Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2017., 09:07   #61
Quote:
ady- kaže: Pogledaj post
Najveci problem nije to vec sto ona u globalu se nit nezeli maknuti. A takvo sto nema se sta zaliti. Dovoljno je sada vec odrasla da donosi zrele odluke. Ako ne zbog sebe onda zbog djece.
pa bas radi djece i nije tako lako otici ako im nemas sto pruziti ako odes..prvo treba stvoriti uvjete da zivi samostalno- naci posao i mogucnost smjestaja a onda se spakirati i otici s djecom
Stegovnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 18:43   #62
Quote:
Edindina kaže: Pogledaj post
Da vam javim posto vidim da svasta komentarisete nisam uspjela prije da vam pišem ali otisla sam. Kod sestre smo i nisam ga docekala kuci jer nisam vise mogla da izdrzim,rekla sam njegovoj majci da mu prenese da je kraj. Trazimo stan sestra ce nam pomoći par mjeseci dok ne riješim pitanje socijalnog. Ja necu da me na ovom forumu itko sazaljeva i da misli da sam slaba i jadna,jer ja sam vama napisala samo jedan djelić svog života , a itekako sam i jaka i hrabra sta sam sve prošla sve ove godine. I nemojte da sudite moju "udaju" od 17 godina , zaljubljenost i sreca je kod mnogih samo na početku dok ne pokazu i svoje druge strane. Ja jesam pogriješila i kajem se ali nema to pravo niko da meni sudi. Ja iz ove koze u drugu ne mogu,kako sam tad napravila veliki korak tako sam i sada. U ovih 5 godina je bilo perioda kada se znao smiriti i biti pravi muz i otac pa je to meni davalo nade. Ali nada je sto se toga tice umrla,samo mi je sada nada i cilj da mi djeca budu sretna i da imaju bolju budućnost. Ja mogu i suvog hljeba samo nek mi oni imaju sve. Njega nisam ni cula ni vidjela,samo me njegova majka zvala da pita kako su djeca. Vama hvala na svakom savjetu.
bravooo..

ako se ikad opet udas, ne kupaj ga...izvini al to zvuci tako cudno?? i ja sam bosanka, ...razumijem te, odnosno mentalitet naseg naroda,,

ali sta je pretjerano pretjerano je...
pa nije invalid..


sretno...


pitaj u pekari il gdje, dal trebaju radnicu..

bravo jos jednom...bit ce to dobro sve ako Bog da..

ne brini
__________________
'Prije nego zaključite da imate depresiju, provjerite da niste okruženi idiotima!
jazPo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 23:55   #63
Jos samo da mu je prala noge kad dodje kuci sa posla,mozda i jeste
medina89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 02:03   #64
Ja bih u toj priči prvo promjenio to što je kućanica. Treba naći posao po svaku cijenu, čim prođe porodiljni (ako je dijete mlađe do godinu dana), zarađivati svoj novac tako da ne bude ovisna o suprugu ili ocu. Ne znam zašto je otac udario, ali može se pretpostaviti da nije bio sretan razvojem situacije i da mu je najmanja sitnica bila dovoljna za takvu reakciju. Ima toga u Bosni i dan danas, ljudi teško žive (posebno u selima), ne govori se to naglas ali se samo od sebe nameće da se kćeri što prije udaju jer ih roditelji ne mogu hraniti. A cure s druge strane su često zadovoljne time da ne moraju raditi, čak i po cijenu toga da time postanu ovisne. Jer i da je on donekle normalan, da joj kaže da ode i povede djecu ako želi bez prijetnji i sl., kako će živjeti s dvoje djece bez kune u djepu? Možda je najbolje da se prvo obrati czss, policiji, a ni tih 11km nije na kraj svjeta, ili ode kod sestre te aktivno krene tražiti posao. Ako nema neku školu može čistit, i po dalmaciji se moglo zaradit fine pare čisteći apartmane, sad je sezona prošla, ali može čistit i po Njemačkoj.

edit: tek sad vidim nastavak. Dobro si napravila, sad nađi posao. Ne znam u kakvom je on financijskom stanju tj. može li se što od njega dobit, ali trebao bi platit alimentaciju, bar vrtić za djecu.
Guud is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 15:09   #65
Quote:
Edindina kaže: Pogledaj post
Napravio svoj profil na FB i ne dozvoljava mi sifru a sto je najgore ne dozvoljava ni da ulazim na nas zajednički profil.
Sve ostalo mi je jasno, ali ovo nije. Čemu uopće služe zajednički profili? Zašto bi ti netko davao pass za svoj?
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:31.