Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.06.2021., 15:47   #1
Trudnice zbor Vol. 49

Nova tema

Link na staru

Sretno svima
Lei is offline  
Old 17.06.2021., 16:02   #2
woohooo novo govedo

btw počela mi se linea radit. krenula je od južnog dijela. slučajno skužila u ogledalu. ne pitajte što sam radila polugola pred ogledalom ne mogu se sjetit sada
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Old 17.06.2021., 16:14   #3
Evil-smile - hvala ti, sad mi je malo lakše Daj mi još samo reci je li znaš koji ti je DC otprilike bila O kod te dvije trudnoće? I je li ti gin. računao trudnoću po zadnjoj M ili prilagođeno O?
NewGirl1 is offline  
Old 17.06.2021., 16:21   #4
Karma da, dobro te ginic uputio u mirovanje... i ja sam na utricima od 25tt, prv9 2x1 sad mi digo na 3x1, magnezij pijem i dao mi normabel po potrebi...
karolinko is offline  
Old 17.06.2021., 16:33   #5
Quote:
NewGirl1 kaže: Pogledaj post
Evil-smile - hvala ti, sad mi je malo lakše Daj mi još samo reci je li znaš koji ti je DC otprilike bila O kod te dvije trudnoće? I je li ti gin. računao trudnoću po zadnjoj M ili prilagođeno O?
1. znam da je bila 22-23 dc

2. sad ne znam točno jer je to mjesec kad nisam pišala lh niti smo se puno sexali po testu koji je tek 33 dc bio blago pozitivan i po uzv koji je pokazao da je plod točno tjedan dana manji računam da je O bila 21-22 dc

sad baš išla gledati u trudničku pišu mi 2 termina - 29.12. po uzv i 05.01. po 1. uzv

ja se držim ovog po zm jer je već sada beba to sve dostigla.

iskreno, ne zamaram se previše terminom, tih par dana zbilja ne čini razliku. pogotovo jer sam već na BO.
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Old 17.06.2021., 16:38   #6
@ivancice - ovo za cistu na jajniku, to ti je valjda ko i meni, funkcionalna luteinska cista koja moze nastat nakon ovulacije. To me probadalo pa sam se bojala da nije izvanmaternicna. Moja je tri cm na desnom jajniku. Rekli su da ce proci sama od sebe kroz par tjedana.

Poslano sa mog M2007J3SG koristeći Tapatalk
oceaneyes is offline  
Old 17.06.2021., 17:03   #7
al normalno je da probada. mene stalno nešto probada. pa i širiš se lagano.
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Old 17.06.2021., 17:29   #8
Quote:
Evil-smile kaže: Pogledaj post
al normalno je da probada. mene stalno nešto probada. pa i širiš se lagano.
A da znam, al to je bilo jos i prije prvog pregleda i posteno me na jednoj strani probadalo.

Poslano sa mog M2007J3SG koristeći Tapatalk
oceaneyes is offline  
Old 17.06.2021., 18:46   #9
Prošao još jedan pregled! Bila je sa mnom u čekaonici još jedna trudnica. Majke mi, ta izgleda kao da ima 50 godina.

Kaže doktor da beba glavom dosta pritišće grlić maternice. No, veli sve je u redu i da odmaram kad osjetim jači pritisak nadolje. Stopala su mi se danas užarila brže nego inače, pa me evo u horizontali s povišenim nogama. Proteklih dana generalno čišćenje i spremanje.. Kupila sam nešto obuće za broj veće (ostalo je pospremljeno u kutije za vremena kad prestane biti tijesno, nadam se) al ipak nisam očekivala da prsti toliko nateknu. Cure koje već pakiraju kofere, kakvo je kod vas stanje s nogama?
Dinah is offline  
Old 17.06.2021., 19:22   #10
Quote:
Dinah kaže: Pogledaj post
Prošao još jedan pregled! Bila je sa mnom u čekaonici još jedna trudnica. Majke mi, ta izgleda kao da ima 50 godina.

Kaže doktor da beba glavom dosta pritišće grlić maternice. No, veli sve je u redu i da odmaram kad osjetim jači pritisak nadolje. Stopala su mi se danas užarila brže nego inače, pa me evo u horizontali s povišenim nogama. Proteklih dana generalno čišćenje i spremanje.. Kupila sam nešto obuće za broj veće (ostalo je pospremljeno u kutije za vremena kad prestane biti tijesno, nadam se) al ipak nisam očekivala da prsti toliko nateknu. Cure koje već pakiraju kofere, kakvo je kod vas stanje s nogama?
Još nisam spakirala kofer (iako bih mogla), ali otkad su počele vrućine noge su mi se udvostručile, nekad imam osjećaj da će mi koža puknuti od napetosti..
žutasrna is offline  
Old 17.06.2021., 19:38   #11
15.6.2021. stigao nam je na svijet jedan mali dječak
Trenutno smo još uvijek u bolnici, nadokanđujemo izgubljene grame i nadamo se da sutra idemo doma upoznati tatu malo bolje!

Uskoro pišem dojmove, ali ukratko sve je prošlo brzo i bez komplikacija!
zdjela is offline  
Old 17.06.2021., 19:48   #12
Quote:
zdjela kaže: Pogledaj post
15.6.2021. stigao nam je na svijet jedan mali dječak

Trenutno smo još uvijek u bolnici, nadokanđujemo izgubljene grame i nadamo se da sutra idemo doma upoznati tatu malo bolje!



Uskoro pišem dojmove, ali ukratko sve je prošlo brzo i bez komplikacija!
Prekrasno, cestitke na malom Blizancicu ))

Poslano sa mog M2007J3SG koristeći Tapatalk
oceaneyes is offline  
Old 17.06.2021., 19:50   #13
Quote:
zdjela kaže: Pogledaj post
15.6.2021. stigao nam je na svijet jedan mali dječak
Trenutno smo još uvijek u bolnici, nadokanđujemo izgubljene grame i nadamo se da sutra idemo doma upoznati tatu malo bolje!

Uskoro pišem dojmove, ali ukratko sve je prošlo brzo i bez komplikacija!
Super, cestitam! ❤
Myst is offline  
Old 17.06.2021., 19:56   #14
E cure bok! Ja vas jos uvijek citam, sretno svima sa trudnoćom i da sve bude u redu! Citala sam da (sad se vise ne sjecam tko je pisao) da je bebi procijenjen zastoj u rastu i da je hospitalizirana(preaktivne ste, ne sjecam se vise tko je to bio ) uglavnom, moj prvorodeni je isto imao zastoj, roden je sa 2540g u 39+5, uglavnom sve je bilo u redu i danas je jedan zivahan i veseli trogodisnjak, prerasto je svoje vrsnjake, visok je za 3 godine, kupujem mu vec sad 104 (3-4godine) i nije buco ali ima jedno 16 kila , kak je visok tak je to sve pravilno rasporedeno. Na kraju kad se rodio, rekli su da je to najvj genetski jer ni ja ni muz nismo bili velike bebe , ja 3 kile, muz 2700-a sad 190cm
E da, drugorodeni je isto super, lakse je sa drugim djetetom - moram priznat. Jede i spava. Po noci se 3 x budimo i tak, sve je to ok a sad da ja vas pitam... KAM SE IDE POSLIJE TRUDNICA? Na koji topic? pokusavam naci, ali debilcek sam... ali i dalje vas volim citati

Zadnje uređivanje akasha001 : 17.06.2021. at 19:57. Reason: Krivo slovo
akasha001 is offline  
Old 17.06.2021., 19:57   #15
Čestitke!
dextra_ is offline  
Old 17.06.2021., 20:03   #16
čestitke zdjelo

danas sam se hvalila kako me ne bole leđa...aha...išla sam do kauflanda i sjednem u auto i krene bol, donji dio leđa desno...pomislila sam da imam napad žučnih kamenaca ili da rađam uglavnom, obavila brzinski šoping i sjela u auto i u tih 5 min vožnje do stana je prestalo
MrzimPratiSuđe is offline  
Old 17.06.2021., 20:23   #17
Thumbs up

Quote:
MrzimPratiSuđe kaže: Pogledaj post
čestitke zdjelo

danas sam se hvalila kako me ne bole leđa...aha...išla sam do kauflanda i sjednem u auto i krene bol, donji dio leđa desno...pomislila sam da imam napad žučnih kamenaca ili da rađam uglavnom, obavila brzinski šoping i sjela u auto i u tih 5 min vožnje do stana je prestalo
Mene je isto bolilo ali od kad sam počela raditi vježbe za trudnice, imas na YouTubeu, baš za leđa, prošlo me je istog trena. Svaki dan, 20 ak min i rješiš se boli u leđima
Ivancica mala is offline  
Old 17.06.2021., 20:28   #18
Cestitke zdjela, od srca, mazite se ,njuskaj puno tu mirisnu glavicu i uzivajte zajedno
karolinko is offline  
Old 17.06.2021., 20:33   #19
Quote:
zdjela kaže: Pogledaj post
15.6.2021. stigao nam je na svijet jedan mali dječak
Trenutno smo još uvijek u bolnici, nadokanđujemo izgubljene grame i nadamo se da sutra idemo doma upoznati tatu malo bolje!

Uskoro pišem dojmove, ali ukratko sve je prošlo brzo i bez komplikacija!
Čestitam! Super da je sve dobro prošlo. Čekamo detaljniji izvještaj kad stigneš.
Zoia is offline  
Old 17.06.2021., 20:44   #20
zdjela

čestitam

meni bilo oko 6 tak slabo da sam morala ići spavati. do 8 sam spavala odlično. noćas gledam serije očito
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:38.