Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.07.2007., 12:15   #21
Pa kako uopće takvo pitanje postavljaš?
Nema tu neke razlike, samo u tome kako pojedinac razlučuje ta dva pojma.
Većina nas smatra da postoji ILI jedno ILI drugo, ali to je čisti "bulšit"
zaljubljenost prepisujemo ; Kemiji, ružičastim naočalama, sljepilu....
A ljubavi; Puštanjem korijenja, bezuvjetnošću...itd
U suštini je to isto, uglavnom kada se partneri vole onda su si i lijepi jedno drugome
Dakle tebi tvoj partner na kulturan način govori da te ne voli....i daje ti nogu
Cat_drive is offline  
Old 27.07.2007., 12:19   #22
Ne kontam.Ja kad volim onda sam i zaljubljena.A kad sam zaljubljena onda i volim.Onda mu jebem mu jebem sve po spisku.Ztao i ne kontam
__________________
Meni se kaki.
Deborah is offline  
Old 27.07.2007., 12:31   #23
Quote:
Deborah kaže: Pogledaj post
Ne kontam.Ja kad volim onda sam i zaljubljena.A kad sam zaljubljena onda i volim.Onda mu jebem mu jebem sve po spisku.Ztao i ne kontam
tak je i kod mene, zato ni ja ne kontam.
californication is offline  
Old 27.07.2007., 13:11   #24
Quote:
californication kaže: Pogledaj post
moj dečko kaže da to znači da me voli, ali da mu nisam lijepa, pa to znači da nije zaljubljen u mene.
Ako ti njega nakon toga još uvijek voliš onda je to prava ljubav!!!!!
__________________
PEOPLE FEEL WHAT THEY DON'T UNDERSTAND.....
kurvino srce is offline  
Old 27.07.2007., 13:18   #25
Quote:
californication kaže: Pogledaj post
moj dečko kaže da to znači da me voli, ali da mu nisam lijepa, pa to znači da nije zaljubljen u mene.
Zaljubljenost nema veze sa ljepotom. Zaljubljenost je kemija. Možeš biti do ušiju zaljubljena u nkeoga koji po općim mjerilima nije lijep.

Isto tako možeš biti zaljubljena u nekoga tko nije ni po tvojim mjerilima lijep.

Svi vole Raymonda, baš je neki dan bila epizoda o tome da Raymondova žena misli da je Raymondov brat ljepši i zgodniji od njega.

Urnebes od smijeha. Ali ona je zaljubljena u Raymonda i voli ga, kužiš ?
Albatros is offline  
Old 27.07.2007., 13:19   #26
Quote:
kurvino srce kaže: Pogledaj post
Ako ti njega nakon toga još uvijek voliš onda je to prava ljubav!!!!!
californication is offline  
Old 27.07.2007., 13:21   #27
Quote:
californication kaže: Pogledaj post
tak je i kod mene, zato ni ja ne kontam.
budeš shvatila kad s nekim provedeš desetljeće, dva, tri
Zum-zum is offline  
Old 27.07.2007., 13:22   #28
Quote:
Albatros kaže: Pogledaj post
Zaljubljenost nema veze sa ljepotom. Zaljubljenost je kemija. Možeš biti do ušiju zaljubljena u nkeoga koji po općim mjerilima nije lijep.

Isto tako možeš biti zaljubljena u nekoga tko nije ni po tvojim mjerilima lijep.

Svi vole Raymonda, baš je neki dan bila epizoda o tome da Raymondova žena misli da je Raymondov brat ljepši i zgodniji od njega.

Urnebes od smijeha. Ali ona je zaljubljena u Raymonda i voli ga, kužiš ?
baš ti hvala na ovom komentaru. zapravo se moj dečko meni osvečuje jer je nedavno otkrio da ja njega ne smatram lijepim. očigledno sam dirnula u njegov ego. od tada nikako da mi povjeruje da ja jesam zaljubljena u njega i da ga volim, ali da po fizičkim mjerilima on meni nije lijep. on ne vjeruje da je to moguče.
pa sad imam dečka koji me "voli", ali nije "zaljubljen" u mene.
californication is offline  
Old 27.07.2007., 13:24   #29
Quote:
californication kaže: Pogledaj post
pa sad imam dečka koji me "voli", ali nije "zaljubljen" u mene.
Pusti ti njega što on tebi priča. To osjećaš. Ako imaš feeling da je dečku stalo do tebe onda je sve ok. Ako osjećaš da nešto fali, onda, hebi ga, fakat fali.
Zum-zum is offline  
Old 27.07.2007., 13:27   #30
Quote:
Zum-zum kaže: Pogledaj post
Pusti ti njega što on tebi priča. To osjećaš. Ako imaš feeling da je dečku stalo do tebe onda je sve ok. Ako osjećaš da nešto fali, onda, hebi ga, fakat fali.
upravo se o tome i radi. povremeno osječam da je sve super, a onda me uhvati neki osječaj da tu nešto ne štima. da je jedan od tih osječaja stalno prisutan ja bi lako donjela odluku.
mislim da se ti osječaji stalno mjenjaju jer on nije na čisto što osječa. kad smo već kod osječaja, ja stalno osječam da se on troši negdje drugdje.
taj me osječaj prati od početka veze.
californication is offline  
Old 27.07.2007., 22:36   #31
Voljeti znači upoznati osobu sa svim njezinim vrlinama i manama, i voljeti ih jer su to dijelovi te osobe i cijelog nezinog bića....

Zaljubljenost znači, ne vidjeti ništa (ili dalje od nosa)...samo objekt zaljubljenosti!!!
fukcnblaster is offline  
Old 28.07.2007., 00:08   #32
Quote:
snješka kaže: Pogledaj post
zaljubljen znači biti zapaljen za nekoga, nakon te faze slijedi umišljanje da nekoga voliš, a voliš samo sve što ti ta osoba pruža, i sve što tim pružaš njoj, a voliš samo sebe.
nitko ne može voljeti nikoga osim sebe, i kada misliš da nešto radiš iz ljubavi prema drugome, opet radiš za sebe.
ovo je najpametniji zakljucak koji sam ikada procitala........bravo
eden is offline  
Old 28.07.2007., 00:15   #33
Quote:
fukcnblaster kaže: Pogledaj post
Voljeti znači upoznati osobu sa svim njezinim vrlinama i manama, i voljeti ih jer su to dijelovi te osobe i cijelog nezinog bića....

Zaljubljenost znači, ne vidjeti ništa (ili dalje od nosa)...samo objekt zaljubljenosti!!!
Mudro zboriš
__________________
Negdje u meni tvoj je znak
J, I U!
VirtualBaby is offline  
Old 28.07.2007., 02:34   #34
Quote:
snješka kaže: Pogledaj post
zaljubljen znači biti zapaljen za nekoga, nakon te faze slijedi umišljanje da nekoga voliš, a voliš samo sve što ti ta osoba pruža, i sve što tim pružaš njoj, a voliš samo sebe.
nitko ne može voljeti nikoga osim sebe, i kada misliš da nešto radiš iz ljubavi prema drugome, opet radiš za sebe.
da, to sam i ja mislio
cak stovise cinjenice je znanstvena da svi cine sve sto cine radi sebe
al zar je to bitno
ako bi ja sebi otezo zivot da bi ga njoj olakso, zar se tu nevidi da ju volim,
bez obzira sto ja to ipak cinim zbog sebe mada nisam toga ni svjestan?
__________________
Who is that largo24 you speak of?? www.bloBspotdotcom.blogspot.com
largo25 is offline  
Old 28.07.2007., 02:40   #35
Quote:
eden kaže: Pogledaj post
ovo je najpametniji zakljucak koji sam ikada procitala........bravo
to nije akljucak nego cinjenica
__________________
Who is that largo24 you speak of?? www.bloBspotdotcom.blogspot.com
largo25 is offline  
Old 28.07.2007., 02:56   #36
Quote:
snješka kaže: Pogledaj post
zaljubljen znači biti zapaljen za nekoga, nakon te faze slijedi umišljanje da nekoga voliš, a voliš samo sve što ti ta osoba pruža, i sve što tim pružaš njoj, a voliš samo sebe.
nitko ne može voljeti nikoga osim sebe, i kada misliš da nešto radiš iz ljubavi prema drugome, opet radiš za sebe.
U tom stajalištu ima nešta ali samo donekle. Kako sa tog stajališta objasniti to da su neki ljudi spremni recimo dati svoj zivot za osobu koju vole? Evo recimo da mene i moju Anči otmu teroristi. Policija ne ispunjava zahtjeve, oni kazu ubiti ćemo jednog taoca i iz gomile izvade nju. Normalno da bih ja reko nemojte nju uzmite mene. Ne zato da bih bio džentlmen ili šta ti ja znam, nego bi mi to jednostavno bilo prihvatljivije. Znam da je ovo banalan primjer ali takvih stvari je bilo u povijesti.
lakota is offline  
Old 28.07.2007., 04:14   #37
Quote:
fukcnblaster kaže: Pogledaj post
Voljeti znači upoznati osobu sa svim njezinim vrlinama i manama, i voljeti ih jer su to dijelovi te osobe i cijelog nezinog bića....

Zaljubljenost znači, ne vidjeti ništa (ili dalje od nosa)...samo objekt zaljubljenosti!!!
TO JE TO!!

Živa i jedina istina, najbolje objašnjenje. Tako jednostavno - a tako točno.

Einstein je izmislio teoriju relativnosti jer je na sve gledao najjednostavnije moguće, i uvjek je vjerovao da su rješenja na glavne probleme svemira upravo ona najjednostavnija!

Svaka čast! Gdje si bio kada je trebalo! Nikad više zaljubljen hehe.
__________________
Principi su pravi način. Principima idioti r(i?)ješavaju kretenske probleme.
Laku vam noć. Bilo je dobro dok je trajalo, no kao i seks trajalo je prekratko ;). Forum.hr - ZBOGOM!
matak is offline  
Old 28.07.2007., 09:31   #38
Quote:
californication kaže: Pogledaj post
moj dečko kaže da to znači da me voli, ali da mu nisam lijepa, pa to znači da nije zaljubljen u mene.
Dečko ti je reko da mu nisi ljepa,šta on to pokušava,ubit te u pojam, sjebat ti samopouzdanje.draga ne da nije zaljubljen nego te ni ne voli kad ti tako nešto može reć.
funnys is offline  
Old 28.07.2007., 09:35   #39
voljeti nekog znači.....da bi za njega sve napravio...da ti je njegova sreča najbitnija...i ako njegova sreča npr znači bit s drugom ti češ mu to dopustit...a zaljubljen je jedna faza kada ti stalno razmišljaš o nekom..kada želiš bit s njim...to želiš i kada nekog voliš..ali ovo je kratka faza....
 
Old 28.07.2007., 09:39   #40
Quote:
...ToČkiCa... kaže: Pogledaj post
voljeti nekog znači.....da bi za njega sve napravio...da ti je njegova sreča najbitnija...i ako njegova sreča npr znači bit s drugom ti češ mu to dopustit...a zaljubljen je jedna faza kada ti stalno razmišljaš o nekom..kada želiš bit s njim...to želiš i kada nekog voliš..ali ovo je kratka faza....
ako je to njegova sreća onda on ne voli tebe, a ni ti se baš ne voliš ako ti je njegova sreća ispred tvoje,jer bio bi on sretan i bez druge da te voli
funnys is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:27.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger