sviđaš. cure obično vole gledat dečka koji im se sviđa,al ne sad baš u nekim extremima da ne skida oči s njega... neznam šta bih rekla na ovo. čudno je
metalka64 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 11:20   #8205
Quote:
Anonimi kaže: Pogledaj post
Pridjes i vidjet ces jel imas sanse, a ako nemas boli te kurac i mozes ju odma pitat sta bulji onda stalno koji kurac. Di je zabava ako poentiras samo na dojavljene zicere
Tocno to, isti slucaj je bio kod mene na poslu. Bila je jedna cura i svako malo je buljila u mene. Kad god bi bili u blizini naravno ja ko musko odma bacam oko a kad ono ona takoder, te mi je tu bilo cudno cemu to a niti se poznamo niti smo pricali..a ja sam buljio iz razloga jer je fkt bila slatka, a i imala je dobar supak..
I nista, ja je dodo na fejsu, javio se nakon takvih par dana i pito jel oce na kavu na pauzi na poslu...odgovarala je svakih 4 sata, i to mi je bilo prvo cudno..al rekoh ajd dobro, onda smo poceli malo na poslu pricat al nista puno, da bi kasnije sazno da je mala princezica i da nema decka ali se voli redovito servisirat i druzit sa svim deckima al ne bit u vezi...al nije ni to problem, nego nakon svih tih gledanja nisam ni imo pokusaja za nju, tak da frende...moze znacit neki krac ali i nemora, eto nes malo iz mojeg iskustva kaj sam uspio vidjet

Al jedno znam, dok ti sam ne poduzmes nesto tipa da se javis ili pitas, ona sama nece nis poduzet tak da..ako ne poduzmes nebus ni sazno.
Anonimus9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 01:06   #8206
Pozdrav forumasi, nisam dugo bio na forumu neomjte zamjerit ako nesto krivo radim �� imam problem kao i velika vecina decki na ovom forumu, imam 18 godina, dosao sam u novu sredinu na fax u nadi da cu nac neko vece drustvo i upoznat vise ljudi i stvarno je uspjelo nasao sam odlicno drustvo, ali ne mogu pronaci curu ni pod koju cijenu. U svojih 18 godina nisam poljubio curu i neznam u cemu je problem, ali jednostavno ne ide. Priznajem da sam zahtjevan u izboru odnosno ne zelim bilo koju curu da bude sa mnon. Svi prijatelji imaju cure samo sam ja forever alone u grupi, sto da radim? ��
chevelless is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 01:49   #8207
Pa jesi im prilazio,jesi ikada otisao sa ijednom na kavu/pozvao je na kavu setnju sta vec,nece se ona samo pozvat,pridjes (nece te vecina odbit grubo ako si pristojan to je ono sta se ljudi boje najvise da ce ih odmah u startu presjec pa i ako hoce nece svaka),popricas bitno je da si samopouzdan a ne da se sve urusi kad krenes pricat pa zapinjes zbunis se one to nevole vole one dominantne i samopouzdane.
Btw nemoj ni biti previse razocaran i ja sam se ovjdje javio sa nekih 18-19 god a sad vec imam preko 22 i nisam je nasao,prilazio sam pozivao sam na kavu al su me na lijep nacin odbijale i isle sa drugim momcima,vjerovatno je u pitanju izgled sto je i presudan u pronalasku cure,nemoj da te netko zezne pa da ti kaze a daj izgled nije vazan LAZ! nemoj imati prevelika ocekivanja izgled je jako vazan osim ako nemas dubok dzep ili si tatin sin pa ti moze tajo sve priustit pa malo vatas one sponzoruse ili neka ti se uvali sta je prikrivena sponzorusa (ko ono dobra cura iz krscanske obitelji).
Mozda sam ja malo pesimist al izgled ti je presudan ma koliko se ti trudio i ono daj uvijek ima neka osoba za tebe nema njih je vise i one su te koje biraju itd itd.
Sretno!
Officer123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 18:47   #8208
Zarezi, zarezi, jebeni zarezi!!!
Ne znam jel znaš, al teško je čitati bez njih...
Guater is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 17:46   #8209
Nemojte se bedirati, mene se uvijek ''friendzonira'' XD
Iskreno, najvažnije mi je imati dobru ekipu. Škvadru s kojom mogu na koncerte, na koju mogu računati da su uz mene...
Brego is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 04:51   #8210
Quote:
Brego kaže: Pogledaj post
Nemojte se bedirati, mene se uvijek ''friendzonira'' XD
Iskreno, najvažnije mi je imati dobru ekipu. Škvadru s kojom mogu na koncerte, na koju mogu računati da su uz mene...
Ovo potpisujem. Pogotovo ako želiš stagediveati, onda sam uvijek volio imat barem 1 iz svoje ekipe u blizini (pozeljno 2)
Leokt is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 02:08   #8211
Imam i ja takav problem nisam popularan često sam bio verbalno zlostavljan u osnovnoj pa mi je to na neki način uništilo samopouzdanje(prije puberteta sam imao puno prijateljica) poslije sam onako totalno srozao u tome, prije godinu mi se pocela svidjati jedna cura, razlog je bio to sto je gledala u mene pa sam ja sebi pomislio nest u glavi i tak krenula balada a ja ni da pridjem ni nista, tek nekolko mjeseci kasnije dodam je na fb reko moram nesto i prijatelj mi ima prijatelja koji ide s njom u raz, pa sam tako doznao da ima nekoga, ali opet mi se svidja i opet gleda u mene pa neznam stvrn sto da radim, zdere me u glavi a mrzim snapchat instagram i takva sranja di se ljudi naslikavaju nepoznatim osobama, netko pomoc?
__________________
~Kome smeta neka pati~
Dekso-Rok is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 05:28   #8212
savjet je da ne podlegnes tim modernim meme sranjima poput snapchata, kancer
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 16:13   #8213
Moj savjet ti je da ne podlegneš tome pa da sad stavljaš story-e svakih put kad odeš u zahod, ali isto napravi acc (i stavi koju sliku ako se uhvati koja gdje si ispao normalno xD a i ne moraš ako ti se neda).

To je cancer, pogotovo kad se previše koristi dosta ljudima ide na živce (kad mi treba sat vremena da odvrtim nečji daily ) pa sve one puste reklame i uljepšavanje života.
Jbga 2018 je i svi imaju instagram bilo bi ti malo glupavo ograničavat se na taj način. Pošalješ curi zahtjev za follow (inače to prihvate) i javi joj se nema ništa loše u tome.
Slažem se da nema bolje stvari od razgovora uživo u školi, na kafi....ali koristi što imaš, ako si malo povučen ovo ti može dosta pomoć. Naravno, budi svoj to je najbitnije i ako te otpili jbga piči dalje nije svak za svakoga.

E da i snep... ako imaš par prijateljica da te uvedu u to nema bolje stvari. 90% demografije ti je <18 i 90% su cure. A kako je snep jedan prilično casual platforma dopisivanja (no strings attached, ono sakupljamo samo vatrice) možeš ih dodat bez neke isprike osim da oćeš sakupljat vatrice pa nakon nekog vremena kad imaš neki interesantni snep taj dan možeš započet razgovor pa neki drugi dan pa neki treći... vidiš kako si kliknete i pa pitaš za kafu ili štogod. U svakom slučaju proširiš broj poznanika tako ide lakše
jeark is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 21:21   #8214
Ma imam instagram i neku sliku, uglavnom ga koristim da gledam memeove, teško da imam prijateljica,ove što sam imao su u domu u drugom gradu, a snapchat mi je jednostavno odvratan jer vidim vršnjake svojih godina kako se slikaju goli,kako piju pivo,kako povraćaju,kako pijani pjevaju i ta sranja.
Što se tiče te cure, dodao sam je u 6. mjesecu, dosad je nisam zapratio na instagramu, pa neznam bi li bilo glupo, koliko sam vidio po lajkovima na fejsu, prilično je popularna(oko 200-300) dok ja dobivam oko 40 i to od ovih iz razreda i neki iz bivšeg, rekli su mi da se ne uspoređujem s drugima ali nekako se bojim da će bit odjeba jer neznam o čemu da pričam, probao sam snapchat ali to mi je nekako dopizdilo jer nisam znao što da odgovorim na snapove neke cure a nonstop je spamala, a da je "seenam" isto je neki odjeb u praksi koliko su mi objasnili i to. Povučen sam prilično, jedva sam upoznao nekog na upoznavanju na pocetku srednje(to sam se silio), ali bio je jeben osjećaj kada te neki lik krene prićati o sebi i to upoznavanje. Dodao sam je jer sam mislio da više nećemo ići zajedno u smjenu, al jebiga viša sila je odlučila, sve ovo mi je teški cringe a još mi je žao lika iz razreda koji je počeo slušati narodnjake jer i on kao ja nije ništa poduzeo u vezi s svoje simpatije i čovjek je jednostavno skuren bio.
__________________
~Kome smeta neka pati~
Dekso-Rok is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 01:56   #8215
vama klincima je problem kaj gledate te lajkove i seenove kao nesto bitno, bogte na sto je drustvo spalo kad ovisi o lajkovima ili o koristenju snapchata kak spada oces li bit prihvacen, a najjace je kaj i ovi "baje" na tim mrezama su uglavnom autisti uzivo kad bolje pogledas
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 04:01   #8216
Quote:
random101 kaže: Pogledaj post
vama klincima je problem kaj gledate te lajkove i seenove kao nesto bitno, bogte na sto je drustvo spalo kad ovisi o lajkovima ili o koristenju snapchata kak spada oces li bit prihvacen, a najjace je kaj i ovi "baje" na tim mrezama su uglavnom autisti uzivo kad bolje pogledas
Gledam teme na koje sam pretplaćen i vidim post ovdje, pa rekoh da pogledam kaj se događa i vidim ovo kaj si i sam opisao, oko čega današnji klinci stvaraju vrijednosti.
Quote:
Dekso-Rok kaže: Pogledaj post
Ma imam instagram i neku sliku, uglavnom ga koristim da gledam memeove, teško da imam prijateljica,ove što sam imao su u domu u drugom gradu, a snapchat mi je jednostavno odvratan jer vidim vršnjake svojih godina kako se slikaju goli,kako piju pivo,kako povraćaju,kako pijani pjevaju i ta sranja.
Što se tiče te cure, dodao sam je u 6. mjesecu, dosad je nisam zapratio na instagramu, pa neznam bi li bilo glupo, koliko sam vidio po lajkovima na fejsu, prilično je popularna(oko 200-300) dok ja dobivam oko 40 i to od ovih iz razreda i neki iz bivšeg, rekli su mi da se ne uspoređujem s drugima ali nekako se bojim da će bit odjeba jer neznam o čemu da pričam, probao sam snapchat ali to mi je nekako dopizdilo jer nisam znao što da odgovorim na snapove neke cure a nonstop je spamala, a da je "seenam" isto je neki odjeb u praksi koliko su mi objasnili i to. Povučen sam prilično, jedva sam upoznao nekog na upoznavanju na pocetku srednje(to sam se silio), ali bio je jeben osjećaj kada te neki lik krene prićati o sebi i to upoznavanje. Dodao sam je jer sam mislio da više nećemo ići zajedno u smjenu, al jebiga viša sila je odlučila, sve ovo mi je teški cringe a još mi je žao lika iz razreda koji je počeo slušati narodnjake jer i on kao ja nije ništa poduzeo u vezi s svoje simpatije i čovjek je jednostavno skuren bio.
Ne znam koliko godina imaš, brijem da jedva 15-16, jer si spomenuo početak srednje, no svejedno, da ne ispada da pametujem ili nešto, reći ću ti nekaj. Ove sve stvari kaj te muče, to je sve ok, sve je to normalno, svi smo u tim godinama imali takvih nedoumica i pitanja, samo eto, tada se to nije sve vrtjelo oko fejsa, snapa i instagrama. Vama je to danas bitno, da vam se lajka, komentira, da si tepate preko mobitela i sve je to ok. Ali je zakurac jer na kraju dana ti fali ono što ne možeš pokazati uživo, a možeš preko interneta, a to su muda. Povučen si, s frendovima si ok u komunikaciji, dok s curama šteka, nije lako, ali da se ja mogu vratiti u srednju, s ovim mindsetom kojeg sad imam, tj. iskustvom kojeg imam, jer sam i ja takav bio u osnovnoj i srednjoj, povučen i čudan malo, ne bih se nikad ustručavao napraviti korak prema curama. Ama baš nikad, jer da sam radio sve te korake kada je trebalo i da sam popio hrpu odjeba, da mi se ekipa smijala zbog toga par dana i to bi prošlo. No ja sam se mučio s time kako će netko reagirati na moj ulet i smišljao sam hrpu imaginarnih situacija koje su me dovele do toga da na kraju u velikoj većini nisam ništa ni napravio..

Mislim, ti imaš svoj život, svoj put, ne mora biti isto kao i kod drugih, ali što se ovih stvari tiče, skupi muda i uleti, pa makar ti se smijali svi, 90% njih ionako nakon završetka srednje nećeš ni vidjeti osim na godišnjicama mature. Vjeruj mi, nek ti srednja bude za pamćenje, ne moraš raditi sranja, ali te neke situacije s curama, s društvom i sl., sve te bedaste stvari, odjebe i prolaze kod cura, s time ćeš se moći zajebavati za 10 godina i sprdati kaj si sve radio, vaditi razne priče i tak, svašta nešto. Vi ste sad generacija pod nekakvim pritiskom prihvaćanja u društvo kroz nekakve norme koje se nameću preko interneta, nije lagano, no vjerujem da nije sve tak crno i da ono uživo kaj sve napraviš, da se bude i dalje cijenilo, pa makar popio odjeb, barem ćeš si skratiti muke oko toga dal je neka cura za ili nije. Uglavnom i vrlo vjerojatno nije jer cure će ti u srednjoj vrlo brzo dati do znanja da si im zapeo za oko, ali kaj sad, vrijedi probati.

A ono sa "seen"-anjem, to je kakti neki indirektni odjeb, ali sve dok ti to ne napraviš uživo, pred curom i da to osjetiš na svojoj koži dal ćeš dobiti odjeb ili ne, to neće biti to. Više se cijeni ulet uživo, pa makar popio odjeb od nje, barem ćeš biti veći u očima onih koji to nisu imali muda napraviti. Ili me nemoj poslušati jer ovo iz mene govori kruškovac i kola
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 12:30   #8217
Ne znam kakvo je vaše mišljenje o ovoj temi, ali čini mi se kako sve više i više mladih djevojaka (čitaj: od 18 do 23) se pali isključivo na starije dečke (čitaj: 25+)

Iskreno ne znam u čemu je čar, upitao sam jednom svoju prijateljicu (ima 19 a njen dečko 30) zašto se ona baš na starije pali, kad mi kaže "ekonomska sigurnost". Sad naravno to je hrpa sranja, osim ako si neka sponzoruša koja je sa likom na aparatima jer će joj ostaviti masivno bogatstvo.

No pitam se zna li itko ovdje u čemu je stvar? Je li zato što stariji "kao" imaju više iskustva nego mi mlađi? Kako ćemo mi mlađi ikada skupiti to iskustvo ako većina djevojaka danas se veže upravo za te starije dečke? Sve je tako zbunjujuće
JaimeLav is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 16:52   #8218
Quote:
JaimeLav kaže: Pogledaj post
Ne znam kakvo je vaše mišljenje o ovoj temi, ali čini mi se kako sve više i više mladih djevojaka (čitaj: od 18 do 23) se pali isključivo na starije dečke (čitaj: 25+)

Iskreno ne znam u čemu je čar, upitao sam jednom svoju prijateljicu (ima 19 a njen dečko 30) zašto se ona baš na starije pali, kad mi kaže "ekonomska sigurnost". Sad naravno to je hrpa sranja, osim ako si neka sponzoruša koja je sa likom na aparatima jer će joj ostaviti masivno bogatstvo.

No pitam se zna li itko ovdje u čemu je stvar? Je li zato što stariji "kao" imaju više iskustva nego mi mlađi? Kako ćemo mi mlađi ikada skupiti to iskustvo ako većina djevojaka danas se veže upravo za te starije dečke? Sve je tako zbunjujuće
pa naravno da to ne mora znacit masivno bogatstvo, ona je pod ekonomska sigurnost mislila da lik ima posao, stan, auto i zivot mu je sredjen, znaci da s njim ima vise opcija za izlaske i moze stalno probavat nove stvari u vidu restorana i mjesta di se ide van
a i ako ima svoj stan onda je osigurana u tom pogledu da ne mora gledat kad nema staraca doma da dovede decka ili obrnuto nego uvijek imaju neki svoj prostor i slobodu, a to je curama napaljujuce kad ne moraju o nicem brinut nego decko se pobrine oko svega

dok ovi klinci oko 18te nemaju u prosjeku nista i zive kod staraca, i cesto sam gledaju kak nesto pojebat sto brze, a ni nemaju u tome iskustva

lets face it muski s 30 ima svasta za ponudit mladjoj curi, dok klinac s 18 nema skoro nista osim "ljubavi", a i ta ljubav je cesto na hormonima bazirana u tim godinama
jednostavno logicno je da ce cure vise ic za starijima, a muski za mladjim curama
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 20:55   #8219
Quote:
JaimeLav kaže: Pogledaj post
Ne znam kakvo je vaše mišljenje o ovoj temi, ali čini mi se kako sve više i više mladih djevojaka (čitaj: od 18 do 23) se pali isključivo na starije dečke (čitaj: 25+)

Iskreno ne znam u čemu je čar, upitao sam jednom svoju prijateljicu (ima 19 a njen dečko 30) zašto se ona baš na starije pali, kad mi kaže "ekonomska sigurnost". Sad naravno to je hrpa sranja, osim ako si neka sponzoruša koja je sa likom na aparatima jer će joj ostaviti masivno bogatstvo.

No pitam se zna li itko ovdje u čemu je stvar? Je li zato što stariji "kao" imaju više iskustva nego mi mlađi? Kako ćemo mi mlađi ikada skupiti to iskustvo ako većina djevojaka danas se veže upravo za te starije dečke? Sve je tako zbunjujuće
istina je da ima dosta sponzi, al ajmo ne generalizirat, jos nas ima *normalnih* koje se ne loze na (toliko) starije. kakva ekonomska sigurnost lol
__________________
𝙡𝙞𝙛𝙚 𝙞𝙨 𝙖𝙡𝙡 𝙖𝙗𝙤𝙪𝙩 𝙮𝙤𝙪 𝙖𝙣𝙙 𝙣𝙤𝙩 𝙖𝙩 𝙖𝙡𝙡 𝙖𝙗𝙤𝙪𝙩 𝙮𝙤𝙪
BlueMissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 21:48   #8220
Jebote, ja se na ovom podforumu osjećam kao da imam 40.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:33.