Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2017., 19:04   #221
Meni ne bi smetao taj odrezani komad, ali svjećice su mi zapele za oko. Jesu gašene puhanjem? Nije bih baš skroz poživčanila zbog toga, ali još od djetinjstva imam traume od razjapljenih dječjih usta iz kojih sa zrakom poleti i kiša slinavih kapljica. Na tortu koju onda ja trebam jesti. Priznajem da vjerojatno pretjeratno reagiram i da bih trebala prijeći preko toga, ali...
__________________
I’m a trainwreck of a human being, but I’d make a good cat.
Sloppy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 19:05   #222
Jesu
Bilo je i prskalica
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 19:10   #223
Quote:
Sloppy kaže: Pogledaj post
Meni ne bi smetao taj odrezani komad, ali svjećice su mi zapele za oko. Jesu gašene puhanjem? Nije bih baš skroz poživčanila zbog toga, ali još od djetinjstva imam traume od razjapljenih dječjih usta iz kojih sa zrakom poleti i kiša slinavih kapljica. Na tortu koju onda ja trebam jesti. Priznajem da vjerojatno pretjeratno reagiram i da bih trebala prijeći preko toga, ali...
Awwww...meni ovo tako kjut.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 19:29   #224
Od ovog sam posta zahvalna modernim mamama koje naručuju fensi torte s pokrovom od ticino mase i drugih živih šećera jer to uvijek ostavim na tanjuru.
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 00:47   #225
Ako je kolač dobar, boli me kurac kako izgleda. Ako je bezveze, isto me boli kurac kako izgleda.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 09:25   #226
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Uranija, pojedi sendvič sa pršutom i smiri se.

Riječ je o rodjendanu, ne fizičkom zlostavljanju, za boga isusa.
zanima me princip i kako ljudi omekane kad je riječ o drugačijem samo jer je drugačije.

Jedem sve i skala zajebaje.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 09:54   #227
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Jedem sve i skala zajebaje.
jedeš sve? zasto onda mislis da je toliki problem sto bi netko ponudio ljude za SVOJ rođendan hranom koju je sam odabrao

ako jedeš sve, onda jedeš i verzije hrane bez mesa.
c.c. is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 10:45   #228
Quote:
c.c. kaže: Pogledaj post
jedeš sve? zasto onda mislis da je toliki problem sto bi netko ponudio ljude za SVOJ rođendan hranom koju je sam odabrao

ako jedeš sve, onda jedeš i verzije hrane bez mesa.
Ti si onaj vegan što mačkama daje špinat jelda?
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 12:37   #229
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Ti si onaj vegan što mačkama daje špinat jelda?
nisam ja nikakav vegan (a ni vegetarijanac) a nemam ni mačke.

iako bi voljela imati koju
c.c. is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 12:41   #230
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Ti si onaj vegan što mačkama daje špinat jelda?
Jebote, sad si me podsjetila. Jednom je moja stara u žaru menopauzalnih emocionalnih izljeva zaključila da nije u redu da naš mačak ždere samo meso iz sarme i u zdjelicu (u dvorištu, srećom) mu je uvalila i zelje. Mucek ga je ponjušio, iščeprkao iz zdjelice i zatrpao istim pokretima kojima je zatrpavao i svoje drekece. Još danas, 20 godina poslije, znamo je zajebavati kad se sjetimo.
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 12:44   #231
Quote:
AnyOtherName kaže: Pogledaj post
Od ovog sam posta zahvalna modernim mamama koje naručuju fensi torte s pokrovom od ticino mase i drugih živih šećera jer to uvijek ostavim na tanjuru.
nisam nikada ovako razmišljala.
neke moje same naprave torte pa ih poklope s tim fondantima pa režu točkice, srca, slažu različite boje, trakice, slova... isuse, imam dojam da više vremena traje ukrašavanje nego izrada same torte i onda ja to pustim na tanjuru jer ne mogu pojest sami šećer.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 12:57   #232
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
nisam nikada ovako razmišljala.
neke moje same naprave torte pa ih poklope s tim fondantima pa režu točkice, srca, slažu različite boje, trakice, slova... isuse, imam dojam da više vremena traje ukrašavanje nego izrada same torte i onda ja to pustim na tanjuru jer ne mogu pojest sami šećer.
O da. Ne sjećam se kad sam zadnji put negdje pojela dobru tortu. Sad svi forsiraju te glupe fondante. Izvana sve fensi, a unutra govno od torte. Ok, sviđa ti se taj glupi pokrov preko torte, ali zar je tako teško pobrinuti se da i sama torta bude barem pristojna?
lyrabelacqua is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 13:06   #233
baš to. meni je sto put bolja torta na kojoj se vidi da je home made, ali da je puna oraha, lješnjaka, jaja, fine kreme, kesten krema... bilo šta. samo da nije jaje, brašno, magarin, šlag
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 13:18   #234
Ja sam nedavno bila na vjenčanju na kojoj je torta bila grozomorna. Ali fakat. A ja volim slatko i mogla bih pojesti jedan komad torte pa da je ne znam kakva. Ovo su ljudi masovno puštali na tanjurima nakon par zalogaja. Ali bitno da je ticino masa bila tu.
lyrabelacqua is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 15:11   #235
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
baš to. meni je sto put bolja torta na kojoj se vidi da je home made, ali da je puna oraha, lješnjaka, jaja, fine kreme, kesten krema... bilo šta. samo da nije jaje, brašno, magarin, šlag
S obzirom na divljanje cijene maslaca, možda ćemo se morati naviknuti na margarin
Coco_Nut is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 16:02   #236
ne smeta mi ako je u torti margarin umjesto putra. i sama nekad radim torte i kolače s margarinom ako su za jednog alergičara.
htjela sam naglasit to da osim osnovnih namirnica (brašno, putar/margarin. jaje), očekujem da u torti prevladava okus orašastih plodova, čokolade, voća, kestena, kave, sira...

jednom sam za jednu prigodu radila tortu, namučila se sa 100 slojeva, pa krema, pa 2 različita biskvita, glazura, ukrasi.... a jedna druga ženska je donesla tortu od kupovnog bijelog biskvita, između je nasjeckala voće i stavila šlag. ako tad nisam poludila kad su ljudi rekli da su obje torte baš fine, ali da im je ova voćna možda čak i bolja.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 16:06   #237
Drugi put zovi mene da te hvalim na sva zvona

Te obicne biskvitaste (jos kupljene ) mi nisu vrijedne jedenja To je bas ono level "PMS dno ostala sam bez mozga i nemam nista pametnije".
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 16:11   #238
jel vortex kad na različitim podforumima koje pratiš različiti ljudi vode iste razgovore?
mislila sam da je bug, ali očito su fondanti danas popularna tema.
fuj is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 16:44   #239
Quote:
fuj kaže: Pogledaj post
jel vortex kad na različitim podforumima koje pratiš različiti ljudi vode iste razgovore?
mislila sam da je bug, ali očito su fondanti danas popularna tema.
Jučer su bile mrlje na odjeći ft. lidl
na tri teme
odjednom
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 16:46   #240
da, ali to je sve bilo na ženskom kutku, sad se proširilo i na rekreaciju
fuj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:06.