Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2017., 10:33   #1041
Quote:
Kerefek76 kaže: Pogledaj post
To sa ustavom je vrlo klimavo objašnjenje jer ne objašnjava kako je ustav nastao. Što je sa sovjetskim republikama poslije raspada SSSR-a na primjer? Po tome ni oni nisu smjeli otići iz njega.
Što je sa bilo kojom skupinom ljudi, narodom, nacijom? Po tebi je dovoljno da netko okupira nekoga, donese ustav koji govori da se ovaj ne smije odcijepiti i za vijeke vijekova onemogući otcijepljenje.
Ustav vrijedi do one točke kada želja za nezavisnošću postaje veća. To nije

Ustav je temeljni pravni akt neke države kojim se uspostavlja politički i pravni poredak. Ustav obično sadrži načelne propise o društvenom, ekonomskom i političkom poretku države, definira prava i dužnosti građana, određuje najviše organe vlasti, njihove međusobne odnose i odnose prema nižim organima i građanima.[1] U formalnom smislu to je jedinstveni pisani akt najviše pravne snage, dok u materijalnom smislu je to svaki pravni akt koji se dotiče ustavne materije.
Ustav je Ustav...Amen i vrhovni Zakon svake uređene zemlje i to je tocka.

Ali Ustav se po potrebi moze i mijenjati.Sve sam rekao.
Ti bi morao malo proucit sto je Ustav i u ustavno pravo pa onda diskutirat.
RayBan is offline  
Old 09.10.2017., 13:40   #1042
Quote:
RayBan kaže: Pogledaj post
... Dakle zahvalimo Ustavu iz Yuge 1974. ...
Zahvalimo Titu, koji je 'pravo samoopredjeljenja do odcjepljenja' unio u tada u Ustav SFRJ!
S ostalim se slažem, jer Španjolska nema "to" u svom Ustavu.
dielektrik is offline  
Old 09.10.2017., 15:09   #1043
Ljudi, "nesvrstani" više ne postoje, bilo nekad, danas se svrstaše u dva bloka, gdje ti milije, izaberi si oćeš li si lijevo il desno, pa na koncu uvijek je isto i bilo, osim, je, danas preinačeno u "neutralni", to kad svijet čuje eto odmah prilike baš takve uzurpirati, vrhuška fura samo jedan moto 'svi ćete vi prije il kasnije podpasti pod naš režim', to ono Albert Pike i njegove sheme.
Konac 2.rata je poučio i same Amere, danas si triput promisle prije ideje bacimo nuke bombu, ciljajmo druge a zaboravimo da se istovremeno cilja i nas. Nema više imaš samo ti, sad ima i susjed, ne tek jedan, sad ćemo što, prijetiti si uzajamno?, vele u svakom zlu ima i nečeg dobrog, makar se ucjena ne podrazumijeva pod nešto 'dobro'.

Ima li hrvatski sabor pametnija posla osim se baviti novonastalom politikom države Španjolske? Znate, sad će se sva EU baviti tuđim poslima samo da s misli skloni problematiku same EU zajednice. Tipično za politiku 'kad ne znaš kod sebe doma urediti kad spada, onda skoči prek plota pa uređuj drugima'.
Pravi Život is offline  
Old 11.10.2017., 18:18   #1044
https://dnevnik.hr/vijesti/svijet/go...---424331.html

Što li se krije?
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 27.10.2017., 13:04   #1045
Di je zapelo, jel bude onda sta od WW3
Niko nis ne govori ovdje
zvonac_1 is offline  
Old 27.10.2017., 13:12   #1046
Odgođeno.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Old 27.10.2017., 15:22   #1047
Quote:
zvonac_1 kaže: Pogledaj post
Di je zapelo, jel bude onda sta od WW3
Niko nis ne govori ovdje
Budi strpljiv i čekaj, pa ćeš vidjeti. Ako si primijetio, medijima će zabraniti čak da objavljuju informacije, koje nisu od interesa globalnoj eliti. Može biti da su sada namjerno prestali pisati o tome, samo kako mi ne bi znali što se događa na bliskom i dalekom istoku. Mediji su već šutjeli o nekim stvarima i prije, ali sada pogotovo, zataškava se sve što je važno. Trolaju nas sa kojekakvim sisama i guzicama sada. Važno je da je Neven Ciganović napokon prekinuo bolnu erekciju nakon plastične operacije. Starlete, pevaljke, bezveznjaci, sve su to njihovi igrači za skretanje pozornosti sa važnijih stvari.
klokanovac is offline  
Old 27.10.2017., 16:25   #1048
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
Odgođeno.
Valda dok se ne riješi kriza oko Agrokora
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Budi strpljiv i čekaj, pa ćeš vidjeti. Ako si primijetio, medijima će zabraniti čak da objavljuju informacije, koje nisu od interesa globalnoj eliti. Može biti da su sada namjerno prestali pisati o tome, samo kako mi ne bi znali što se događa na bliskom i dalekom istoku. Mediji su već šutjeli o nekim stvarima i prije, ali sada pogotovo, zataškava se sve što je važno. Trolaju nas sa kojekakvim sisama i guzicama sada. Važno je da je Neven Ciganović napokon prekinuo bolnu erekciju nakon plastične operacije. Starlete, pevaljke, bezveznjaci, sve su to njihovi igrači za skretanje pozornosti sa važnijih stvari.
Mogu oni zataškavat kolko žele, al mi uvijek sve saznamo
zvonac_1 is offline  
Old 27.10.2017., 19:12   #1049
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Kangteg, najviši vrh himalaja u Nepalu, skriven je zato što se na njemu nalazi širok ulaz u prastare podzemne tunele koji Greysima služe kao alternativa, ako ih u SAD-u budu počeli progonit. Onda će se spustiti iz US baza u tunele ispod Atlant'ka i Indijskog oceana i izači na taj vrh. Neki će otići kući, odakle su i došli, a neki; jer su jako zli, će ostati u nepalskim tunelima i bušit će si nove podzemne nastambe.

-----------------------------

A što se tiče referenduma u Kataloniji, upadljivo je da su mediji prekinuli emitiranje vijesti na pet minuta. Glupost! Kao da će zbog toga cijeli svijet stati na pet minuta.

Taj bi referendum mogao biti okidač za rat u Španjolskoj. Ali ne mislim da će biti i za WW3.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Old 28.10.2017., 00:45   #1050
Zamorilo nas je bezgranično bombardiranje vijestima bez značaja,kao što je klokanovac dobro uočio.
Čak je i od prave propasti naroda i države, tj Agrokora stvorena medijska cirkuska pretstava.
Bez obzira na to,može se uočiti i namjerno stvoreni cirkus oko S.Koreje,da bi amerima kojima očajno treba rat,bilo kvazi opravdanje za dovlačenje nevjerojatne vojne sile u taj dio Azije.Na bliskom istoku su im rusi zapaprili juhu,neide kako su planirali.Sve se više tih država okreće Rusiji.
Pitanje koja država na Istoku je amerima pravi cilj?
Vrlo je znakovito a u medijima Zapada gotovo nespomenuto,da su Rusija,Kina,Iran i neke države J.Amerike odlukom da više ne trguju u dolarima,dale gadan udarac nogom u stražnjicu,nekad svemoćnoj državi.S dolarom ode i vrijednost eura,pa je i Eu u istoj juhi.Hrvatsku nije vrijedno ni spominjati,jer mi smo već propali tako i tako.S nama su domaći izdajnici i pljačkaši tj sluge pomamne elite,već obrisali stražnjicu.
Tko to ne primječuje,gadno će se iznenaditi već u bliskoj budućnosti.

Nije teško zaključiti da je najvjerojatnije Kina ta od amera izabrana sretnica.Ne bi me nimalo iznenadilo da lažiraju ili isprovociraju sjevernokorejskog luđaka da stvarno prvi započne,no iznenađujuće je da taj luđak to dosada uprkos svih mogućih prijetnji ipak nije učinio..
moglo bi se reči da možda i nije baš tako temeljito lud...
Sve u svemu Katalonija je samo moguća lokalna vatrica,nešto slično jurjevskom krijesu,bez značaja u usporedbi sa onim što se na Istoku sprema!
Živi bili pa vidjeli!
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 28.10.2017., 07:44   #1051
Zaboravite Bliski istok (tu su svi svojoj pameti rekli - 'laku noć'), .. jer težište interesa USA se (od 2013.) pomaklo, s Bliskog istoka (i Europe) na istok Azije ... https://www.theatlantic.com/china/ar...o-asia/274936/ (vidi i komentare na kraju članka) ...... a dok "čekate" 3WW :

https://m.youtube.com/watch?v=ZS0IoNAAciE

Sretno!

Zadnje uređivanje keltiko : 28.10.2017. at 08:50.
keltiko is offline  
Old 28.10.2017., 16:59   #1052
Quote:
keltiko kaže: Pogledaj post
Zaboravite Bliski istok (tu su svi svojoj pameti rekli - 'laku noć'), .. jer težište interesa USA se (od 2013.) pomaklo, s Bliskog istoka (i Europe) na istok Azije ... https://www.theatlantic.com/china/ar...o-asia/274936/ (vidi i komentare na kraju članka) ...... a dok "čekate" 3WW :

https://m.youtube.com/watch?v=ZS0IoNAAciE

Sretno!
Ustvari, nije problem toliko ni taj rat u odnosu na ono što će ostati nakon njega. Mogli bismo kao posljedicu nuklearnih razaranja imati velike suše na tlu, manjak pitke vode i užarenu atmosferu bez kapi kiše. To je navodno razdoblje kada će Lucifer sjesti na prijestolje i odabrati Jeruzalem kao prijestolnicu svijeta. Što će ljudi raditi sve od očaja, bolje da ne znaš.
klokanovac is offline  
Old 28.10.2017., 18:54   #1053
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Ustvari, nije problem toliko ni taj rat u odnosu na ono što će ostati nakon njega. Mogli bismo kao posljedicu nuklearnih razaranja imati velike suše na tlu, manjak pitke vode i užarenu atmosferu bez kapi kiše. To je navodno razdoblje kada će Lucifer sjesti na prijestolje i odabrati Jeruzalem kao prijestolnicu svijeta. Što će ljudi raditi sve od očaja, bolje da ne znaš.
Ne znam, ali imam gadan (pred)osjećaj da će tamo Jeruzalem, među prvima, - u 'pustinjski prah' .. kad tamo jednom započne 'opća tarapana'.
Čija i gdje će, nakon "svega toga", biti prijestolnica i dal' će ikakve uopće biti .. samo Bog zna.
keltiko is offline  
Old 28.10.2017., 20:49   #1054
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Ustvari, nije problem toliko ni taj rat u odnosu na ono što će ostati nakon njega. Mogli bismo kao posljedicu nuklearnih razaranja imati velike suše na tlu, manjak pitke vode i užarenu atmosferu bez kapi kiše. To je navodno razdoblje kada će Lucifer sjesti na prijestolje i odabrati Jeruzalem kao prijestolnicu svijeta. Što će ljudi raditi sve od očaja, bolje da ne znaš.
Lucifer znači lućonoša. E sad, ta luč može biti od električnih iskri između anode i katode; može biti od svjetlosti LED lampi; može biti od običnih žarulja ili od neke druge (elektro)optičke pojave. Može čak bit i od spajanja čistog magnezija s kisikom. Tko zna čime če on pogoniti tu svoju luć.

Uglavnom navodno će tri i pol godine od kad on zasjedne vladati mir i blagostanje. Toliko te će ljudi dijeliti poklone jedan drugima nimalo ne sluteči da im ovaj sprema jedan veeeeliki rat. A na Zemlji će najprije postoati deset kraljevstava, pa onda samo sedam.

E, i zašto će on morati nositi luć, kad mi imamo dovoljno elektrike i dovoljno svjetla da si svjetlimo po noći???

Hoće li on i po danu nositi tu luć???
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Old 28.10.2017., 21:38   #1055
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Lucifer znači lućonoša. E sad, ta luč može biti od električnih iskri između anode i katode; može biti od svjetlosti LED lampi; može biti od običnih žarulja ili od neke druge (elektro)optičke pojave. Može čak bit i od spajanja čistog magnezija s kisikom. Tko zna čime če on pogoniti tu svoju luć.
Neverovatno. On stoji u mraku lući si svoje nevidljivih ruku al za to vrijeme katastrofalni potresi izazvani nuke udarima. Potresao svijet. Više nije važno što je bilo prije 15tak godina, jer je bitno ovo danas: vrijeme se ubrzalo, a on LucIfer svo vrijeme fura svoju crnu svijeću...


Gdje je kraj?, kažu pitaj boga.
Pravi Život is offline  
Old 29.10.2017., 16:15   #1056
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Lucifer znači lućonoša. E sad, ta luč može biti od električnih iskri između anode i katode; može biti od svjetlosti LED lampi; može biti od običnih žarulja ili od neke druge (elektro)optičke pojave. Može čak bit i od spajanja čistog magnezija s kisikom. Tko zna čime če on pogoniti tu svoju luć.

Uglavnom navodno će tri i pol godine od kad on zasjedne vladati mir i blagostanje. Toliko te će ljudi dijeliti poklone jedan drugima nimalo ne sluteči da im ovaj sprema jedan veeeeliki rat. A na Zemlji će najprije postoati deset kraljevstava, pa onda samo sedam.

E, i zašto će on morati nositi luć, kad mi imamo dovoljno elektrike i dovoljno svjetla da si svjetlimo po noći???

Hoće li on i po danu nositi tu luć???

Kažu da bi rat mogao biti toliko strašan, munjevit i brutalan da se više neće znati tko ratuje protiv koga, a izazvat će ga velika financijska kriza na globalnoj razini. Ljudi će se međusobno poubijati zbog financijske neimaštine i dugovanja. Imat ćeš mali milijun ratova između raznih klanova, država i kartela. Gdje god kročio nogom, nigdje nećeš biti siguran.

Onda će se pojaviti ON od nikuda, koji će smiriti situaciju i proglasiti Novi svjetski poredak. U UN-u će predložiti da se ukinu sve državne granice i Engleski proglasi službenim jezikom. Zadobit će povjerenje Židova i od Jeruzalema napraviti svjestsku prijestolnicu. Krunidbu će imati u Solomonovom hramu, kojeg će dati obnoviti za samo 3 dana.

BTW. sve ove blagodati tehnologije, koliko god bile od koristi društvu u cjelini, bit će zloupotrijebljene. Mislim čak i da znam sada zašto je Sotona čekao toliko dugo da se pojavi među nama. Trebala mu je očito visoka tehnologija, napredak civilizacije kako bi uspio iskontrolirati čovječanstvo. Sada ima idealnu priliku. Ima računala, ima društvene mreže, ima kamere i mikročipove. Sve ono što smo mi ljudi stvorili, on će iskoristiti protiv nas.
klokanovac is offline  
Old 29.10.2017., 17:12   #1057
Kloki
https://www.tportal.hr/vijesti/clana...lu-ii-20171025
ovo si valjda pročitao.To dokazuje da zajednički kršćanski simbol smeta,a ne spomenik sam.Iako bi trebalo biti obrnuto.
U takvim igricama uživa i Lucifer i njegovi sluge.

@ piskavac
A što se njegove svjetlosti tiče biti će u obliku gljiva.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 29.10.2017., 17:12   #1058
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
U UN-u će predložiti da se ukinu sve državne granice i Engleski proglasi službenim jezikom. Zadobit će povjerenje Židova i od Jeruzalema napraviti svjestsku prijestolnicu. Krunidbu će imati u Solomonovom hramu, kojeg će dati obnoviti za samo 3 dana.
Mislim da će Antikrist izgleda biti iz Levijevog plemena.

Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
BTW. sve ove blagodati tehnologije, koliko god bile od koristi društvu u cjelini, bit će zloupotrijebljene. Mislim čak i da znam sada zašto je Sotona čekao toliko dugo da se pojavi među nama. Trebala mu je očito visoka tehnologija, napredak civilizacije kako bi uspio iskontrolirati čovječanstvo. Sada ima idealnu priliku. Ima računala, ima društvene mreže, ima kamere i mikročipove. Sve ono što smo mi ljudi stvorili, on će iskoristiti protiv nas.
A kad će već jednom počet stavljat čipove ljud'ma na čelo ili dlanove? Ja to jedva čekam.

Quote:
amary kaže: Pogledaj post
@ piskavac
A što se njegove svjetlosti tiče biti će u obliku gljiva.
Te će gljive biti toliko sjajne i velike da će se nadaleko vidjet. Jedino što će im svjetlost biti jako kratkotrajna, pa će svako malo ""palit"" negdje gljivu.

Znači, ta će se njegova svjetlost pokretati na atomski pogon.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Old 29.10.2017., 20:36   #1059
Poslastica za alternativce:

NATO PROJEKCIJA: Ovako će izgledati svijet poslije pobjede Amerike i uništenja Rusije – MAPE
http://www.novi-svjetski-poredak.com...a-rusije-mape/


Svijet nakon WW3:

keltiko is offline  
Old 29.10.2017., 22:28   #1060
Mogu se jebat sa svojim mapama i sanjati mokre snove...
__________________
Sile tame! Stojim vam za vratom..
BudSpencerski is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:08.