Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2009., 19:32   #1081
Quote:
franky77777 kaže: Pogledaj post
Pazite svi koji idete kod banovaca da vas ne zeznu, ok sašiju, ali imaju najjeftinije i najlošije materijale, i još vas uvjeravaju da je sintetika puno bolja od vune i sl., a onda odete pogledati sami materijale i skužite da materijali koji oni koriste koštaju otprilike 20-tak kn po metru, a vuna je od 200kn na dalje, a za odijelo treba nekih 3-4 m, pa računajte kolika je njihova zarada. Moj dragi se skoro zeznuo, ali otišli smo od njih. Kupili smo materijal u Rotondi koji je koštao 250kn metar + podstava i sve ostalo potrebno za odijelo, platili sve skupa nekih 1200kn i plus šivanje kod "Tonija" u Vlaškoj 1500kn (odijelo i prsluk, bez prsluka bi bilo jeftinije nekih 300-400 kn), znači 2700kn prsluk i odijelo, i prošli smo jeftinije nego kod Banovaca, a dragi ima pravo kvalitetno odijelo od finog materijala šivano po mjeri , a ne neku lijepo upakiranu plastiku.
Od 5 postova koliko si ih napisala 3 se odnose na Banovec, malo čudno. A ako si znala da rade s najlošijim materijalima zašto si uopće išla k njima da ti rade haljinu, odnosno njemu odijelo?
__________________
19.09.2009. Siempre contigo!
Mujer_latina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 20:11   #1082
potreban mi je savjet.odabrala sam crveni buket,dragi će crno odijelo.kakva košulja,prsluk?ak bi neko imao uz prijedlog kakvu slikicu bila bi jako zahvalna
marinella is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2009., 12:24   #1083
Quote:
Mujer_latina kaže: Pogledaj post
Od 5 postova koliko si ih napisala 3 se odnose na Banovec, malo čudno. A ako si znala da rade s najlošijim materijalima zašto si uopće išla k njima da ti rade haljinu, odnosno njemu odijelo?
Naravno da nisam znala!!! Ali sad kad znam htjela sam upozoriti druge ljude, eto. A zbog njih sam ostala bez haljine par tjedana prije svadbe, pa shvati da sam malo ljuta i razočarana.
franky77777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2009., 17:58   #1084
Quote:
Adonia kaže: Pogledaj post
odijelo 2800kn, sivano po mjeri
prsluk i kravata Croata, manzete isto
kosulja Croata
cipele Guliver..
remen Croata

hej ovo je savrseno, bas ovako zelim da moj dragi izgleda na vjencanju.koliko ranije treba zapocet sa sivanjem?
J*e*l*e*n*a is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 00:38   #1085
Curke, može pomoć?

Dragi još uvijek nije krenuo u potragu za odijelima...

i on bi neko bijelo ili sivo.... hm....

imam zlatno-bež vjenčanicu, krinolinu....

Kaj velite, koje boje bi sad pasalo njemu odijelo, a da izgledamo usklađeno? Čak je imo ideju da ne bi smjela vidjeti njegovo odijelo prije svadbe jer ni on nije vidio moju vjenčanicu Da, pa da dođemo obučeni ko Lolek i Bolek, svaki svoje....
__________________
19.09.2009.
zzsan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 03:50   #1086
na zlatno bež vjenčanicu meni sivo nikak ne paše a bogme ni bijelo... ili crno ili tamno smeđe - tak bar ja mislim...
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 12:18   #1087
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
na zlatno bež vjenčanicu meni sivo nikak ne paše a bogme ni bijelo... ili crno ili tamno smeđe - tak bar ja mislim...
Da, nikak bijelo ili sivo..... tak neko bež da paše uz haljinu..... Sviđa mi se ideja smeđega, nisam o tome razmišljala.... fala Fran Još da se i dragome svidi.....
__________________
19.09.2009.
zzsan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 12:21   #1088
moj dragi je jučer bio na probi...kaže on meni da mi je zgodan!
Ja ću ga prvi put vidjeti kada i on mene!
__________________
09.05.2009...There's something about the look in your eyes...
anima una
aranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 12:49   #1089
Quote:
aranea kaže: Pogledaj post
moj dragi je jučer bio na probi...kaže on meni da mi je zgodan!
Ja ću ga prvi put vidjeti kada i on mene!
Ma, da? Nisi isla s njime birati???!!! Kako to, zelja ili??
__________________
Ako Tvoja sreća zavisi od postupaka drugih osoba, onda zaista ne možeš biti sretna osoba!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 13:38   #1090
Quote:
Giovanna26 kaže: Pogledaj post
Ma, da? Nisi isla s njime birati???!!! Kako to, zelja ili??
išla sam s njim kod dogovaranja...ali nisam išla s njim na probu...niti ću vidjeti gotovo odijelo od svadbe...moja želja.
__________________
09.05.2009...There's something about the look in your eyes...
anima una
aranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 13:57   #1091
Quote:
aranea kaže: Pogledaj post
išla sam s njim kod dogovaranja...ali nisam išla s njim na probu...niti ću vidjeti gotovo odijelo od svadbe...moja želja.
Joj, svaka cast!!!! Ja ne bih nikako mogla...iako itekako dobro znam sta mu se svidja, sta on zna da ja volim na njemu...ali, ipak!!! Ja naravno da cu ici s njim...da ne bi valjda mama??!! Ali, i nije to, nego drugacije ne mogu zamisliti!!! Iako, on zna u zezanciji reci, ili ga netko zezati, da neka i on sam ide, posto on ne ide sa mnom vjencanicu...
To ti je bila zelja??? Ajde, super!!! A, sta se u crkvi vidite prvi put, ili??
I, gdje ste sredili odijelo?? Sivano??
__________________
Ako Tvoja sreća zavisi od postupaka drugih osoba, onda zaista ne možeš biti sretna osoba!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 14:02   #1092
išli smo u Banovec...ma opet sam ja u principu sudjelovala u odabiru...znam ja kakva kravata, kakva košulj, prsluk...sve znam. samo ne znam kako sve to stoji na njemu!
Ženska mi je super u Banovcu i znam da neće napraviti nešto što ne valja tako da se ne brinem ni najmanje!
A vidjet ćemo se kada dođe po mene doma!
__________________
09.05.2009...There's something about the look in your eyes...
anima una
aranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 14:04   #1093
Quote:
aranea kaže: Pogledaj post
išli smo u Banovec...ma opet sam ja u principu sudjelovala u odabiru...znam ja kakva kravata, kakva košulj, prsluk...sve znam. samo ne znam kako sve to stoji na njemu!
Ženska mi je super u Banovcu i znam da neće napraviti nešto što ne valja tako da se ne brinem ni najmanje!
A vidjet ćemo se kada dođe po mene doma!
Ajde super!!! Sretno!!!
__________________
Ako Tvoja sreća zavisi od postupaka drugih osoba, onda zaista ne možeš biti sretna osoba!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 14:08   #1094
Koliko sam skontala pomogla si mu odabrati ali nisi vidila kako mu stoji. To mi je baš ok , ali da ga pustim samog da bira ... radije ne bi riskirala! A i treba sve to lijepo uskladiti tako da paše s vjenčanicom da na kraju ne izgledamo kao lolek i bolek.
mihaela8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 14:10   #1095
cure pomoć!
kakvo odijelo bi moglo ići uz ivory vjenčanicu?
ja se uopće ne mogu sjetiti kako ta boja točno izgleda, znam da nije bijelo,ali jel to više na bež ili kao nešto prljavo bijelo,tj.sivkasto?
stvar je u tome da bi ja da dragi ima krem odijelo,on bi crno,a pošto je vjenčanje preko ljeta nekako bi voljela izbjeći tamno odijelo,a on kaže da mu ne pada na pamet da nam vjenčanica i odijelo budu iste boje,što stoji,ali opet misli da ivory nije baš jako tamna ili?
svaki prijedlog je dobro došao
Rani mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 14:13   #1096
Quote:
Rani mraz kaže: Pogledaj post
cure pomoć!
kakvo odijelo bi moglo ići uz ivory vjenčanicu?
ja se uopće ne mogu sjetiti kako ta boja točno izgleda, znam da nije bijelo,ali jel to više na bež ili kao nešto prljavo bijelo,tj.sivkasto?
stvar je u tome da bi ja da dragi ima krem odijelo,on bi crno,a pošto je vjenčanje preko ljeta nekako bi voljela izbjeći tamno odijelo,a on kaže da mu ne pada na pamet da nam vjenčanica i odijelo budu iste boje,što stoji,ali opet misli da ivory nije baš jako tamna ili?
svaki prijedlog je dobro došao
Moj savjet nemoj ga forsirati u nesto sta mu se ne svidja, ste ne zeli, i u cemu se nikako nece ugodno osjecati!!!! To je ista stvar kao da je on tebi za vjencanicu tako rekao...ne znam...ali, k vragu, pa barem tu treba injihovu zelju postivati...mislim da je to u redu!!! I, mi imamo ljetno, pa ce drago crno...niti jedna druga opcija nije dolazila u obzir!!! Ivory je svijetla boja!!!!
__________________
Ako Tvoja sreća zavisi od postupaka drugih osoba, onda zaista ne možeš biti sretna osoba!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 14:16   #1097
Quote:
Rani mraz kaže: Pogledaj post
cure pomoć!
kakvo odijelo bi moglo ići uz ivory vjenčanicu?
ja se uopće ne mogu sjetiti kako ta boja točno izgleda, znam da nije bijelo,ali jel to više na bež ili kao nešto prljavo bijelo,tj.sivkasto?
stvar je u tome da bi ja da dragi ima krem odijelo,on bi crno,a pošto je vjenčanje preko ljeta nekako bi voljela izbjeći tamno odijelo,a on kaže da mu ne pada na pamet da nam vjenčanica i odijelo budu iste boje,što stoji,ali opet misli da ivory nije baš jako tamna ili?
svaki prijedlog je dobro došao
Moja je isto ivory...to ti je više onako svjetlo bež. Dragi je sam izrazio želju da bi volio imati svjetlo odjelo , a ja mislila da ću ga morati nagovarati. Mislim da bi pasalo nešto u svjetlo smeđim tonovima. Vidjet ćemo još, ovisi što se nudi.
mihaela8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 14:18   #1098
Quote:
Giovanna26 kaže: Pogledaj post
Moj savjet nemoj ga forsirati u nesto sta mu se ne svidja, ste ne zeli, i u cemu se nikako nece ugodno osjecati!!!! To je ista stvar kao da je on tebi za vjencanicu tako rekao...ne znam...ali, k vragu, pa barem tu treba injihovu zelju postivati...mislim da je to u redu!!! I, mi imamo ljetno, pa ce drago crno...niti jedna druga opcija nije dolazila u obzir!!! Ivory je svijetla boja!!!!
Slažem se. Ako on izričito ne želi ništa osim crne nemoj ga forsirati. Crno je ionako klasika - paše na sve. A i možete iskombinirati s nekom kravatom i prslukom u boji koja paše na vjenčanicu.
mihaela8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 14:22   #1099
ma nije stvar u tome da on to ne bi,nego je bitno samo to da nam boje ne budu iste,ali da idu jedna uz drugu ako me kužiš.
crna odijela jesu super i nekako mi jesu najelegantnija,ali šta ja znam,preko ljeta mi je nekako draže svjetlije.
opet kontam nekako će mi i detalji biti zlatni i bež pa možda ipak da pustim čovjeka da obuče crno,da mi ne bi izgledo ko balon ili kao salveta
znači ipak crno?
nije bed što je ljeto?
strah me da ga sunčanica ne zdrma
kompliciram bez veze čini mi se..
Rani mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 14:28   #1100
Quote:
Rani mraz kaže: Pogledaj post
ma nije stvar u tome da on to ne bi,nego je bitno samo to da nam boje ne budu iste,ali da idu jedna uz drugu ako me kužiš.
crna odijela jesu super i nekako mi jesu najelegantnija,ali šta ja znam,preko ljeta mi je nekako draže svjetlije.
opet kontam nekako će mi i detalji biti zlatni i bež pa možda ipak da pustim čovjeka da obuče crno,da mi ne bi izgledo ko balon ili kao salveta
znači ipak crno?
nije bed što je ljeto?
strah me da ga sunčanica ne zdrma
kompliciram bez veze čini mi se..
Ja imam ivory vjenčanicu a dragi će imat crno odijelo, vjenčanje je 19.09., mislim da ne trebaš previše oko toga komplicirat ako bi on htio crno, to svima lijepo stoji što se ne može reći i za svijetla odijela, a buraz od mog dragog je isto u 9. mjesecu imao bež odijelo a njegova žena isto nešto ivory-bež, i na slikama izgledaju kao jedna velika ploha gdje se ne razaznaju nkakve linije...tako da nijedan od njih na kraju nije došao do izražaja..
__________________
19.09.2009. Siempre contigo!
Mujer_latina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:16.