Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2010., 19:37   #81
Quote:
chica bonita kaže: Pogledaj post
nije, samo aspirator, krpice i dm bonovi
Ajoj, meni je baš aspirator trebao....
__________________
19.02.2006. - rodila se naša ALESSANDRA

13.08.2010. - rodio se naš GABRIEL
Nina2910 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 09:47   #82
poklanjam: (ponavljam)

-neotvoreno mlijeko Aptamil Anti Refluks,
-neotvoreno Hipp bio pre mlijeko
-abdukcijske gaćice sa šest ili sedam ( ne znam točno) ručno šivanih navlaka od pamuka ( da se beba ne znoji previše. našu mrvu je spasilo!!!
-.dva nuk sisača, veličina 1, zapakirano!
-olival bademovo ulje neotvoreno


drugo ošlo!
__________________
kiki riki miki moj!
chica bonita is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 20:23   #83
Quote:
my baby kaže: Pogledaj post
koje udruge?

ja ću poslati paket poštom, moram provjeriti, al mislim da bi to bila ova adresa:

Centar za nerođeni život-BETLEHEM
Samostan pavlina,
Kamensko 53
47000 Karlovac
pozdrav,
htjela sam pokloniti paket robice od 0-12 mjeseci nekome kome treba, ovdje sam vidjela tvoj post, pregledala njihovu stranicu i odlucila sam donirati. Jel to ta adresa, jel mogu slati?
beba81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 20:51   #84
Trazim platnene pelene. Nekoga tko bi ih poklonio ili prodao po niskoj cijeni... Ako ih netko ima, a ne trebaju mu, neka mi se javi na pm. Hvala
thomary is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 15:50   #85
Poklanja li tko Lino medvjediće (ako ih ima viška)??

Imam nekoliko Nestle računa pa dajem zauzvrat,imam i Hippovih (2);imam ih više ali piše moje ime i prezime na dnu računa pa ne vjerujem da bi prošlo.

Zadnje uređivanje Corina26 : 24.11.2010. at 16:07.
Corina26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 11:26   #86
molim ima li netko mozda avetove bocice od 260 i 330ml,a da mu vise ne trebaju? nije bitno što su korištene. malena razbila bočice,odnosno dno im je napukao pa više se ne mogu koristiti,pa molim sve vas javite se ako imate.
crnkicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 15:22   #87
Aptamil 1 (800 g.)

Hitno poklanjam APTAMIL 1 (800 g.)
Otvoren je i upotrebljeno je 5 žličica.
Plaćate samo stvarni trošak poštarine!

(slika je simbolična a radi se o APTAMILU 1)
daan_mark is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 08:58   #88
Quote:
crnkicaa kaže: Pogledaj post
molim ima li netko mozda avetove bocice od 260 i 330ml,a da mu vise ne trebaju? nije bitno što su korištene. malena razbila bočice,odnosno dno im je napukao pa više se ne mogu koristiti,pa molim sve vas javite se ako imate.
imaš pp.
__________________
ALEN (smucavac mali) 21.11.2007
DINO (mamina maza i priljepak) 09.03.2009.
pzulic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 12:59   #89
-neotvoreno mlijeko Aptamil Anti Refluks

-olival bademovo ulje neotvoreno!

poklanjam!
drugo ošlo!!!
__________________
kiki riki miki moj!
chica bonita is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 17:50   #90
ako ima netko obicna kolica (ne kisobran vec lezeca) za pokloniti nek mi se javi

treba nam za jednu mamu cija beba je u domu a beba je bolesna i treba je voziti svuda jer ne moze hodati ni stajati
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2010., 14:12   #91
mjenjam

Mjenjam Lino medvjediće od svih kilaža za neku slikovnicu ili manju knjigu sa pričama-po dogovoru i primjereno broju medvjedića(slikovnica ili knjiga novija ili dobro očuvana)
DAVORKA VŽ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2010., 16:01   #92
za moju prijateljicu koja nigdje neradi kao ni njen muž osim nekad malo sa strane
molim na poklon za manju curicu didakticku igracku ili kakvu slikovnicu ili pricu za djecu a za stariju robicu od 2 god
kvikikviki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2010., 19:18   #93
Smile

Quote:
sarah21 kaže: Pogledaj post
POKLANJAM SKORO NOVU ROBICU ZA CURICE OD 0-3 MJ
I POKLANJAM 3 PAKETA PELENA

PREDNOST RIJEKA I OKOLICA JER NEMAM ZA POSTARINU
imam sestricnu koja je trudna pa bi joj to dobro doslo molit cu vas samo da mi napisete dal mi mozemo poslat vam novce za postarinu
dto110 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 16:33   #94
Poklanjam kolica Baby relax 3 u 1:
- sportska kolica (3 položaja naslona, mrežica od ispod, kotači 360°, mogućnost fiksiranja u smjeru ravno naprijed, alu felgice ...) + kupola + "kabanica za kolica",
- košara sa unutrašnjim jastucima, "madracićem", pojasom za "fiksiranje bebača, za fiksiranje košare u autu, sa kupolom i zimskom navlakom
- AS grupa 0 sa zimskom navlakom i kupolom
Uz njih smo bili dobili i torbu i podlogu za previjanje (onu putnu, kao kvadrat, s jedne strane nepromočivo, s druge neki mekani materijal.

Torbu bismo si ipak zadržali, nju još uvijek koristimo.

Sve je čisto i uredno, ali se na samom sportskom dijelu vidi da je korišteno. Dvoje klinaca se vozilo u njima, pa definitivno nij esavršeno.
Ali, ako kome treba, mi bismo to rado poklonili.
Prednost je svakako ljudima iz Rijeke i okolice jer ja ne znam kako to transportirati u kompletu, a i nemam love za poštarinu, ali ako imate rješenje za transport na daljinu, meni je svejedno.

Kolica su crvena, ostala oprema sva tamno crvena.
__________________
*Kad postoji volja, nađe se i način!*
Ferrari-Ficho is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 15:59   #95
poklanjam dvoje bambino mio zaštitne gaćice do 7 kg,moje dijete je to preraslo. Coveri su dosta nošeni i koristilo ih je dvoje djece,ali još uvijek mogu poslužiti. ja sam u njih stavljala tetre,pa eto i još jedan prijedlog kako se mogu koristiti

i imam jednu molbu:
ima li netko mali stolić za djecu nije bitno u kakvom je stanju,sve što sam gledala za kupiti mi je preskupo pa si ne mogu priuštiti
crnkicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 11:58   #96
trazim ako netko ima odjecu i ostele potrepstine za djevojcicu od 3 god i djecaka od 4-5 mj,moze i veca...treba mi za bratovu djecu ni on ni zena ne rade a moja djeca su vec jako velika...hvala svima unaprijed!!
xandria is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 15:47   #97
Molila bih ako netko ima da mi pokloni AS (ne onu za čisto male bebe tkz.jaje već za veće bebe moja curica ima 9 mj),također ako netko ima aspirator za nosić onaj koji ide na usisavač i dadaktičke igračke primjerene spomenutoj dobi.Meni je ovo treća beba,velika je razlika između djece u godinama sve sam njihovo podijelila pa molim dobre ljude koji imaju spomenuto da mi se jave.
Hvala
danica221 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 01:05   #98
Ako ima koja mamica da želi pokloniti koju trudničku haljinu ili hlače neka se javi na PM. Mojoj susjedi koja je lošeg imovinskog stanja će dobro doći.
Unaprijed hvala
green eyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 14:12   #99
djecja hrana

poklanjam:
- hipp instant caj od koromaca (26.5.2011)
- 2 x hipp prva mrkvica za dojence (8.10.2011)
- hipp mrkva s jabukom (8.7.2011)
- hipp kukuruz secerac s pire krumpirom i puretinom (24.9.2011)
- 2 x holle kasica od pastrnjaka (9.11.2011)
- hipp good night voce (3.3.2011)

u zagradi je rok trajanja
lokacija: zagreb zapad
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 15:24   #100
molila bi ako ima netko za pokloniti nešto robice za curicu veličine 74, najpotrebnije su joj malo deblje majice i trenirkice, naravno poštarinu plačam ja. hvala vam
__________________
Prodaja
tina3004 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:03.