Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2016., 11:43   #1041
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Najviše minutu? Ahahahaha kakvo nepoznavanje fizike, prestrašno, pa što su vas učili u školi?
Nisu.



SF
__________________
"See? All you have to do is lead the Gauls to a Roman patrol, and they forget you. Makes you feel a bit of a swine, but it saves your bacon!"
SusFerox is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 12:55   #1042
Nije da ih nisu učili, nego netko nije naučio.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 14:49   #1043
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Najviše minutu? Ahahahaha kakvo nepoznavanje fizike, prestrašno, pa što su vas učili u školi?
Koliko sam ja brojio sekundi prije nego su se rasplinuli i nestali tragovi to je bilo negdje oko 60-70 najviše 90sekundi a sada ti meni kaži koliko tvoja teorija fizike broji sekundi ili minuta?
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 15:06   #1044
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Koliko sam ja brojio sekundi prije nego su se rasplinuli i nestali tragovi to je bilo negdje oko 60-70 najviše 90sekundi a sada ti meni kaži koliko tvoja teorija fizike broji sekundi ili minuta?
Ali chemteoretičari tvrde da traju max. 20 minuta, ti si to debelo srezao.
Ja tvrdim da vrijeme trajanja traga ovisi jedino o atmosferskim uvjetima na određenoj visini. Nije ista temeperatura na 8500 metara visine i ona na 9000 metara, kao što nisu isti uvjeti glede vlažnosti zraka. Znači moraju se poklopiti temepatura i vlažnost zraka kako bi trag ostao kraće na nebu ili duže. To je čista fizika.

No problem ovdje što nitko od vas, teoretičara nije nigdje dokazao i pokazao u kojem kemijskom spoju aluminij, barij, stroncij i ostali u kombinaciji sa česticama vode stvaraju takav trag na nebu da se prirodnim putem ne može stvoriti na nekoj određenoj visini, nego moraju biti samo ti određeni spojevi. Kada to dokažete, onda ova teorija može imati svoje uporište, ovako, teorija iz usta Krešimira Mišaka koji je rekao da je dovoljno samo pogledati u nebo i vidjet ćete tragove jednostavno nema nikakvo čvrsto uporište. I to nitko nije od vas chemičara to dokazao, pogotovo Pepita Prasica, koja samo šmugne čim ju se zašamara i stjera u kut, jer nema odgovora na čisto normalna i jednsotavna pitanja s kojima bi potvrtili ovu TEORIJU.

Kada potvrdite teoriju ili joj date čvrsto uporište za daljnju raspravu, javite se, slobodno, ja ću uvažiti sve ono što ima veze sa zdravim mozgom i što se realno i može napraviti. Ovako, sulude ideje o tome da se nešto pušta sa 10 kilometara visine i da to ima DIREKTAN i jači utjecaj nego sav ovaj utjecaj industrije i prometa tu pri tlu. Da hoće netko aluminijem otrovati sav ovaj silan narod, efektivnije i tajnovitije bi mogao napraviti sa običnim kombijem ili čak kamionom.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 20:43   #1045
Još uvijek čekam Pepu da odgovori na zadnje pitanje. Mora da je isparila...

No, nepoznavanje osnovne fizike uz bujnu maštu i nešto labilniji karakter rezultiraju pričom o nekakvim denzitetima, gušterolikima i ostalim kurcima palcima. Mislim...stvarno moraš biti dobro puknut pa vjerovati u bullshit. Možda su i neke supstance u pitanju.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 23:28   #1046
Ne znam uopće o čemu ti pričaš Miki 1988 ,previše si toga nadrobio i izmješao ,malo istine , malo zvanične izmanipulirane nauke, malo tvoje subjektivne nauke...uglavnom ja nisam nikakav teoretičar zavjere niti teoretičar kemtrejlova , ja samo direktno opažam stvari a ne in-direktno preko misaonih programiranih oblika među koje spadaju i programirane teorije nauke među kojima je i zvanična i od kolektiva prihvačena fizika za koju je jedini istinski naučnik i genije na ovom planetu Nikola Tesla rekao da je ta- zvanična fizika- čista perverzija koja se bavi samo ispraznim teorijama i ispisivanjem jednadžbi na ploči bez ikakve utemeljenosti u stvarnom životu.

Ponoviću još jednom -pratio sam mnogo puta KONtrejlove kako ih avioni ispuštaju na različitim visinama i to su uglavnom manje visine jer ih jasno vidim dalekozorom sa jakim x30povečanjem. Ti KONtrejlovi ili kondezacijski tragovi aviona su poslije ispuštanja ama BAŠ UVIJEK TRAJALI ili stajali u zraku od 60 do 90 sekundi najviše dok se nisu raspršili i nestali.

Kada sam pratio dalekozorom s jako velikim povečanjem x30( povečanje koje je zadnja granica s kojom čovjek s najmirnijom rukom može vidjeti nešto u daljini) ,kada sam pratio avione koji izbacuju KEMtrejlove ili kemijske tragove ,ti avioni su bili mnogo manji u kadru jer takvi lete na mnogo večim visinama ali sam jasno mogao vidjeti mlaz, koji za razliku od onih aviona na manjim visinama je mlaz koji izlazi kroz cijela krila aviona i mnogo je gušči i na kraju sam gledao koliko otprilike stoji u zraku i to je ponekad za lijepa vremena bez vjetra znalo biti i do sat, sat i pol dok se širio spuštajući se prema tlu.
Kakvi se to KONdezacijski trag aviona može spuštati sat i pol šireći se prema tlu.Logično je da to nema nikakve veze s vodenom parom već s barijem ,aluminijem i sa još jačim i otrovnijim supstancama-što se može zaključiti- za koje su ispitivači zaključili da ne znaju koje su jer tih elemenata nema u nikakvim knjigama.

Čovjek se umori od ovakvih rasprava koje ne vode nikuda a tko ovo nije sada shvatio jednog dana sigurno hoće :

Ako za nešto nisi spreman unutar sebe , unutar svoje psihe ,ne možeš to ni percipirati - vidjeti. Realnost je unutar tebe , vanjski svijet je samo refleksija tvog unutarnjeg svijeta. Tako je i sa kemtrejlovima ,ne možeš ih vidjeti ili percipirati sve dok za to nisi spreman unutar sebe.

Sve u svoje vrijeme.

Neka vam je sa srečom
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 23:33   #1047
Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post
Strah od preispitivanja vlastitih uvjerenja je općenito jedan od najvećih strahova.
Mnogi se toga boje jer u dubini osjećaju da bi eventualna drugačija saznanja mogla baciti u vodu sve ono u što su oduvijek vjerovali, a to je poprilično neugodan osjećaj.
Zato je guranje glave u pijesak najdraža opcija, jedini problem je što je guzica tada najisturenija.
Prijatelju, s ovim si dao odgovor na skoro sva pitanja vezana uz ovu temu.
Daljnje diskusije su samo nepotrebno bacanje energije.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 23:46   #1048
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Ne znam uopće o čemu ti pričaš Miki 1988 ,previše si toga nadrobio i izmješao ,malo istine , malo zvanične izmanipulirane nauke, malo tvoje subjektivne nauke...uglavnom ja nisam nikakav teoretičar zavjere niti teoretičar kemtrejlova , ja samo direktno opažam stvari a ne in-direktno preko misaonih programiranih oblika među koje spadaju i programirane teorije nauke među kojima je i zvanična i od kolektiva prihvačena fizika za koju je jedini istinski naučnik i genije na ovom planetu Nikola Tesla rekao da je ta- zvanična fizika- čista perverzija koja se bavi samo ispraznim teorijama i ispisivanjem jednadžbi na ploči bez ikakve utemeljenosti u stvarnom životu.

Ponoviću još jednom -pratio sam mnogo puta KONtrejlove kako ih avioni ispuštaju na različitim visinama i to su uglavnom manje visine jer ih jasno vidim dalekozorom sa jakim x30povečanjem. Ti KONtrejlovi ili kondezacijski tragovi aviona su poslije ispuštanja ama BAŠ UVIJEK TRAJALI ili stajali u zraku od 60 do 90 sekundi najviše dok se nisu raspršili i nestali.

Kada sam pratio dalekozorom s jako velikim povečanjem x30( povečanje koje je zadnja granica s kojom čovjek s najmirnijom rukom može vidjeti nešto u daljini) ,kada sam pratio avione koji izbacuju KEMtrejlove ili kemijske tragove ,ti avioni su bili mnogo manji u kadru jer takvi lete na mnogo večim visinama ali sam jasno mogao vidjeti mlaz, koji za razliku od onih aviona na manjim visinama je mlaz koji izlazi kroz cijela krila aviona i mnogo je gušči i na kraju sam gledao koliko otprilike stoji u zraku i to je ponekad za lijepa vremena bez vjetra znalo biti i do sat, sat i pol dok se širio spuštajući se prema tlu.
Kakvi se to KONdezacijski trag aviona može spuštati sat i pol šireći se prema tlu.Logično je da to nema nikakve veze s vodenom parom već s barijem ,aluminijem i sa još jačim i otrovnijim supstancama-što se može zaključiti- za koje su ispitivači zaključili da ne znaju koje su jer tih elemenata nema u nikakvim knjigama.

Čovjek se umori od ovakvih rasprava koje ne vode nikuda a tko ovo nije sada shvatio jednog dana sigurno hoće :

Ako za nešto nisi spreman unutar sebe , unutar svoje psihe ,ne možeš to ni percipirati - vidjeti. Realnost je unutar tebe , vanjski svijet je samo refleksija tvog unutarnjeg svijeta. Tako je i sa kemtrejlovima ,ne možeš ih vidjeti ili percipirati sve dok za to nisi spreman unutar sebe.

Sve u svoje vrijeme.

Neka vam je sa srečom
Tvoj je mozak zatrovan, to je više nego očito.
A i jako se brzo umara pošto je tvoj mozak sudjelovao u zadnjih stranicu i pol, ako i toliko, očito fali kapaciteta.
I naravno da ova rasprava ne vodi nikuda jer nikad nije ni vodila pošto se sve svodi na dokaze tipa "samo treba znati otvoriti oči, da nismo pod utjecajem medija" i sl. Ako je tako, log off sa ovog foruma i interneta općenito i živi u svojem malom shizosvijetu daleko od bilokakvog utjecaja, pa će ti biti lijepo. A nas zatrovane ostavi da nas truju.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 12:45   #1049
@Cosmic, posto si ti ocito jedini svjedok sustavnog zaprasivanja..
Kaj ces napravit po tom pitanju tj kak ces se obranit od tih otrova?

Svjedoci smo mnogih teorija zavjera, a kraj nikak da dodje
zvonac_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 06:17   #1050
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Nikola Tesla rekao da je ta- zvanična fizika- čista perverzija koja se bavi samo ispraznim teorijama i ispisivanjem jednadžbi na ploči bez ikakve utemeljenosti u stvarnom životu.
Da, to je istina. Teorija teorije koja vrlo rijetko ima veze sa stvarnošću.
I to se onda zove znanost.


Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Prijatelju, s ovim si dao odgovor na skoro sva pitanja vezana uz ovu temu.
Daljnje diskusije su samo nepotrebno bacanje energije.
Slažem se. Koliko god se trudio, ne možeš nepismenom objasniti kako si dobru knjigu pročitao kad on niti zna što je knjiga niti što su slova...

Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Kada sam pratio dalekozorom s jako velikim povečanjem x30( povečanje koje je zadnja granica s kojom čovjek s najmirnijom rukom može vidjeti nešto u daljini) ,kada sam pratio avione koji izbacuju KEMtrejlove ili kemijske tragove ,ti avioni su bili mnogo manji u kadru jer takvi lete na mnogo večim visinama ali sam jasno mogao vidjeti mlaz, koji za razliku od onih aviona na manjim visinama je mlaz koji izlazi kroz cijela krila aviona i mnogo je gušči i na kraju sam gledao koliko otprilike stoji u zraku i to je ponekad za lijepa vremena bez vjetra znalo biti i do sat, sat i pol dok se širio spuštajući se prema tlu.
Kakvi se to KONdezacijski trag aviona može spuštati sat i pol šireći se prema tlu.
Logično je da to nema nikakve veze s vodenom parom već s barijem ,aluminijem i sa još jačim i otrovnijim supstancama-što se može zaključiti- za koje su ispitivači zaključili da ne znaju koje su jer tih elemenata nema u nikakvim knjigama.
Vezano uz ovo, ja prilažem svjedočanstvo bivšeg pilota koji spada među rijetke koji imaju muda o ovome progovoriti.
On također potvrđuje realnost i prakticiranje CT-a.

Izdvajam dio teksta:

Obični kondenzacijski tragovi nestaju nakon nekoliko minuta, dok tragovi kojima svjedočimo danas ostaju na nebu po cijele dane, a raspršuju se u oblake, neprirodne i više nalik nekom prekrivaču nego oblacima na koje smo naviknuli, a kojih je isto u posljednje vrijeme jako malo.
Naime, riječ je ovdje o chemtrailsima, odnosno kemijskim tragovima koji su od svjetskih vlada priznati nekoliko puta, preko javno objavljenih dokumenta na njihovim službenim stranicama. O njima se normalno razgovara unutar svjetskih organizacija, no ključnu ulogu u zavaravanju ljudi, kada su chemtrailsi u pitanju, imaju mediji, koji unatoč golemom broju priznanja dostupnim svim ljudima, kao da su plaćeni za “pranje” mozga. Chemtrailse niječu i diskreditiraju do kraja, pa danas postoje mnogi ljudi koji pored “zdravih” očiju ne vjeruju da bi netko (moćnici) mogao trovati čovjeka i planet Zemlju.


Iako smo već objavljivali mišljenja pilota, sada se javio još jedan koji se odlučio boriti protiv geoinženjeringa.
‘Moje ime je Willem Felderhof i kao bivši komercijalni pilot, pitanje geo-inženjeringa i modificiranja vremena zaokuplja cijelu moju pozornost. Trebalo mi je neko vrijeme da shvatim da nešto zaista nije u redu. Mislim, i sam sam promatrao nebo, ali jednostavno nisam mislio o tome što se događa, sve dok mi 2009. nije pristigao mail od prijatelja koji je od mene, kao pilota, zatražio ‘pogled’ na kemijske mlazove iznad naših glava. Tada sam zastao, promislio i s potpuno otvorenim umom rekao mu da iz moje perspektive, pilota s više od 10 tisuća sati letova, kao i tehničkih znanja o komercijalnim zrakoplovima, siguran sam da takvi programi kemijskog zaprašivanja, postoje.
Od tog trenutka počeo sam istraživati, promišljati, kao i promatrati nebo svjesno, a nije dugo trebalo da shvatim što se zaista događa.
Bio sam šokiran, ali ne zbog toga što nas sigurno zaprašuju, već zbog činjenice da do sada nije došlo do većeg ustanka pilota i meteorologa čiji je posao analiziranje, istraživanje i predviđanje vremenskih pojava, kao i formiranje oblaka, njihove strukture i dinamike.

No, s druge strane, s obzirom na moju povijest zviždača, jer deset godina sam se borio protiv trovanja zrakoplovne industrije i otrovnog zraka unutar zrakoplova, bio sam upoznat s dinamikom i mehanizmom reakcija pa me to ni nije iznenadilo. Naime, piloti vam imaju ogroman ego, a strah od toga da ne budu označeni kao ‘teoretičari zavjere’ dovoljan je da bojazan od te etikete bude prioritet pred budućnosti čovječanstva.

Razlika između chemtrailsa i contrailsa toliko je očigledna da je nemoguće da jedan iskusan pilot uopće može poistovjetiti jedno s drugim. ‘Kondenzacijski trag na nebu ne ostaje više od minute!
No, ovo što sada vidimo, to nije normalno i prirodno, i to odgovorno svjedočim jer tragovi koje ostavljaju komercijalni zrakoplovi koje sam i sam vozio godinama nemaju veze s tragovima koji preplavljuju cijelo nebo, nastavno gradeći umjetnu dimnu zavjesu na nebu kao i neprirodne oblake kojima svjedočimo,’ rekao je.


Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Realnost je unutar tebe , vanjski svijet je samo refleksija tvog unutarnjeg svijeta. Tako je i sa kemtrejlovima ,ne možeš ih vidjeti ili percipirati sve dok za to nisi spreman unutar sebe....
...ili dok ne odluči prestati samog sebe lagati.
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 08:32   #1051
Super su ove zamjene teza.
Ali dobro, ništa novo od strane nekih.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 17:13   #1052
A sta bi vi htjeli da udarna vijest u Dnevniku bude DA TRUJU NAS CHEMTRAILOVIMA" onda bi povjerovali?
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 23:11   #1053
Quote:
strijelčic@ kaže: Pogledaj post
A sta bi vi htjeli da udarna vijest u Dnevniku bude DA TRUJU NAS CHEMTRAILOVIMA" onda bi povjerovali?
Bilo je vec receno i u dnevniku.. svejedno za neke ce to uvek biti ..sve normalno
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 23:24   #1054
Baš je uvjerljiv taj Ibrahimov link.
Još prenose škrabotine Zrinke K.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 14:47   #1055
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Baš je uvjerljiv taj Ibrahimov link.
Još prenose škrabotine Zrinke K.
Zrinka K.!



SF
__________________
"See? All you have to do is lead the Gauls to a Roman patrol, and they forget you. Makes you feel a bit of a swine, but it saves your bacon!"
SusFerox is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 15:13   #1056
Quote:
strijelčic@ kaže: Pogledaj post
A sta bi vi htjeli da udarna vijest u Dnevniku bude DA TRUJU NAS CHEMTRAILOVIMA" onda bi povjerovali?
Ne
Nego da svi ovi chem-teoretičari i znanstvenici s teme prvo odgovore na normalna pitanja
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 12:51   #1057
Quote:
strijelčic@ kaže: Pogledaj post
A sta bi vi htjeli da udarna vijest u Dnevniku bude DA TRUJU NAS CHEMTRAILOVIMA" onda bi povjerovali?
Bilo je!
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2016., 05:29   #1058
Quote:
iormas kaže: Pogledaj post
Bilo je vec receno i u dnevniku.. svejedno za neke ce to uvek biti ..sve normalno
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2016., 12:10   #1059
Jel ti, kaj u pol 6 ujutro proučavaš chemove i ostale teorije zavjera, pa ti je dosadno?
Jesi li upalio orgonski top danas? Sunčan je dan, načuo sam da će danas biti masovnog zaprašivanja.

E da, kad smo već kod teorija, da li ima poveznica ovih potresa u Italiji sa chemovima i HAARP-om u kombinaciji? Navodno chemovi obave svoj posao na nebu sa česticama koje odbijaju radio-valove, HAARP se uključi i pogodi određeno mjesto na Zemlji (u ovom slučaju Italiju), te izazove potrese. Imaš kakav info o tome?
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 01.11.2016., 08:14   #1060
Jesu li ljudi slijepi ili glupi?
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:58.