Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2017., 00:37   #1
Mobilni internet

Treba mi za pc internet max 500mb mjesecno, jeli netko zna gdje je najeftinije uzeti?
Haki88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 07:26   #2
https://www.simpa.hr/tarifa/simpa-tarifa
sharkri is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 12:50   #3
Meni takodjer treba preporuka za mobilni interenet na lokaciji gdje nemam fiksni prikljucak. Tamo su dva racunala, koja bi htio povezati lan kabelom na neki 3G/4G modem.
Koje su najjeftinije opcije?
__________________
Be yourself. Everyone else is already taken.
myselF is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 01:21   #4
Quote:
myselF kaže: Pogledaj post
Meni takodjer treba preporuka za mobilni interenet na lokaciji gdje nemam fiksni prikljucak. Tamo su dva racunala, koja bi htio povezati lan kabelom na neki 3G/4G modem.
Koje su najjeftinije opcije?
Pa mislim da je ona telad najisplativija opcija
200kn flat
kurijoza is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 01:24   #5
Quote:
Haki88 kaže: Pogledaj post
Treba mi za pc internet max 500mb mjesecno, jeli netko zna gdje je najeftinije uzeti?
Što ti samo mailove citas kad te pola gige namiri za mjesec dana
kurijoza is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 17:42   #6
Isto pitanje danas. Nailazim na podatak o 169 kn za flat na tele 2. Postoji li gdje što jeftinije? ako ne, postoje li skriveni troškovi?

Bitno je da internet ide preko SIM kartice.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 04:19   #7
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Isto pitanje danas. Nailazim na podatak o 169 kn za flat na tele 2. Postoji li gdje što jeftinije? ako ne, postoje li skriveni troškovi?

Bitno je da internet ide preko SIM kartice.
Mislim da ne postoji jeftiniji internet preko SIM kartice. Jedina alternativa s neograničenim internetom je fiksni internet oko 150-210 kn u HT-u no uz ugovornu obvezu. U ovoj tarifi od Tele2 nema dodatnih troškova, dođe račun 169 kuna (ako nemaš poziva i SMS prema 072/060 i sličnim brojevima).
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 16:03   #8
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Isto pitanje danas. Nailazim na podatak o 169 kn za flat na tele 2. Postoji li gdje što jeftinije? ako ne, postoje li skriveni troškovi?

Bitno je da internet ide preko SIM kartice.
Preporučljivo je prije toga saznati, je li signal npr:teletine, dostupan na tvom području.
Kod mene doma je, ali na moru nije. Stoga sam prisiljen koristiti HT- sim karticu za flat internet, po cijeni 10 kn na dan.
__________________
Ja mislim da je barem tako...
Davero is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 00:36   #9
Quote:
Davero kaže: Pogledaj post
Preporučljivo je prije toga saznati, je li signal npr:teletine, dostupan na tvom području.
Kod mene doma je, ali na moru nije. Stoga sam prisiljen koristiti HT- sim karticu za flat internet, po cijeni 10 kn na dan.
Vrijedi provjeriti sam. Ja sam tako uzeo, i signal je bio očajan na moru. Pretpostavljam zbog velikog broja turista, ali opet nije radilo iako je na karti 4G odličan signal. Tražio sam raskid i poslao sam zalbu da nisam mogao koristiti uslugu te su mi odobrili 100% umanjenje za tih 2-3 tjedna. Ja bi probao kakva je veza, pa onda lako odustaneš
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 02:09   #10
Mobilni internet

Quote:
Davero kaže: Pogledaj post
Preporučljivo je prije toga saznati, je li signal npr:teletine, dostupan na tvom području.

Kod mene doma je, ali na moru nije. Stoga sam prisiljen koristiti HT- sim karticu za flat internet, po cijeni 10 kn na dan.


Zasto ne trazis T-Com, ako nemas uvijeta za uvodjenje njihove linije, oni isto imaju mobilni internet za 200 kuna. Dobijes modem u kojem je SIM kartica, a mozes koristiti i telefon ako hoces, dobijes “fiksni” broj. Nema opcije da ne uzimas telefon pa platis manje.
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 11:26   #11
Tele 2. Meni je download 11.5 MB/s
__________________
The quality of life is being impoverished
We embrace the rash degradation of knowledge and critical thought
Idiomatic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:21.