Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2006., 14:52   #61
Quote:
Ego kaže:
Zakaj bi stariji muškarac bio prikladniji nego obratno? Pa mi muški i onak imamo krači rok trajanja...
Npr Biološki sat, npr. običaji i tradicija, npr. žene brže sazrijevaju u pubertetu, npr. milion drugih stvari...
demosten is offline  
Old 29.11.2006., 14:54   #62
Do 5 godine starija
YankeeZulu is offline  
Old 29.11.2006., 14:54   #63
S druge strane na long run, ono što iz godina sigurno može iskrsnuti su veće razlike u projekcijama za budučnost. Barem ja tak mislim. Ono što očekujemo od svega toga npr za 7 godina. Biti će projekcija sigurno dosta drugačija...
demosten is offline  
Old 29.11.2006., 14:56   #64
Quote:
YankeeZulu kaže:
Do 5 godine starija
A 6 godina?
demosten is offline  
Old 29.11.2006., 14:58   #65
Quote:
ajivlis kaže:
Zanima me što dečki misle o vezi sa starijom djevojkom,ja imam 25 a subjekt moga zanimanja tri manje.Nikada do sada nisam bila u situaciji da mi se svidi netko mlađi,i nemam pojma što i trebam li išta poduzimati?Kako to dečki gledaju,ima li šanse za kakvu vezu ili... ?

pa obicno se cure pale na starije tipove
al eto upravo se meni to događa.... starija je 2 godine i nevidim nikakve razlike,mislim veza je veza. ako je subjekt "normalan", imao on 22 ili 28 nije bitno.
__________________
Moeder! Wat wilt u? Ik kan nijet slapen! Waarom nijet? Ik heb mijn goofd gestototen.
-----------------------------------------
"E, moj prijatelju! Lako ti je brojat mrtve nakon bitke!!!" - Nimoy L.
MukiŠtaRadišTiUnutra is offline  
Old 29.11.2006., 15:01   #66
Quote:
Maisha kaže:
ja imam 26, a moj dragi 22 i pol, ali to nam nije prepreka da budemo happy i zaljubljeni već 6 i pol mjeseci.
bili smo skupa nekoliko dana kad smo došli na temu godina. priznao mi je da se malo uplašio razlike u godinama u početku, ali privlačnost i naše međusobno slaganje bilo je jače.
Koja razlika u godinama, zbilja ne znam oćete li uspjet!!

Moj frend ima 24 a ona 45 pa ti misli..
Ze_Ilithid is offline  
Old 29.11.2006., 15:02   #67
jebate, ne bi da se radi o razlici od 30 god, a ne 3 godine...mislim, pricat o djeci kad se prica o momku od 21-22g je krajnje djetinje s vase strane.
__________________
Do not think you have to win. Think rather you do not have to lose." ---Gichin Funakoshi
Regnum regno non praescribit leges.
Ibis redibis numquam peribis in bello!
theviper is offline  
Old 29.11.2006., 15:05   #68
Quote:
ajivlis kaže:
Zanima me što dečki misle o vezi sa starijom djevojkom,ja imam 25 a subjekt moga zanimanja tri manje.Nikada do sada nisam bila u situaciji da mi se svidi netko mlađi,i nemam pojma što i trebam li išta poduzimati?Kako to dečki gledaju,ima li šanse za kakvu vezu ili... ?
ja mislim da je to seksi... meni je
weirdo is offline  
Old 29.11.2006., 15:14   #69
Da ponovim, mislim da je velika razlika u privremenom dečku za zabavu i za nešto ozbiljnije...

Jednom je netko rekao: razlike u godinama- prvo je to izazov a kasnije problem...
demosten is offline  
Old 29.11.2006., 16:02   #70
Quote:
YankeeZulu kaže:
Do 5 godine starija
tak to pocinje... sa godinu, 2 pet... al kak starimo i razlika postaje veca... ja sam dogurala do 15 godina mladjeg
doduse samo za malo seve, ne vjerujem da tu moze biti kakve veze
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 29.11.2006., 16:18   #71
Quote:
Septembar kaže:
...ja sam dogurala do 15 godina mladjeg
doduse samo za malo seve, ne vjerujem da tu moze biti kakve veze
Upravo tak. Svatila si da od teveze u budučnosti ne bu bilo nikaj ali je sada u ovaj trenutka sve ok i zato ti je dobro...
demosten is offline  
Old 29.11.2006., 21:28   #72
Quote:
Ze_Ilithid kaže:
Koja razlika u godinama, zbilja ne znam oćete li uspjet!!

Moj frend ima 24 a ona 45 pa ti misli..
Stvarno je vaša razlika ooogromna!!! I ja imam prijatelja kojem je supruga starija skoro 9 godina od njega. Njemu je 31, a njoj 40, pa funkcioniraju. On se inače uvijek palio na starije i na takvu je i naletio.
cronos is offline  
Old 29.11.2006., 21:31   #73
godine nisu mjerilo zrelosti....
__________________
-U laži nema kompromisa -
TYANA is offline  
Old 30.11.2006., 10:38   #74
Quote:
TYANA kaže:
godine nisu mjerilo zrelosti....
Slazem se. Niti pameti, niti iskustava.
Jednom sam negdje cuo da su starije zene bolje jer su manje depresivne i od muskarca ne traze da ih usrecuje vec svoju srecu dijele s njim, a i bolje su u krevetu ali ja meni su najdraze zene mog uzrasta, godinu dvije starije ili mlade, 25-30 godina i tu se razlika ni ne osjeti.
Flat is offline  
Old 30.11.2006., 11:58   #75
Ma kakve starije ženske! Ja sam u počecima do negdje 22. hodao samo sa vršnjakinjama, a kasnije samo sa mlađima. Jednom mi se zalomila starija, i rekao sam si nikada više. A u mom kraju se za takve veze komentira uvijek u stilu ''Šta će telcu krava?''. Starije uvijek komandiraju, kompliciraju i po meni su uvijek one bile nekako djetinjastije u vezi. Normalno je (po meni) da muško bude starije. Jer muški uvijek kaskaju za ženama u razvoju zato je normalnije da muško bude starije da budu u ravnoteži. A onda ženu prođe i neka volja za ludim feštama a on se još nije isfeštao i takve se stvari događaju. A kada je muški stariji, onda ju on vodi po feštama, i nekako su na nivou i oku ugodniji. Ja sam bio i ostao protiv veza starija žena-mlađe muško.
Kastavac is offline  
Old 30.11.2006., 12:02   #76
A što napravite kada uletite u jednu takvu vezu za koju znaš da dugoročno nema neke svijetle budučnosti ali trenutno je super.
Kako napraviti tu razliku... Ja pojma nemam...
demosten is offline  
Old 30.11.2006., 15:45   #77
MILF-ovi su super. Ja bi odma sad jednu od 35-40
__________________
Živit zdravo je moja (nova) furka! :P
Huggy-Bear is offline  
Old 30.11.2006., 18:12   #78
Quote:
Kastavac kaže:
Ma kakve starije ženske! Ja sam u počecima do negdje 22. hodao samo sa vršnjakinjama, a kasnije samo sa mlađima. Jednom mi se zalomila starija, i rekao sam si nikada više. A u mom kraju se za takve veze komentira uvijek u stilu ''Šta će telcu krava?''. Starije uvijek komandiraju, kompliciraju i po meni su uvijek one bile nekako djetinjastije u vezi. Normalno je (po meni) da muško bude starije. Jer muški uvijek kaskaju za ženama u razvoju zato je normalnije da muško bude starije da budu u ravnoteži. A onda ženu prođe i neka volja za ludim feštama a on se još nije isfeštao i takve se stvari događaju. A kada je muški stariji, onda ju on vodi po feštama, i nekako su na nivou i oku ugodniji. Ja sam bio i ostao protiv veza starija žena-mlađe muško.
srecom da uvijek ima ovakvih:

Quote:
Huggy-Bear kaže:
MILF-ovi su super. Ja bi odma sad jednu od 35-40
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 30.11.2006., 18:32   #79
Quote:
Kastavac kaže:
''Šta će telcu krava?''.
i to sto kazes
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Old 30.11.2006., 18:33   #80
Quote:
demosten kaže:
A što napravite kada uletite u jednu takvu vezu za koju znaš da dugoročno nema neke svijetle budučnosti ali trenutno je super.
Kako napraviti tu razliku... Ja pojma nemam...
ko i svaku drugu: picis dok ne pukne
hehe
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:03.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger