Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.07.2016., 19:44   #1001
Quote:
mare* kaže: Pogledaj post
Mene pocelo bolit i grcit ko kad trebam dobit.
Nemoj se bedirat, tak zna bit i kad je trudnoća u pitanju. Mene je tak bolilo od kad sam trebala dobit pa jedno dva tjedna. Prvih tjedan dana sam misla da ću svaki čas procurit.
Nyameria is offline  
Old 28.07.2016., 20:12   #1002
I mene isto tak, to ti moze i simptom trudnoce biti.
ljetna kiša is offline  
Old 28.07.2016., 20:23   #1003
I osjecam da me jajnici tu i tamo probadaju.
Kao da nesto rade!
A budemo vidjeli iduci tjedan.
mare* is offline  
Old 28.07.2016., 20:55   #1004
Mare* no stres normalno je i da boli trbuh u trudnoci na pocetku. Tako da nista nije gotovo dok nije gotovo tj dok ne dode m slijedeci tj lijepo testic do tada lagano. Stres je najgori neprijatelj
__________________
Ivano <3
BebaAno is offline  
Old 28.07.2016., 21:21   #1005
Upravo sam se pocastila s kornetom. Vikend je pred nama, uzivanje s dragim, ima da stres nestane.
Ma to je ona prva reakcija. Stres pokusavam max izbjegavat.
mare* is offline  
Old 28.07.2016., 22:04   #1006
Ma svi se mi stresiramo a nebi trebali
Mene sve nesto probada s desne strane, vrti mi se u glavi, mucnina neka. Da ne mjerim bazalnu mislila bi da sam trudna
__________________
Ivano <3
BebaAno is offline  
Old 28.07.2016., 22:15   #1007
Ja pojedem jelo al to tak bez neke volje, okusa. I nekakav nagod na povracanje, a to samo kad sam izisla iz stana van. Dole me grci i kao da me neko pika sa iglom, plus mi po trbuhu kuha pa trcim na wc, a takve simptome imam u 90% slucajeva kada trebam dobit. Nadam se da ovaj puta nije tako.

Zadnje uređivanje mare* : 28.07.2016. at 22:25.
mare* is offline  
Old 29.07.2016., 08:09   #1008
Quote:
clara85 kaže: Pogledaj post
haha e pa bas to pitam kako izgleda tamo kad daje....neugodno mi je pitat sestru, i mi bi isto isli u Šparca...a muž ka da ide na vješanje a ne na spermiogram...pita on mene jel to ko na filmovima...ka da ja znam??
Nema vam šta bit neugodno. Šparca nazoveš na telefon, rečeš kad bi došli, ne čeka se red nego ti dragi odma uđe u posebnu prostoriju, dobije čašicu i obavi šta ima. Od rekvizita ne znam ima li šta, to nisam pitala dragoga, on je ponija mob sa sebom. Moj je isto bija kontra toga na početku ka šta će to njemu a kad je doša izaša je prije nego je uša I kad obavi pričekate 1h (odeš popit kavu) i dobiješ rezultat. Šparac ti je sad na godišnjem ili 2tj ili cili 8.misec pa ga minja Nero Marinković, ali svejedno ti je šta se spermia tiče jer ionako comp očitava. Ti si otprilike ka i ja udaljenost od St-a stoga ti je bolje i sigurnije da tamo obavi, tako su nama odma rekli.
NoStress is offline  
Old 29.07.2016., 12:55   #1009
Quote:
Frixie kaže: Pogledaj post
Ma evo čekam novi PAPA i briseve, da imam to friško. Ostalo mogu lako u hodu, brzo su nalazi ostali gotovi ako će trebati još što vaditi. Pred kraj M koja će biti u 8 mj. idem na UZV prije novog ciklusa i po novu sitmulaciju i krećemo u novi pohod po bebicu

Taman će biti 3 mjeseca kako muž pije fertilup, pa se nadam da će malo pomoći
Frixie kad ovo citam bas sam sretna
Mm nije skupio snage za treci, najvazniji sex, tako da sam se skoro pa i pomirila da od ovog ciklusa nista. Ff mi jos nije oznacio O
Optuzuje me mm da ga maltletiram :zubi:
Sad sam na GO pa se ovaj mjesec necu puno strsirat
__________________
chart
oštrilo is offline  
Old 29.07.2016., 13:11   #1010
Quote:
oštrilo kaže: Pogledaj post
Optuzuje me mm da ga maltletiram
Ovo mi zvuci jaaaako poznato!
mare* is offline  
Old 29.07.2016., 13:32   #1011
Quote:
oštrilo kaže: Pogledaj post
Frixie kad ovo citam bas sam sretna
hvala draga
Quote:
oštrilo kaže: Pogledaj post
Mm nije skupio snage za treci, najvazniji sex, tako da sam se skoro pa i pomirila da od ovog ciklusa nista. Ff mi jos nije oznacio O
Daj mu predah danas još ti nije O po temeraturi koliko vidim.
Frixie is offline  
Old 29.07.2016., 14:41   #1012
Da, samo sto opet nismo zajedno, ja na otoku s djecom, on u gradu, radi.
Vidit cemo se tek 4.8.
Ne mogu vise bit Nick Praskaton i kombinirat
Odmor ovaj mjesec
__________________
chart
oštrilo is offline  
Old 30.07.2016., 09:07   #1013
jutro cure!
da vas pozdravim i stare i nove
ja u poslu pa ne stignem ni pisati, a i nemam puno šta, za 4,5dana očekujem vješticu, ne vjerujem da neće doći, nije baš bilo akcije oko tih dana...
vama svima šaljem ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~da se vratite trudne sa odmora, kao Blentava
Lena84 is offline  
Old 30.07.2016., 09:11   #1014
najiskrenije vam to svima želim
Blentava is offline  
Old 30.07.2016., 09:59   #1015
Jutro cure!

Ja sam danas pesimistična i mislim da ću u ponedjeljak dobit

Al tko zna

Mi idemo na more tek 5.9., tak smo si nekak organizirali ove godine. Što će taman pasti na plodne dane, pa ako nam sada nije uspjelo i ne uspije sljedeći ciklus, nadam se da onda bude.

Želim nam svima sreću i da se do kraja ljeta preselimo na trudnice zajedno.
Nyameria is offline  
Old 30.07.2016., 14:18   #1016
Nyameria, zakaj si pesimisticna? Glavu gore, ponedjeljak je blizu, drzimo ti svi fige da ne dode!

Ja idem na more u utorak, a ovulacija ce mi biti tak negde uto/sri, strah me da cemo opet fulat jer ce MM biti iznerviran od puta i nece mu biti do seksa. Moram nekaj smislit jer ako se oko toga posvadimo, glavu cu mu otkinut na ljetovanju.
ljetna kiša is offline  
Old 30.07.2016., 16:04   #1017
Hej cure...
Nyameria nemoj misliti crno, kada se najmanje nadas dogodi se. Navijam za plusic u utorak
Ljetna kisa maa ne brini, zaskocis ga i ako ce bit zivcan. Nece sigurno odbiti

Mi ocekujemo ovulaciju, reklo bi se u susret ovulaciju
Mm pak nezasitan, taj bi stalno
__________________
Ivano <3
BebaAno is offline  
Old 30.07.2016., 18:34   #1018
ljetna kišo ma bit ce sve ok, samo opusteno.

Nyameria tako imam i ja osjecaj da ce doci. Jucer me grcilo, danas me lijevi jajnik tako jako zabolio i samo neki obican prozirni iscjedak imam.
mare* is offline  
Old 31.07.2016., 10:27   #1019
Jutro cure
nyameria nadam se da ti sutra nece doci m

Danas mi je mozda o bas me desni jajnik grci i boli lagano a i temp je pala jutros, vidjet cemo za par dana jel to to. Za svaki slucaj obavilj smo jutarnju akciju samo me buni jer mi je danas tek 13 dc a prosli mj je bila na 20 dc, makar meni su ciklusi poseremeceni skroz
__________________
Ivano <3
BebaAno is offline  
Old 31.07.2016., 16:11   #1020
Cure, mislim da ništa od mene ovaj ciklus. Od navećer imam neki smeđi iscjedak tak da samo čekam da pošteno procurim danas-sutra da proglasim dolazak vještice

Intuicija mi radi, nema šta više ne slušam svoje tijelo, laže ko pas

Mare, kakvo je stanje kod tebe?
Nyameria is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:22.