Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2014., 11:59   #61
Quote:
Little Floramy kaže: Pogledaj post
kei Tee....budem ali za to mi treba malo vremena da izlistam svoje mailove kad stignem....piše ti na svakoj stranici pod shipping kolko je ili ako ide preko posrednika ako je iz usa ovisi o njemu. Ja nisam u hrv....za mene je drug.poštarina.

ma znam da puno trazim, ali hvala ti svejedno
keiTee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 18:10   #62
Quote:
maramko kaže: Pogledaj post
Bok cure, ima li netko iskustva s next piđamicama? Jel su sve od onog debelog pamuka ili ima nesto i tanjeg za ovo sad vrijeme?
mi imamo ljetne i predebele su mi.
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 00:03   #63
Pidamice i oni kompletici u jednom djelu kratkih rukava na kopcanje ....su pretopli za ljeto ali kako vidim vrijeme u hrv.mislim da ce ti brzo posluziti ...jesen/zima
__________________
The light of morning decomposes everything
Little Floramy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 12:04   #64
to sam si i mislila...hvala cure!
maramko is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 15:47   #65
Quote:
slatkish kaže: Pogledaj post
jel netko vraćao nešto kupljeno u nextu online. Kako ste slali i koliko to košta? došlo mi je nešto krivo...
ponavljam pitanje.
meni nije krivo došlo već je prevelik broj.
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 12:10   #66
Cure jel znate neku web stranicu koja dostavlja kod nas,a da ima veliki izbor dječje posteljine,setova?!?!?
Lakonoga777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 14:57   #67
Quote:
Lakonoga777 kaže: Pogledaj post
Cure jel znate neku web stranicu koja dostavlja kod nas,a da ima veliki izbor dječje posteljine,setova?!?!?
ja sam gledala na ebayu, neki poljski proizvodac, onako komplet posteljine + one ogradice. ali cijene su bile dosta visoke. ali su dizajni prekrasni. i bilo je puno kombinacija, bez ovoga, s onim.

odustala sam jer su sve te ogradice samo onako za pola krevetica, a ja sam trazila da bude skroz naokolo, tako da ne znam kako to uzivo izgleda.
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 17:47   #68
Da gledala sam i ja preko ebaya,al nekako sam skeptična isto radi tih štitnika sa strane,a ovdje kod nas mi se ništa tako posebno ne sviđa,a htjela bih neku lijepu, ne znam gdje da više tražim :/
Lakonoga777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 18:19   #69
Quote:
Lakonoga777 kaže: Pogledaj post
Da gledala sam i ja preko ebaya,al nekako sam skeptična isto radi tih štitnika sa strane,a ovdje kod nas mi se ništa tako posebno ne sviđa,a htjela bih neku lijepu, ne znam gdje da više tražim :/
evo bas sam gledala i tu

http://www.magicbaby.hr/namjestaj-i-...ema-za-krevet/


skupo ko suho zlato
i u adaxu sam gledala, ista stvar
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 21:56   #70
Ma više-manje mi je za cijenu,ali kad se meni to ništa posebno ne sviđa.
Lakonoga777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 21:39   #71
Ima li dobrovoljaca za narudžbu preko mothercare , pa da podjelimo poštarinu ?
Lakonoga777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 20:39   #72
Quote:
Lakonoga777 kaže: Pogledaj post
Ima li dobrovoljaca za narudžbu preko mothercare , pa da podjelimo poštarinu ?

Prevelika ce ispasti pt, pokušajte dodati stvari u košaricu pa provjerite pt
dreamer~dreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 09:22   #73
Quote:
vlovrec kaže: Pogledaj post
ja sam gledala na ebayu, neki poljski proizvodac, onako komplet posteljine + one ogradice. ali cijene su bile dosta visoke. ali su dizajni prekrasni. i bilo je puno kombinacija, bez ovoga, s onim.

odustala sam jer su sve te ogradice samo onako za pola krevetica, a ja sam trazila da bude skroz naokolo, tako da ne znam kako to uzivo izgleda.
Quote:
Lakonoga777 kaže: Pogledaj post
Da gledala sam i ja preko ebaya,al nekako sam skeptična isto radi tih štitnika sa strane,a ovdje kod nas mi se ništa tako posebno ne sviđa,a htjela bih neku lijepu, ne znam gdje da više tražim :/
A da nađete neku tetu šivalicu (ima gomila kreativki na ovom i drugim forumima) za te ogradice? Većina gotovih je samo za pola ili trećinu kreveta.
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 10:23   #74
ja cu na kraju kupiti u ikei.
em je jeftino, mislim da je 69kn. i u bijeloj boji, ne volim sareno. tako da mi savrseno odgovara. a psteljinu vec imam pa mi je glupo kupovati one cijele komplete.
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 13:05   #75
Cure,

je li moram pazit na carinu kad naručujem s Nexta?
bummby is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 13:42   #76
ne, u EU smo, nema carine.
slatkish is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 13:45   #77
slatkish, hvala puno.
bummby is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 16:07   #78
Ima tko da je naručivao sa ove stranice http://www.olang.co.uk/category/factory_outlet_kids ...mene zanimaju Olang čizmice za malenu,ali ne vidim nigdje kolika je dostava za HR

Ili ako tko zna neku drugu stranicu odakle bih mogla naručiti Olang čizmice?
cerveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 15:20   #79
Ako je netko iz Zg zaintereseriran za zajedničku narudžbu folije za koš za pelene (https://www.forum.hr/showthread.php?p...1#post51870011 ) i podjelu poštarine, neka se javi na pm slobodno
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 12:08   #80
Quote:
Lakonoga777 kaže: Pogledaj post
Da gledala sam i ja preko ebaya,al nekako sam skeptična isto radi tih štitnika sa strane,a ovdje kod nas mi se ništa tako posebno ne sviđa,a htjela bih neku lijepu, ne znam gdje da više tražim :/
Ni meni se nije svidjelo ništa od onoga što sam vidjela, pa sam u Ikei kupila ovaj štitnik: http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/30113939/ i materijal koji mi se svidio, i dala krojačici da mi sašije presvlaku.

Ima divnih materijala, odabereš si koji hoćeš i dobiješ štitnik kakav želiš za malo para
Chilly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:47.