Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2009., 15:29   #1
Liječenje ureaplasme i streptokoka češnjakom i čajevcem?

ne želim više piti antibiotike koji ne pomažu, i od kojih mi je zlo,
ima li itko iskustva na tu temu , ili mozda točan recept s konkretnim uputama?! ......i...mozda je čudno, ali koje su sanse da to riješim reikijem?
superlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 18:40   #2
Ja ti imam iskustva sa streptokokom i ureaplazmom. Ovu drugu beštiju sam riješila antibiotikom, no streptokok nikako da ode, niti nakon 2 kure antibiotika. Pa sam radila sljedeće: češnjak preko noći, a tampon sa čajevcem u gospinoj travi preko dana (kroz mjesec dana). Nemaš što izgubiti.
Za reiki stvarno ne znam
nicole76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2009., 09:50   #3
hvala hvala tako cu onda.
superlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 08:52   #4
Quote:
nicole76 kaže: Pogledaj post
Ja ti imam iskustva sa streptokokom i ureaplazmom. Ovu drugu beštiju sam riješila antibiotikom, no streptokok nikako da ode, niti nakon 2 kure antibiotika. Pa sam radila sljedeće: češnjak preko noći, a tampon sa čajevcem u gospinoj travi preko dana (kroz mjesec dana). Nemaš što izgubiti.
Za reiki stvarno ne znam
Pozdrav,
slucajno sam naisla na ovu temu, a totalni sam laik sto se tice alternativnog lijecenja pa bi zamolila da mi objasnis sta se tocno radi sa cesnjakom, cajevcem i gospinom travom? Naime, imam streptokok u grlu od 4.-og mjeseca, popila sam vec 3 kure antibiotika (2x silapen i sad zadnje sumamed) i nista mi nije pomoglo. Sad me salju ne penicilinske injekcije koje bi rado htjela izbjeci. Pa zato pomoc molim...
Hvala
jadra is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 15:48   #5
Quote:
jadra kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
slucajno sam naisla na ovu temu, a totalni sam laik sto se tice alternativnog lijecenja pa bi zamolila da mi objasnis sta se tocno radi sa cesnjakom, cajevcem i gospinom travom? Naime, imam streptokok u grlu od 4.-og mjeseca, popila sam vec 3 kure antibiotika (2x silapen i sad zadnje sumamed) i nista mi nije pomoglo. Sad me salju ne penicilinske injekcije koje bi rado htjela izbjeci. Pa zato pomoc molim...
Hvala
Mi ovdje govorimo o streptokoku u vaginalnom brisu Stvarno ne znam što bih ti rekla za streptokok u grlu Sretno!
nicole76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 19:07   #6
Quote:
nicole76 kaže: Pogledaj post
Mi ovdje govorimo o streptokoku u vaginalnom brisu Stvarno ne znam što bih ti rekla za streptokok u grlu Sretno!
Skuzila sam kasnije, ali sam mislila da mozda znate sta i o ovome u grlu.
jadra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:12.