Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2013., 01:07   #1
Question "Ljubav" preko interneta. tko je u pravu?

Evo jedne klišejaste priče koja je prerasla u konstantno prepucavanje tko je u pravu. Budući da smo oboje presubjektivni molim vas ,dragi forumaši, za vaše mišljenje jer će u suprotnom bombe padat da...da...u pitanju je zadovoljavanje ega! Pa da počnem
„upoznali“ smo se prije nekoliko godina preko interneta na jednoj igrici. Igrali se..zezali..pa razmijenili skype...pa kasnije brojeve..i tako je sve počelo... Kao stariji od mene 18 godina, tada, nisam ni pomislila da ćemo se ikad sresti. ON – OZENJEN, TROJE DJECE,KOKETAN, SARMANTAN, ZNA ŠTO ŽENE VOLE, HRVAT U INOZEMSTVU....MUSTRA I POL...ukratko; sve što je zabranjeno nama ženama, a opet tako primaljivo! JA: mladja od njega puuuuno, zaigrana studentica, neiskusna, konzervativna (nema šanse da se petljam sa oženjenima).. kao, bila sam jaka u svojim stavovima, a u stvari sam se sve više i više uplitala u njegovu mrežu igrica. I iako sam ja mislila da vodim igru, on je bio taj koji je prepredeno imao sve konce u svojim rukama  I tako su naši razgovori postali sve intenzivniji, ali i intimniji... doslo je i do famoznog cybera...malo slikice...i tak to (shy) ...bio je prvi s kojim sa se upustila u takvo nešto...jer prema njegovim riječima „sve je to normalno i za ljude i ne treba biti ograničen“. Moram priznati da su postojale i iskrice .,.neki čudan nagon i želja za njim. Naravno, htio je da se nađemo...“ono ne moramo ništa drugo osim popit kavu prijateljski“. Dugo sam se opirala i nisam htjela...a onda kad sam čak malo i popustila desilo se da sam ga našla u privatnom razgovoru s jednom ženskom u vrijeme kad je rekao da radi. On je naravno opovrgnuo to i rekao laž.... LAŽ! RAZOČARANJE! Tu je priča bila za mene završena i od toga dana i sljedećih nekoliko godina.

ALIIIIIII...uvijek postoji ali...ahhhh  Nakon par godina uspješnog izbjegavanja opet smo se sreli na igrici i obnovili kontakt..malo po malo... s tim da sam ovaj put ja bila u vezi, a on mi je priznao svoje „ženskaroske pohode“. I postali smo, usudim se reči, na neki način prijatelji. On meni govorio sve probleme...tajne... ja njemu. Njegova priča nova; bio se zaljubio u jednu malu koja je iz mjesta pored mene..započeli su vezu, on se namjeravo rastavit i smirit s njom, no onda ga je mala prevarila i on je jako razočaran i tužan bio...blablabla. Moja empatija na vrhuncu i emocionalna nestabilnost u vezi rezultirali su opet „vezanjem“ za njega. Veza mi je bila burna i samo je trebala neka kap koja će preliti čašu. To se i desilo... prekidam s dečkom vrlo burno i ovaj nedostatak emocionalne „čvrtoće“ projiciram na njega. Bio mi je mašta...bijeg... pričao mi je sve što mi je trebalo...rastat će se..živjet ćemo skupa....smirit će se jer njemu treba mir u ovim godinama... rekao je da me voli... da je zavolio onu malu jer ga je podsjećala na mene..da sam mu uvijek bila draga, ali da onda nije bilo vrijeme za nas i da je bio pre hirovit..ali da je sad iskren prema meni. Meni je naravno sve to sumnjivo bilo, ali sam bila iracionalna ... zbog bivše veze gdje mi je i samopouzdanje bilo srozano ispod nule....a i prošlosti s njim. Jednostavno sam se prepustila mašti..govorila i ja njemu da ga volim...poletila sam u taj svijet... za koji sam duboko u sebi znala da je nemoguć i da opet padam u njegovu mrežu. No ovaj put mi je bilo svejedno za posljedice. Htjela sam ga vidjet..htjela sam ga upoznat...bit s njim..pa makar jednu noć...htjela sam napraviti nešto što nikad nisam...pomaknut svoje granice...opustiti se konačno...NAPRAVITI ONO ZABRANJENO!!!!

Caka je u tome svemu bila da sam ja još uvijek voljela svojeg sad već bivšeg dečka, što sam i ovom dotičnom rekla. Volio je i on mene, ali je došlo do netrpeljivosti zbog manjka iskrene komunikacije i rezultat je bio prekid. Nakon prekida se nismo čuli mjesec dana, a s ovim sam za to vrijeme „virtualno ljubovala“. On mi je dao krila...a i bila sam konačno slobodna..mogla sam konačno nakon tri godine raditi što me volja!!! Izlazila sam, upoznavala nove ljude..nove dečke..a .i oni „stari“ nekim čudnim putevima vratili su se u moj život. No sve rezervirano i ništa ozbiljno. E, onda su počele kave s bivšim... nakon ne znam koliko vremena otvorio mi je dušu i srce i pričali smo o svemu...i došli smo do zaključka da jedan bez drugog ne možemo, ali da ne možemo ni zajedno i da nam treba vremena i odvojenosti kako bismo sredili sebe i svoje živote. Rekla sam ovome što se desilo i nije odobravao moje odlaske na kave s njime...dapaće uvjetovao me je ... rekao je nek ga čekam....nek čekam naš susret i nek ne budem s nikim do onda...a u Hrvatsku je mogao doći tek za nekoliko mjeseci. S obzirom da je to bio još uvijek samo VIRTUALNI čovjek...čovjek s kojim u živo nisam provela ni jedne sekunde svog života nisam mogla dati to obecanje...ali sam mu ipak dala jer sam mislila da ništa ni neće biti. Smatrala sam, a i dalje smatram da to nije mogao od mene tražiti jer je ipak on taj koji svaku većer spava sa SVOJOM ŽENOM(bez obzira jel se xexaju ili ne..on je zauzet!)!!!! No, onda se desilo...jedna kava s bivšim je završila usputnim sexom...i to sam ovome prešutila.
Došao je u Hrvatsku..našli se..bili zajedno 3 puta... ali je bio sve ono što nisam očekivala... bio je rezerviran...šutljiv..čudan... dao mi je objašnjenje da je takav kako bi se ja mogla opustiti. Yeah right! Htjela sam ..pokušala na sve načine izvuci iz njega što se dešava...no ništa..nije me mogao pogledati u oči... i prije odlaska rekao mi je da je ono curu iz mojeg mjesta izmislio...a kad je otišao rekao mi je sve....REKAO JE DA JE SVE LAGAO...DA NIKAD NIJE NI MISLIO IMATI BUDUĆNOST NEKU SA MNOM...I KAO DA IMA PROBLEM DA SE TAKO ZALJUBI U NEKOG I ČIM MU TA OSOBA „DA“ ODMAH SE ODLJUBI! Da, društvo...bila sam lovina dok me nije ustrijelio...i već je sljedeći dan išao po novu
Znala sam da je ženskaros..i ne mogu reči da sam bila iznenađena...ali me pogodilo kako je mogao lagati tako... mjesecima lagati..izmišljati priče za jednu noć sexa... hmmm...ako se mene pita...previše truda uloženo... mogla sam mu dati iz bez toga! Ali njega ne zadovoljava samo sex..on želi cijeli paket...želi da ženska padne svakako..ponajviše emocionalno..to je njegova hrana...njegov elixir mladosti.
I SAD DOLAZIMO DO POANTE CIJELE PRIČE. Budući da smo tako iskreni na kraju bili malo sam mu bacila bubicu u uheko i rekla da sam za vrijeme našeg „virtualnog ljubovanja“ bila s bivšim. EEEEE...tu je njemu ego bio povrijeđen, a njegova reakcija „meni si govorila da me voliš, a sexala se s drugim“. Ono, ALLLLLLLLLOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!! Ja sam se pomirila sa situacijom da je on takav, ali on ne može k sebi doć da sam ja „ono“ napravila... PA SE PITAM ŠTO SAM JA TO NAPRAVILA?! Jesam li ga trebala naivno čekati da mi napravi ovo što je na kraju i napravio??? Što vi mislite dragi forumaši? Tko je u ovoj priči dobar, a tko loš?! Tko je lud, tko zbunjen i jel ima uopce normalnih?! Tko je koga u ovoj priči izigrao? Zanima NAS vaše objektivno mišljenje... Mi se non stop prepucavamo... i predbacujemo jedan drugome. hvalaaaa
zbunjena25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 01:26   #2
Wtf.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 01:33   #3
Ni u jednom koraku nisi pogriješila. A gospon treba pomoć nekih drugih institucija. Bdw, napisano odlično, sa stilom, duhom i vrlo simpatično
__________________
Duobus litigantibus tertius gaudet
Dashiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 01:35   #4
Quote:
zbunjena25 kaže: Pogledaj post
Što vi mislite dragi forumaši? Tko je u ovoj priči dobar, a tko loš?! Tko je lud, tko zbunjen i jel ima uopce normalnih?! Tko je koga u ovoj priči izigrao?
Iskreno, koga boli kurac?
Ovo tvoje ti se zove trošenje vremena na razmišljanje o glupostima.
__________________
If you are not too long, I will wait here for you all my life. (O.W.)
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 01:52   #5
jebote na sto ljudi izgube toliko puno vremena...
Ajde izgubiti jedan dan razmjene poruka, izgubim ih i ja ponekad. Ali toliko dugo, jos na dva puta. Unistavati si RL zbog prica nekog matorca koji pokusava opaliti piletinu i spreman je na to gubiti vrijeme jer je eto sutljiv i sav nikakav u RL pa to ne bi nikada mogao napraviti bez toga...
Ne znam ni koja je na kraju poanta threada ali trebalo bi ga printati i dijeliti uz dsl routere, kao upozorenje
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 08:32   #6
savršeno si pašete. on ti prodaje priču, ti voliš jeftinu romantiku i još u oblaku lažnog prijateljstva, nejebice i cyber svijeta.

e, nečeš dobiti nakraju spomenik za razumjevanje.

možda jedino veljača vas uvrsti kao sporednu priču u nekoj sapunici.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 08:38   #7
Očito da je lik sam sebi išao dokazivat neke stvari, da još uvijek može barit, da može povalit nešto sa strane... Završi to čim prije. Ti si samo nasjela na njegove laži, kažeš, ni prva ni zadnja... Meni je on totalno negativan lik u ovoj priči
__________________
Kad žena uzme stvar u svoje ruke, onda je to već velika stvar.
krvnijevoda is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 08:44   #8
Mene jebote u cijeloj prici zanima tkp je to MI u zanima nas vase misljenje..
inace, bilo ti je monotono, nasla si si zabavu, i sad imas o cem razmisljat i analizirati..
__________________
...but I don't cry for yesterday there's an ordinary world somehow i have to find. and as i try to make my way to the ordinary world i will learn to survive ... DD
VatroSlavka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 08:46   #9
Quote:
zbunjena25 kaže: Pogledaj post
Tko je u ovoj priči dobar, a tko loš?! Tko je lud, tko zbunjen i jel ima uopce normalnih?!
Ne. U toj vašoj priči nema. Dijete(ne po godinama) i kompleksaš u natjeravanju oko stabla.
__________________
A tout le monde
Apophis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 08:54   #10
Mene zanima samo jedna stvar.
Koja igrica?
BrandyMexico is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 09:21   #11
Quote:
zbunjena25 kaže: Pogledaj post
I KAO DA IMA PROBLEM DA SE TAKO ZALJUBI U NEKOG I ČIM MU TA OSOBA „DA“ ODMAH SE ODLJUBI!

Ajde bar nisi naletjela na Normana Batesa.

Quote:
zbunjena25 kaže: Pogledaj post
PA SE PITAM ŠTO SAM JA TO NAPRAVILA?!
Nisi aktivirala Parental control
__________________
It's Just A Ride
sadeski is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 09:27   #12
pocni pit'.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 09:43   #13
Koliko niske kriterije mora netko imati da ga i najjadniji ljakse moze uvjeriti da je njihova prica posebna...
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 09:47   #14
Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post
Koliko niske kriterije mora netko imati da ga i najjadniji ljakse moze uvjeriti da je njihova prica posebna...
pa, morati ces priznati, njihova prica jest POSEBNA.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 10:32   #15


Čak ni ja ne bih nasjela na njegove priče, a inače sam teška naiva.
__________________
Zivim u Hercegovini.
usne boje mesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 10:48   #16
Quote:
zbunjena25 kaže: Pogledaj post
.................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ........................ PA SE PITAM ŠTO SAM JA TO NAPRAVILA?! Jesam li ga trebala naivno čekati da mi napravi ovo što je na kraju i napravio??? Što vi mislite dragi forumaši? Tko je u ovoj priči dobar, a tko loš?! Tko je lud, tko zbunjen i jel ima uopce normalnih?! Tko je koga u ovoj priči izigrao? Zanima NAS vaše objektivno mišljenje... Mi se non stop prepucavamo... i predbacujemo jedan drugome. hvalaaaa

Čitam ..................... da bi na kraju ti pitala ko je dobar, a ko loš?

I ko ste to VI? (iz onog "nas")

Dobra si. Jel to hoćeš čuti? A još bolji je tvoj momak. Eto.
ogranicena is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 10:49   #17
Nisi ti, draga, prekinula s dečkom zbog manjka komunikacije nego jer te zasvrbila p****
__________________
"Glumiti, dozirati, biti distanciran ili hiniti emocionalnu hladnoću ne znači biti mističan. To naprosto znači biti pozer."
Dark Dizkober is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 10:55   #18
Tvoj problem se manifestira kao sudar dva EGA, ali mislim da je problem malo dublje prirode.
Oboje ste se "zaljubili", ali itekako ste svjesni da dalje od toga jednostavno NE IDE.
(3x komada djece i žena (MAJKA te iste djece - ON to itekako za))
Sad na neki način tražite opravdanje i kako se što jeftinije izvuć iz cijele situacije.
OBJAŠNJENJE:
Dakle, tebi je u tom trenutku trebalo malo paženje i dubljih razgovora koje, očigledno, nisi mogla uspostavit s bivšim dečkom.
Njemu je trebala, bezazlena, distrakcija od njegove svakodnevnice.
Mislim da lik nije nikakav prvorazredni švaler jer da jeste, onda ne bi tražio neku curu u drugoj državi i definitivno joj ne bi posvetio toliko vremena.
Pali ste jedno na drugo zbog toga što ste se razumjeli i sad vas je samo strah priznati da bi htjeli nešto više, ali ste itekako svjesni da se "više" nikada neće dogoditi.

Lekciju ste oboje naučili, sad to prebolite i nastavite dalje.
Prekinuti svaki oblik komunikacije s dotičnim gospodinom bi bila najbolja opcija.
The end... nastavi dalje i upoznaj nekog s kime bi danas-sutra mogla izgraditi nešto više...nekog tko ne nosi toliko prtljage sa sobom
moj uname is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 11:31   #19
Moj uname...potpisujem što si napiso...još bi dodala...sitnicu...jebivetar sa stilom...nadam se da će uskoro odvjetrit iz njene virtuale kad dotična shvati što želi...ali dotična bi se mogla malo poigrat kao on s njom i reć mu da je zaručena...
sherry lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 15:59   #20
nesigurna cura se spetljala s emocionalnim vampirom i manipulatorom koji je 18 godina stariji od nje, kome su cure vrlo privlacne sve dok ih ne osvoji pa tako i ona.

Dobra prica za "moju istinu" ali i za promatranje studenata psihologije.
__________________
Nisam procitao pravila za oblikovanje potpisa.
Kick_Ass is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger